Tygodnik Szyderczy 25.07-31.07

Tygodnik Szyderczy 25.07-31.07

25.07

Moskwa o Unii

Tygodnik Szyderczy rozpoczyna się od ciekawostki. Anna Moskwa napierdziela w imieniu naszego kraju z podestu okraszonego flagą Unii Europejskiej. Nic dobrego z tego nie może wyjść skoro pani minister od klimatu i środowiska dostała karne przemówienie od Kaczyńskiego. Polska według niej nie zgadza się na obowiązkową redukcję zużycia gazu przez państwa Unii Europejskiej. Komisja Europejska ma zamiar ograniczyć zużycie gazu w UE o 15 procent od sierpnia do marca. Ograniczenie będzie obowiązkowe jeżeli wejdzie w życie stan nadzwyczajny. Brzmi znajomo co nie? Ostatnimi czasy mamy naprawdę nadzwyczajne czasy.

Patola

Znałem niegdyś osobę, która za 5 złotych pobiła kolegę tak, że ten wylądował w szpitalu. Jednak teraz sprawa jest dużo poważniejsza. Na trzy miesiące sąd aresztował 39-letnią kobietę i 17-latka z zarzutami między innymi porwania i gwałtu na 14-letniej dziewczynce. Zatrzymanych w sprawie jest łącznie pięć osób. Ofiara wyszła już ze szpitala. Jednak najlepsze jest to, że według prokuratury powodem agresji było uszkodzenie elektronicznego papierosa. No to mamy porwanie, gwałt i pobicie za 20 złotych. Kto da więcej? Nie jest mi do śmiechu, że takie sytuacje się dzieją w naszym kraju. Jednak czy to o czymś nie świadczy?

Śmiecie po prostu

Cytując klasyka “To są śmiecie po prostu”. Prośby i ostrzeżenia nie robią na turystach żadnego wrażenia. Dla przykładu w Morskim Oku nie można się kąpać, ani nawet moczyć nóg. Nigdzie oczywiście nie można śmiecić. W Tatrach, nad morzem i w innych popularnych miejscach wypoczynkowych upilnować turystów jest ciężko. Sejm nawet niedawno w tej sprawie interweniował i dziesięciokrotnie podniósł wysokość mandatów. Co z tego, skoro każdy wie jaka jest rzeczywistość. Może ja sam świata nie zmienię, ale chcę zauważyć, że nawet peta po papierosie chowam do kieszeni, aby nie wyrzucić go na ulicę. Dbam o to co mnie otacza i mniej więcej tego samego oczekuję od innych osób. Osoby, które sprzątają śmieci to nie śmieciarze. My nimi jesteśmy, a oni tylko po nas sprzątają.

Ucz szacunku!

26.07

Na poważnie

Temat w Tygodniku Szyderczym ciągnie się jak ser na dobrej pizzy. Jak już dobrze wiesz odblokowanie środków z Unijnego Funduszu Odbudowy pomogłoby polskiej gospodarce i umocniłoby wartość złotówki. Jednak Komisja Europejska czeka, aż Polska naprawi swoje instytucje, przede wszystkim sądownictwo. Ma po swojej stronie orzeczenia TSUE i mechanizm praworządności ustanowiony przez Radę UE i Parlament Europejski oraz zaakceptowane przez Matiego Morawieckiego we własnej osobie. Rząd PiS ma po swojej stronie Jarosława Kaczyńskiego, który przekonuje podatników, że Polska musi płacić za to, że jest “poważnym państwem”. Nosz kurwa mać. Poważnych ludzi to tutaj jest sporo, ale raczej nie uświadczysz ich w koalicji rządzącej.

Czesi

Co tam u naszych południowych sąsiadów słychać? A no od niedzieli trwa walka z pożarem w Parku Narodowym Czeska Szwajcaria w Czechach. Ogień rozprzestrzenił się już na obszarze 30 hektarów, a warunki sprzyjają dalszemu paleniu się Parku Narodowego. Strażacy napotykają na problemy, bo teren jest trudno dostępny, a silny wiatr sprzyja rozprzestrzenianiu się żywiołu. Czesi proszą o międzynarodową pomoc. Oczywiście w akcji są już polscy strażacy i policjanci.  Większość prób gaszenia odbywa się nie z wozów strażackich lecz z samolotów i helikopterów. Mam nadzieję, że podobnie jak w Hiszpanii, Albanii i Francji uda się opanować tę katastrofę.

Papież

W czasie wojny w Ukrainie, ogólnej międzynarodowej chujni, problemów wewnętrznych kościoła… papież wyruszył do Kanady. Franek udał się tam z “pokutną pielgrzymką”, a każdy jej dzień ma być kolejnym krokiem do pojednania z rdzennymi mieszkańcami. Według harmonogramu będzie tam 6 dni, a każdy dzień jest usłany przeprosinami i tym podobnymi bzdetami. Po mojemu to bardzo mało w porównaniu z tym co się tam odwalało przez lata. Przypomnę, że kościół pomagał między innymi w tworzeniu internatów tam. Te ośrodki miały na celu ucinanie korzeni rdzennym mieszkańcom i katolicyzowanie ich. Dziś papież przeprosił za zło popełnione przez chrześcijan wobec rdzennej ludności i poprosił o ich przebaczenie. Przebaczenia brak, ale z pozytywów usłyszałem hymn Kanady w ich rdzennym języku. Polecam, bo to kozak.

27.07

Dozbrojenie

Jakiś czas temu podczas rozmowy z wojskowym dowiedziałem się, że są takie plany. Jednak teraz to już oficjalnie, choć troszkę inną wersję znałem. MON znowu idzie na zakupy i trudno odmówić im rozmachu. Broń z Korei Południowej ma – według tamtejszych mediów – kosztować 14 miliardów dolarów. To lekkie myśliwce, samobieżne armato-haubice i czołgi. Częściowo sprzęt będzie produkowany w Polsce. Umowy zostały zatwierdzone, pierwsze dostawy mają do nas dotrzeć jeszcze w 2022 roku. Ja jednak dowiedziałem się, że planowali także zakup łodzi podwodnych. Jednak to jak widać nie doszło do skutku. Przypominam, że my wciąż łodzi podwodnych nie posiadamy, a nawet jak którąś naprawią to nie znajdzie się marynarz w naszej armii, który dobrowolnie do niej wejdzie i się zanurzy. Sprawdzone info.

Wyżej

Nie nogi, bo Cię państwo rucha. Choć może po części tak być jak wejdzie w życie nowy pomysł PiS-u. 1000+ dla parlamentarzystów, 2000+ dla prezydenta. Premier i ministrowie też mają dostać więcej. Są plany podwyżek wynagrodzeń dla polityków i są wątpliwości. Czy to dobry moment i dobry klimat do podnoszenia pensji tym, którzy zresztą rok temu podwyżkę – i to sporą – już dostali? Ja tam jestem pewny, że nie. Ceny długopisów nie poszły aż tak do góry – więc prezydentowi się nie należy. Nowych i dobrych ustaw chuj wielki się pojawiło w ostatnim roku – także posłowie też niech spierdalają. Ministrów jest za dużo, a poza jeżdżeniem za nasze pieniądze po kraju i chwaleniu się jaki to rząd jest cacy też raczej nic dobrego nie wymyślają. Tak im też bym nie dał ani grosza więcej. Jestem za podwyżkami. Ale dla służby zdrowia, nauczycieli, budowlanki czy sprzedawczyń w sklepach. Nie dla tej bandy nierobów.

Zobowiązania

Tygodnik Szyderczy od jakiegoś czasu ciśnie bekę z programów rządowych odnośnie dofinansowania na węgiel, braków tego surowca w składach opału i tym podobnych fuck upów. Jak to możliwe, że Polska szuka węgla na świecie i jednocześnie w świat go tonami wysyła? No mamy swoje kontrakty, zobowiązania i inne sztamy z krajami na świecie. Od stycznia do maja tego roku wysłaliśmy już w świat 2,8 miliona ton węgla. Przypominam, że to 1/20 tego co nasz kraj potrzebuje rocznie. Tymczasem eksport surowca kwitnie w najlepsze, a zapasów w składach brakuje. Naprawdę nie da się odkręcić wysyłki, aby w naszym kraju było spokojniej? No nie. Hajs musi się zgadzać, a tam go mają więcej.

28.07

Spocznij

Kurde ja jak przejdę w stan spoczynku i zakończę pisanie Tygodnika Szyderczego to nie dostanę od Państwa nic. Jednak są grupy, którym się to po prostu należy. Izba Dyscyplina przestała istnieć. Póki istniała, kosztowała Polskę miliony złotych kar. Teraz, przez lata, sporo kosztować będą jeszcze jej sędziowie, którzy przeszli w stan spoczynku. Mimo tego, że pieniędzy z KPO nadal w naszym kraju nie uświadczymy, bo odwalili wałek, na który nie dała się Ursula nabrać ci pseudo sędziowie już wygrali życie. 23 tysiące złotych otrzyma 6 z nich na głowę, bo nie będą już orzekać. I jakby to delikatnie napisać… Wychodzi mi, że 1,656 miliona rocznie teraz będziemy płacić z budżetu na tą poronioną akcję. Skromnie przypomnę, że kolejni sędziowie z nowej Izby też będą prawdopodobnie szli w stan spoczynku, a to będzie generować nowe koszta.

Tymczasem

Statystyki mówią, że my w tym samym czasie biedniejemy. Już co czwarty Polak przejada swoje oszczędności, a 40 procent Polaków ogranicza nawet podstawowe wydatki. Biuro Informacji Kredytowej rysuje w swoim raporcie smutną rzeczywistość. Dla pocieszenia dodam tylko, że część kredytobiorców od 29 lipca może starać się o kredytowe wakacje. Smutne z drugiej strony jest to, że pocieszam czytelników tym, iż mogą przesunąć w czasie swoje zobowiązanie kredytowe. Powinno być nas na to stać. Ach! Zapomniałem – żyjemy w Polsce.

Turcja górą

Udało się nam uzbierać na tego drona wór siana. Jednak najlepsze jest to, że udało się osiągnąć znacznie więcej. Polacy zrzucili się na Bayraktara dla Ukrainy, ale turecki producent przekaże go Ukrainie za darmo. Zebrane środki zostaną przekazane na pomoc humanitarną. Mam nadzieję, że zebrane fundusze pomogą ludziom dotkniętym przez tą bezpodstawną agresję Rosji. Całymi dniami i nocami napierdalają się za swój kraj. Kraj, który jest przedsionkiem Europy. Jeżeli my się od nich odwrócimy to przyszłość nie będzie tęczowa. Nie będzie nawet biało-czerwona. Jak Ukraina upadnie jest duża szansa na to, że pomiędzy naszymi barwami flagi narodowej pojawi się trzeci kolor – niebieski. Nie chcę być pesymistą, ale dalsze plany wojenne Rosji wdrożą w życie arsenał, który jeszcze na wschodzie nie spadł. Pamiętajmy, że mają jebniętego przywódcę i tysiące sztuk broni atomowej, jądrowej i wodorowej.

Tygodnik Szyderczy

29.07

Zioło

No to pora na wesołe info. Nie sprzedał ziemi, ma pole między blokami i wydzierżawił je pod uprawę konopi włóknistych. Brzmi jak żart, ale to się stało naprawdę w Lublinie. Charakterystyczny kształt roślin przyciąga spore grono tych, którzy nie wierzą, że te konopie nie zawierają substancji psychoaktywnych. Ja tam już wcześniej słyszałem o tym rolniku, który wśród blokowiska napierdalał kombajnem zboże. Jest kozak i na szczęście w tym roku pomimo planów siania rzepaku wydzierżawił pole pod uprawę konopi włóknistych. Przynajmniej kraj o bohaterskim rolniku się dowiedział.

Psy

Na osiedlu gdzie mieszkam koleś ma agresywnego psa, którego puszcza luzem i już nie raz musiałem interweniować na spacerze z Hulkiem. Jednak to i tak mały chuj w porównaniu do tego co się dzieje w kraju. 67-letni mężczyzna ze wsi Krępa na Lubelszczyźnie został zagryziony przez psy. Jego ciało znaleziono na polu i jest to drugi taki przypadek w okolicy w ostatnich dniach. Policja przypuszcza, że atakowały te same agresywne psy. Ich właściciel ma już zarzuty. Osobiście uważam, że na świecie nie ma złych psów – są tylko chujowi właściciele. Hulk po przekroczeniu już magicznej granicy zwanej rokiem życia spoważniał, dorobił się swoich nawyków i oczywiście jest mega cycolem. Dzień bez głaskania psa i spania z nim w jednym łóżku to dzień stracony.

Sukces

Na koniec tego dnia warto odnotować wielki “sukces” jaki obwieściło TVP. Mianowicie 58 tysięcy ton węgla przypłynęło statkiem z RPA do portu w Świnoujściu. Potrzebujemy trzech do czterech milionów ton, by wystarczyło na sezon grzewczy (sprawdź ile go już wyexportowaliśmy).Teoretycznie można taką ilość przetransportować statkami – tylko problemem byłoby rozładowanie i transport dalej po kraju.

Gdy “Wiadomości” TVP informowały, że statek dopłynął, pierwsze dostawy węgla są już w Polsce, a rząd zapewnia, że surowca nie zabraknie, Witoldowi Waszczykowskiemu przypomniało to czasy głębokiego PRL-u. “Przypominają się czasy młodości, za Gomułki, kiedy obwieszczano, że statek z cytrusami na święta przypłynął z Kuby” – napisał związany z PiS polityk. Taki oto mamy kraj, gdzie nawet władza naśmiewa się ze swojej propagandy.

Tygodnik Szyderczy

30.07

Jebnął

Spokojnie to nie będzie news o kolumnie rządowej z Szydło w środku, która znowu trafiła na jakiegoś niewinnego Seicento. Pierdolnęła kolumna, która ponad trzy dekady widoczna była w krajobrazie Głogowa, a zniknęła w kilka chwil. Chodzi o jeden z polskich rekordzistów – 220-metrowy komin, pamiątkę po nigdy nieukończonej elektrociepłowni. Muszę przyznać, że takich straszydeł w Polskich miastach i wsiach jest od groma, ale wyburzenie takiego komina to już naprawdę spory wyczyn. Polecam gorąco zobaczyć filmik z momentu wyburzenia gdzieś na YouTubie. Plotki głoszą, że była to wina Tuska oczywiście.

Strach i terror

To dwie podstawowe bronie aktualnie agresorów na wojnie z Ukrainą. Jeżeli nie idzie im na polach bitew muszą odjebać coś, co doprowadzi widzów do ciężkiego szoku. Rosyjskie wojska przeprowadziły precyzyjny ostrzał tak zwanego obozu filtracyjnego w Ołeniwce, położonej na terytorium samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej. Na terenie obozu przebywali ukraińscy jeńcy, między innymi obrońcy Azowstalu. Prezydent Zełenski mówi o zaplanowanej rosyjskiej zbrodni wojennej i zapowiada odwet. Domaga się też śledztwa ONZ i Międzynarodowego Czerwonego Krzyża.

Kuleba natomiast prosi o uznanie Rosji jako państwa-terrorystę. Mnie osobiście od masakry w Buczy już niewiele rzeczy zdziwi. Jednak z każdym dniem statystyki pokazują coraz gorsze dane. Zbyt wielu jeńców i cywilów ginie na tej wojnie, aby uznać iż to co się tam dzieje jest w porządku.

Smuteczek

Kurde tyle memów powastało dzięki tej akcji. Tyle dobrych wspomnień i uśmiechów podczas tworzenia memów. A teraz skubany mnie zawodzi. Prezes PiS przerywa objazd po kraju i idzie na urlop, choć ledwie kilka tygodni temu ogłaszał w partii wielką mobilizację i sam ruszył w Polskę. Zdaniem Budki, Jarosław Kaczyński “zderzył się z rzeczywistością” i dlatego zdecydowano o przerwaniu objazdu.

Moim zdaniem przeraziła go akcja rzucania jajkami w jego kolumnę. Teraz bidula ma traumę, że dostał z jaja w szybę. Jaja, które było kurze, ale mogło równie dobrze być kacze. To jajko przypomniało mu zapewne o tragedii w Smoleńsku i teraz potrzebuje czasu na zadumę o zmarłym bracie. Wróci i na bank będzie znowu pierdolił od rzeczy na temat spraw, o których nie ma zielonego pojęcia. Jaruś czekam. Twój Szyderca.

Tygodnik Szyderczy
Memiarze – Jarusiowi

31.07

Papugi

Wszystko zrozumiem i niejedno już w Tygodniku Szyderczym opisywałem. Jednak sprawa ta ugodła mą duszę. Każdy zna smoka wawelskiego. Jego kuzyni wkrótce również zasiedlą Kraków. Małe zielone gadziny wypełzną na ulice i będą kierować ruch turystyczny w stronę mało znanych atrakcji. I co z tego, że rysuje je Mleczko? I co z tego, że będą na wstępie tylko dwa. Jako mieszkaniec Wrocławia jestem głęboko zażenowany postawą tego miasta. Promują swój zasmogowany zakątek ziemi pomysłem, który kojarzy się z zupełnie innym miastem.

Co ja mam więcej dodać? To miasto nawet prezydenta ma z Sosnowca więc fakt ten, że kradną może mało dziwić. Mam nadzieje, że pójdzie im tak samo jak w Malborku czy Szczytnicy. Bez szału w sensie.

Krach

Jak już we wcześniejszych wydaniach opisywałem tak i teraz pora na podsumowanie półmetku wakacji. Branża turystyczna liczyła na więcej, ale inflacja do spółki z drożyzną zmieniły urlopowe przyzwyczajenia Polaków. Mam dziwne wrażenie, że paragony grozy tutaj odegrały swoją rolę. Wypoczywamy krócej, bliżej domu i bez rozmachu, ale dopóki turyści są, to jest też nadzieja, że druga połowa wakacji będzie lepsza dla biznesu. W sensie nadzieje mają tylko Ci, którzy chcą na nich zarobić. Bo turyści i tak taniej, bez stresu i lęków o pogodę wypoczną za granicami naszego kraju. Ja tam jestem za biedny na rybę nad naszym morzem lub oscypka w górach.

Nie bratanki

Pora na obszerną informację na koniec Tygodnika Szyderczego. Skupie się teraz na Victorze Orbanie, który tak jak przewidziałem na początku marca zmierza ku stworzeniu Rosyjskiej Republiki Węgierskiej. “Chętnie mieszamy się ze sobą, ale nie chcemy stać się narodami mieszanej rasy” – to mógłby być cytat z Josepha Goebbelsa, nazistowskiego ministra propagandy, ale jego autorem jest Viktor Orban. – Jest świat mieszanych ras i jest nasz świat. Na przykład w Kotlinie Karpackiej nie jesteśmy mieszaną rasą. Jesteśmy po prostu mieszanką narodów żyjących w naszej własnej, europejskiej ojczyźnie – powiedział ich premier. 

Szybko można sobie dodać dwa do dwóch, aby wyszedł na w rozrachunku gaz. Gaz, po który w samym środku wojny na Ukrainie jest załatwiany w Rosji przez tego pajaca. Słowa wypowiedziane w rumuńskiej Transylwanii, na spotkaniu ze społecznością węgierską, pokazują ewolucję Viktora Orbana. Orban mógł przeprosić za swoje słowa, ale nie zrobił tego. W czasie godzinnego przemówienia żartował z Holokaustu i przekonywał, że Ukraina przegra wojnę z Rosją.

Pierwszy raz także tak otwarcie skrytykował Polskę. – My, Węgrzy, postrzegamy tę wojnę jako wojnę między dwoma narodami słowiańskimi, od której chcemy się trzymać z daleka. Ale Polacy postrzegają to jako wojnę, w którą oni też są zaangażowani. To jest ich wojna i prawie w niej walczą.

Najlepszy jest jednak jego (już) dawny ziomeczek, który tak się składa, że jest naszym premierem. Ten wypalił króciutko, że drogi Węgier i Polski się rozeszły. Ciekawy jestem jak to wszystko się potoczy i czy mam szanse na wygryzienie Jackowskiego z fuchy najlepszego Nostradamusa Polski XXI wieku.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publincznej”

Kurde kolejny raz na lekkim kacu podchodzę do spisania dla Ciebie pasków z “Wiadomości” TVP. Doceń to i zarzuć mi deko grosza na leki. Miłej lektury.

Kościół

Kanada: Pielgrzymka Papieża Franciszka.

Hołd dla ofiar Niemieckiego ludobójstwa.

Hołd dla bohaterów naszej wolności. (x2)

Hołd dla Powstańców Warszawskich.

Samochwała

Telewizja Polska nadaje na Litwie.

Wakacyjna Rewia Gwiazd od 20:00 w TVP2

PiS

Rząd pomoże Polakom.

Polska buduje potężne siły zbrojne.

Polska gospodarka odporna na kryzys.

“Gaude Polonia”.

Polska odporna na Rosyjski szantaż.

Rząd inwestuje w bezpieczeństwo Polaków.

Historyczne wzmocnienie Wojska Polskiego.

Wielkie inwestycje zmieniają Polskę.

W Polsce nie zabraknie węgla.

Polska odporna na szantaż Putina.

Nagrody dla bohaterów.

Inflacja hamuje.

W Polsce nie zabraknie węgla i gazu.

Niemcy muszą zapłacić za swoje zbrodnie.

Wsparcie dla Organizacji Pozarządowych.

Antykryzysowe wsparcie dla Polaków.

Polska odporna na szantaż Kremla.

Nie PiS

Politycy PO kryli molestowanie seksualne?

Opozycja nakręca spiralę nienawiści.

Eurokraci chcą zabrać Polakom suwerenność.

Praca za seks w Platformie Obywatelskiej.

Opozycja chce wojny domowej?

Opozycja chce zabrać Polakom suwerenność.

Kłamliwa propaganda Tuska.

Patologie w Platformie Obywatelskiej.

Partia Tuska odbierze pieniądze Polakom?

Opozycja planuje nową terapię szokową.

Platforma odbierze pieniądze Polakom?

Skandale wstrząsnęły partią Tuska.

Kraj

Wojna w “Wyborczej” o władzę i pieniądze.

Polscy strażacy pomagają Czechom.

Walka z czasem i śmiertelną chorobą.

Niezwykłe wystawy.

Polacy ofiarnie pomagają uchodźcom.

Polska jest piękna!

Tour de Pologne wystartował!

Świat

Razem przeciwko agresji Kremla.

Helikopter w ogniu.

Polacy gaszą Czeską Szwajcarię.

Polacy walczą z ogniem w Czechach.

USA gwarantują bezpieczeństwo Polski.

Czeska Szwajcaria nadal w ogniu.

Czesi dziękują Polakom za pomoc.

Stany Zjednoczone: Wielka wygrana.

Ukraina

Ukraińcy zatrzymają Rosyjską inwazję?

Ukraina odpiera bandycki atak Rosji. (x2)

Rosja

Rosyjscy mordercy zabijają Ukraińców.

Putin chce zagłodzić świat.

Kolejne zbrodnie Rosyjskich morderców.

Kolejne szokujące Rosyjskie zbrodnie.

Rosyjskie bestialstwo na Ukrainie.

Szokująca skala Rosyjskiego złodziejstwa.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie.

Pora na podsumowanie tego ciężkiego tygodnia. Poza tym, że zderzyłem się z rzeczywistością i znów z uśmiechem na twarzy (kurwa nie sadzę) wróciłem do pracy po urlopie to doszły mnie słuchy o tym, że w białostockiej kurii całkiem nieźle się bawią księża.

Dziura

Kurwa dopiero co wybuchła afera po wiadomościach Dębskiego do internautki w stylu “Będziesz pierwszą kobietą wyruchaną w gabinecie metropolity” odpalił się kolejny oszołom.

Ks. Łukasz Gołębiewski to kapelan biskupa Antoniego Pacyfika Dydycza. Obecnie sprawuje funkcję dyrektora Caritas diecezji drohiczyńskiej. Dlaczego o nim? Bowiem zgłosił się 24-letni mężczyzna, który twierdzi, że ksiądz odezwał się do niego w jednej z aplikacji randkowych. – Na początku nie przyznawał się, że jest księdzem. Po zdjęciu, jakie mi przysłał, jednak go poznałem – opowiadał Sebastian. Duchowny miał składać młodemu mężczyźnie propozycje seksualne.

– Wyznawał, że był już w kilku gejowskich związkach i szuka kolejnego – opowiadał 24-latek. Na dowód swoich słów młody pokazał fragmenty korespondencji, którą rzekomo prowadził z księdzem Gołębiewskim. „Będzie ostro”, „tylko żeby moja dziura to wytrzymała”, „konkretnie normalnie, po męsku, ale z czułością” — miał pisać duchowny.

I ja się pytam tak tylko delikatnie. Co do chuja się dzieje? Do hat-tricka brakuje mi w przeciągu tygodnia tylko afery z pedofilem…

Choć jakbym robił statystyki miesięczne byłby na bank. Nie mam niestety więcej do opisania w tym wydaniu. Z mojej strony standardowe żebranie i dziękuję za wspólnie spędzony czas. Ja przy pisaniu, a Ty Drogi czytelniku przy czytaniu tego Tygodnika Szyderczego.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Otagowano , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.