Tygodnik Szyderczy 1.08-7.08

1.08

Hołd

Tygodnik Szyderczy wypada mi zacząć pierwszego sierpnia od oczywiście wzmianki o rocznicy Powstania Warszawskiego. 1 sierpnia 1944 roku o wolną Warszawę i wolną Polskę ruszyło walczyć ponad 40 tysięcy młodych mężczyzn oraz kobiet. W godzinę “W” w stolicy zawyły syreny, by oddać hołd bohaterom Powstania Warszawskiego. Jak mówią ci, którzy 1 sierpnia 1944 roku wzięli do ręki broń “Wierzyliśmy, że przyjdzie wolność”. Z roku na rok jest tych bohaterów coraz mniej. Głównie teraz pozostali przy życiu harcerze, którzy pomagali walczącym każdego dnia. To były 63 dni heroicznej walki z Niemcami. To była też powstańcza codzienność: czasem nieludzka i okrutna, a czasem wzruszająca i piękna. Mam nadzieję, że zatrzymałaś/eś się tego dnia w codziennym biegu choć na chwilę. Aby pomyśleć do czego teraz dążymy z naszym krajem.

Dym

Nie chodzi o dym z rac podczas marszu w Warszawie, choć o samym organizatorze zaraz wspomnę. Chodzi o dym jaki zaczął się między Kosowem, a Serbią. Serbowie zablokowali w niedzielę wieczorem drogi do przejść granicznych z Kosowem. W ten sposób protestowali przeciwko decyzji władz w Prisztinie dotyczącej zamiany serbskich tablic rejestracyjnych samochodów na kosowskie. Głos w sprawie zabrały także stacjonujące w Kosowie siły pokojowe NATO, które zapewniły pomoc w utrzymaniu bezpieczeństwa w tym kraju. Decyzja o tablicach została odroczona w czasie na miesiąc. Niestety jest to po części odwracanie uwagi od sytuacji na Ukrainie. Nie trzeba chyba przypominać, że Serbia to taki czarny koń w rękach Putina. Ich bliskie stosunki są dobrze znane w świecie polityki. My też mamy swoje czarne konie.

I nie hołd

“Nie chcę mieć nic wspólnego z nazistami, ani okołonazistami” – tak mówi Teresa Stanek pseudonim Mitsuko uczestniczka Powstania Warszawskiego, kiedy słyszy narodowców i widzi, jak potrafią maszerować. Sąd orzekł, że marsz w rocznicę Powstania Warszawy nie będzie cykliczny. Mimo to narodowcy przeszli ulicami stolicy. Jak informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych organizacja Bąkiewicza i spółki ma ewidentne zapędy na wszystko. Na rasistów, nazistów i ksenofobów. Bąkiewicz w mojej opinii jest osobą niepoważną, nie potrafiącą się wysłowić i oczywiście dobrze liżącą dupę partii rządzącej. Dostają takie hajsy z moich podatków, że aż przykro się robi na sercu dowiadując się, iż Ziobro do tego nic niema, ale do odszkodowania dla kombatantów już swój krzywy nos wpierdala.

Taki mamy kraj, gdzie nic nie jest cenniejsze dla władzy jak tworzenie swoich prywatnych “bojówek”. Sam Bączuś obiecał pozwy każdemu, kto go nazwie faszystą. Ja osobiście tak uważam. Faszysta to osoba skrajnie prawicowa, która ma tendencje nacjonalistyczne. No jakby nie patrzeć mamy przed oczami właśnie Bączusia. Nazistą może i nie jest, ale kto wie. Kariera polityczna przed nim, a poparcie Telewizji Trwam już ma. Tak. Wychodzi, że klęka też przed Rydzykiem.

Tygodnik Szyderczy

2.08

Kurczak

Po Tajwańsku niebawem nie będzie musiał być podsmażany w garnku. Tak gorąco się tam zrobiło, a czuję, że będzie goręcej. Nancy Pelosi jest w stolicy Tajwanu Tajpej. Chiny są wściekłe, bo uznają demokratycznie rządzony Tajwan za część chińskiego terytorium i dążą do przejęcia nad nim kontroli. Przewodnicząca Izby Reprezentantów USA przybyła na Tajwan z partnerską wizytą. Chińczycy tak się zagotowali, że niebawem będą pewnie siłą chcieli udowodnić, że Tajwan jest ich. Same ogniska mamy wojenne na świecie i nie jest to dobry moment na kiełbaski z nich.

Dojebali

Niemal w tym samym czasie Joe Biden poinformował, że w nocy z soboty na niedzielę w stolicy Afganistanu zabity został przywódca Al-Kaidy Ajman al-Zawahiri. Jak powiedział Biden sprawiedliwości stało się zadość. Zawahiri był bliskim współpracownikiem Osamy bin Ladena i jednym ze współorganizatorów ataku na World Trade Center 11 września 2001 roku. Podoba mi się to, że nieustannie dążyli do tego, aby dorwać osobę współwinną takiej zbrodni. Oczywiście w ich stylu dodał Biden, że na świecie niema takiego miejsca do którego nie sięgnie ręka ich sprawiedliwości.

CPK

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zrobił sobie przerwę, ale kampania trwa i opozycja jest w drodze. Jeden temat wyłania się na pierwszy plan – chodzi o budowę CPK i mieszkańców, którzy protestują przeciwko wywłaszczeniom. Właśnie w tym kotle znalazł się Donald Tusk, który porozmawiał z nimi. Jak sam zauważył powinien zjawić się tam nie on, a Kaczyński. Apelował do Jarka, aby zabrał dupę w troki i wpadł do Mikołowa, bo tutaj ewidentnie ma problem do rozwiązania. Władza jednak nie zauważa problemu. Horała na szybko powiedział tylko, że zawsze znajdą się niezadowoleni ludzi i ogólnie chuj im w dupę.

Chuj ten to 120-140% wartości dobytku. Jestem jednak zdania, że większość tych ludzi budowało się za kredyty. No spoko, bo spłacą kredyt jak się uda z tego hajsu (chociaz po tych podwyżkach stóp to nic pewnego). Jednak po spłaceniu (albo i nie) tego kredytu zostaną bez dachu nad głową. Jak żyć panie Kaczyński? Jak żyć? A co z mieszkaniami komunalnymi, które też pójdą w ruinę? Jak miasto nie posiada innych lokali to Ci ludzie także będą spać na ulicach, po znajomych czy gdziekolwiek się da. Może nawet na dworcu, który Horała nadzoruje?

Tygodnik Szyderczy

3.08

Szczepienia

Od września czwarte dawki szczepionek na COVID-19 mają być dostępne dla wszystkich chętnych osób pełnoletnich. Minister zdrowia Adam Niedzielski dał znać, że wszystko na to wskazuje. Jestem przekonany, że w najbliższym możliwym terminie jak będzie to dostępne dla mojej osoby zjawie się w punkcie szczepień. Dbam o siebie i o bliskich, a twoje zdanie jeżeli jesteś foliarzem czy antyszczepionkowcem mnie naprawdę nie interesuje. Selekcja naturalna tak zwana. Czekam aż Niedzielski się odpali na całego. Dawaj datę dziadu.

Aparatura

Tygodnik Szyderczy zajmie się teraz chłopcem i sądem. Na szczęście nie będzie to informacja o kolejnej aferze pedofilskiej w naszym kraju. 12-letni Archie Battersbee jest utrzymywany przy życiu przez aparaturę medyczną, ale lekarze twierdzą, że pień jego mózgu obumarł, i chcą go odłączyć. Rodzice nie wyrazili na to zgody i przegrali we wszystkich brytyjskich instancjach. Postanowili wnieść sprawę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Jest to ich jedna z ostatnich szans. Ostatecznie jak przepierdolą walkę o dziecko w Trybunale chcą wywieźć dziecko do Włoch, Japonii albo Turcji. Wszystkie te kraje oferują pomoc.

Dziura

Pierwsza dziura jaka mi przychodzi do głowy to ta czarna dziura w galaktyce kurwix. Następna dziura to ta w budżecie. No ale tak wielkiej dziury to ze świecą szukać. W Chile nieopodal miejscowości Tierra Amarilla pojawiła się dziura w ziemi o średnicy 25 metrów i głębokości około 200 metrów. Zapadliska nie są niczym nadzwyczajnym, ale to w Chile jest wyjątkowo duże. Winna jest działalność kopalni miedzi. Ostatnio jak słyszałem o kopalni w Chile to było przy okazji katastrofy po tąpnięciu ziemi również w kopalni miedzi. Wtedy 33 górników zostało uwięzionych pod ziemią rekordowy okres czasu, bo to było 70 dni. Zapamiętałem to wydarzenie, bo na jednego z górników czekały podczas akcji ratunkowej dwie kobiety: żona i kochanka. Taki tam fuck up na powierzchni ziemi zaraz po “uratowaniu”.

Nie jest to tajemnicą, że kopalnie miedzi, złota i węgla przy przestarzałej technologii to istne dziury na trumny. W Polsce też nie jest kolorowo o czym już wspominałem w poprzednich wydaniach Tygodnika Szyderczego.

Tygodnik Szyderczy

4.08

Dymisja

Szef Agencji Wywiadu podał się do dymisji. Nie jest to nic dziwnego, bo w ostatnich czasach sporo dymisji się odwaliło u nas w rządzie. Jednak dziwne jest to, że Szef Agencji zrobił to zaraz po akcji w Albanii i rzekomej śmierci Andrzejka “Respiratorka”. Piotr Krawczyk informuje oczywiście, że to z powodów osobistych. Posłowie Koalicji Obywatelskiej uważają jednak, że dymisja ma związek ze sprawą śmierci handlarza bronią. Według mnie Krawczyk był tylko żołnierzykiem, którego trzeba było poświęcić na poczet chronienia dupy dowódcy, którym tym razem był Morawiecki. Ciekaw jestem, czy ten hajs tak jak obiecał Szumowski odzyskają. No kurwa nie sądzę.

Raptory

Amerykańskie myśliwce F-22 Raptor wylądowały w bazie w Łasku. Są jednymi z najnowocześniejszych myśliwców świata i mają wzmocnić tarczę powietrzną NATO w Europie. Ich załogi będą szkolić się z polskimi pilotami. Niestety nie jest mi dane napisać, że takowe myśliwce są w naszym posiadaniu. W naszym kraju łącznie z tymi treningowymi samolotów mamy około 260. z tych bojowych to króluje nam F-16, bo lata ich aż 48 sztuk. Lata albo i nie, bo z lotnictwem w naszym kraju jest podobnie jak z okrętami podwodnymi. Jak już są to zazwyczaj zjebane, lub zaraz się zjebią.

Onkopatologia

Minister zdrowia pojawia się w Tygodniku Szyderczym po raz drugi. Adam Niedzielski przekonuje, że onkologia w Polsce “przez ostatnie kilka lat kompletnie zmieniła swoje oblicze”. Jak jest w rzeczywistości, opowiada pan Jakub, u którego zdiagnozowano raka w jelicie grubym. Pacjent wciąż czeka na badania, a te, które wykonał prywatnie, nie są akceptowane przez Centrum Onkologii.

Kuba 15 czerwca dowiedział się, że ma guza w jelicie grubym. Jeszcze tego samego dnia jego lekarz rodzinny wypisał mu kartę Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego (DiLO). Z badaniami wstępnymi do chirurga onkologa w Centrum Onkologii Jakub trafił jednak dopiero po miesiącu – 18 lipca. Ordynator onkologiczny wyznaczył mu badania na 18 sierpnia – to była tomografia, na 28 sierpnia – rezonans, a pierwszą wizytę z opisami, u lekarza na konsultację, na 5 września. Przypominam, że ziomek ma raka jelita grubego. Więc wkurwił się i poszedł prywatnie do tych assmych specjalistów, którzy za dnia są na NFZ, a po godzinach prywatę robią. Jak się okazało tymi badaniami może sobie dupę podetrzeć, bo nie uznają ich w Centrum Onkologii.

Kurwa życie jest piękne w naszym kraju co nie? Musiałem opisać przypadek tego osobnika, bo sam mam tak samo na imię i mamy identyczny licznik lat nabity. A co jeżeli jutro się okaże, że to ktoś dookoła nas? W Polsce nie opłaca się chorować.

Tygodnik Szyderczy

5.08

Tankujemy

Powoli spadają ceny paliw. Zdaniem ekspertów ten trend będzie w najbliższym czasie trwać, a być może nawet przyspieszy. Rządzący przypisują sobie zasługi, przekonują, że to dzięki fuzji Orlenu i Lotosu. Tymczasem Orlen osiąga rekordowe przychody, ale na ceny paliw na poziomie sprzed wybuchu wojny Polacy jeszcze poczekają. Może nastąpi to wtedy, jak będzie recesja. Oczywiście gówno ma fuzja do ceny paliw. Faktem jest, że baryłka ropy osiągnęła poziom ceny taki jak przed wybuchem wojny na Ukrainie. Mam przeczucie, że tam tez kradną ile mogą, bo za chwilkę wybory i się upierdoli kranik. Obym się mylił, bo chcę, aby każdego z nas było stać wsiąść do samochodu i pojechać w pizdu gdzieś. Choćby do Niemiec zobaczyć jak im tam chujowo się żyje.

Taki wał

Posłowie głosami PiS odrzucili poprawki Senatu dotyczące rozszerzenia rządowej pomocy w zakresie kosztów ogrzewania domów. Uchwalony został dodatek węglowy, czyli pomoc tylko dla tych, co kupują węgiel. Rząd mimo tego twierdzi, że nie zostawi nikogo na lodzie, ale na konkretne propozycje Polacy będą musieli poczekać. Czyli chcą pomóc każdemu, ale nie zgadzają się na poprawki Senatu, które to zapewniały. Tylko ja dostrzegam paradoks tego zjawiska? Z drugiej strony jak zrobią to samo co Senat tylko z ich ustawy to znowu TVP będzie hucznie napierdalać jaki to PiS jest zajebisty, a Tusk nie chciał dopłacać Polakom. Jak to oni mają w zwyczaju pisać… Opozycja drenuje portfele Polaków.

Uwaga

Ewidentnie uwielbiam pisać takie nowinki na łamach Tygodnika Szyderczego. Jak mam napisać coś o zerze w pozytywnym aspekcie to aż pojawia się na mojej twarzy banan od ucha do ucha. Pewnie dziwnie teraz wyglądam, ale cóż. Pora na perełkę. Zbigniew Ziobro, który od wielu lat, bo od 2015 roku, jest ministrem sprawiedliwości, właśnie stwierdził, że na polskie sądy nie ma co liczyć. Ponadto dał do zrozumienia, że Władysław Frasyniuk jest śmieciem. To reakcja ministra na wyrok wrocławskiego sądu, który umorzył warunkowo postępowanie w sprawie Frasyniuka, oskarżonego o znieważenie polskich żołnierzy. I jak tu się nie cieszyć z porażki zera, który sam to próbuje jakoś nadzorować. Jest to jasny sygnał, że nie wszystko jeszcze w naszym kraju stracone. Napawa mnie to optymizmem.

Tygodnik Szyderczy

6.08

Pielgrzymka

Szyderca Włóczykij to ateista. Zawsze pisałem o tym, że religia zabija i nie w kwestii zdrowego rozsądku jest przemyślenie każdej możliwej opcji. Ja przemyślałem, przeczytałem większość i stwierdzam, że mi jest to kompletnie nie potrzebne. Pielgrzymki są niebezpieczne, a ja jestem raczej sam na tyle skurczybykiem, że już sama moja obecność na takowej by była katastrofą. W wypadku polskiego autokaru w Chorwacji zginęło 12 osób, a 32 zostały ranne, w tym 19 ciężko. Do wypadku doszło na autostradzie A4, na północ od Zagrzebia. Autokar wiózł pielgrzymów do Medjugorie.

Jednakowoż do Chorwacji w związku z wypadkiem autobusu udała się polska delegacja rządowa z Adamem Niedzielskim na czele. Skubany ma tytuł gwiazdy wydania w tym tygodniu. Na miejscu są też polscy policjanci i medycy. Ambasada RP w Zagrzebiu uruchomiła też infolinię, pod którą rodziny poszkodowanych mogą uzyskać informacje. Pamiętaj! Najlepsze pielgrzymki to te na własnych nogach do sklepu. W sobotę szczególnie.

Moskwa

Minister klimatu i środowiska Anna Moskwa przedstawiła szczegóły dodatku, jaki rząd ma wprowadzić dla ogrzewających domy innymi surowcami niż węgiel. Opozycja jednak już mówi o dwóch podstawowych mankamentach. Borys Budka przypomina, że następne posiedzenie Sejmu jest dopiero w połowie września. Drugi problem, na jaki zwraca uwagę opozycja, to pieniądze. Hanna Gill-Piątek mówi o tym, że rząd działa w logice zrzucania pieniędzy z helikoptera. Natomiast Marek Belka słusznie zauważa, że trzeba umieć dobrze adresować taką pomoc i że ze względu na rozdawanie pieniędzy czeka nas kolejny wzrost inflacji.

Koszt propozycji minister Moskwy to ponad dziewięć miliardów złotych. Dodatek węglowy – uchwalony już przez Sejm – to szacunkowo koszt 11,5 miliarda złotych. Razem to ponad 20 miliardów złotych. Szyderca uczy i bawi teraz. Ta kwota to mniej więcej połowa rocznego kosztu programu 500 plus. Do usług.

Wisienka

Wisienką na torcie jest to, że palą nam się paliwa. Jakby mało było kłopotów dookoła jazdy samochodem to jeszcze sami sobie pod górkę robimy. Prawie 40 jednostek straży pożarnej gasi pożar, który wybuchł w piątek wieczorem w zakładach przetwórstwa tworzyw sztucznych w miejscowości Osła na Dolnym Śląsku. Na terenie przedsiębiorstwa zgromadzonych jest 10 tysięcy ton plastików i 1200 ton gotowych paliw. Idzie im jak krew z nosa, bo pali się calutki zakład o powierzchni niemal dwóch hektarów. Powodzenia.

Tygodnik Szyderczy

7.08

Konfederacja

W sobotę młodzieżówce z Konfederacji obiecałem, że pojawi się ich idol na łamach Tygodnika Szyderczego. No i trafiłem w Bosaka tym razem. Czasem nawet konserwy się przydają jak się okazuje. Poseł Krzysztof Bosak bardzo pomógł transpłciowemu 17-latkowi, choć bardzo tego nie chciał. W mediach społecznościowych szydził ze zbiórki, jaką Ignacy zorganizował na swoją mastektomię. Dzięki niemu zbiórka szybko zakończyła się sukcesem. Obserwuje go jakieś 317 tysięcy osób i wielu z nich zostało przekonanych, że należy na przekór pomóc. 8000 złotych pierdyknęło jak z bicza. Taka prośba. Jakby ktoś chciał mi pojechać na swoim profilu gdziekolwiek to tylko nazwy nie przekręcajcie. Czarny PR to też PR. Ewentualnie w zamian za wzmiankę o mnie na swoim koncie nie będę szydził z tej osoby przez dwa wydania. Słowo harcerza.

Nuklearna katastrofa?

Rosyjska armia znowu prowadzi niebezpieczny ostrzał przy elektrowni atomowej w Zaporożu. Przypomnę tylko, że jest to największa elektrownia atomowej w Europie. Potęguje to lęk przed katastrofą. Ponieważ Putinowi brakuje żołnierzy, ściąga ich ze wschodu Rosji i z więzień. Z doniesień wynika, że taszczą ze sobą od chuja min i materiałów pirotechnicznych. No jakoś nie wyobrażam sobie, że odwalą coś tak głupiego. Z drugiej strony to Ruscy. W tej elektrowni i tak już jest wyłączony jeden blok.

Dmuchany

Ja pierdolę. To co odwalili z budżetu CPK woła o pomstę do nieba. Nadszedł czas na organizację pikników. Na piknikach jest mnóstwo atrakcji dla dzieci, jak dmuchane samoloty i tekturowe samoloty. Są też atrakcje dla dorosłych. – Służymy informacją merytoryczną o planowanych inwestycjach – wyjaśnił Marek Ostrowski, pracownik CPK. Pikniki odbyły się w Laskowicach, w Krokowej i w Bolszewie na Pomorzu. Ile taka zabawa kosztuje? – Ułamek ułamka swojego budżetu – zapewnił Marcin Horała właściciel podpisanej kurtki, aby mu jej Kaczyński nie zajumał.

CPK pochłonął już ćwierć miliarda złotych, zatem na organizację pikników prawdopodobnie faktycznie poszedł niewielki ułamek tej kwoty. A z co z lotniskiem? – Trwają intensywne prace przygotowawcze i projektowe. Realizowane są one w tempie rekordowym lub bliskim rekordowemu – powiedział Horała. No to mamy pełen obraz tego z czym się mierzymy w tych czasach. Samoloty z papieru, myśliwce w rozsypce, okręty podwodne nie istniejące i kilka czołgów bez psa. Psów też nie posiadamy w rządzie. Tam są głównie zwierzęta pastwiskowe.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak co wydanie tak i tym razem z wielkim bólem głowy oglądam “Wiadomości”, aby specjalnie dla Ciebie spisać wszystkie paski z telewizji reżimowej i ich informacji nadawanych o 19.30 każdego dnia. Współczuj mi… to jest ten moment. Miłej lektury.

Kościół

Hołd dla bohaterów naszej wolności.

Hołd dla ofiar Niemieckiego ludobójstwa. (x2)

Cześć i chwała bohaterom!

Hołd dla Polskich bohaterów.

Hołd dla ofiar Niemieckiego bestialstwa.

Pamięć o bohaterach naszej wolności.

14. dziękczynienie w rodzinie.

Samochwała

(Nie)Zakazane piosenki od 20:30 w TVP1.

Niezwykły festiwal w Zakopanem.

30-lecie Disco Polo od 20:00 w TVP2.

Wakacyjny weekend pełen wrażeń.

PiS

Fuzja budująca bezpieczeństwo Polaków.

Rekordowo niskie bezrobocie w Polsce. (x2)

Dodatkowe pieniądze dla seniorów.

Drugi raport komisji ds. pedofilii.

USA gwarantują bezpieczeństwo Polski.

Duża obniżka cen paliw.

Przewodniczący Rady Mediów Narodowych.

Polacy stawiają na Prawo i Sprawiedliwość.

Skuteczna obrona Polskiej granicy.

Polska buduje potężne siły zbrojne.

Prawo i Sprawiedliwość na czele sondażu.

Nie PiS

Atak na Polską walutę i suwerenność.

Komu przeszkadza Polski Patriotyzm?

Praca za seks w Platformie Obywatelskiej.

Atakują NBP żeby zabrać Polsce miliardy.

Opozycja broni interesów przestępców? (x2)

Politycy opozycji wolą latać z Berlina?

Tusk bezradny wobec problemów Polaków.

Opozycja broni Niemieckich interesów?

Tusk: Polacy powinni oddać zapasy gazu.

Sędziowska kasta broni sprzymierzeńców?

Opozycja eskaluje nienawiść.

Kraj

78. Rocznica Powstania Warszawskiego.

Ostoja Polskości.

Symbol wolności.

Polacy dumnie z niezłomnej walki o wolność.

Wracają groźne upały.

Pomoc dla ofiar wojen.

Upalne lato na półmetku wakacji.

Wracają tropikalne upały.

Polska jest piękna!

Tropikalny żar zalewa Polskę.

Świat

Amerykanie zabili szefa Al-Kaidy.

Dziennikarka TVP uwięziona na Białorusi.

Niemcy chcą ograniczyć rozwój Polski.

Świat na krawędzi kolejnej wojny.

Opus magnum a Rebours. (Popiersie Maradony od Hiszpanów dla Argentyny)

Tragedia w Chorwacji.

Rośnie napięcie w Cieśninie Tajwańskiej.

Dlaczego doszło do tragicznego wypadku?

Tajwan i Chiny na krawędzi wojny.

Ukraina

Szansa na uniknięcie klęski głodu.

Ukraina bohatersko odpiera atak Rosji.

Ukraina: Bezmiar Rosyjskiego bestialstwa.

Rosja

Trzeba zatrzymać Rosyjskich zbrodniarzy!

Putinowi nie uda się zagłodzić Świata?

Szokujące zbrodnie Rosyjskich bandytów.

Rosyjscy zbrodniarze mordują Ukraińców.

Szokujące zbrodnie Rosyjskich morderców.

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie.

Tydzień rypnął szybciej niż złotówka na rynkach światowych. W tych minionych kilku dniach dokonało się kilka małych cudów.

Nie będę wspominał o debiucie Lewandowskiego w Barcelonie, bo to nie jest aż tak istotne. Wspomnę natomiast o Hulku, który nauczył się kolejnej sztuczki. Od tego tygodnia niemal do perfekcji opanował “A kuku!”. Polega to na tym, że daje łapki na rękę i między nimi (a pod ręką tatusia) pcha swój łeb jakby miał wykrzyczeć a kuku. No super zabawa i dla niego i dla oka widzów.

Kolejną ekstra rzeczą jest pierwsze wydanie KISS. Nie- nie albumu tego zespołu, który dostałem gdzies na pchlim targu. Chodzi mianowicie o Krasnal Influencer Summit Session. W skrócie KISS. Jako współorganizator jestem niezmiernie dumny, że udało mi się tych wszystkich twórców internetowych zebrać w jednym miejscu. Kolejne wydanie już za dwa miesiące. Jestem ciekaw progresu jaki osiągniemy przez ten okres. Ja jak się zapewne domyślasz będę znów organizatorem… a imprezy to ja chyba umiem robić. Będzie grubiej niż tym razem i już się boję tego. Jak sobie przypomnę jak umierałem w niedzielę to next integracja może mnie doprowadzić do stanu agonalnego. Trudno! Podejmuję rękawicę.

Nie mam niestety więcej do opisania w tym wydaniu. Z mojej strony standardowe żebranie i dziękuję za wspólnie spędzony czas. Ja przy pisaniu, a Ty Drogi czytelniku przy czytaniu tego Tygodnika Szyderczego.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.