Tygodnik Szyderczy 9.01 – 15.01

Tygodnik Szyderczy 9.01 – 15.01

9.01

Atak na Kapitol 2.0

Tygodnik Szyderczy i jego 73 wydanie pora rozpocząć, a pierwszą informacją będą zdarzenia z Brazylii. Zwolennicy byłego prezydenta Jaira Bolsonaro, który ma więcej z Trumpem wspólnego niż Ci się wydaje pokonali słaby opór służb porządkowych i przez powybijane szyby dostali się do siedzib Kongresu, Sądu Najwyższego i pałacu prezydenckiego. Głos zabrał nowy prezydent Luiz Inácio Lula da Silva zaprzysiężony pierwszego stycznia:

“Demokracja gwarantuje prawo do swobodnej wypowiedzi, ale wymaga też od ludzi poszanowania instytucji. To, do czego dziś doszło, jest bezprecedensowe w historii kraju. Dlatego wszystkie zamieszane w to osoby zostaną znalezione i ukarane”.

Protesty zwolenników Bolsonaro trwały od października, kiedy to wybory prezydenckie w Brazylii niewielką przewagą głosów wygrał były prezydent Luiz Inácio Lula da Silva z Partii Robotniczej.  Chwilę przed tym wydarzeniem były prezydent wyjebał trampki do USA… tak do jednej z hacjend Donalda Trumpa. Jakby ktoś się pytał to jest nowy Człowiek-Bizon.

Narada

Została zwołana pilna narada w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Poza prezydentem Dudu pojawili się na niej premier Pinokio oraz szefowie Ministerstwa Obrony Narodowej , Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jej zwołanie może wiązać się ze zgodą państw NATO na przekazanie Ukrainie ciężkiego sprzętu. Ewentualnie mogli się na flaszkę umówić. Kto ich tam wie w tych czasach.

Stara Dywizja

Tygodnik Szyderczy teraz wróci do historii i czasów jak to Piłsudskiego utworzona za czasów II RP odbiła Białystok z rąk Rusków. Nie no żartuję, aż tak Cię nie zamęczę. Mowa bowiem będzie o nowej 1 Dywizji Piechoty Legionów, która będzie działała przede wszystkim na terenie województwa podlaskiego w Łomży, Grajewie, Kolnie czy Siemiatyczach. Przynajmniej tak mówi Błaszczak. Oczywiście dodał, że ta Dywizja będzie uzbrojona w koreańskie czołgi K2 i amerykańskie Abrams oraz samobieżne armatohaubice Krab i K9. Wiem, że jestem okrutny, ale aktualnie wyżej wymienionych czołgów łącznie w Polsce jest 10 sztuk, a armatohaubic około 89… bo nie wiadomo ile dział. Pytanie za sto punktów. Co z mobilnymi ołtarzami? Będą tam? Nie będą? Doczepią do nich urny wyborcze?

10.01

Komin

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy nie sprawił, że komin przestał stać. Nie myśl teraz, że pieję do penisa i wzwodu. Pieję do części krajobrazu Gdańska. Kiedyś to był komin zakładów mleczarskich, a jeszcze rano charakterystyczny punkt pejzażu Gdańska. Po południu 65-metrowy komin został wysadzony przez saperów. To była precyzyjna robota z użyciem blisko 100 lasek dynamitu. Sto lasek było potrzebne do obalenia jednego komina. Szacun.

Sołedar

Sytuację na froncie wojny Ukrainy z Rosją najlepiej podsumował sam Wołodymyr Załenski mówiąc, że ziemia jest usłana tam ciałami najeźdźców i zryta pociskami. Dodał na sam koniec, że to właśnie tak wygląda szaleństwo. Ukraińscy obrońcy walczą tam między innymi ze skazańcami Grupy Wagnera. Jens Stoltenberg podkreśla, że Rosjanie nie osiągnęli swoich celów mimo tego, co oni pierdolą. Samo miasto Sołedar zostało już niemal zrównane z ziemią. Nieliczne ruiny, które jakoś się jeszcze trzymają w niczym nie przypominają obiektów zdatnych do zamieszkania. Przed wojną mieszkało tam około 10,000 ludzi… mniej więcej tyle co w Krynicy-Zdrój, czy Koronowie.

Radiowóz

W pierwszym wydaniu Tygodnika Szyderczego w tym roku pisałem o sprawie radiowozu, który przyjebał w drzewo. Dlaczego do tego wracam? Dlatego, że właśnie komendant stołeczny policji zawiesił dowódcę patrolu i przejął postępowanie dyscyplinarne w związku ze zdarzeniem w Dawidach Bankowych koło Warszawy. Dla przypomnienia dodam, że 2 stycznia policyjny radiowóz uderzył w drzewo, a w aucie z niejasnych powodów były dwie nastolatki. Auto nie jechało w stronę komendy, a policjanci nie udzielili im pomocy. W tle są jakieś podteksty erotyczne i takie tam oczywiste wykorzystywanie władzy. Ciekaw jestem jak to się zakończy.

11.01

P jak Przedawnienie

Nigdy nie pojmę dlaczego takie sprawy ulegają przedawnieniu. Jest to tak chore, że z chęcią bym nawet objął stołek (oczywiście po dezynfekcji) Ministrowa Zero, aby to zmienić. Tarnowska prokuratura ma listę 95 ofiar Stanisława P. (P jak ksiądz Pedofil), który miał krzywdzić dzieci i nieletnich w każdej parafii, do której był przenoszony. To jest wręcz pojebane. Nagrzeszysz, zaruchasz jakieś dziecko i w zamian za to możesz robić to nadal, ale w innej parafii. Niestety za przestępstwa jednak nie odpowie, bo uległy one przedawnieniu. Wychodzi na to, że minimum 95 osób nie doczeka się sprawiedliwości. Minimum, bo to tylko osoby o których wiemy.

Polecę Kiedyś Pociągiem

Pamiętasz Drogi Czytelniku te czasy, kiedy to pociąg był najtańsza opcją komunikacji między miastami? No to się nie zdziw, bo średnio o blisko 20 procent więcej będą teraz bilety kosztować. Oficjalnym powodem jest to, że pociągi jeżdżą na prąd, a ten drastycznie drożeje. Jest to oczywiście fikcja, bo umowy z energetyką są na zupełnie innych zasadach dla takich wielkich molochów niż dla mnie, czy Ahmeda w budce z kebsem. Za kilka dni zaczynają się ferie, a rodziny jadące na wypoczynek pewnie przesiądą się do samochodów. Już w tej chwili można taniej polecieć samolotem w kilka miejsc niż dojechać tam pociągiem. Kiedyś jak już będę młody i bogaty polecę sobie pociągiem, aby wszyscy widzieli ten przepych u mnie w portfelu.

Uprawnienia Policji

To co się dzieje w ostatnich czasach w policji przerasta najśmielsze oczekiwania każdego twórcę memów w sieci. Nie nadążam robić nowych memów, bo tyle templatek już posiadam. Poprzednio była akcja z Jarosławem Szymczykiem i jego pamiętnym granatnikiem. Później ta akcja z dwoma małolatami. Następnie na sygnale jechali policjanci do zjedzonej przez dziecko bułki kajzerki wartej 0,33 zł. Teraz skubani wbili się na podnośnik straży pożarnej, aby oglądać sobie wynajęte przez Lotną Brygadę Opozycji lokum na drugim piętrze. Wszystko to działo się w dzień kolejnej miesięcznicy, a jakby ktoś się pytał to oprócz tej akcji zatrudnili do “ochrony” tego wydarzenia także psy i snajperów. Polak nie śmieje się w cyrku, bo ma go na co dzień.

12.01

Dokumenty

Oni w tych Stanach Zjednoczonych Ameryki mają ewidentnie jakieś problemy ze sobą. Nie wiem tylko, czy chodzi im o poczucie władzy, czy o rekompensatę niedoboru centymetrów gdzieś na ciele. Jakiś czas temu na łamach Tygodnika Szyderczego pisałem o tym, że u Donalda Trumpa znaleziono dokumenty oznaczone jako “Top Secret”. Tym razem dokonano też tego w biurach zajmowanych przez Joe Bidena. W sumie znaleziono je w podobnym okresie, ale jakoś to nie wypłynęło wtedy. Pochodzą one z czasów, kiedy Joe Biden był wiceprezydentem. Mają dotyczyć te papiery Ukrainy, Iranu i Wielkiej Brytanii. Aby być sprawiedliwym muszę zaznaczyć, że tuszowanie takich spraw po jednej stronie barykady, a eskalowanie ich po drugiej nie jest uczciwe za chuja. Ciekaw jestem co się teraz wydarzy. Oczywiście będę informował o przebiegu sprawy na bieżąco jako pierwsze źródło Twojej tygodniowej informacji.

Pegasus 2.0

Do Sejmu trafił malutki projekt prawa komunikacji elektronicznej. Malutki, bo liczy tylko trzy i pół tysiąca stron. Z przepisów wynika, że służby dostaną szerszy dostęp do naszych połączeń, maili i czatów w komunikatorach. Ponadto kontrowersje wzbudza też zakup kolejnego oprogramowania szpiegującego, tym razem przez policję. Opozycja nazywa je “Pegasusem 2.0“.

W błyskawicznym skrócie służby dostaną nasz numer IP, nick, adres mail oraz lokalizację logowania. Przypomnę tylko uprzejmie, że już teraz mają pełny dostęp do danych z usług telekomunikacyjnych – godzin połączeń, ich długości trwania czy chociażby numeru telefonu. Gdzie są ci wszyscy z Anonimous? Może tak by pomogli znowu…

200k

Ile potrzeba, aby z przeciętnej pani obywatel stać się potężną szarą eminencją w naszym kraju? Podobno 200 tysięcy złotych zainwestowane w odpowiednim momencie. Mowa teraz o Janinie Goss. Jest ona przyjaciółką Jarosława Kaczyńskiego i jego zaufaną współpracowniczką. Z prezesem PiS zna się od kilkudziesięciu lat. Gdy partia doszła do władzy, zaczęła robić karierę w państwowych spółkach. Teraz została powołana do rady nadzorczej Orlenu. Oczywiście można się tylko domyślać, czy Jaruś chce patrzeć na ręce Obajtkowi, czy też chodzi o 136 tysięcy miesięcznie pensji w tej radzie. Pani Janina można powiedzieć śmiało, że aktualnie z zawodu jest panią kierowniczką. To nie jest wcale śmieszne.

Tygodnik Szyderczy

13.01

Ustawa

W tym kluczowym głosowaniu prawica nie była zjednoczona. Wszyscy posłowie Solidarnej Polski byli przeciw ustawie o Sądzie Najwyższym podobnie zresztą jak Polska 2050. Ustawa została uchwalona, bo opozycja w większości się wstrzymała. Zastanawia mnie tylko ruch Szymona Hołowni na tej szachownicy politycznej. Ostatnie akcje jakie się dzieją w jego kole poselskim wskazują, że bardzo blisko im do dawnego PSL-u. Byle z kim, byle jak ale przy władzy. Teraz prawdopodobnie ustawa z poprawkami opozycji przejdzie w Senacie, a następnie zostanie odrzucona w sejmie. Tak czy siak wszystko w długopisie naszego prezydenta. Drugie pytanie jakie się rodzi to zagadnienie odnośnie KPO. Będzie ten hajs jak ta ustawa zostanie podpisana, czy to za mało?

Praca Szuka Człowieka

Ostatnio słynne było ogłoszenie TVP odnośnie pracy na stanowisku montera pasków w “Wiadomościach“. Wydaje mi się, że podobne ogłoszenie może się niebawem pojawić w wojsku. Tak zjebanej prezentacji nie widziałem dawno. Ostatnio chyba podobną mi zaprezentowało dziecko z 6 klasy, które miało pierwsze lekcje na temat Power Pointa. Tygodnik Szyderczy powstaje o niebo lepiej niż slajdy na Komisji Obrony Narodowej i mogę to napisać z czystym sumieniem. Dlaczego? Atak na Gwiazdę Śmierci, bitwa pod Koronowem, mem o rosyjskim imperializmie, a także roboty, celowniki i modele atomów. Tak w skrócie wyglądała kuriozalna prezentacja na posiedzeniu sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Tego naprawdę nie sposób odzobaczyć.

Jednak jeżeli masz czas to całość można obejrzeć o: TUTAJ

Rafako

Nawet tysiąc osób może stracić pracę, jeśli upadnie raciborskie Rafako. Zarząd chce ogłosić upadłość po tym, jak państwowy Tauron zażądał od producenta kotłów odszkodowania w wysokości ponad miliard 300 milionów złotych. To wynik sporu o awarię bloku energetycznego w Jaworznie, który jak do tej pory jest najdroższym blokiem w Polsce. Prawda jest taka, że specyfikacja bloku była tworzona pod określony rodzaj wegla jaki miał być wydobywany z pobliskiej kopalni. Niestety węgiel jaki tam wsadzali był dwukrotnie bardziej chujowy co spowodowało szereg awarii.

Jak podsumować to zdarzenie? Fabryka kotłów, która przetrwała komunizm, okrągły stół i Tuska upadnie za czasów PiS-u. Upadnie jak większość firm w tych czasach, które nie poradziły sobie z idiotycznymi decyzjami władz. Racibórz to miasto, gdzie na 27 tysięcy osób pracujących, średnio co trzydziesty robił w tym zakładzie. Kawał historii miasta, który prawdopodobnie upadnie.

Tygodnik Szyderczy

14.01

Krzysztof

Po smutnej informacji o stanie Rafako pora na kolejny gwóźdź do trumny władzy. Istniejąca od niemal 200 lat fabryka porcelany Krzysztof kończy działalność i właśnie trwają decyzję o zwolnieniach grupowych. Powód? Sytuacja na rynku gazu. Jak tłumaczy dyrektorka zarządzająca fabryką Agnieszka Palus, w 2022 ceny wzrosły o 900 procent. Jak dodaje pani dyrektor brakuje również pozytywnych perspektyw stabilizacji cen w 2023 roku, a także nie ma możliwości zawarcia umowy na ciągłe dostawy gazu, stanowiącego podstawowy surowiec do produkcji.

Porcelana Krzysztof ma bardzo długą tradycję w produkcji porcelany stołowej. Firma została założona w 1831 roku przez Carla Kristera, ale historia zakładów produkcyjnych jest nieco dłuższa i sięga roku 1820. Zakład produkcyjny od swojego początku niezmiennie znajduje się w Wałbrzychu. W mieście, gdzie i tak upadek kopalni znacznie utrudnił mieszkańcom życia właśnie kończy żywot fabryka, która dawała płomyk nadziei. A teraz wszyscy dziękujemy władzy.

Atak

Seattle zawsze będzie mi się kojarzyć z gangami, kartelami, masakrami, rozbojami i całą resztą kwintesencji ludzkości. Natomiast od dziś do całej tej listy dochodzi także fakt, że szkoły publiczne w Seattle poszły do sądu z problemem, który boleśnie dotyka także polskich uczniów. Pozywają gigantów technologicznych za rujnowanie psychiki młodych ludzi. Za uzależnianie od platform, za ich lęki, depresje i próby samobójcze. W tej chwili jest to oczywiście walka z wiatrakami, ale za sam pomysł wielki szacuneczek. Ciekawe tylko jak tłumaczą te wszystkie złe rzeczy przed erą cyfryzacji.

Hotel

Kościół dostał od państwa darmowe hektary i to nic nowego. Powstanie na kilkunastu z nich w kurwę duży kompleks hotelowy. Zgodę na budowę wydała Stolica Apostolska, a sam 5-kondygnacyjny hotel ma powstać w Rybakach nad Jeziorem Łańskim w otoczeniu malowniczej przyrody. Ma pomieścić ponad 700 gości, a wśród udogodnień mają się znaleźć restauracja (o powierzchni ok 900 m kw.), bar, kawiarnia, basen, fitness oraz spa.

Inwestycja nie ogranicza się jednak wyłącznie do budynku hotelowego. Wokół mają powstać nie tylko obiekty sportowe (basen zewnętrzny, kąpielisko, bar na plaży), ale też 35 domów ze 130 apartamentami. Budynki te mają funkcjonować pod wspólną nazwą Willa Rybaki, oferując bardziej luksusowe pokoje niż w głównym hotelu.

Działki jeszcze niedawno należały do Skarbu Państwa. W 2017 roku wojewoda warmińsko-mazurski przekazał je jednak za darmo dwóm parafiom z Olsztyna. Umożliwił to przepis ustawy o stosunku Państwa do Kościoła katolickiego, który pozwala na obdarowanie każdej parafii na Ziemiach Odzyskanych 15 hektarami państwowej ziemi rolnej. W założeniu przepis miał rekompensować Kościołowi na tym terenie majątek utracony po II wojnie światowej. Do dzisiaj Kościół dostał jednak o 50 tysięcy hektarów więcej niż stracił. Przypadek? Chyba jak zwykle w tych sprawach muszę zacytować mojego dziadka… kurwa nie sądzę.

Tygodnik Szyderczy

15.01

Ile?

Na co komu ta nowelizacja ustawy mająca 3500 stron? Pewnie się nie spodziewałeś tego drogi czytelniku, ale jest ona potrzebna pod nowy zakup policji. I nie jest to granatnik. Nowe narzędzie do totalnego szpiegowania znalazło się właśnie w ich rękach. Jego koszt to sześć i pół miliona złotych. Komenda Główna Policji kupiła uniwersalny wytrych do telefonów, tabletów i komputerów. Do wszystkich treści, także tych usuniętych, także tych szyfrowanych i do wszystkich aktywności w sieci.

Opozycja grzmi o Pegasusie 2.0 na rok wyborczy, a ja się zastanawiam kiedy zaczną mnie szpiegować jako “wroga” partii rządzącej. A może już to robią i znajdują wszystkie literówki jak piszę Tygodnik Szyderczy, które są przez Panią Korektor Naczelną poprawiane. Jakby co to sam wam udostępnię poprzednie wersje droga władzo. Nie będę nawet wspominał ile można dobrych rzeczy kupić za tą kwotę. Na przykład 693 granatniki co daje niemal 2 granatniki na jeden posterunek policji! Ale by był sylwester marzeń jakby to dostali zamiast tego badziewia do szpiegowania.

Nepal

Co prawda Nepal wręcz niechlubnie słynie ze swoich linii lotniczych i ich poziomu “tupolewowania”, ale teraz doszło tam do naprawdę sporej tragedii. Samolot pasażerski rozbił się o zbocze wzgórza niedaleko miasta Pokhara. Na pokładzie były 72 osoby, ale na razie odnaleziono 68 ciał. Samolot, który leciał z Katmandu do Pokhary, przewoził 57 Nepalczyków, pięciu Hindusów, czterech Rosjan, dwóch obywateli Korei Południowej i po jednej osobie z Argentyny, Irlandii, Australii i Francji.

Pora na dozę informacji, aby przybliżyć skalę głupoty latania w Nepalu samolotem. Prawie 350 osób zginęło od 2000 roku w katastrofach lotniczych w Nepalu, gdzie nagłe zmiany pogody mogą stworzyć niebezpieczne warunki. Eksperci twierdzą, że wypadki lotnicze są zwykle spowodowane tam kombinacją czynników, a dochodzenia mogą trwać miesiące lub dłużej. Mało tego nadal nie znaleźli czterech ciał w ostatniej katastrofie.

Sądy

Niech mi ktoś wytłumaczy jak to się dzieje. W jednym kraju próba ingerowania w sądy kończy się licznymi protestami, a w innym za zmiany w sądownictwie władza daje sobie medale, podwyżki i odznaczenia bez nawet jednej manifestacji ze strony tłumu. Dlaczego mnie tak naszło na to pytanie? Oczywiście z powodu Izraela. Tamtejszy Premier Netanjahu chce, by rząd miał większy wpływ na nominację sędziów do Sądu Najwyższego – a parlament możliwość uchylania jego orzeczeń. W demonstracjach w Tel Awiwie, Jerozolimie i Hajfie wzięło udział około 80 tysięcy ludzi.

Najlepsza jednak jest ich konserwa (coś na podobę jednego z jedenastu posłów u nas w rządzie z partii Konfederacji jak dla przykładu Janusz Korwin-Mikke), który stwierdził:

„Dziesiątki tysięcy ludzi uczestniczyły w dzisiejszych demonstracjach. W wyborach, które odbyły się dwa i pół miesiąca temu, brały udział miliony”

Miki Zohar z konserwatywnej partii Likud Netanjahu.

Można? Moszna.

Tygodnik Szyderczy
Oczywiście jestem przeciwny masowym protestom

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”.

Nic dodać i nic ująć. Paski TVP w tym właśnie momencie lądują do twojej wiedzy i świadomości jak to dobrze się bawimy w naszym cudownym kraju. Zaraz po przeczytaniu wesprzyj autora, bo ten zbiera na leki. Psychika siada.

Kościół

LITWA WSPOMINA BOHATERÓW WALKI O WOLNOŚĆ.

LISA MARIE PRESLEY 1968 – 2023.

HOŁD DLA OFIAR NIEMIECKICH ZBRODNI.

POŻEGNANIE BOHATERA NASZEJ WOLNOŚCI.

MAREK GASZYŃSKI 1939-2023.

Samochwała

“ZAKLĘTE REWIRY” O 21:05 W TVP1.

WOŁODYMYR ZAŁENSKI W “GOŚCIU WIADOMOŚCI”.

NIEZWYKŁY BALET W OPERZE NARODOWEJ.

TVP KULTURA I TVP KOBIETA NA MUX6.

ALARM! MIESZKANIA DLA DZIAŁACZY OPOZYCJI.

ALARM! ZA KULISAMI SŁAWY.

W OBRONIE WOLNOŚCI SŁOWA. (X2)

URBAN: JESTEM ZŁYM CZŁOWIEKIEM O 20:50 W TVP.

ULUBIENIEC KILKU POKOLEŃ POLAKÓW.

PiS

BBN: DYSKUSJA O ROSYJSKIEJ AGRESJI.

MILIARDY EURO NA ROZWÓJ POLSKI.

ZMIANY, KTÓRE UŁATWIĄ GŁOSOWANIE. (X2)

NOWE URLOPY W NOWYM KODEKSIE PRACY.

ZMIANY DLA WYŻSZEJ FREKWENCJI.

STRATEGIA BEZPIECZNEJ POLSKI.

W SEJMIE O NOWELIZACJI USTAWY O SN.

KONGRES NIEPODLEGŁA.

TAURON RZĄDA ZAPŁATY KAR I ODSZKODOWANIA.

TVN MUSI PRZEPROSIĆ DANIELA OBAJTKA.

USA WZMACNIAJĄ BEZPIECZEŃSTWO POLSKI.

SONDAŻ: POLACY DOCENIAJĄ ROZWÓJ ORLENU.

SZANSA NA ODBLOKOWANIE UNIJNYCH FUNDUSZY.

INFLACJA WYHAMOWUJE.

POLSKA ODPORNA NA SZOK GOSPODARCZY.

TRENUJ Z WOJSKIEM W FERIE.

Nie PiS

KAMPANIA BRAKU ARGUMENTÓW.

FESTIWAL NIETRAFIONYCH PROGNOZ OPOZYCJI.

PYTANIA O ZMOWĘ MILCZENIA WS. PEDOFILII.

PYTANIA O POLITYCZNĄ WIARYGODNOŚĆ PLATFORMY.

OPOZYCJA UKRYWA SWÓJ PRAWDZIWY PROGRAM?

JAK PO FINANSUJE KAMPANIĘ WYBORCZĄ?

Kraj

POLOWANIE NA PRAWDZIWE OKAZJE.

POLONIA REDIVIVA.

POLACY NIE CHCĄ UNIJNEJ WALUTY.

ZIMOWE FERIE JUŻ ZA CHWILĘ.

KURS NA ZWYCIĘSTWO.

POLSKA GOSPODARZEM MŚ W PIŁCE RĘCZNEJ.

POLSKA W KOSMOSIE.

KRZAKI LEPSZE OD CIEPŁYCH KRAJÓW.

TRZYMAMY KCIUKI ZA BIAŁO-CZERWONYCH. (X2)

POLSKIE ORŁY NA PODIOM W ZAKOPANEM!

CZAS NA ZIMOWE FERIE!

DAWID KUBACKO DRUGI W ZAKOPANEM!

POLAK ZWYCIĘŻCĄ W RAJDZIE DAKAR W KLASIE SSV.

Świat

BRAZYLIA: PRÓBA SPARALIŻOWANIA PAŃSTWA.

USA: MIGRANCI SZTURMUJĄ GRANICE.

WOJNA O SYNA NARKOTYKOWEGO BOSSA.

ŚWIAT DOWIADUJE SIĘ O NIEMIECKICH ZBRODNIACH.

WIELKA BRYTANIA CZYTA O WIELKICH SEKRETACH.

NOWER WĄTKI W UNIJNEJ AFERZE KORUPCYJNEJ.

KORUPCJA NA SZCZYTACH UNIJNEJ WŁADZY.

SZOKUJĄCE DOWODY NIEMIECKICH ZBRODNI.

TO BYŁ POCZĄTEK KOŃCA ZSRR.

WSPÓLNA WALKA Z ROSYJSKIM IMPERIALIZMEM.

LITWA: EKSPLOZJA WAŻNEGO GAZOCIĄGU.

CZESI WYBIERAJĄ PREZYDENTA.

KORUPCJA NA SZCZYTACH UE.

EURO DRENUJE PORTFELE CHORWATÓW.

KTO FINANSUJE NIEMIECKICH EKOLOGÓW?

Ukraina

BOHATERSKA OBRONA UKRAINY. (X2)

UKRAINA POTRZEBUJE ZACHODNIEGO WSPARCIA.

SZCZYT TRÓJKĄTA LUBELSKIEGO WE LWOWIE.

ŻYCIE NA ZGLISZCZACH.

DRAMAT CYWILÓW W DNIEPRZE.

Rosja

KOLEJNY ZBRODNICZY ATAK ROSJI NA UKRAINĘ.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

W podsumowaniu warto mi dodać coś od siebie. Tak, abyś czuł się, że dziele się z tobą swoim życiem prywatnym. Otóż romantyk ze mnie jest chujowy i po części tego żałuję. Ja się oświadczyłem na parkingu przed centrum handlowym, a są tacy, którzy mają na to inne patenty.

Wyjdź za mnie

Michał Moskal, dyrektor biura prezesa Kaczyńskiego, 30 grudnia zjechał w kopalni Bogdanka prawie kilometr pod ziemię, by się oświadczyć swojej wybrance. Nie to co jakiś tam Włóczykij od Tygodnika Szyderczego. Z tego powodu na pół godziny kopalnia miała wstrzymać wydobycie jak podaje anonimowy górnik. Oczywiście razem z dyrektorem Moskalem pod ziemię zjechał Kasjan Wyligała, wiceprezes kopalni. Ten sam jegomość na początku grudnia przelał na konto PiS 27 tysięcy złotych i na tamten moment czekał na rozstrzygnięcie konkursu na prezesa Bogdanki. Oczywiście akcja zakończona sukcesem. Zarówno oświadczyny się udały jak i awans na prezesa kopalni.

Ja natomiast po swoich oświadczynach wyszedłem na tym w pip lepiej. Otrzymałem awans społeczny z “samotnego wilka” na “kochanego narzeczonego”. No chyba, że się spytasz Pani Korektor Naczelnej… to wymowa mojego tytułu może się lekko różnić. W tle słychać “podły szczur” i “mebel”. Dlatego potrzebuję jakiejś gotówki na odsysanie tłuszczu i zakup nowego krzesła, bo stare zarwałem.

Masz temat?

Masz propozycję współpracy?

To wszystko jest możliwe z Włóczykijem. Włóczykijem, który już ponad rok pisze dla Ciebie Tygodnik Szyderczy. Numer jeden wśród niezależnych tygodników online (według autora).

Ewentualnie mogę się u Ciebie podjąć jakiejś pracy w weekend. Robię wszystko (prawie). Nie usuwam tylko ciąż ani nie robię niczego niezgodnego z prawem. Z resztą prac się dogadamy.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Wystarczy napisać maila: szyderczy.wloczykij@gmail.com bądź skontaktować się za pomocą mediów społecznościowych.

Dodatkowo:

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *