Tygodnik Szyderczy 25.10-31.10

Tygodnik Szyderczy 25.10-31.10

25.10

Tygodnik Szyderczy jubileuszowe- 10 wydanie rozpocznie od strzału z pistoletu. “Co się stanie, jeśli Komisja Europejska rozpocznie trzecią wojnę światową? Jeśli do tego dojdzie, będziemy bronić naszych praw wszelką bronią, która jest w naszej dyspozycji” – odparł szef polskiego rządu zapytany w wywiadzie dla Financial Times, czy Polska mogłaby zawetować kluczowe unijne decyzje. Nie wiem czy jesteście tego świadomi, ale właśnie Polska zagroziła Unii Europejskiej III Wojną Światową… czy tam Europejską. Rozpoczynam poszukiwania ciepłego kraju w ramach azylu- lepiej być migrantem w razie czego.

Skoda zamyka fabryki samochodów w Czechach…. brakuje im materiałów. Mają 40 tysięcy samochodów nieukończonych, bo brakuje im microchipów z Malezji. Teraz nowy samochód z fabryki będzie dostępny po roku, a nie po trzech miesiącach jak do tej pory. Ja tam osobiście nie kupię nówki z zeszłego roku prosto z salonu. Taki mamy raj.

Lublin i ich szynobus na lotnisko z infrastrukturą kolejową wartą 27 milionów złotych przestanie istnieć. Urząd Marszałkowski stwierdził, że bez sensu jest kursowanie pustego pociągu, więc 6 listopada pojedzie on ostatni raz. W sumie pomysł takiej infrastruktury we wschodniej części Polski był nie tyle ambitny co bezpodstawny. Ciekaw jestem na co jeszcze urzędy wydadzą hajs podatników tak tylko aby było… na chwilę.

Radom wciąż prowadzi

26.10

Rekonstrukcja rządu w wykonaniu Andrzeja Dudy narobiła mi sporej ilości kłopotów. Po pierwsze muszę się uczyć nowych nazwisk i stanowisk, po drugie aby być kompetentnym należy przeczytać ich życiorysy i takie tam smaczki… po trzecie nic się nie zmienia i dalej będzie “super”. Przetasowania- bo tak trzeba to nazwać- są śmieszne. Ministerstwo sportu i słynni już dwaj jegomoście, minister rolnictwa idzie na fuchę do funduszy i polityki regionalnej, resort klimatu po dymach z panem Ziobro też do zmiany i tak dalej. Najważniejsze, że rząd włada wciąż większością.

Świetnym przykładem na to, że nie powinno się patrzeć na status społeczny tylko na duszę jest historia księżniczki z Japonii. Nie tyle obecnej, co już byłej Jej Cesarskiej Wysokości Księżniczki Mako i człowieka z ludu- Kei Komuro ślub doprowadził do przymusowego jej wyjścia z rodziny cesarskiej. Przyjęła ona nazwisko męża i wyleciała do USA, aby tam w dużo mniejszym domku cieszyć się swoją miłością. Nie przyjęła ona także przysługującej jej odprawy, i postanowiła żyć jak przeciętny człowiek. Naprawdę mimo protestów w dość przywiązanej do tradycji krainie kwitnącej wiśni należy jej się ogromny szacunek nie tylko na łamach Tygodnika Szyderczego, ale także u was. W twoim sercu i głowie niechaj zawsze będzie jej obrazek, kiedy ktoś Ci powie o hajsie drugiej połówki.

Dobrowolna zasadnicza służba wojskowa ma podnieść liczbę wojsk. Kaczyński i Błaszczak z nowym projektem ustawy o obronie ojczyzny. Chcesz pokoju- szykuj wojnę- tak prezes zareklamował projekt, a później jak Błaszczak chwalił się jacy to oni nie są wspaniali to się nam pierwszy kociarz RP zadumał. Mówią, że zasnął, ale ja jestem pewny tego, iż jego wcale nie zmogło- wystarczyło zobaczyć zegarek, który był mocno cofnięty. Od razu mi się Putin przypomniał z aferą zegarkową jak oddawał głos w wyborach. Faktem jest, że znowu się odpalili. Kto to wszystko ładuje do prądu?

On nie spał. Będę go bronił.

27.10

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej nałożył nam malutką karę w wysokości miliona euro dziennie. Tym razem chodzi o zlikwidowanie Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, która już i tak wisiała na włosku. Kara będzie tak długo egzekwowana dopóty nie zlikwidujemy tego PiS-owskiego tworu. Tym samym licznik się rozkręca i dziennie już posiadamy kary w wysokości 1,5 miliona euro. Na chwilę obecną za te wszystkie kary nałożone na nasz kraj straciliśmy już 1365 w pełni wyposażonych karetek… Gratulacje.

Nie ma zgody na marsz Narodowców w Warszawie 11 listopada. Sąd Okręgowy uchylił decyzję wojewody w sprawie pozwolenia na ich przemarsz. Oczywiście Bąkiewicz i tak namawia do “patriotycznego przejścia” i zapewnia, że zgłosi zażalenie do Sądu Apelacyjnego. W zeszłym roku też pozwolenia nie dostali, a i tak przeszli i narobili dymu z podpaleniem mieszkania po drodze włącznie. Daję sobie lewą rękę uciąć, że 85% z tych pseudo-patriotów bladego pojęcia nie ma kim był Roja czy Drwęski. A już o podaniu dokładnej daty przyznania nam niepodległości nawet nie wspomnę.

Szczytem ostatniej szansy nazywają zbliżające się spotkanie przywódców państw w Glasgow. Pojawią się wielkie szychy, aby porozmawiać o klimacie na ziemi i przetrwaniu kolejnych pokoleń. Zabraknie tam oczywiście Putina i Xi Jinpinga, którzy w dupie mają co dalej będzie. Prawda jest taka, że jesteśmy na dobrej drodze do katastrofalnego podwyższenia temperatury o 2,7 stopnia Celcjusza. Podczas Influencer LIVE Wrocław 2021 lizłem temat na panelu i szczerze napiszę, że jest to trochę przerażające.

Coś jak ogarnięcie księży lubiących dzieci.

28.10

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen w rzuciła co trzeba zrobić, aby dostać hajs z funduszu odbudowy. Po pierwsze w Krajowym Planie Odbudowy umieszczenie wyraźnego zobowiązania likwidacji Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Po drugie zakończenia reformy systemu dyscyplinarnego i przywrócenie odsuniętych sędziów do pracy. Ciekaw jestem jak długo będą oni się zastanawiać nad interpretacją ich słów. Każda ich przechwałka na korytarzach Sejmu to kolejny dzień w dupie z kasą.

W Kaliszu sąd uchylił 3 letnie więzienie dla księdza. Arkadiusz H. za ruchanie 15 letniego dziecka z Pleszewa w pierwszej instancji dostał bezwzględny zakaz pracy z dziećmi i młodzieżą na 10 lat i oczywiście 3 lata w pierdlu. Sprawa według sądu drugiej instancji uległa przedawnieniu, a wyrok jest prawomocny. Jak niewiele potrzeba aby pedofil chodził sobie wolno po ulicach… w sumie i tak zapewne będzie przesiadywał na placach zabaw. Pamiętaj drogi czytelniku. Jak widzisz osobę, która wygląda podejrzanie w miejscach gdzie są dzieci- zgłoś to odpowiednim organom. Tygodnik Szyderczy uczy i radzi.

Skoro już o zwyrodniałych lovelasach piszę to warto wspomnieć pewnego jegomościa, którego dziś sprawa ruszyła w Koszalińskim Sądzie Okręgowym. Mariusz G. rozkochiwał w sobie kobiety według śledczych, zabijał a później zagarniał ich majątek. Wiadomo o trzech takich przypadkach, a on sam na ławie oskarżonych jebnął skruchę. Wszystkie jego laseczki było z Kołobrzegu za życia, a po spotkaniu z nim lądowały w lesie nieopodal. Pamiętajcie Drogie Panie, że nie każdy marynarz tylko zawita do waszego portu. Dla części z was to będzie ostatnie dokowanie.

29.10

“Obywatelski” projekt ustawy w sejmie. Popieram projekty ustaw obywatelskich, jednak to z tym kluczowym słowem ma niewiele wspólnego. Stop LGBT to projekt Fundacji Życia i Zdrowia Kai Godek. Samo hasło Godek powinno dać już sporo do myślenia w kwestii z czym mamy do myślenia. Miała być debata na ten temat, a było oczywiście chamstwo i prostactwo. Mamy w Polsce zakaz propagowania komunizmu, więc czemu nie dodać do tego zakazu promowania LGBT? Kurwa- bo takie słowo się nasuwa na myśl- trzeba zrobić coś z tym bajzlem dookoła co się kręci. Zakaz aborcji, teraz zakaz parad równości… co jeszcze wymyślą w tym równym kraju? Jebać konstytucję, jebać wszystko co nie jest po myśli PiS-u i oczywiście osiem gwiazdek od Szyderczego Włóczykija.

Lech Wałęsa usłyszał zarzut złożenia nieprawdziwych zeznań w postępowaniu karnym prowadzonym w sprawie podrobienia na jego szkodę dokumentów operacyjnych Służby Bezpieczeństwa. Wałęsa nie przyznał się do winy i odmówił składania zeznań twierdząc, że to kolejne oszczerstwa skierowane w jego stronę. TW Bolek istniał czy też nie? Na moje chuj w to kim był, ale ważne co zrobił. Gdyby nie on pewien Kaczyński dalej by siedział gdzieś w kącie stoczni i by płakał, bo księżyc mu zajebali.

Do chorej akcji doszło w autobusie linii 169 w Poznaniu. Dwaj pijani pasażerowie wyżyli się na kierowcy autobusu, który zwrócił im uwagę. Mężczyźni mieli chlać i agresywnie zachowywać się wobec innych pasażerów. Policja złapała jednego z nich, a drugiego wciąż szuka. 67 latek wygląda jakby już miał charakteryzację na jutrzejszy dzień. Jaśkowiak dziękuje kierowcy za interwencję i chce go nagrodzić za walkę z pijanymi cymbałami. Będąc Włóczykijem widziałem patent na takich artystów. W każdym autobusie miejskim konduktor, który wygląda jak mały gladiator i to on odpowiada za bezpieczeństwo w komunikacji. Może idźmy w tę stronę?

Ogólnie jebać patologię!

30.10

Parlament Europejski pozwał Komisję Europejską do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Dużo w tym zdaniu słowa “Europa”, ale przyczyną jest niestosowanie tak zwanego mechanizmu warunkowości w unijnym budżecie. Sprawa ma związek z brakiem stanowczych działań Komisji Europejskiej wobec Polski i Węgier. Jednym słowem hajs za praworządność. U nas jedynymi osobami, które są odpowiedzialne za cały ten syf to Kaczyński, Ziobro i Morawiecki, a nie opozycja czy eurodeputowani z całego naszego kontynentu. Taki mamy raj.

Jak kradną to na grubo. Maja Włoszczowska straciła trzy rowery, które kitrała w piwnicy. Są to jej rowery wyścigowe, które ciężko będzie sprzedać złodziejowi. Faktem zapewne jest to, że są one warte ponad 100 tysięcy złotych, a złodziej miał ułańską fantazję. Oczywiście chowanie takiego sprzętu do piwnicy to nie jest dobry pomysł w naszym kraju i tutaj podziwia naiwność Włoszczowskiej, ale oczywiście życzę jej odnalezienia zguby.

Oktokopter czyli taki dron dla człowieka rusza do seryjnej produkcji w Europie. Winnym tego cuda jest nasz rodak- Tomasz Patan, który stworzył to cudo o nazwie “Jetson One”. Atutami jego są: prędkość, eko napęd i brak korków. 100km/h przy bateriach akumulatorowych robi wrażenie. Podobnie jak cena- 90 tysięcy dolarów, bo tyle nam będzie potrzebne, aby polatać szwedzkim oktokopterem. Mi się przypomina rodzinka Jetsonów, którymi niebawem będzie mógł być każdy.

Tygodnik Szyderczy
Tylko jeszcze pensja musi być odpowiednia na taki…

31.10

Szczyt G20 w Rzymie zakończony. Ustalili na nim wstępnie fundusz klimatyczny w wysokości 100 miliardów dolarów. Następnym punktem jest zakończenie finansowania elektrowni węglowych i wspieranie państw rozwijających się. Także rozpoczęli rozmowy na temat pandemii i ujednolicenia testów czy certyfikatów. Jak to zwykle bywa na takich imprezach padło słów wiele, a część z nich będzie kontynuowana w Glasgow na COP26.

Chyba zacznę pisać maile częściej niż do tej pory. Semeniuk miała pisać do Dworczyka o fuchę w resorcie rozwoju i jej się udało. Ogólnie cały ten resort jest dość śmieszny, ale posadka w Radzie Polskiej Agencji Kosmicznej jest? Jest. Jest to dla mnie tak samo śmieszne jak Czarnek i jego Rozwój Energetyki Jądrowej z Narodowym Centrum Badań Jądrowych… Ciekawe kogo jądra aktualnie tam badają.

W Japonii zaatakował nożownik, który przebrany za Jokera z Batmana rozpętał piekło w metrze. Tokyo doświadczyło w tym momencie psychodelicznego ataku, gdzie 24 letni napastnik chciał koniecznie zabić jak najwięcej osób… aby dostać karę śmierci. Ranił 17 osób z czego jedną ciężko i oczywiście został złapany. Pożar, ataki nożem i cała otoczka z maską Jokera pokazują dlaczego warto powiększać okna życia.

Tygodnik Szyderczy
Dodatkowo uczy, bawi i radzi.

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

W jubileuszowym wydaniu Tygodnik Szyderczy nie zmieni formatu. Podobnie jak za każdym razem podzielę wszystkie darmowe dopalacze dla Ciebie na kategorie, aby cały ten Kurski przekaz był łatwiej przyswajalny. Miłej lektury życzę ja- twój Szyderca Włóczykij.

Kościół

Ksiądz prałat Andrzej Sadowski otrzyma nagrodę imienia Biskupa Romana Adnrzejewskiego. To wyróżnienie przyznawane przez fundację “Mała wieś”.

Papież spotkał się z Joe Bidenem. Półtorej godziny rozmawiali o pandemii, migrantach i przyszłości.

Samochwała

Telewizja Polska organizuje z Francją “French Touch” w którym wystąpią najlepsze gwiazdy z obu krajów.

PiS

Miliardy złotych na Polskie inwestycje za sprawą realizacji programu “Polski Ład”.

Morawiecki mówi w wywiadzie dla Financial Times o tym, że prędzej czy później dostaniemy pieniądze.

Prawo i Sprawiedliwość realizuje testament zmarłego Lecha Kaczyńskiego poprzez inwestycje w seniorów.

Sejm uchwalił budowę zapory na granicy z Białorusią.

PiS łączy się z Partią Republikańską.

Nie PiS

Klęska kandydatów Donalda Tuska i kryzys przywództwa w partii Platformy Obywatelskiej to fakt.

Tusk nie pomaga swojej partii, bo w rankingu nieufności zdecydowanym liderem jest.

Opozycja działa przeciwko Polakom próbując blokować “Polski Ład” na kolejny rok.

Donald Tusk ma problemy, bo otwarcie chwali się kontaktami zagranicznymi.

Politycy opozycji stają po stronie Unii Europejskiej w sprawie suwerenności naszego kraju.

Opozycja oddaje niemiecki hołd.

Kraj

Polska posiada jedną z najprężniejszych gospodarek w Europie.

Nasz kraj wzmacnia swoją suwerenność za sprawą nadania imienia Jerzego Wilka mostowi na przekopie Mierzei Wiślanej.

Polska wyśle misję medyczną do Rumunii, gdzie sytuacja epidemiologiczna jest dramatyczna.

Grupa około 60 osób szturmowała granicę rzucając kamieniami i gałęziami, w skutek tego dwóch funkcjonariuszy wylądowało w szpitalu.

Główne ustalenia ustawy o obronie ojczyzny to wzmocnienie wojska, aby było silniejsze i liczniejsze.

Niegdyś w Radomiu walczyli studenci 49 dni strajkując przeciwko Komunizmowi co zapoczątkowało stan wojenny.

Polskiemu kierowcy za organizowanie transportu migrantów grozi 8 lat więzienia.

Instytut Pamięci Narodowej twierdzi, że Lech Wałęsa kłamał w sprawie “TW Bolka”.

Polska Agencja Kosmiczna podpisała porozumienie z NASA.

Świat

Putin chce rzucić Europę na kolana podnosząc cenę lub ograniczając przepływ gazu. W skutek tego Mołdawia kupiła milion metrów sześciennych gazu z Polski.

Teksas posiada już ponad 100 ustaw o których ludzie z LGBT mówią jako uderzających w ich ideologię.

Facebook stosuje algorytmy biorące na cel ludzi którzy są agresywni i stosują dezinformację. Ci ludzie mają tam raj.

Sędziowska kasta znowu uderza w Polskę.

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wywiera presję na Polsce, aby zlikwidować Izbę Dyscyplinarną.

NATO chwali naszą ustawę o ochronie ojczyzny.

Wulkan na La Palmie powinno się zbombardować, aby zaprzestać jego erupcji.

W USA wzbiera fala meksykańskich migrantów.

Puszczają żart po niemiecku o migrantach i Niemcach w pracy.

W Japonii Księżniczka Mako wzięła ślub z normalnym człowiekiem. Doprowadziło to do jej odejścia z rodziny cesarskiej. Odmówiła odprawy i mieszka już w USA.

Debata o klimacie z Rzymu przeniosła się do Szkocji.

Andrzej Duda

Prezydent RP w celu poprawy standardu życia Polaków zmienia ministrów w rządzie.

Duda spotkał się z prezydentem Francji, aby porozmawiać o problemach w Europie i przyszłej współpracy polsko-francuskiej.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Jubileuszowe wydanie Tygodnika Szyderczego nie skończy się nudno. Chciałem na koniec poruszyć dość kontrowersyjną sprawę “Okna Życia”. Mianowicie we Wrocławiu (bo gdzież by to indziej) w takowym punkcie odnalazły siostry 20 latka, który kompletnie pijany zawitał tam w nocy z piątku na sobotę. Oczywiście koleś był kompletnie pijany i nie potrafił wyjaśnić jak tam się znalazł. Po pierwsze jestem dumny swojej reputacji na mieście, bo dostałem 3 telefony i cztery screeny związane z tym incydentem. Po drugie ludzie czytajcie wiadomość do końca, bo tam był wiek podany. Trzecim puntem jest natomiast fakt, że okno życia mieści osoby dorosłe. Jak tylko będziecie chcieli to wasze duże dzieci też możecie tam wsadzić. Od dziś hasło “bo cię wsadzę do okna życia” nabiera nowego sensu.

Tygodnik Szyderczy
Hulk i Szyderca podbijają Wrocław
Special

Na 10 wydanie nadrobię Ci informacje “z placu broni”. Mianowicie od początku istnienia Tygodnika mało pisałem jak sprawy się mają u mnie. Otóż:

Kameleon Rysio stał się Ricardo lądując w dużym terrarium wraz z Polly, Zeldą i Krysią.

W domu Hulk zawitał na salony. Nabyty był kiedy posiadał 2 miesiące i aktualnie jest już z nami piąty tydzień. Najlepszy szczeniak w mieście, który podbija centrum Wrocławia niczym PiS sondaże w TVP.

W domu zwolniło mi się lokum Ryszarda, które minimalnie przerobię… dla jeżyka.

Przez 10 tygodni istnienia Tygodnika Szyderczego nie piłem w jeden weekend. Podczas tych imprez opijaliśmy urodziny znajomych, pępkowe i oczywiście chlaliśmy bez okazji. Za każdym razem było grubo i wesoło… bo tak trzeba się bawić w dni wolne od pracy.

Otrzymałem pogróżki od kancelarii któregoś pazia z PiS i wciąż apeluję o papierek dziennikarza gdziekolwiek (masz wtyki zarzuć pomysłem).

Szybciej tankuję paliwo na stacji za 100 złotych. Tak nasz rząd dba o mój chroniczny brak czasu- Dziękuję.

Dodatkowo rozpocząłem zbieranie funduszy na cały zwierzyniec gdzie każda złotówka się liczy. Bezpiecznym połączeniem PayPalME. Niebawem mam nadzieję na ruszenie programu Patronite, który by mi sporo pomógł w skupianiu się tylko i wyłącznie na ważnych newsach co tydzień specjalnie dla Ciebie. Tymczasem sponsora w tym jubileuszowym wydaniu brak, a ja zapraszam serdecznie do współpracy i oczywiście podzielenia się opinią na Fanpage’u Szydercy.

To już na tyle. Dziękuję za twój czas i lekturę i zapraszam już za tydzień na kolejne wydanie Tygodnika Szyderczego.

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *