Tygodnik Szyderczy 6.03 – 12.03

Tygodnik Szyderczy 6.03 – 12.03

6.03

Niepełnosprawni

Tygodnik Szyderczy rozpoczynam od kolejnego już protestu do jakiego doszło w Sejmie. Grupa osób z niepełnosprawnościami i ich rodzice zostają w Sejmie. To protest przeciwko między innymi niskiej rencie socjalnej. Zebrali oni już 200 tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, by zrównać ją z minimalną krajową. Wiele razy widzieli, jak PiS przyjmuje ustawy ekspresowo. Zatem tę ustawę też można przyjąć w tym trybie. Wystarczy tylko 15 posłów, aby zrobili z tego ustawę poselską, która ma tryb ekspresowy. Oczywiście na to się nie zanosi, a ja tylko przypomnę, że poprzednim razem Straż Poselska usunęła ich siłą i było to jakieś pięć lat temu. Takie tam drugie podejście za czasów PiS-u do walki o lepsze życie.

Kryształowy

Banaś i cała jego ekipa popierdala właśnie z bananami na twarzach do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Mają w Najwyższej Izbie Kontroli co robić, bo afera tam jest grubsza od Krysi Pawłowicz. Sprawdzą oni, jak wydawane są miliony publicznych pieniędzy. No i oczywiście kto, ile i na jakich zasadach dostał hajsy. Posłowie opozycji, którzy od tygodni tropią aferę, mówią, że trzeba rozliczyć tak zwanych przedsiębiorców i polityków, którzy stworzyli system. Nastąpi to tylko i wyłącznie jak ten zły Donaldek z Niemców odpali swój program Cela+… inaczej niema szans.

Pilot

Tymczasem jak opiekunowie osób niepełnosprawnych walczą o swoje to nasza kochana partia rządząca popierdala po swoje. W Sejmie bowiem odbyło się wysłuchanie publiczne w sprawie lex pilot. Partia władzy jak już kilkukrotnie wspominałem w Tygodniku Szyderczym chce programować Polakom piloty. Chce, by na pierwszych pięciu kanałach były programy telewizji rządowej. Na kolejnych może też, ale na razie rządzący głośno tego nie mówią. To i tak jest nic, bo według tego projektu dystrybutorzy nie będą mogli już sprzedawać kanałów w pakietach, a to, że w praktyce pierwsze 15 kanałów będzie rządowych sprawi znaczne podniesienia rachunków. Zapowiada się zatem ostra walka za pomocą tej ustawy o kolejną kadencję dla Kaczyńskiego i spółki.

7.03

Łowca.N

Krystian W. – znany jako “Krystek” lub “Łowca nastolatek” – został prawomocnie skazany na dwa i pół roku więzienia. To wyrok za nawiązanie kontaktu w celach seksualnych z małoletnią poniżej piętnastego roku życia. Oczywiście całość kręci się dookoła słynnej już Zatoki Sztuki, która już od przełomu 2010 i 2011 roku miała liczny poklask wśród “elit” naszego kraju. Jako ciekawostkę mogę podać, że niebawem ma powstać w tym samym miejscu “Nowa Zatoka”. Ciekaw jestem kto w nowej (starej) melinie tym razem wpadnie.

Dmuchawiec

To, że od dawien dawna stosowano atrapy na wojnach wiadomo już nie od dziś. W tych czasach jednak technologia poszła tak do przodu, że nie dość iż takie atrapy imitują niemal 1:1 prawdziwy sprzęt to na dodatek emitują ciepło dokładnie w tych miejscach, w których naturalnie one się nagrzewają. Nie jeżdżą one jednak, nie latają i nie strzelają, ale wyglądają jak czołgi, samoloty czy haubice. Czterech sprawnych żołnierzy w piętnaście minut rozpakuje i nadmucha profesjonalne imitacje sprzętu wojskowego. Czeska fabryka przeżywa prawdziwy boom. Co prawda cena takiej atrapy w zależności od jakości waha się w okolicach 50-100 tysięcy złotych, ale jest to i tak trafny zakup jeżeli pocisk, który demoluje ją kosztuje grubo ponad pół miliona. Ja w domu mam jedynie atrapę materaca, ale do tej pory nie wiem komu pożyczyłem pompkę do niego.

Brudna Walka

Jako autor Tygodnika Szyderczego zawsze mam na celu pokazywanie prawdy, drążenie tematów nurtujących czytelników i oczywiście nie szkodzenie ludziom postronnym. Nie jestem jak Radio Szczecin czy TVP INFO. W Szczecinie odbył się właśnie pogrzeb 15-letniego Mikołaja – syna posłanki Platformy Obywatelskiej Magdaleny Filiks. Odebrał sobie życie po tym ja właśnie te dwa rządowe portale udostępniły informacje pozwalające na identyfikację jego jako osoby na której dokonano aktu pedofilskiego. Jeszcze raz to napiszę jaśniej…

Dwa lata temu Mikołaj padł ofiarą przestępstwa seksualnego. Po publikacjach w rządowych mediach został zidentyfikowany jako ofiara pedofila. Trudno się nie zgodzić z opinią Donalda Tuska, który stwierdził, że Mikołaj został właściwie zaszczuty.

Trzeba być naprawdę pseudo dziennikarzyną, która ślepo walczy o swój stołek w tych ściekach szamba jakie spływa z ich portali, aby nie wiedzieć gdzie jest granica. Granica, której ja nigdy nie przekroczę nawet jeżeli to będzie syn Kaczyńskiego… tfu kot. Choć o zoofilii już w Tygodniku Szyderczym pisałem jak mam być szczery. Potępiam ich działania w chuj nawet jako mało znany autor tygodnika, którego zna niewiele osób.

8.03

Glapa

Kolejny miesiąc i kolejne wystąpienie naszego najlepszego Stand-Up’era. Tym razem polecał on między innymi wpierdalanie kapusty kiszonej skoro warzywa są drogie. Jak powszechnie wiadomo kapusta owa ma więcej witaminy “C” niż cytryny więc warto ją kupować i jeść (tak głosili już komuniści… przypadek?). Tym bardziej ważne jest to, ponieważ za jego panowania już nas może nie być stać na warzywka… i majonez, który kosztuje aktualnie grubo ponad 15zł za słoik 800 gramowy. Glapiński ponad jego standardowe sucharki ogłosił także, że stopy nie idą w górę. Rada Polityki Pieniężnej kolejny miesiąc nie podniosła stóp procentowych. Ale nie ma się z czego cieszyć, bo bardzo wysoka inflacja będzie bardzo wolno spadać.

Rząd dla Kobiet

Oczywiście jeżeli się należy jakaś pochwała dla obecnej władzy to ja takową napiszę. Nie jest to tak, że piszę tylko o tym jakie to nasze ministerstwa są chujowe (choć zazwyczaj są). Najlepsi lekarze specjaliści, pacjentki i urzędnicy Ministerstwa Zdrowia są w powołanym zespole do spraw endometriozy. To nadzieja dla dwóch milionów pacjentek czekających na diagnozę i leczenie. Problem został nareszcie potraktowany poważnie i to “przypadkowo” w Dzień Kobiet.

To prezent na Dzień Kobiet dla co najmniej dwóch milionów Polek. – Wczoraj podpisałem powołanie tego zespołu – mówi Adam Niedzielski, a na myśli ma zespół, który zajmie się chorobą, na którą cierpi jedna na dziesięć kobiet. – Czekaliśmy na ten zespół, długi czas się o tym mówiło – przyznaje profesor Ewa Milnerowicz-Nabzdyk, kierownik Oddziału Ginekologii Onkologicznej w Centrum Onkologii w Opolu, ekspert Minimally Invasive Surgery Academy. Także jebać kwiatki, sushi (ja poszedłem w sushi dla Korektor Naczelnej, bo kwiatków już nie było) czy inne delicje… Najlepszy prezent to zespół!

Pablo

Tym razem nie o naszym świętym Pablem, ale o potentacie narkotykowym. Lata temu zaczęło się od kaprysu narkotykowego barona z Kolumbii. Pablo Escobar nielegalnie sprowadził z Afryki na swoje rancho cztery hipopotamy. Sprawy wymknęły się jednak spod kontroli i dziś jest ich grubo ponad 100. Rząd Kolumbii ma problem i chce oddać hipopotamy w dobre ręce. Okazuje się, że nie tylko Kolumbia do tej pory ma problemy z narkotykami. Kłopotliwe są także naćpane hipcie, które popierdalają to tu, to tam zjadając lokalsów. Miał jebany ułańską fantazję, ale historia zna podobne przypadki…

Szyderca uczy i bawi:

Swego czasu podobny problem miała Australia z królikami, która z racji chujowych zdolności strzeleckich Thomasa Austina – łepka, który je sobie ściągnął dla polowań – wymknęły się im znacznie spod kontroli. Nie muszę chyba pisać, że króliki mnożą się jak króliki i w celach opanowania tej plagi postawili w Australii nawet najdłuższy płot na świecie. No niestety one dość dobrze skaczą i kopią norki. Chuj wielki to dało. Dopiero później je wytępiono w znacznej ilości chorobą krwotoczną na którą tylko one mogły zachorować. Do usług.

Tygodnik Szyderczy

9.03

Akcja-Reakcja

Podczas całego tego Tygodnia nie dało się dojść do porozumienia z opiekunami osób niepełnosprawnych, nie udało się wybudować ani jednego samochodu elektrycznego z Gór Izerskich, ani przekazać choćby jednej chaty z programu Mieszkanie+. Natomiast w trybie niemal naddźwiękowym Sejm przyjął uchwałę o obronie dobrego imienia Jana Pawła II. To reakcja większości rządzącej na reportaż “Franciszkańska 3”, który opowiada o nadużyciach seksualnych w Kościele. O tym, że Karol Wojtyła znał konkretne przypadki i nie reagował. Także skończyło się śmieszkowanie z “świętego”. Teraz muszę na niego wołać Pablo Segundo, aby nie podpaść. Mało osób umie po hiszpańsku w rządzie… a tym bardziej w partii rządzącej.

CO2

Skoro już opisuję poziom inteligencji ludzi władzy to może skupie się na posłance Solidarnej Polski? Maria Kurowska (mądra pani w podeszłym wieku i okularach na oczach) podczas konferencji prasowej przekonywała, że jeśli ludzki przemysł przestanie emitować dwutlenek węgla, to zabraknie go w atmosferze, a fotosynteza nie będzie możliwa. Tak szczerze pisząc to nie jestem pewny w której klasie człowiek się uczy fotosyntezy… może w czwartej? Mało tego miała na to “naukowe dowody” i teraz to chyba będzie hit, bo owe dowody przeczytała na broszurce, którą dostała gdzieś tam od kogoś tam. Może najwyższa pora dawać im broszurki o tym, że okradanie naszego kraju z pieniędzy budżetowych jest złe? Ewentualnie dajmy im broszurki, ze przez budowę CPK (która wciąż przecież trwa) mogą być zagrożone Bekasy. Jestem ciekaw kto się najszybciej wychyli, że jest to w sumie prawda.

Kontra

W Sejmie zupełnie przypadkowo odbyła się debata w sprawie projektu obywatelskiego, który jest inicjatywą Platformy Obywatelskiej jeszcze sprzed kilku lat. Chodzi o zniesienie abonamentu radiowo-telewizyjnego i likwidację TVP Info. Według autorów projektu – stacji propagandowej, której zadaniem jest utrwalić władzę PiS. Projekt ustawy został odrzucony przez większość rządową.

Natomiast Amerykański ambasador Mark Brzezinski został zaproszony do polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jak czytamy w komunikacie tego ministerstwa, rozmowa dotyczyła jednej ze stacji telewizyjnych z niejakiego molocha Grupy Discovery. Według MSZ potencjalne skutki działań tej stacji są tożsame z celami wojny hybrydowej. Oczywiście nie zdają sobie sprawy z tego, że w USA to tak nie działa jak u nas. Stacja nie jest rządową i Amerykanie nic z tym nie zrobią. Ale pogrozić palcem można zawsze. Muszę też dopisać, że chuja prawda z tą wojną hybrydową. Niestety “Fakty” są lepsze od “Wiadomości“, co nie zmienia faktu, że na potrzeby Tygodnika Szyderczego oglądam całość wydań i jednej i drugiej stacji.

Tygodnik Szyderczy

10.03

Na Wschodzie Bez Zmian

Chiński parlament jednogłośnie zatwierdził wybór sekretarza generalnego Komunistycznej Partii Chin (KPCh) Xi Jinpinga na trzecią kadencję na stanowisku przewodniczącego Chińskiej Republiki Ludowej. Zdaniem ekspertów Xi będzie teraz najsilniejszym przywódcą Chin od czasów Mao Zedonga. Oczywiście decyzja była jedynie formalnością, ponieważ innych kandydatów nie było. Już pięć lat temu tak zmieniono w tym kraju konstytucję, że aktualnie Xi może nawet władać nimi dożywotnio. Jakaś ciekawa informacja dodatkowa? Ich partia ma aktualnie lekko ponad 97 milionów członków (14% łącznej ludności), a mimo to i tak polityka zero covid zagotowała całym krajem.

Żal(ek)

Kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia o dziesiątkach milionów z Willi+ i setkach milionów z NCBR – najczęściej uważano, że to zabezpieczenie na wypadek przegranych wyborów. Portal Onet.pl podał, że dotarł do treści zeznań, jakie kilka dni temu przed śledczymi złożył wiceminister Żalek. Portal przekazał, że Żalek miał dostarczyć prokuraturze stenogramy rozmów ludzi z kierownictwa Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Jakby nie patrzeć to już powoli się kończy, bo Jacek Żalek poinformował o swojej dymisji z funkcji wiceministra funduszy i polityki regionalnej. Jestem przekonany, że na jego miejsce wejdzie ktoś, kto także mataczy lub będzie mataczył, bo hajs musi się zgadzać. Pożyjemy – zobaczymy.

PiS

Przed wyborami politycy często mówią, że będą jeździć po Polsce, rozmawiać z Polakami, a jak pojeżdżą, to napiszą program. Teraz ten tradycyjny dość plan podróży przedstawił prezes PiS. Morawiecki już na pierwszym spotkaniu powiedział, że wszystkie ich zajebiste pomysły typu trzynasta i czternasta emerytura powstały właśnie po takich spotkaniach. Osobiście od dawna jestem przekonany, że oni nic się nie znają na ekonomii i jakoś nie jest to dla mnie zdziwieniem, że liżą dupy tym, którzy jeszcze mogą ich utrzymać przy władzy. Mam jednak gorącą prośbę! Beata Szydło także wyjeżdża w trasę i apeluję przed podróżami, aby sprawdzać gdzie potencjalnie może być aktualnie jej kolumna rządowa. Ogólnie uważajcie na siebie na drogach jeszcze bardziej. Teraz Szydło jest w okolicach Sandomierza.

Tygodnik Szyderczy

11.03

Pat

Mieli się “odkłócić” i wnioskiem prezydenta zająć się szybko, by możliwie szybko odblokować miliardy z Unii Europejskiej. Ale w Trybunale Konstytucyjnym wciąż panuje pat. Nie ma ani zgody, ani pełnego składu, ani nawet szans na rozpatrywanie nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. Nawet jeśli Julia Przyłębska twierdzi, że żadnego buntu nie ma to owy bunt jest. Jestem ciekaw jak długo jeszcze będziemy sponsorować taką szopkę, przedszkole i cyrk w jednym. Niech to odkrycie towarzyskie Kaczyńskiego, pierwsza rakieta naszych kortów i chodząca templatka do memów zacznie się brać za pracę. Nie lubię utrzymywać ze swoich podatków darmozjadów.

Goszczanów

Resort edukacji dopłaca do szkolnych wycieczek, o ile zwiedzanie obejmuje wybrane punkty edukacyjne. Dlaczego Kraków? To wydaje się oczywiste. A skąd na rządowej liście Goszczanów? Już tłumaczę. Jest to dziura między Sieradzem a Kaliszem w której swego czasu mieszkał Czarnek. Dlatego dorzucił tą wioskę, bo wpasowuje się w program “Śladami Wielkich Polaków” i “Uroki Polskiej Wsi“. Serio… i wcale nie zmyślam. Można jechać do tej dziury, która ma dokładnie 973 obywateli, aby nawdychać się specyfików, które zapewniają stołek w ministerstwie i władzę do rozdawania willi.

Da Vinci

Czyta mnie sporo obywateli Ukrainy. Jestem rad, że nie tylko w Polsce osoby mnie czytują, ale mieszkańcy niemal każdego kraju w Europie, Amerykanie i od czasu do czasu szpiegują mnie Ruscy. Nadal z Waszyngtonu i Paryża docierają sygnały o dalszym wsparciu dla Kijowa. Ukraina walczy, a Bachmut trwa, ale płaci za to wysoką cenę. W obronie miasta zginął legendarny dowódca Dmytro Kociubajło – Pseudonim “da Vinci“. Prezydent Wołodymyr Zełenski odznaczył go pośmiertnie Krzyżem Zasług Bojowych. W uroczystości uczestniczyła premier Finlandii Sanna Marin, która tego dnia była w stolicy Ukrainy. Jest to jeden z dwóch symboli ostatnich dni, bo do sieci wyciekło nagranie egzekucji jeńca wojennego bez broni, który został zabity za swoje ostatnie słowa… Chwała Ukrainie.

Oczywiście, że dotarłem do informacji kim on był (choć nie było to łatwe). Był to Tymofiy Mykolayovych Shadura, a jego śmierć sprawiła, że stał się nowym bohaterem wojennym dla walczącego o swoje narodu Ukraińskiego. Ten wojskowy był snajperem wspierającym ogniowo swoich kompanów z 163 batalionu Obrony Terytorialnej Nizhynu, części 119 brygady Sił Zbrojnych Ukrainy.

Tygodnik Szyderczy

12.03

Obrońcy

Bronić można niewinnych i tych, którzy na to zasługują. Tak to wygląda niby w teorii, ale prawda przed wyborami wygląda zupełnie inaczej. Politycy PiS zdecydowali, że będą dzielnie bronić – zagrożonej ich zdaniem – pamięci Jana Pawła II. Żadne z pytań zadanych premierowi w czasie spotkania w Jaśle nie dotyczyło sprawy Jana Pawła II. Pytania dotyczyły lokalnych problemów – stadionu czy kłopotów z brakiem pieniędzy dla powiatowego szpitala. Premier sam wywołał temat papieża i był do tego przygotowany – portret Jana Pawła II czekał już na prezentację.

Jak mówił nasz Pinokio “Oni (opozycja) się wstydzą najważniejszego rodaka w historii całej Rzeczpospolitej. To był tylko wstęp, bo premier do sprawy powrócił na końcu wystąpienia. – Stańmy w obronie Jana Pawła II  – zaapelował szef rządu. Tak oto można sprytnie zacząć dzielić Polaków. Na tych prawych i religijnych i lewych bezbożników.

Dowcip

Dowcipy o blondynkach, czy też ogólnie o kobietach prowadzących auto idą właśnie do lamusa. Kobiety jeżdżą bezpieczniej, powodują mniej wypadków, rzadko prowadzą po alkoholu, a jeszcze rzadziej uczestniczą w pirackich rajdach. Nie jest to jakiś ponury żart z mojej strony, a są to dane z raportu Instytutu Transportu Drogowego za 2022 rok. Już podczas nauki jazdy instruktorzy zauważają spore różnice między stylem jazdy kursantek i kursantów. Może właśnie dlatego coraz więcej kobiet prowadzi autobusy miejskie? Ja tam jestem jak najbardziej za tym.

Agresja

Jak już wiesz Drogi Czytelniku posiadam także swojego Tik Toka na którym od czasu do czasu coś tam wrzucę. Niestety ostatnimi czasy w tak zwanych trendach wśród młodzieży (i nie tylko) są dziwne rzeczy, za które jakiś czas temu można było dostać wpierdol od rodziców. Jednym z nich jest dźwięk, gdzie jakiś baran wyzywa dziecko mówiąc mu, że jest “bambikiem”, bo nie posiada “v-dolców” (waluty premium w grze). No spoko tak się śmiać z biedniejszych ludzi co nie? Mama nauczyła, czy może te wartości w tych czasach to normalka.

Tak samo grupa nastolatków biła i poniżała rówieśnika. Całość nagrali i pokazali w sieci. W tej sprawie już sześć osób zostało zatrzymanych i mają ci gówniarze bez paletek od 14 do 16 lat. To sprawa spod Warszawy, ale wpisuje się w czarną serię brutalnych ataków z udziałem młodych osób. Od czasu do czasu wspominam numerach alarmowych i zrobię to także tym razem. Pamiętaj w sieci nigdy nie jesteś bezkarny, a karma zawsze wraca. Jeżeli natomiast jesteś ofiarą i niekoniecznie ja mogę pomóc to łap grafikę poniżej.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak co wydanie tak i tym razem miałem sporo pasków przed oczami. Nie od zobaczę tego tak jak Trybunał się nie odkłócił. Zapraszam do lektury.

Kościół

NIE ŻYJE ANDRZEJ GARAPICH. (KTO?)

HOŁD DLA UKRAIŃSKIEGO BOHATERA. (JAK NA MOJE TO DLA KAŻDEGO…)

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II.

Samochwała

“LOKATORKA” O 21:05 W TVP1.

“WYBUDZENI” O 23:10 W TVP1.

STARCIE PIŁKARSKICH GIGANTÓW DZIŚ W TVP.

FILM SYLWESTRA LATKOWSKIEGO JUTRO W TVP.

MATEUSZ MORAWIECKI GOŚCIEM “WIADOMOŚCI”. (I DOBRZE- BĘDZIE MNIEJ PASKÓW)

PiS

NIŻSZE PODATKI, STABILNA GOSPODARKA (CHYBA W KOLUMBII)

MILIARDY ZŁOTYCH DLA POLAKÓW. (JAK SIĘ ODKŁÓCI JULKA)

INWESTYCJE NAPĘDZAJĄ POLSKĄ GOSPODARKĘ.

POLSKA WZMACNIA SUWERENNOŚĆ ENERGETYCZNĄ.

W OBRONIE MIEJSC PRACY.

STOPY PROCENTOWE BEZ ZMIAN.

RZĄD INWESTUJE W BEZPIECZEŃSTWO POLAKÓW.

W OBRONIE DOBREGO IMIENIA ŚW. JANA PAWŁA II. (X2)

WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW. (W PAKOWANIU WALIZEK)

SKUTECZNA WALKA Z INFLACJĄ. (WSZĘDZIE, TYLKO NIE U NAS)

POLSKA SOLIDARNA Z UKRAINĄ.

DEBATA PROGRAMOWA Z POLAKAMI DLA POLAKÓW.

POLACY STAWIAJĄ NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.

DEBATA PROGRAMOWA Z POLAKAMI.

GAZOWIEC “LECH KACZYŃSKI” W ŚWINOUJŚCIU. (NO JESZCZE GO ZAGAZOWALI…)

PRZYSZŁOŚĆ TO POLSKA. (CHYBA Z DALA OD MIEJSCA ZAMIESZKANIA)

POLSKA BEZPIECZNA ENERGETYCZNIE.

RODZINNY WYPOCZYNEK Z BONEM TURYSTYCZNYM. (NA PRZYKŁAD W GOSZCZANOWIE)

Nie PiS

PROROSYJSKA PARTIA TUSKA.

SZOKUJĄCY OBRAZ DZIKIEJ REPRYWATYZACJI.

OPOZYCJA WYKORZYSTUJE ŚMIERĆ DZIECKA. (STFU! TO WSZYSTKO PRZEZ TV RZĄDOWĄ!)

HANIEBNY ATAK NA PAPIEŻA POLAKA. (KTÓRY ZAMIATAŁ WSZYSTKO POD DYWAN)

ATAK NA WARTOŚCI I TOŻSAMOŚĆ POLAKÓW. (NO CHUJ- NIE JESTEM POLAKIEM)

PROBLEM Z PEDOFILIĄ W SZEREGACH PO. (ZA TO PEDOFILI W KOŚCIELE NIE WIDZĄ I PROBLEMU NIE MA)

GROŹNA KAMPANIA HEJTU I NIENAWIŚCI. (TO BY PASOWAŁO DO DZIAŁU “SAMOCHWAŁA”)

BYŁY MINISTER RZADU PO-PSL SKAZANY PRZEZ SĄD.

UDERZENIE W DZIENNIKARZY. (UDERZAM TEŻ – POWINNI IM ZABRONIĆ WYKONYWAĆ TEN ZAWÓD)

OBNET ZNÓW UDERZA W KARABINKI GROT.

HANIEBNY ATAK NA WIELKIEGO POLAKA. (JA KOPERNIKA NIE ATAKUJĘ…)

OPOZYCJA ATAKUJE POLSKĘ RAZEM Z KREMLEM.

PARTIA TUSKA OBIECUJE, ALE NIE REALIZUJE. (NIBY KURWA JAK?)

ATAK NA WARTOŚCI I TOŻSAMOŚĆ NARODOWĄ.

FESTIWAL OBIETNIC PARTII DONALDA TUSKA.

Kraj

SUKCESY BIAŁO-CZERWONYCH.

KOMUNISTYCZNY RODOWÓD TELEWIZJI TVN. (NO TO HAHA… AKURAT ZA KOMUNY TO TVP BYŁO)

OBRAZ WSPÓŁCZESNEJ POLKI.

MŁODZI MISTRZOWIE KIEROWNICY.

LECH PRZED SZANSĄ NA HISTORYCZNY SUKCES.

BEZKARNI PEDOFILE WŚRÓD CELEBRYTÓW.

POLSKA ODZYSKUJE PERŁY KULTURY.

ZAMIESZANIE W POGODZIE. (TAK JAK W TRYBUNALE?)

KULISY UKRYWANIA PEDOFILÓW WŚRÓD CELEBRYTÓW.

DZIEŃ SOŁTYSA.

24 LATA POLSKI W NATO.

Świat

NIEMCY WYPIERAJĄ SIĘ WSPÓŁPRACY Z ROSJĄ.

LITWA: WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH.

ANTYROSYJSKIE PROTESTY W TBILISI.

OSTATNIE PRZYGOTOWANIA DO GALI OSKARÓW.

ODLICZANIE DO GALI ROZDANIA OSKARÓW.

POLSKIE KINOW W HOLLYWOOD.

WIELKA PIŁKA I WIELKIE PIENIĄDZE.

Ukraina

BOHATERSKA OBRONA UKRAINY. (X2)

BACHMUT: DRAMAT UKRAIŃSKICH OBROŃCÓW.

BOHATERSKA OBRONA BACHMUTU.

ZMASOWANY ATAK RAKIETOWY NA UKRAINĘ.

ZBRODNICZY ATAK NA UKRAINĘ.

Rosja

PUTIN PLANOWAŁ ATAK NA POLSKĘ. (ALE STWIERDZIŁ, ŻE CYRKU NIE POTRZEBUJE?)

KREML DESTABILIZUJE SYTUACJĘ W MOŁDAWII.

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

W minionym Tygodniu mieliśmy dwa niezwykle zajebiste święta. Pierwsze to oczywiście Dzień Kobiet na który podarowałem swojej Korektor Naczelnej słodkości i w kurwę duży zestaw sushi. Bez kwiatków, bo na kij walczyć z fotosyntezą, skoro samochodów nie będzie?

No i skoro już o samochodzie to ja też dostałem prezent na dzień mężczyzn… czy tam chłopaka. Pierdolnął w piątek w nasz samochodzik koziołek (czyli mały jeleń). Z tej okazji miałem nieodpartą chęć wypicia Jaggera, którego otrzymałem w owym dniu… ale Jaggerek był jakieś 300 kilometrów away from me.

Nie dość, że wszystko drogie w chuj to jeszcze mi auto koszty dorobiło także naprawdę w tym tygodniu zachęcam do wsparcia autora chociaż kawką.

Masz temat?

Masz propozycję współpracy?

To wszystko jest możliwe z Włóczykijem. Włóczykijem, który już ponad rok pisze dla Ciebie Tygodnik Szyderczy. Numer jeden wśród niezależnych tygodników online (według autora).

Ewentualnie mogę się u Ciebie podjąć jakiejś pracy w weekend. Robię wszystko (prawie). Nie usuwam tylko ciąż ani nie robię niczego niezgodnego z prawem. Z resztą prac się dogadamy.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Wystarczy napisać maila: szyderczy.wloczykij@gmail.com bądź skontaktować się za pomocą mediów społecznościowych.

Dodatkowo:

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *