Tygodnik Szyderczy 22.08-28.08

Tygodnik Szyderczy 22.08-28.08

22.08

Lekarstwo

Tygodnik Szyderczy rozpocznę wyjątkowo od dobrej nowiny. Mało tego, że dobrej to dodatkowo przekazał ją sam Niedzielski i jest to chyba pierwszy raz w historii, kiedy go chwalę. Od września Polska będzie refundowała genową terapię w leczeniu rdzeniowego zaniku mięśni (SMA). Preparat, który jest nazywany najdroższym lekiem świata będzie podawany dzieciom do szóstego miesiąca życia. Do tej pory, by kupić lek, wiele rodzin musiało organizować zbiórki. W tych zbiórkach trzeba było uzbierać grubo ponad 1,5 miliona złotych, aby można było wyleczyć tę chorobę. Zbiórki niestety nadal będą, bo refundowany on będzie tylko dla najmniejszych pacjentów. Jednak nie będę teraz szukał dziury w całym. Wielu osobom ta decyzja pomoże.

Zamach

Tym razem nie będzie o zamachu Smoleńskim i raporcie Macierewicza… choć ten jakoś ostatnio znikł mi z radarów politycznych i ciekaw jestem jak tam zdrówko u niego. Według Komitetu Śledczego Rosji zabójstwo 30-letniej Darii Duginy było zaplanowane, a auto wysadzono zdalnie. Jej skrajne i szowinistyczne poglądy można było na co dzień usłyszeć w prokremlowskich mediach. Ojciec zmarłej natomiast to Aleksandr Dugin, nazywany głównym ideologiem Kremla. Są teorie, że to w niego miała być wymierzona ta atrakcja. Nic na tą chwilę nie jest potwierdzone poza tym, że Daria zmarła. Kto i dlaczego tego dokonał nie wiadomo. Sytuacja mniej więcej jak u nas z Odrą… czyż nie?

Zakutasiło się

Trzy miesiące rozmawiają już obie strony jak to usprawnić i dalej wychodzi jak zwykle. Trzy tysiące ciężarówek stoi na przejściach granicznych Hrebenne-Rawa Ruska i Dorohusk-Jagodzin w gigantycznych kolejkach. Na wjazd do Polski czekają transporty zboża i produktów spożywczych. Sami kierowcy czekają wiele dni, a jako przyczynę takiej sytuacji wskazują opieszałość polskich służb. Między innymi jest taka sytuacja z powodu weterynarzy, którzy pracują od 8-20 pięć dni w tygodniu, a to oni wpuszczają żywność do naszego kraju. Kolejnym problemem jest chamskie zachowanie naszych służb celnych.

Niestety kierowcy nic z tym zrobić nie mogą, bo jak podskoczą to w gratisie do standardowej kontroli mogą dostać rozładunek i wnikliwe sprawdzanie towarów… na swój koszt oczywiście. Jedyne co aktualnie robią to piszą listy do władz. Chuja to daje jak zapewne się domyślasz. Niebawem planują strajki i to nie tylko przy granicach. Co z tego wyjdzie zobaczymy wkrótce jak sytuacja się nie poprawi.

23.08

dUdA

Tygodnik Szyderczy nie może się obyć bez naszego pierwszego rapera RP. Andrzej Duda pojechał do Kijowa na zaproszenie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Przywódcy rozmawiali o sprawach militarnych, gospodarczych i humanitarnych. Wzięli też udział w posiedzeniu Platformy Krymskiej. Jestem przekonany, że nasza głowa państwa więcej razy powiedziała, iż “Wspieramy Ukrainę” w ostatnich 6 miesiącach niż poseł Kowalski był na terapii u psychiatry.

Swoją drogą ten poseł jest tak śmieszny, że nawet nie chce mi się co tydzień pisać, że znowu widzi gdzieś Tuska. Tak właściwie to krążą pogłoski, że dostaje gruby hajs za to, ale to nie jest potwierdzone info dlatego o tym nie wspomnę.

Kolejne zera

Skoro już o zerze wspomniałem przed chwilą to pociągnę temat dalej. Na sam początek zagadka. Kto jest najbardziej radykalnym i antyunijnym politykiem w rządzie? Nie wiesz? No to dalej. Osoba ta jest autorem zmian w wymiarze sprawiedliwości, które od lat są powodem konfliktu z Brukselą i wstrzymaniem pieniędzy dla Polski. Gratulacje! Właśnie odkryłeś Najlepszy Czytelniku, że to Zbigniew Ziobro.

Ten bowiem chce teraz odsunąć od siebie odpowiedzialność za tą chujnię z KPO i atakuje Niemcy. Nie tylko on, bo wtórują mu “najwięksi” z obozu. Kaczyński, Glapiński, Julia Przyłębska. Nawet Maciej Karczyński jest w stanie odwrócić bieg rzeki, aby zwalić winę na Niemcy. Przypomnę tylko, że ten jegomość jest podobno fachowcem. Fachowcem, który piastuje urząd Rzecznika Głównego Inspektoratu Środowiska. Że to tak ujmę: Ja pierdole. Pachnie mi to trollami Putina i jakąś grubiej opłacaną kampanią na rzecz propagandy prorosyjskiej. Może niebawem coś wypłynie?

Skutki

Pora na ewidentny hit tygodnia w tym wydaniu. Grupa Azoty bowiem wstrzymała produkcję nawozów azotowych dla rolnictwa. Przyczyną tej decyzji jest bardzo drogi gaz. Informacja ta budzi już niepokój wśród rolników, bo nawozy azotowe będą im potrzebne na wiosnę. Oczywiście jak sytuacja się rozwinie to opisze to jeszcze w kolejnych dniach. Jednak teraz wspomnę o tym, że jeżeli nie będzie nawozów na polach to rolnik uzyska mniejsze plony z hektara. Jak będą plony nieurodzajne to cena będzie wyższa. Cena w detalu będzie większa to i my na końcu łańcucha zapłacimy za towar finalny w kurwę więcej siana. Także kredyt na wesele to nic, bo w następnym roku czekają nas kredyty na jedzenie.

To nie jest rozwiązanie…

24.08

Serca

Serca można wymienić już w czterech miejscach w Polsce. Jest to dobra wiadomość w Tygodniku Szyderczym biorąc pod uwagę to, że ceny towarów lecą w górę. Jest to jedna z przyczyn konieczności wymiany serca na nowe, a teraz mamy większe możliwości. Dwóch 16-latków otrzymało nowe serca w nowym ośrodku transplantacyjnym. To Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Młodzi pacjenci czują się dobrze, a zespół lekarzy jest gotowy do kolejnych zabiegów. Według ich zapewnień mają być największym ośrodkiem, gdzie będą dokonywane te operacje. No zobaczymy co czas pokaże. Ja jednak trzymam kciuki za powodzenie tej całej akcji wymian serc na sprawne. Sam jeszcze parę razy wpadnę na zakupy i mi moje stanie.

Elektro wstrząs

W sumie serce mnie boli też na myśl co tam się dzieje dookoła elektrowni atomowej na Ukrainie. Ukraina panicznie alarmuje o uszkodzeniach w Zaporoskiej Elektrowni Jądrowej w wynik ostrzału przez Rosjan. Dlatego Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej chce wysłać do okupowanej elektorowi misję, która miałaby zmniejszyć ryzyko poważnej awarii jądrowej. Strona Rosyjska ma to głęboko w dupie i niebawem można się spodziewać jakiejś wielkiej draki związanej z tą sytuacją. Niepokojące jest też to, że w Ukrainie już rozdają tabletki z jodem. Może i my powinniśmy się udać “na wszelki wypadek” do aptek?

Debilizm

Bo inaczej nie da się tego nazwać płynie nawet z samej Brukseli. Oczywiście w wykonaniu naszego europOsła. Delegat PiS-u Zdzisław Krasnodębski przekonuje, że zagrożenie polskiej “suwerenności ze strony Zachodu jest większe niż ze strony Wschodu”. Wypowiedź polityka w partii jednak nie wywołała oburzenia, za to wśród opozycji owszem – tym bardziej, że padła w czasie, kiedy Ukraina walczy z agresorem ze wschodu. Nie jest to jego przejęzyczenie tylko świadome zdanie na ten temat. Może tylko uświadomię Cię Drogi Czytelniku, że ten europoseł od 30 lat mieszka i pracuje w Niemczech. Taka tam hipokryzja. Jestem zdania, aby zaprzestał pobierania pieniędzy od “złego zachodu” i bazował tylko na tych, które dostaje od Rosji za sianie takiej chujni przez duże “ch”.

25.08

Hurra!

Radosna nowina na początek spisu wydarzeń z tego dnia? No kurwa niby tak, ale nie do końca. Rozpoczęła się wypłata dodatku emerytalnego i ponad 1200 złotych trafi na konta blisko 8 milionów emerytów. Opozycja mówi, że to nie prezent, a wyrównanie za drożynę i inflację, bo z danych wynika, że coraz więcej emerytów zadłuża się, bo nie wystarcza im na życie. Mam teraz dylemat jakby to podsumować tak, aby było sprawiedliwie. No wychodzi mi tylko to, że najlepiej na tym wyszliby emeryci jakby dostali sowitą rewaloryzację emerytur, która jest dostosowana do realiów w naszym kraju. Każda kolejna dodatkowa emerytura jest kroplą w morzu potrzeb naszych seniorów. Jednak lepsza kropla niż susza w portfelu.

Tymczasem

Na weselu wiceministra rolnictwa Norberta Kaczmarczyka nie zabrakło ważnych polityków i drogich prezentów. Wśród nich wiceminister otrzymał od brata ciągnik za półtora miliona złotych. Jednak w tej sprawie jest jeszcze dealer maszyny, który wygrywał wielkie państwowe przetargi. Według opozycji to sprawa dla CBA. Jak na moje warto przytoczyć słynne już słowa Szydło. To się mu po prostu należało. Tak czy inaczej jestem głęboko rad, że nowy ciągnik będzie jeździł po jego polach. Niebawem jak go wyjebią ze stanowiska będzie musiał się jakoś utrzymać. Warto też wspomnieć że wspomnianym traktorem będzie mógł pracować na gospodarstwie które wg jego oświadczenia majątkowego przynosi zysk 5tys rocznie.

Watykan

Watykan tego dnia też nie próżnuje. Mam dobre informacje płynące z tego maleńkiego kraju, gdzie archiwa są ściśle tajne, a głowa kościoła ma jakieś swoiste zaburzenia. Rosjanie pół roku temu zaatakowali Ukrainę, a ich żołnierze zabijają cywili, bombardują miasta i kradną. Tymczasem papież Franciszek mówi o “biednej dziewczynie wysadzonej w powietrze przez bombę pod siedzeniem jej samochodu w Moskwie”. Chodzi o Darię Duginę – córkę głównego ideologa rosyjskiego neoimperializmu, nie tylko tę wojnę pochwalała, ale też mówiła o Ukraińcach, że to nie są ludzie. Z tą dobrą nowiną to żartowałem. Papież jak to on. Jest lekko odklejony od rzeczywistości. Stan jego jest chujowy, ale stabilny. Zero odchyłów od normy.

Tygodnik Szyderczy

26.08

Cukierek

Cukiereczek na pocieszenie. Trzeba jakoś znajdować dobre aspekty tego co się dzieje z klimatem globalnym. Tygodnik Szyderczy teraz poprawi Ci minimalnie nastrój. W Teksasie odkryto ślady dinozaura po tym, jak wyschła rzeka. Na podstawie tego odkrycia dowiedzą się co to za gatunek jak łaził i jak szybko łaził. No dawka wiedzy dla świata będzie z tego spora. Natomiast topniejący lodowiec w Alpach Szwajcarskich odsłonił ślady katastrofy lotniczej z 1968 roku. Jest to wrak małego samolotu Piper Cherokee, który rozbił się 30 czerwca 1968 roku. Dokładniej znaleziono go na lodowcu Aletsch w pobliżu szczytów Jungfrau i Monch. Ponadto wiele wraków można teraz podziwiać z racji niskiego stanu rzek jak i innych cudów, które wcześniej nie były dostępne dla naszego oka. Szukajmy pozytywów. Nie będzie wody zdatnej do picia, ale za to odkopiemy nasze śmietnisko z dawnych lat.

Kosiarka

Jak myślę o kosiarkach to nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się któraś z części “Strasznego Filmu” jak jeden bohater obcina nią busz dookoła krocza. Ja już chyba potrzebuję urlopu. Tym razem jednak nie będzie chodziło o recenzję filmu, a o kosiarkę, która wystrzeliła podczas prac kawałek drutu prosto w serce małej istotki. Historia ma jednak happy end, bo lekarze z Centrum Zdrowia Matki Polski uratowali życie 5-letniego chłopca. Lekarze szybko przystąpili do operacji i usunęli ciało obce, a stan chłopca jest dobry. W poprzednim wydaniu pisałem o tym, że religia zabija.

Chuja prawda- bredziłem. Kosiarki potrafią zabić. W zeszłym miesiącu operatora kosiarki spalinowej spotkałem, który podszedł do mnie z zakrwawioną ręką. Spytałem się go jak mogę pomóc, a on że “jebana kosiarka wystrzeliła w moją rękę kawałek szkła. Dej no gazy jakiejś.”. Dałem mu ją więc, a on radosny powrócił do swojej pracy z zakrwawioną ręką. Taka sytuacja. Od teraz mam nadzieję, że jak będziesz widział/a kosiarkę włączoną to nie będziesz się zbliżać do niej. Nie dziękuj – wspomóż autora.

Sad story

No to na koniec piątkowych informacji tak przy okazji weekendu Tygodnik Szyderczy zrujnuje niektórym świat. Mleko, sery, jogurty, które są produkowane w Polsce, mogą zniknąć ze sklepowych półek. Powodem jest brak dwutlenku węgla, a w zakładach to niezbędny element produkcji. Jednak co gorsze (bo bez tych produktów na początku większość z nas przeżyje) podobnie może być z mięsem i piwem. I tak jak już na początku wspominałem. Grupa Azoty wstrzymała produkcję nawozów. Produktem ubocznym tego procesu był dwutlenek węgla. Wszystko to się dzieje ze względu na wysokie ceny gazu ziemnego. Jak nie będzie piwa to w końcu ludzie przestaną pić to w mojej obecności. Więcej kompanów do wódki. I to mnie raduje, a Ty zacznij już robić zapasy… tylko nie wypij tego na jedno posiedzenie.

Tygodnik Szyderczy

27.08

Top Secret

Kurde jakoś zawsze udaje mi się napisać wcześniej o jakiejś przyszłej aferze. Tym razem Tygodnik Szyderczy opisywał jak do rezydencji Donalda Trumpa wpadli i zrobili mu kipisz w poszukiwaniu dokumentów. Wśród pierwszej transzy dokumentów, które były prezydent Stanów Zjednoczonych zwrócił Archiwom Narodowym, 184 dokumenty były oznaczone jako niejawne, w tym 25 jako ściśle tajne. Tak wynika z opublikowanego w części oświadczenia FBI, które było podstawą do przeszukania posiadłości Trumpa. Miały być tam też dokumenty dotyczące źródeł osobowych służb. Dodam tylko, że teraz byłemu prezydentowi USA grozi jakieś 20 lat więzienia za złamanie ustawy i utrudnianie śledztwa.

Hitlerjugend II

Tygodnik Szyderczy reaguje. “Kolaboranci próbują robić z mariupolskich dzieci Hitlerjugend” – alarmują władze miasta Mariupol. Rada miejska Mariupola, która jest lojalna wobec władz w Kijowie, poinformowała, że w okolicach okupowanego miasta Rosjanie i kolaboranci zorganizowali obóz, na którym uczą dzieci strzelać. Na opublikowanych w mediach społecznościowych zdjęciach widać dzieci ubrane w jednakowe, czerwone koszulki. Typowa pralnia mózgu tam miała miejsce. Na koniec oczywiście wszystkie dzieci otrzymały dyplomy ukończenia szkolenia na młodych Putinjungendów. Nic tylko płakać pozostaje z powodu tego, że Ruscy już się nie pierdolą na terenie Ukrainy. Szkolą swoje młode jednostki zaraz za linią walk.

Sytuacja analogiczna była na bliskim wschodzie, gdzie islamiści uczyli młodych adeptów jak strzelać z AK47, rzucać granaty i jak dokonać zamachu samobójczego w imię Allaha. Wtedy się o tym jakoś więcej mówiło niż o obecnej sytuacji.

Nowe listy?

Niebawem będzie można obejrzeć najnowszą odsłonę “Listów do M”. Będzie to piąta część perypetii przyszywanego Mikołaja… zresztą nie oglądałem to nie będę recenzować teraz. Skupie się na innych listach, które mają szanse powstać przed wyborami. Opozycja prawdopodobnie podzieli się na dwie listy wyborcze, a jedną z nich będzie lista KO i Hołowni. Tak można wywnioskować z Capmusu Polska i ich wspólnej debacie. Debacie Trzaskowskiego i Hołowni. O ile w wielu sprawach się dogadywali tak w sprawie aborcji mieli odmienne zdania i tutaj Hołownia został wybuczany, a prezydent Warszawy otrzymał ogromne oklaski mówiąc o tym, że to od kobiet powinna zależeć decyzja. Jestem ciekaw, czy ich spotkanie rzeczywiście przerodzi się we wspólny plan. Jest też druga opcja. Mianowicie Trzaskowski przejdzie z częścią posłów do Polski 2050. Ciekaw jestem jakie rozwiązanie będzie tym spełnionym.

Tygodnik Szyderczy

28.08

Woda

Tak się już pośmialiśmy z tych skutków zmian klimatycznych u nas w tym wydaniu. Co to nie zobaczymy w wodzie, jakie to łapy dinusia odkryli czy wraki katastrof. Jednak prawdziwy problem rodzi się jak sytuacja idzie w drugą stronę. Przykładem tego jest aktualnie Pakistan. Tam bowiem doszło do po monsunowej powodzi. Zginęło na tą chwilę ponad 1000 osób, a 33 miliony osób odniosło jej skutki opuszczając swoje pałace z gliny i takie tam. Jak podaje ONZ monsuny od połowy czerwca uszkodziły ponad 3 tys. kilometrów dróg i 130 mostów. Dodatkowo zniszczonych zostało blisko pół miliona domów i 800 tys. hektarów upraw. Że tak napiszę… no to kurwa ha ha.

Skoro już o wodzie

Moja najulubieńsza miejscowość w Polsce zaraz po Toruniu – Sosnowiec. Człowiek topi się w ciszy – przypominają ratownicy po zdarzeniu na basenie w Sosnowcu. Dziewczynka znalazła się pod wodą tuż obok dorosłych i nikt – poza ratowniczką – nie zauważył, że tonie. Ta historia biorąc pod uwagę nawet miejscowość w jakiej do niej doszło to skończyła się szczęśliwie. Wiele innych jednak tak się nie kończy. Najsmutniejsze jest jednak to, że od początku czerwca utonęło w Polsce 207 osób. 207 czyli ponad 2 osoby dziennie. Jak już mam być upierdliwy to z tym basenem w Sosnowcu bym nie szalał. To miasto, do którego potrzeba paszportu na szlabanach, aby wkroczyć do niego nawiedziła mała powódź. I teraz ten basen w Sosnowcu to rzeczywiście basen czy po prostu zalana ulica? Rozkminy i osąd pozostawiam Tobie.

Sasin

Kurde jak ja dawno nie pisałem nic pozytywnego o Sasinie. I tym razem też dobrze nie będzie. Jak już pisałem kroi się zajebista chujnia z dwutlenkiem węgla na rynku. No i oczywiście z nawozami. Drą się o to zarówno producenci żywności jak i rolnicy. Na alarm rolników i opozycji odpowiedział wicepremier Henryk Kowalczyk. Poinformował, że razem z Jackiem Sasinem pracują nad systemem, który umożliwi wznowienie produkcji. Zapowiedział, że przedstawią na najbliższym posiedzeniu rządu projekt działań, i zaapelował o niesianie “paniki”. Jak Kowalczyk i Sasin pracują nad systemem to ja naprawdę apeluję do naszego narodu i obywateli pracy:

Chowajmy hajsy do skarpet bo nawet w portfelach nie są przy nich bezpieczne jak ci dwaj nad czymś pracują.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak co wydanie tak i tym razem Tygodnik Szyderczy zawiera zbiór pasków z “Wiadomości” emitowanego w najlepszej rządowej telewizji jaką mamy. Masz je spisane, a ja potrzebuję hajsu na leki i/lub alkohol. Miłej lektury.

Kościół

NOWY KIEROWNIK REDAKCJI KATOLICKIEJ TVP.

JASNOGÓRSKIE ŚLUBY NARODU ODNOWIONE.

PAMIĘĆ O ZWYCIĘSKIEJ BITWIE POD KOMAROWEM.

Samochwała

SARA JAMES ZACHWYCIŁA AMERYKĘ!

NIEZWYKŁY WYSTĘP SARY JAMES W USA!

PRZEBOJOWA JESIEŃ W TELEWIZJI POLSKIEJ.

SARA JAMES W FINALE AMERYKAŃSKIEGO SHOW.

HITOWA JESIEŃ NA ANTENACH TVP.

URODZINOWY KONCERT PNŚ O 20:00 W TVP2.

MECZ POLSKA – MEKSYK OD 20:10 W TVP1.

PiS

RATUNEK DLA CHORYCH DZIECI.

ODBUDOWA POLSKI POWIATOWEJ.

POLSKA WSPIERA WALKĘ UKRAIŃCÓW O WOLNOŚĆ.

RZĄD DOPŁACI POLAKOM DO OGRZEWANIA.

TARCZA ANTYINFLACYJNA CHRONI POLAKÓW.

RUSZYŁA WYPŁATA 14. EMERYTURY.

ROZBUDOWA I MODERNIZACJA POLSKIEJ ARMII.

POMOC DLA NADODRZAŃSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW.

POLSKA BUDUJE POTĘŻNE SIŁY ZBROJNE.

POLSKA WZMACNIA SUWERENNOŚĆ ENERGETYCZNĄ.

CZARNE PANTERY NA STRAŻY POLSKICH GRANIC.

POLSKA GWARANTEM BEZPIECZEŃSTWA.

POLSKA ODPORNA NA GAZOWY SZANTAŻ MOKSWY.

Nie PiS

KTO I PO CO KAŻE TUSKOWI KANDYDOWAĆ?

OPOZYCJA RAZEM Z NIEMCAMI ATAKUJE POLSKĘ.

ATAK OPOZYCJI NA ŚLUBNY PREZENT.

WARTOŚCI KONTRA POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA.

KIM JEST WICEBURMISTRZ NOWOGARDU?

PIRACKI RAJD BYŁEGO SZEFA PO.

POLACY CHCĄ KONSEKWENCJI ZA KŁAMSTWA. (ODRA)

BRAK WIARYGODNOŚCI I ODPOWIEDZIALNOŚCI.

Kraj

FESTIWAL FOLKLORU ZIEM GÓRSKICH.

WIELKI SUKCES BIAŁO-CZERWONYCH!

REWITALIZACJA ODRY.

POLSKA POMOC DLA UKRAINY.

RATUNEK DLA ODRY.

POLACY NIE CHCĄ IŚĆ DO EUROZONY.

SUKCES POLSKICH LEKARZY.

POLACY NIE CHCĄ EURO.

ODRA WRACA DO ŻYCIA.

UPALNY KONIEC WAKACJI.

TRZYMAMY KCIUKI ZA BIAŁO-CZERWONYCH!

WIELKIE OTWARCIE POLSKICH SIATKARZY.

OSTATNI WEEKEND WAKACJI.

Świat

LUDOBÓJCZA ZMOWA NIEMCÓW I ROSJAN.

W NIEMCZECH WZBIERA FALA ANTYPOLONIZMU.

REKORDOWA POMOC DLA WALCZĄCEJ UKRAINY. (USA)

3 MLD DOLARÓW WSPARCIA DLA UKRAINY.

NIEMCY CHCĄ ŻEBY TUSK RZĄDZIŁ W POLSCE.

KOSZTY ENERGII UDERZAJĄ W EUROPEJCZYKÓW.

Ukraina

KRYM W OGNIU.

UKRAIŃSKA CHWAŁA I ROSYJSKA HAŃBA.

UKRAINA WALCZY O WOLNOŚĆ.

Rosja

ROSYJSCY ZBRODNIARZE PONIOSĄ KLĘSKĘ? (X2)

KTO ZABIŁ CÓRKĘ “MUZGU PUTINA”?

PÓŁ ROKU ROSYJSKIEGO BESTIALSTWA.

PUTIN SZANTAŻUJE ŚWIAT WIDMEM GŁODU.

NUKLEARNY SZANTAŻ PUTINA.

ROSJANIE WYWOŁAJĄ KLĘSKĘ GŁODU?

186. DZIEŃ ROSYJSKIEJ INWAZJI NA UKRAINĘ.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Ciężko mi podsumować ten tydzień. Jest sporo spraw, które się mi tutaj w wydaniu nie zmieściły, a powinno ich nie zabraknąć. Jednak skupie się tylko na dwóch wybranych i chyba najciekawszych.

Piekło zamarzło

Lubię cytować Wiadomości? Nie. Jednak tym razem odstawię wyjątek od reguły.

Nieprawdą jest, że Bertold Kittel, dziennikarz TVN i autor reportażu “Układ radomski” od kilkunastu lat zna prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego. Ja, redaktor Bertold Kittel, nigdy nie byłem i nie jestem znajomym prezydenta Radosława Witkowskiego. Podpisał Bertold Kittel.

Odczytanie na antenie “Wiadomości” sprostowania to efekt prawomocnego wyroku sądu, jaki zapadł trzy lata temu. O co chodzi? Trzeba cofnąć się do września 2018 r., kiedy program TVN “Superwizjer” wyemitował reportaż “Układ radomski”. W TVP podali wtedy informacje (w skrócie), że Kittel to ogólnie chujec, który przecież zna Witkowskiego. No nie.

Bejbiczki

W sumie imion nie dostały jeszcze, ale pora na przedstawienie mojej skromnej twórczości na TikToku. Tam gwiazdami są zazwyczaj zwierzęta. A to Hulk, który robi “A kuku”, a to bejbiczki, które wesoło popylają po kwiatku. Może pora, aby sprawdzić co tam poza Facebookiem Szyderca jeszcze posiada?

@szydercawloczykij słodziaki… #cameleon #fyp #babydragon #dlaciebie ♬ Peron – Jamal

Masz temat? Masz propozycję współpracy? Wszystko jest możliwe z Włóczykijem. Włóczykijem, który już ponad rok pisze dla Ciebie Tygodnik Szyderczy. Numer jeden wśród niezależnych tygodników online (według autora).

Ewentualnie mogę się u Ciebie podjąć jakiejś pracy w weekend. Robię wszystko (prawie). Nie usuwam tylko ciąż ani nie robię niczego niezgodnego z prawem. Z resztą prac się dogadamy.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Otagowano , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.