Tygodnik Szyderczy 17.04 – 23.04

Tygodnik Szyderczy 17.04 – 23.04

17.04

Kampania

Tygodnik Szyderczy rozpoczynam od dość oczywistej informacji. Wiadomo było, że prędzej, czy później do tego dojdzie, ale teraz już oficjalnie mogę o tym napisać. Rafał Trzaskowski wchodzi do pre-kampanijnej gry obok Donalda Tuska. Sztabem wyborczym Koalicji Obywatelskiej pokieruje kobieta – Wioletta Paprocka-Ślusarska. Wioletta to szefowa gabinetu prezydenta Warszawy, a zarazem pierwsza na liście do inwigilacji Pegasusem w najbliższym czasie. Bo rozumiem, że ten rytuał stał się tradycją podczas rządów PiS-u.

Rolnicy

Trzecie wydanie Tygodnika Szyderczego z rzędu i nadal sprawa rolników jest dramatyczna. Nie to, że wcześniej nie była – wręcz przeciwnie. Wciąż nie ma porozumienia z Ukrainą w sprawie zboża. Wprowadzona przez rząd blokada na import produktów rolnych jednocześnie uderza w relacje i z Kijowem, i z Brukselą. Nie gasi protestów i nie rozwiązuje kryzysu. Rolnicy nie kupują rządowych zapewnień o pomocy. Wydawało się partii rządzącej, że mają do czynienia z idiotami. No na ich nieszczęście nie, bo otwarcie mówią o tym, że nie dadzą się nabrać na zagrywki typu pomoc od rządu. To, że pierw im zabrali, aby teraz szumnie mówić o tym, ze dają nie zostało przyjęte z poklaskiem. Rząd pierw ich ograbił i mówi im teraz, że im coś da. No nie tym razem.

Kaczka

Tym czasem, gdzie na ulicach w wielu miastach protestują rolnicy, służba zdrowia błaga o pomstę do nieba… a traktowanie nauczycieli jest na poziomie średniowiecza Kaczyński bawi się w najlepsze. Po 13 latach od katastrofy smoleńskiej i po 8 latach rządów PiS Jarosław Kaczyński chce zawiadomić prokuraturę o “zbrodni smoleńskiej”. Jednak taki odpał to nic w porównaniu z tym, że rząd Zjednoczonej Prawicy jakoś nigdy nie powiadomił sojuszników w NATO o rzekomym morderstwie polskiego prezydenta przez Rosjan. Nie wiem tylko kto tutaj zawinił. Rau, Macierewicz, Morawiecki czy może zupełnie ktoś inny? Sami niestety się nie zawiadomili ci z NATO.

18.04

Alert

Wiele osób z naszego kraju jak otrzymało Alert RCB uznawało to jako ponury żart. Mówił on o tym, że na terenie naszego kraju odbędą się ćwiczenia antyterrorystyczne i należy nie panikować. Nie był to dowcip, bo między 17 a 19 kwietnia 8 województw było objętych jako potencjalny obszar ćwiczeń “Wolf-Ram-23“. Są to największe ćwiczenia antyterrorystyczne w historii polskiej policji. Wczoraj rozpoczęły się w Warszawie, a ich scenariusz zakłada atak terrorystyczny w metrze. Dziś ćwiczenia odbyły się też w innych miastach. Obserwuje je dwudziestu agentów Federalnego Biura Śledczego ze Stanów Zjednoczonych. Z nieoficjalnych informacji udzielonych przez moją personę można wnioskować, że chcą owi agenci sprawdzić jak bardzo w czarnej dupie jesteśmy w razie czego. No jesteśmy, bo notorycznie spora część naszej policji pilnuje “objazdowego cyrku” partii rządzącej zwanego inaczej kampanią przedwyborczą.

Francja

No i psu w dupę. Emmanuel Macron dopiął swego i podwyższył wiek emerytalny z 62. roku życia do 64. roku życia. Zmiana stała się prawem, ale dużo Francuzów wciąż protestuje.

Przed nami 100 dni łagodzenia, jedności, ambicji i działania w służbie Francji. To nasz obowiązek. Ufam, że nam się to uda

Emmanuel Macron

W 100 dni można tyle rzeczy spierdolić, że on sobie nawet sprawy z tego nie zdaje. To jeden fakt, a drugim jest to, że ta reforma była im potrzebna. Biorąc pod uwagę demografię, stan finansów i inne czynniki musieli dokonać takiego kroku. U nas prawdopodobnie będzie też taka konieczność, bo my w odróżnieniu do Francuzów nie pływamy w gównie budżetowym kraju po kolana… tylko po łokcie.

Marsz Żywych

40 ocalałych z Holocaustu poprowadziło Marsz Żywych w Oświęcimiu. Z całego świata przyjechało 10 tysięcy osób, by oddać hołd ofiarom zagłady, której Niemcy dokonali w czasie II Wojny Światowej. Piszę o tym przy okazji innego zdarzenia. Jednego z licznych Powstań w naszym kraju o którym pamiętamy, a którego nie wygraliśmy.

Mowa tutaj między innymi o ludziach, którzy zamiast w komorach gazowych, zginęli w walce. Pokazali determinację i stanowczy sprzeciw wobec niemieckiego planu zagłady narodu żydowskiego. Powstanie w getcie warszawskim było skazane na klęskę, ale ci, którzy uratowali się, nie żałują swojego wyboru. Dokonali by go jeszcze raz. To jest ważne przesłanie, bo pamiętaj o jednym. Lepiej żyć dzień na stojąco z podniesioną głową niż wieczność na kolanach.

19.04

Obchody

Oczywiście nie jest to tak, że wspominam powstanie w getcie warszawskim bez powodu. Prezydenci Polski, Izraela i Niemiec wzięli udział w obchodach 80. rocznicy powstania w getcie warszawskim. jak nie trudno się domyślać widziałem podczas tych obchodów naszego Dudu w jego naturalnym środowisku – na kolanach. Frank Walter-Steinmeier poprosił o przebaczenie za niemieckie zbrodnie jako kolejny prezydent tego kraju. Natomiast Marian Turski, który jest prezydentem Międzynarodowego Komitetu Oświęcimskiego, mówił także o współczesnych zbrodniach.

Czy mogę milczeć, gdy widzę los Buczy?

Marian Turski

Nie może milczeć tak jak nie może milczeć każdy szanujący się człowiek na tym świecie. Wojen nie powinno być, a wszyscy myślący inaczej… zapraszam do wypierdalania z tego Tygodnika Szyderczego.

Lex Pilot

No i się kurwa udało. Rząd wyrzucił do kosza cały ten zjebany projekt ustawy lex pilot, przeciwko któremu była branża telewizyjna, właściciele kablówek, operatorzy platform cyfrowych i eksperci. Projekt miał między innymi regulować kolejność kanałów telewizyjnych i zasady sprzedaży telewizji. Nie chodziło tylko o pluralizm – przepisy zagrażały małym i średnim przedsiębiorcom, a także przyczyniłyby się do zwiększenia kosztów dostarczania telewizji.

Choć uznam, że dla mnie największym chujstwem w tej ustawie był fakt, że chcą ludzi jasno nakierunkować na telewizję propagandową, która by zajmowała wszystkie początkowe kanały na pilocie. Nie mieszkamy (jeszcze) w Chinach czy Korei, aby dojść do tego punktu w historii naszego kraju. Uznaję to za bardzo dobry znak i sygnał do dalszego działania Tygodnika Szyderczego.

Szwajcaria

Szwajcaria to bardzo ciekawy kraj. Z jednej strony upadł im jeden z największych banków. Z drugiej natomiast przez tyle lat uznawano ten kraj jako neutralny co wiązało się z posiadaniem tam kont nazistów, faszystów, dyktatorów itp. (co teraz jest nagłaśniane jacy to oni nie są chujowi)…

A z trzeciej natomiast sprzedają cacka o jakich nawet nie śnisz. Anonimowy nabywca zapłacił aż 5,5 miliona franków szwajcarskich, by stać się posiadaczem szkieletu tyranozaura sprzed około 67 milionów lat. Szkielet jest złożony ze szczątków trzech różnych osobników, a i tak połowa kości musiała zostać sfabrykowana. Jakby ktoś się pytał to w przeliczeniu na złotówki to niecałe 26 milionów. Takie tam drobne na nową figurkę do ogrodu.

20.04

Kutas

Kolejny wielki kutas miał wystartować z Ziemi i tego też dokonał. Chuj, że chwilkę później skończył swoje wojaże, ale start był? Był i początek był obiecujący. SpaceX Starship to najpotężniejsza rakieta świata, która wystartowała z bazy w Teksasie. Przez kilka minut wszystko działało. Wzniosła się na wysokość 39 km. Nie doszło jednak do separacji statku i boostera. Rakieta zaczęła spadać, po czym została zdetonowana. Jedni kupują duże “Raaarrrr!” do ogródka, a inni detonują statki kosmiczne. Na którym etapie życia dałem ciała, że nie robię takich rzeczy, tylko piszę tygodnik Szyderczy?

Bida

Zresztą jak już opisuję jak to ja bardzo biedny jestem to na poparcie mojej tezy udowodnię Ci, że wielu Polaków ma podobnie. Tych danych rządowa propaganda raczej nie poda. Nie poda, bo nie pasują do obowiązującej narracji o rozwoju i dobrobycie. Chodzi o raport Szlachetnej Paczki. Na pytanie, “czego boją się najbardziej”, Polacy odpowiadają, że drożyzny. Do tego rośnie skala skrajnego ubóstwa. W 2022 roku liczba osób żyjących w skrajnym ubóstwie wzrosła o prawie 860 tysięcy, do niemal 2,5 miliona osób. 

Żyje nam się coraz ciężej w tej krainie mlekiem i miodem płynącej, gdzie zła opozycja jest winna wszystkiemu, Trzaskowski każe nam wpierdalać robaki, a Glapiński twierdzi, że przecież nie jest tak źle, bo on kupuje chleb za 2,90zł. Nie dodał tylko, że na kromki tak jak można już w niektórych piekarniach kupić takowy. Zastanawiam się gdzie do chuja jest te 30% Polaków, którym się tak zajebiście podoba ten rząd. W Spółkach Skarbu Państwa?

Żale

Gorzkie żale opisze teraz w Tygodniku Szyderczym. Jacek Żalek to ten, który w niesławie odszedł niedawno z Ministerstwa Rozwoju i Technologii po aferze z NCBR. Teraz spacerował ze swoim psem, który podbiegł do bramy. No i luz, bo Hulk też często tak popierdala. Za bramą natomiast był inny pies, który ugryzł psa posła. Właściciel psa, który był na posesji, nie poczuwa się do odpowiedzialności za zdarzenie, więc sprawa trafi do sądu. To mniej więcej tak jakbym ja miał pretensje, że Hulk podbiega do jadącego rowerzysty, a ten mu przejedzie po ogonie. No kurwa ziomuś ogarnij się. Nie becz tylko zacznij się zajmować swoimi obowiązkami jak należy. Nie tylko widać, że w polityce idzie Ci chujowo, ale i w życiu prywatnym.

Tygodnik Szyderczy

21.04

NATO

Pierwszy raz od rozpoczęcia pełnowymiarowej inwazji na Ukrainę do Kijowa przyjechał szef NATO Jens Stoltenberg. Sekretarz generalny oddał hołd ukraińskim żołnierzom, którzy zginęli w walce z rosyjskim najeźdźcą. Zapewnił, że sojusznicy widzą Ukrainę jako przyszłego członka, bo jest jednomyślność członków NATO w sprawie członkostwa Ukrainy w Sojuszu. To właśnie tę informację przekazał sekretarz generalny przed spotkaniem w Ramstein. Niewątpliwie jest to początek drogi Ukrainy do NATO. Bez nawet wstępnej daty członkostwa. 

Aby Ukraina była w NATO musi spełnić sporo punktów, które ją będą w pełni kwalifikować. Przede wszystkim nie może być w stanie wojny. Kiedy do tego dojdzie i czy ogólnie rzecz biorąc jest szansa na to, aby nasi wschodni sąsiedzi kiedykolwiek się w tej organizacji znaleźli? Wątpię, bo to by był kolejny krok do rozpętania III Wojny Światowej.

Litości

Polacy żyją w skrajnej biedzie, inflacja popierdala tak, że niebawem taniej będzie żyć w centrum Monaco niż w naszym kraju… i tutaj następuje akt łaski. Wiceprezes TSUE zmniejszył Polsce karę z miliona do pięciuset tysięcy euro dziennie. Nie jest to zasługą rządu, nie jest to także spowodowane tym, że u nas sądownictwo zaczęło działać jak należy. Taki tam dobry gest i wyciągnięcie ręki do nas – zwykłych Polaków. Przypomnę tylko, że płacimy tą karę za niewykonanie wyroku Trybunału w sprawie Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Po tym newsie czuje się jednak trochę mniej biedny. Choć nadal mając 10 złotych na koncie zastanawiam się jakie sztuczki Hulk może robić na rynku w celach zarobkowych.

Glapa

No już po raz kolejny mój ulubiony Stand-Up’er w kraju dał popis. Niestety przygotowanie mu kolejnego monologu zajęło mu sporo czasu, bo musieliśmy poczekać kilka dni, by usłyszeć odpowiedź prezesa Adama Glapińskiego na pytanie o gigantyczną stratę NBP za 2022 rok. Oczywiście warto było, bo chodzi o blisko 17 miliardów złotych. Dodam tylko, że rok wcześniej NBP miał zysk blisko 11 miliardów. To może być zaskoczenie dla słuchaczy optymistycznych konferencji prezesa. Jednak kto w tych czasach wierzy temu Jaszczompkowi powinien udać się do najbliższego specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Z jego pierdolenia nigdy nic dobrego lub prawdziwego nie wychodzi.

Tygodnik Szyderczy

22.04

Szczerość

Po raz pierwszy w historii napisze o Dudzie i jego szczerości. No drugi raz, bo za pierwszym razem szczerze opisał, że stok narciarski na którym śmigała nasza pierwsza narta RP jest spoko. Także zapisz sobie tą datę i to wydanie Tygodnika Szyderczego “na później”.

Wieczór szczerości w Pajęcznie bez wątpienia przejdzie do historii polskiej polityki. Nie tyle chodzi o wspomnienia porażek politycznych, ile o szczerą wypowiedź Andrzeja Dudy na temat inflacji. Bo o jej przyczynach powiedział coś, co jest w zupełnej sprzeczności z tym, co dotąd słyszeliśmy od polityków władzy.

Najłatwiej byłoby z tego miejsca powiedzieć, ona jest wynikiem tego, że na całym świecie wzrosły ceny paliw. Te ceny paliw i energii pociągnęły za sobą ceny w sklepach no i dlatego mamy wszyscy drogo, dlatego jest inflacja

Andrzej Duda

Oczywiście jak do tej pory przez całe miesiące słyszeliśmy, że inflacja przyszła z zewnątrz, że to nie wina rządu czy władzy. Wreszcie, że energia i paliwa są drogie, bo wojna i Putin. No i się kurwa wydało oficjalnie, że chuja prawda.

Ona jest skutkiem też naszych działań, które tutaj podejmowaliśmy w Polsce. Mówię “podejmowaliśmy”, bo decydował o nich premier, rząd, parlament. Choćby w czasie pandemii koronawirusa, kiedy po prostu rozdawaliśmy pieniądze przedsiębiorcom

Andrzej Duda

No tutaj do końca nie mogę się z tym zgodzić. W czasach pandemii nie należało dawać pieniędzy przedsiębiorcom tylko pomóc im w jakikolwiek inny sposób. Rozdawnictwo nigdy nie było dobrym rozwiązaniem. Prezydent mówił też o tarczach, o pomocy i świadomości, jakie będą jej skutki.

Wystarczyło nie ruchać Polaków na paliwie, nie organizować maseczek, wyborów czy respiratorów. Już by było nam lepiej.

Żłobek Grozy

Co wspominam o Wałbrzychu to większa chujnia. Poprzednio jak o tym mieście pisałem w Tygodniku Szyderczym to wysadził się koleś w kiblu. Teraz wyszło, że w jednym z ich żłobków odpierdalało się na grubo. Chodzi o dzieci za małe, by się poskarżyć i opiekunki jak z horroru. W wałbrzyskim publicznym żłobku dochodziło do skandalicznych praktyk, a wszystko zostało nagrane i ujawnione przez jednego z rodziców. Jak do tej pory cztery osoby straciły pracę, a prokuratura sprawdza, czy konsekwencji będzie ciąg dalszy.

Te tak zwane opiekunki darły pizde na dzieci, wyzywały je, rzucały wulgaryzmami na prawo i lewo… a najgorszy był “pokoik”. Ten pokoik to była broń ostateczna, gdzie jak dzieci słyszały to słowo to krzyczały, że “one nie chcą tam”. Owy pokoik był to prawdopodobnie magazynek na materace, gdzie dzieci były zamykane na długie godziny.

Ten rodzic, który umieścił dyktafon w ubranku dziecka poszedł z nagraniem i informacją do pani dyrektor żłobka publicznego numer 6 w Wałbrzychu. Zamiast przeprosin usłyszał, że wysłał to nagranie do telewizji, a mógł przecież iść do niej, aby dziecko przenieść do innej grupy. Skandal to mało powiedziane, a oficjalnie mogę napisać, że jakby ktokolwiek tak traktował moje dziecko to skutecznie bym uprzykrzył tej osobie funkcjonowanie w społeczeństwie.

Memy

Dobra wiadomość dla wszystkich uwielbiających memy z prezesem Kaczyńskim. Ten bowiem jegomość znowu ruszył w Polskę. Ruszył w Polskę i niestety znowu dzieli Polaków. Spotkania z prezesem PiS są oczywiście nadal tylko dla wybranych. Tych, którzy klaskali jak ten im wciskał, że wyłoży konkretny plan dla rolników… 10 miliardów złotych. No pewnie z własnej kieszeni wyłoży skubany. Mógł go ktoś o to zapytać, ale tym razem pytań z sali nie było, choć Kaczor zastrzega, że nie jest w pełni formy – najwyraźniej w cień na czas prekampanii się nie usuwa. Czekam z utęsknieniem na “nowe możliwości”, a tymczasem memik dla przypomnienia jego dokonań.

Tygodnik Szyderczy

23.04

LGBT

Dawno nie było w Tygodniku Szyderczym o osobach ze środowisk LGBT. No to pora to zmienić, bo okazja się nadarzyła do tego wyśmienita. Europarlament bowiem właśnie potępił drakońskie prawo wymierzone w osoby LGBT w Ugandzie. No niby luz, tylko jest taka akcja, że w tej samej rezolucji umieścił też Polskę, a dokładnie polski rząd. Nie, że tylko nasz kraj potępił. Dodali do tego “zaszczytnego” grona jako równie zjebanych Węgry i Włochy. U bratanków rządzi Orban, a we Włoszech całkiem niedawno do władzy doszła skrajna prawica. Wszystko to zrobił parlament UE dla przypomnienia, że także w Unii są kraje, gdzie pod względem równości praw dzieje się źle. My to wiemy. Co w związku z tym? Niestety nasz kraj od dawna boryka się z brakiem tolerancji i nic nie wskazuje na to, aby się poprawiły stosunki rządu do społeczności LGBT.

Schroniska

Skoro już piszę o tematach, które w miarę systematycznie się pokazują, a przez ostatnie kilka wydań się nie poruszyły na łamach Tygodnika Szyderczego to pora przejść do drożyzny. “Ale jak to? Przecież drożyzna jest często.” No… jest, ale teraz z innej beczki będzie. Miłości do zwierząt wycenić się nie da, ale comiesięczne utrzymanie już tak. Drożyzna wystawia właścicieli zwierząt na ciężką próbę, bo ceny karmy rosną w rekordowym tempie. Niestety także usługi weterynaryjne powoli stają się dobrem luksusowym. Jak powszechnie wiadomo nie każdy budżet domowy to wytrzyma biorąc pod uwagę inflację, ceny wszystkiego i rachunki. Pisze o tym, bo widać to niemal w każdym schronisku. 

Jeżeli masz w dupie wsparcie autora za jego pracę nad tymi informacjami to chociaż na tyle ile masz możliwości wesprzyj najbliższe schronisko dla zwierząt.

Nie wiesz gdzie jest najbliższe schronisko?

Służę pomocą… wykaz schronisk w Polsce masz TUTAJ.

Fryderyki

Niebywale rzadko natomiast opisuję zdarzenia z świata wielkich gal, festiwali i tym podobnych badziewi. Nie tym razem. Tym razem muszę zainterweniować. Fryderyki bowiem zostały rozdane. Wierzę, że gro osób, które niechcący kiedyś sprawdzą Tygodnik Szyderczy może nie wiedzieć czym są te całe Fryderyki.

Są to nagrody muzyczne przyznawane w Polsce od 1995, a od 1999 przyznaje je powołana przez Związek Producentów Audio-Video Akademia Fonograficzna. W jej skład wchodzi ponad 1000 artystów, dziennikarzy muzycznych i profesjonalistów z polskiej branży fonograficznej. Nazwa nagrody natomiast o dziwo nawiązuje do imienia polskiego kompozytora Fryderyka Chopina.

No to dobra zatem do rzeczy. Rozdano je w 26 kategoriach, a dodatkowo wręczono trzy złote statuetki za całokształt twórczości (Ewa Bem, Andrzej Korzyński i Tadeusz Strugała). Artystką Roku została Sanah. Artystą Roku i królem wieczoru, z pięcioma nagrodami Mrozu.

O ile Sanah rozumiem, bo napierdalały jej utwory kilka razy na godzinę w każdym radiu tak Mroza nie do końca. Choć osobiście uwielbiam jego twórczość (nie tak jak rap, ale ujdzie) to w zeszłym roku dla normalnego słuchacza jakim jestem to mi utkwił w pamięci tylko przez jakąś tam reklamę (chyba dla któregoś operatora telefonii).

No ale oczywiście nie o tym miał być wpis. Jakie kurwa oni mieli stroje na ściance! Doda w sukience w same białe paski (w sumie zrobiona z białych pasków), inne też jakoś odjebane. No i ten odklejeniec Ralph Kaminski. Ja wiele rzeczy rozumiem, ale takie zachowanie ewidentnie nadaje się pod zakrywanie jakiegoś kompleksu. Kilka(naście) rozmów ze specjalistą powinno mu pomóc. Ziomuś wyraźnie chciał być memem i takowym też się stanie w Tygodniku Szyderczym. Od razu zaznaczam, że jest to zwykły gość, który tylko podszywa się pod wszystko co może wzbudzać kontrowersje. W myśl zasady, żebyś pamiętał żeby o Tobie mówili. Nie ważne jak, byle nazwiska nie przekręcali. Oceń zresztą sam/a Drogi Czytelniku.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak co wydanie także i teraz zapraszam do czytania spisu pasków głównych wydań “Wiadomości” TVP. Nie było lekko, a podczas spisywania tych bzdur znów zaczęła mnie głowa boleć.

Kościół

HOŁD DLA OFIAR NIEMIECKIEGO LUDOBÓJSTWA. (X2)

HOŁD OFIAROM NIEMIECKIEGO LUDOBÓJSTWA. (ZMIENILI LEKKO PASEK, ABY SIĘ NIE POWTARZAĆ)

NARODOWE CZYTANIE PISMA ŚWIĘTEGO. (W CELU WYTWORZENIA WIĘKSZEJ ILOŚCI ATEISTÓW?)

AUTOBUS LINII “PARAFIA NSJ”.

Samochwała

“JUDASZ Z KARIOTHU” O 21:05 W TVP1.

“DWIE FLAGI” O 21.05 W TVP1.

PROWINCJONALNA 2023.

“POLOWANIE NA ĆMY” DZIŚ O 20:20 W TVP1.

PiS

POLSKI RZAD CHRONI ROLNIKÓW. (PRZED CZYM KURWA… PRZED ZAROBKIEM?)

POLSKA BUDUJE ENERGETYKĘ ATOMOWĄ. (TAK JAK CPK?)

POLSKI BIZNES PODBIJA ŚWIATOWE RYNKI.

SOJUSZ, KTÓRY BUDUJE SILNĄ EUROPĘ.

NA STRAŻY POLSKICH GRANIC. (PŁOT CO NIE DZIAŁA)

ZAWIADOMIENIE WS. ZAMACHU W SMOLEŃSKU. (KOMENTARZ JEST ZBĘDNY)

POMOC DLA OFIAR PRZEMOCY DOMOWEJ.

RZĄD ZABLOKOWAŁ IMPORT UKRAIŃSKIEGO ZBOŻA. (MIAŁ TYLKO PILNOWAĆ, ABY OPUŚCIŁO NASZ KRAJ…)

RZĄD WZMACNIA OCHRONĘ POLAKÓW. (NIEBAWEM BĘDĄ USUWANE Z DOMOSTW WSZYSTKIE NIEBEZPIECZNE RZECZY TYPU WIDELCE, PASKI, PODUSZKI)

SKUTECZNA WALKA Z ROSYJSKĄ AGENTURĄ. (CHCĄ ZLIKWIDOWAĆ KONFEDERACJE?)

TROSKA O DZIEDZICTWO NARODOWE. (I HAJS ZE SPÓŁEK SKARBU PAŃSTWA)

MILIONY ZŁOTYCH DLA POLSKICH RODZIN. (DO WYGRANIA W KUMULACJI LOTTO CHYBA)

RZĄDOWA OCHRONA I WSPARCIE DLA ROLNIKÓW. (KTÓRZY BŁĄGAJĄ O JEJ ZAPRZESTANIE…)

W OBRONIE POLSKICH DZIECI. (I MIEJSCA NA OIOMIE… BO TO WITEK WYSKOCZYŁA Z TYM)

SKUTECZNA POMOC DLA ROLNIKÓW. (CHYBA TYCH Z PLANTACJI ESCOBARA W SAN ESCOBAR)

POLACY WYBIERAJĄ PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ. (X2) (TO MNIE DZIWI W CHUJ… ŻE TAK NAPISZĘ)

POLSKA PAMIĘTA O BOHATERZE NARODOWYM. (W CHUJ POSŁÓW PIS PRZED JAKIMŚ POMNIKIEM)

KONKRETY KACZYŃSKIEGO = 10 MILIARDÓW. (NO NA TAKĄ SKALE JESZCZE NAS NIE WYRUCHALI…)

SZYBKI ROZWÓJ POLSKI LOKALNEJ. (X2)

W TROSCE O POLSKIE LASY. (TAA… SOLIDARNA POLSKA DBA O TO, ABY ZBYT BUJNIE NIE ROSŁY)

INWESTYCJE LOKALNE TO ROZWÓJ POLSKI.

KONKRETY KACZYŃSKIEGO DLA POLSKIEJ WSI.

RZĄDOWE WSPARCIE DLA POLAKÓW. (PRZESTANĄ NAS OKRADAĆ?)

POLACY STAWIAJĄ NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ. (ALE CO TU POSTAWIĆ, JAK WSZYSTKO DROGIE W CHUJ?)

RZĄD CHRONI POLSKICH ROLNIKÓW. (NIECH JUŻ LEPIEJ PRZESTANIE BO NAM CAŁE ROLNICTWO PADNIE)

Nie PiS

POLITYCY OPOZYCJI BLOKUJĄ ROZWÓJ POLSKI. (JAK?)

NIEMIECKA PROPAGANDA ZAGRAŻA DEMOKRACJI.

ANTYPOLSKA NARRACJA W TELEWIZJI TVN. (X2)

STAROSTA Z PSL NA PODWÓJNYM GAZIE.

OPOZYCJA BLOKUJE ROZWÓJ POLSKI LOKALNEJ. (NADAL SIĘ PYTAM JAK…)

OPOZYCJA GRA BEZPIECZEŃSTWEM POLAKÓW.

ANTYPOLONIZM NA ANTENIE TVN. (CHWYT JUŻ ZNANY… ZMIENILI LEKKO PASEK, ABY NIE BYŁO, ŻE O TYM SAMYM PIERDOLĄ)

OPOZYCJA POWODUJE DROŻYZNĘ W POLSCE. (I W TYM MOMENCIE WYBUCHŁEM GŁOŚNYM ŚMIECHEM PODCZAS PISANIA)

W CZYIM INTERESIE DZIAŁA POLSKA OPOZYCJA?

Kraj

GROŹNE CHOROBY CYWILIZACYJNE.

DRAMATYCZNA WALKA O ŻYCIE. (KUBACKA MA SIĘ DOBRZE JAKBY KTOŚ SIĘ PYTAŁ)

POLACY WSPOMINAJĄ PARĘ PREZYDENCKĄ. (A NO… KWAŚNIEWSCY TO BYŁ SZTOS)

80 LAT OD POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM.

GROŹNY NOWOTWÓR ATAKUJE DZIECI. (A DOFANSOWANIE NADAL LICHE)

MAŁOLAT NA DESCE.

OGIEŃ POKOJU JUŻ W KRAKOWIE.

SPOSÓB NA CZERNIAKA. (NIE… NIE BYŁ TO MONOLOG ZIĘBY)

MIESZKAŃCY ELBLĄGA CHCĄ ROZWOJU PORTU. (A MAJĄ TYLKO PRZEKOP DLA KAJAKÓW)

ZMIANA WARTY W PKOL.

PROJEKT “ZDROWE ŻYCIE”. (BEZ ROBAKÓW TRZASKOWSKIEGO)

HISTORIA WALKI O WOLNOŚĆ I POLSKOŚĆ. (MUSIELI DODAĆ TĄ POLSKOŚĆ…)

WIOSENNE PRZEBUDZENIE.

SUKCESY POLSKICH SPORTOWCÓW.

PLANY POLAKÓW NA MAJÓWKĘ. (DUŻEJ LICZBY NAWET NA KIEŁBASE NA GRILLA NIE STAĆ W TEJ KRAINIE MLEKIME I MIODEM PŁYNĄCEJ)

Świat

FRANCUZI ODRZUCAJĄ POLITYKĘ MACRONA.

EKOTERROR W UNII EUROPEJSKIEJ. (NO TO HAHA)

SKARBY TRAFIŁY POD MŁOTEK. (DINUŚ W SZWAJCARII, A NIE WILLE W POLSCE)

CHILE: POLSKI KONCERN ZWIĘKSZA INWESTYCJE. (TO Z TEGO TANIEGO PALIWA)

POLACY ZAPŁACĄ ZA UTOPIĘ EUROKRATÓW.

WIELKIE ŚWIĘTO POMAGANIA.

KRWAWE WALKI W SUDANIE.

SKANDAL PODCZASU UROCZYSTOŚCI W NIEMCZECH.

Ukraina

UKRAIŃSKIE LEOPARDY SERWISOWANE W POLSCE. (X2) (W LEPIENIU CZEGOKOLWIEK ZE ZŁOMU MAMY DOŚWIADCZENIE JAK NIKT INNY)

MYŚLIWCE Z POLSKI NA UKRAIŃSKIM FRONCIE.

NA LINII FRONTU.

Rosja

SZOKUJĄCA SKALA ROSYJSKICH ZBRODNI.

ROŚNIE ZAGROŻENIE ROSYJSKĄ AGRESJĄ.

ROSYJSKA INWAZJA NA UKRAINĘ.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Masz temat?

Masz propozycję współpracy?

To wszystko jest możliwe z Włóczykijem. Włóczykijem, który już ponad rok pisze dla Ciebie Tygodnik Szyderczy. Numer jeden wśród niezależnych tygodników online (według autora).

Ewentualnie mogę się u Ciebie podjąć jakiejś pracy w weekend. Robię wszystko (prawie). Nie usuwam tylko ciąż ani nie robię niczego niezgodnego z prawem. Z resztą prac się dogadamy.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Wystarczy napisać maila: szyderczy.wloczykij@gmail.com bądź skontaktować się za pomocą mediów społecznościowych.

Dodatkowo:

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *