Tygodnik Szyderczy 17.10 – 23.10

Tygodnik Szyderczy 17.10-23.10

17.10

Hipokryzja

Tygodnik Szyderczy czas rozpocząć po raz kolejny. Tym razem pierwszą wiadomością będzie hipokryzja jaka kręci się dookoła partii władającej naszym krajem. Od tych polityków nie słyszymy, że Polska powinna wyjść z Unii – to by się większości Polaków nie spodobało. Ale dzień w dzień słyszymy totalną krytykę Brukseli, zamiast deklaracji przywrócenia w Polsce praworządności. W sumie nikogo już to niemal nie interesuje, że Morawiecki napierdala monolog o złej Unii w Hiszpanii, czy Kaczyński ją krytykuje podczas “otwartego” spotkania z “mieszkańcami”. Jednak to co nas powinno interesować to fakt, że właśnie kończą się ich działania zapowiedzią odebrania Polsce miliardów z Funduszu Spójności.

Przypomnę, że Komisja Europejska przyjęła unijny program polityki spójności dla naszego kraju „Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027”. Dofinansowanie unijne w ramach tego programu powinno wynieść ponad 24,1 miliarda euro (12,9 miliarda euro z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz 11,2 miliarda euro z Funduszu Spójności). Mały chuj co nie? Każdego z nas stać na takie straty z powodu bardzo słabej polityki rządu.

Kijów

Kijów to trzeba napchać w dupę Putinowi, bo skubany ma nadal podrygi penisa jak wysyła drony na front. Nad ranem Kijów znów został zaatakowany. Tym razem Rosjanie wykorzystali drony kamikadze. Trafiły w cywilne budynki w centrum miasta. Co najmniej trzy osoby nie żyją. Według ukraińskiej armii to są drony, których setki miały przekazać Rosjanom władze Iranu. Nie wiem tego na 100%, ale podejrzewam, że go podnieca atakowanie niewinnych cywilów. Niech ktoś mu zapewni jakąś inną rozrywkę, bo ta jest zbyt dzika jak na mój gust.

Wungiel

No i się doigrał nasz Pinokio. Przed jego biurem poselskim w Katowicach zebrali się związkowcy Solidarności między innymi z “WZZ Sierpień 80”. Mieli tylko jedno ważne pytanie do niego: Gdzie jest ten węgiel, bo na ten drogi węgiel – jeśli już jest – większości Polaków nie stać. Rząd znów obiecuje, że zrobi, co będzie mógł i liczy na pomoc samorządów. Tego dnia Premier nie był dostępny dla strajkujących i nie odpowiedział im na żadną zagwozdkę, bo rozmawiał z wojewodami o czymś na bank bardzo ważnym.

18.10

Komisja

Nie jakaś tam smoleńska pod wodzami Macierewicza tylko nowa od afery podsłuchowej. Platforma Obywatelska właśnie takowej chce, by wyjaśnić, czy rosyjskie służby kupiły taśmy z Sowy i Przyjaciół od Marka Falenty, dlaczego prokuratura nie podjęła wątku szpiegowskiego i jaki Rosjanie mają wpływ na politykę energetyczną PiS-u.

Ma to też drugie dno, bo te taśmy byłym jedną z przyczyn “upadku” PO i braku kolejnej kadencji ich jako partii rządzącej. Tusk jednak mówi, że nie boi się konsekwencji odkopywania tego zdarzenia. Pożyjemy i zobaczymy co z tego wyjdzie. O ile wyjdzie.

WTC Dwa

W Jejsku, niedaleko granicy z Ukrainą, bombowiec Su-34 tuż po starcie uderzył w blok mieszkalny. Piloci zdążyli się katapultować, ale zginęło 13 osób. Samolot mógł lecieć bombardować Ukrainę. Rosjanie oczywiście twierdzą, że lot był treningowy, a przyczyną katastrofy była awaria silnika. Jebani mam wrażenie, że jedyne co ćwiczyli to pod okiem Al-Kaidy nowy zamach z wykonaniem samolotów na najwyższy wieżowiec w Kijowie. Pora na cykl Szyderca uczy i bawi – Mirax Plaza jest najwyższym budynkiem w stolicy Ukrainy i posiada 170 metrów wysokości. Cel jest trudniejszy do trafienia, bo ponad dwa razy niższy od dawnych wież WTC.

Prezes Pozwolił

Tego można było się spodziewać, bo słowa mają znaczenia. Prezes Kaczyński zachęcał, by palić w piecach wszystkim oprócz opon i “rzeczy szkodliwych”. Mieszkaniec Wejherowa palił więc płytami meblowymi. Powoływanie się na prezesa jednak nic nie dało. Dostał mandat, którego nie przyjął.

W takim wypadku mamy jasno postawione zasady. Jeżeli ukochany prezes który jest “debezd” mówi, że można palić to palę. Jakby powiedział, że morderstwa na tle religijnym czy wyznaniowym są legalne – to zabijam. Idiotów kurwa nie sieją, ale Ci, którzy twardo słuchają Kaczyńskiego mnożą się chyba przez pączkowanie. Bo to nic innego jak glony, lub grzyby bez mózgów.

19.10

Australia

Jak się okazuje po głębokim researchu Australia to nie tylko kangury, zabójcze pająki i węże. W tym kraju mają też węgiel, który z dumą importuje nasz rząd, aby wszystkim nam było lepiej i cieplej. Teoretycznie, bo pan Bogdan kupił właśnie węgiel importowany z Australii. Nie jakąś tam tonę, bo tak mu sugerowali tylko aż 26 ton, po 3 tysiące złotych za tonę. Problem polega na tym, że choćby nie wiadomo, co robił, nie może tego węgla rozpalić. Na całe szczęście to nie wałek rodem z Karguli I Pawlaków, gdzie świnie pomalowali na czarno aby guźca udawała. Problemem importowanego węgla jest wyjątkowo duża zawartość popiołu, a co za tym idzie brak możliwości rozpalenia go. Tygodnik Szyderczy chyba powinien dodawać do Paronite’a woreczek z popiołem i opisem “Węgiel od Szydercy prosto z Australii”.

To Tylko Ćwiczenia

Całkiem szczerze. Jakby nad głową Szydercy zaczęły napierdalać śmigłowce wojskowe i by usłyszał wybuchy zapewne by się lekko zestresował. Dokładnie tak samo jak mieszkańcy zachodniej Warszawy – Bemowa, Włoch i Ursusa, którzy byli świadkami ćwiczeń wojsk specjalnych z użyciem helikopterów i materiałów wybuchowych. Jak to bywa w naszym kraju ani mieszkańcy, ani władze miasta, nie zostali wcześniej poinformowani. Zapewne wiele osób w chuj się zdziwiło, że wojna już dotarła do naszej stolicy. No idiotyzm powiązany z brakiem kompetencji na najwyższym szczeblu.

Błaszczak

Skoro już tak sobie wspominam nasze wojsko i jego brak kompetencji to warto w tygodniku Szyderczym wspomnieć o Błaszczaku, który teoretycznie nim zawiaduje. Minister obrony narodowe podpisał umowę w Warszawie dzięki której wkrótce do Polski mają trafić 24 armatohaubice K9 i 10 czołgów K2. Umowa ramowa z Koreańczykami zakłada, że do Polski trafi 288 systemów artylerii rakietowej K239 Chumno, 1000 czołgów K2 i K2PL, 672 armatohaubice K9A1 i 31 myśliwców FA-50. Jak to on ładnie podsumował wspólnie możemy zapewnić pokój na świecie.

On mam wrażenie naprawdę oderwany jest od rzeczywistości. Nawet posiadając dziesięć razy tyle sprzętu nie zapewnimy pokoju nawet w naszym kraju, a gdzie tutaj mówić o świecie. Wystarczy, że wróg pierdolnie z Bałtyku i jesteśmy ujebani. Chyba, że wyślemy wszystkie nasze łodzie podwodne… a no tak nie mamy.

20.10

Katar

No i pora na wielkie powołanie selekcjonera zawodników na mundial. Na miesiąc przed mundialem Czesław Michniewicz ogłosił, z kim chce lecieć do Kataru. Na liście szerokiej kadry 47 nazwisk, a po ostatecznej selekcji zostanie 26 i to ta grupa – z Robertem Lewandowskim na czele – dostanie powołania na mistrzostwa.

Tymczasem kontrowersji wokół sportowego święta jest coraz więcej. Po pierwsze tematem tabu stał się fakt, że według szacunków około 7000 pracowników zmarło podczas budowy infrastruktury na mistrzostwa. Po drugie atmosfera w tamtych rejonach bywa dość burzliwa biorąc pod uwagę sytuację z ropą na świecie i tym podobne aspekty. Najważniejsze jest jednak to, że uważane dotychczas za najdroższe mistrzostwa w Rosji, których organizacja pochłonęła jakieś 11 miliardów dolarów to kropla w morzu do Kataru. Oni wjebali w to wszystko 240 miliardów dolarów. Szkoda tylko, że pieniądze nie poszły w gospodarkę tylko do szejków.

Nowa Jakość

Pisząc o tym chciałbym minąć się z faktem i wspomnieć, że nasz Morawiecki i banda ministrów dokonali czegoś przełomowego. Czegoś, co pomoże nam wszystkim i będzie nam się lepiej żyć. No kurwa nie sądzę, abym doczekał tego dnia. Jedyne co zrobili na nowo to Polskiego orła, który zmienił właśnie dla nich wizerunek. Ma złote nogi i nową koronę, ale to wydanie będzie tylko na użytek rządu. Z własnej wersji godła będą zatem korzystać premier i ministrowie. Wszystkim pozostałym pozostaje ustawowy pierwowzór.

I naprawdę nie chcę być upierdliwy, ale… Z jakiej racji oni sobie orzełka wymienili na nowy model? Bo są lepsi? Bo to już nie jest władza Polski i Polaków tylko inna? W sumie mam dziwne wrażenie, że oni teraz zmienili ten symbol narodowy pod siebie, aby później móc się tłumaczyć przed trybunałami w stylu: “My przecież władaliśmy czymś innym. Nawet godło mamy inne. To nie my.” Pierdolę taką władzę, która zamiast zajmować się tym czym powinna nadaje sobie wyróżnienia, ordery, medale i zmienia symbol narodowy. Następnym krokiem będzie zmiana ustroju?

Kapusta

Tygodnik Szyderczy oczywiście jest pełen porównań. Dlatego teraz mogę nadać pomysł co premier i ministrowie zamiast zmian jakich dokonali mogą poczynić. Dymisja. Tak jak Liz, która miała być nową nadzieją po Borisie Johnsonie, a jest najkrócej urzędującym brytyjskim premierem. Po zaledwie 44 dniach Liz Truss ogłosiła, że rezygnuje ze stanowiska, a powodem był narastający bunt torysów i kryzys, którego stała się twarzą. Teraz otwiera się furtka ponownie dla gościa z bujną i rozwianą blond czupryną. Jeżeli zastanawiasz się dlaczego post nazywa się “Kapusta” to już tłumaczę. W Wielkiej Brytanii powstał mem, który z jednej strony miał główkę kapusty a z drugiej Liz i mały zakład. Kto dłużej wytrzyma. No i kurde wygrała kapusta o czym teraz radośnie wspominają wszyscy koledzy po fachu – memiarze z UK.

Tygodnik Szyderczy
Daily Star to taki ich Fakt? Czy raczej Tygodnik NIE?

21.10

Opcja Awaryjna

Niegdyś mawiali, abyś nie palił mostów za sobą, bo to mało inteligentne zachowanie. No i staram się ich nigdy nie palić w życiu codziennym. Tego zdania nie jest niestety Rosja, która przyszykowała sobie coś “ekstra” na wypadek porażki. Według informacji ukraińskich Rosjanie zaminowali zaporę na Dnieprze, w Kachowce. Prezydent Zełenski alarmuje, że wojska okupanta mogą zatopić ponad 80 miejscowości – w tym Chersoń. Rosjanie są wypierani z Chersonia. W grę wchodzi jakieś 1,5 miliona ludzi, których może dotknąć ewentualne wysadzenie tej tamy. Rosjanie ze zbiornikami wodnymi nie są w najlepszych relacjach o czym może świadczyć jezioro Aralskie. Jeden akwen przez swoje decyzje niemal doszczętnie zniszczyli, a drugi w zamian chcą zrobić? Oby nie, bo skutki dla okolic będą podobne – katastrofalne.

Ceny

Zapowiada się ciekawy nowy rok. Jeszcze nie wiemy ile zapłacimy w następnym miesiącu za możliwość zagotowania wody w czajniku, ale już wiemy ile nas wyniesie taka czynność w styczniu. Będzie to maksymalnie 85 groszy za 1 kWh. To oznacza zapewne, że tańszego rachunku już nie zobaczymy.

Wszyscy posłowie z wyjątkiem Konfederacji przyjęli tą ustawę. Oczywiście warunkowo, bo opozycja już zapowiada, że będzie ją poprawiać w Senacie. Tak, by ceny dla klientów indywidualnych, samorządów i firm były jeszcze niższe. Jakby tego było mało to przyjęto też ustawę o zaangażowaniu samorządów w sprzedaż węgla tak, aby stało się to “legalne” bardziej niż w obecnej chwili.

Żul

Hitem tego wydania Tygodnika Szyderczego i tak jest to, że idąc wieczorową porą przez Warszawę należy się rozglądać bacznie na lewo i prawo. Otóż nigdy nie wiesz jakiego najebanego polityka spotkasz. Nad ranem do mężczyzny leżącego koło przystanku w Warszawie wezwano karetkę pogotowia. Medycy nie stwierdzili urazów, ale stwierdzili, że jest on pijany. Okazało się, że to poseł PiS Przemysław Czarnecki, który miał ponad dwa promile. Trafił na izbę wytrzeźwień z której odebrała go mamusia. Jaruś nie mógł sobie pozwolić na taki policzek wizerunkowy kierując się prawdopodobnie tym, że sami są nieskalani i zawiesił w prawach członka partii owego jegomościa. Sam bym tyle chlał, gdyby mój stary jeździł do Brukseli zezłomowanym samochodem na koszt podatników. Mógłby sobie już jakąś limuzynę wynająć, a nie stresować biednego synusia i doprowadzić go do tej chujowej choroby. Bo alkoholizm to choroba. Oczywiście nie twierdzę, że Przemuś jest alkoholikiem. Po prostu miał słabszy dzień.

Tygodnik Szyderczy

22.10

Układ

Dopiero trzy dni po wypowiedzi Kaczyńskiego o złamaniu bardzo wpływowych grup dotarło do mnie o kim on kurwa pierdolił. Jeden z moich ulubionych filmów z Nicolasem Cagem jest ten pod tytułem “Pan życia i śmierci”. Jest to opowieść o Ukraińcu, który był handlarzem bronią. Niejako proboszczowie pasują mi do tego tytułu, bo mają często władzę nad śmiercią… a właściwie pogrzebami. Czy oni rzeczywiście są panami? W zakładach pogrzebowych zadają sobie to pytanie i to pytanie zadają sobie też niektóre rodziny. Na wsiach nierzadko proboszcz wymaga skorzystania z usług określonej firmy pogrzebowej, w przeciwnym razie robi problemy i podnosi opłaty. Ile pieniędzy na dziwki i koks dostają pod stołem za takie pośrednictwo- nie wiem i nie chcę wiedzieć na tą chwilę. Wiem jednak, że na 4 tysiące działających “zakładów pogrzebowych” tylko tysiąc jest w pełni legitny i solidny. Reszta to totalna amatorka bez szacunku dla zmarłych.

Ja osobiście chcę być skremowany, a jak się nie uda tego dokonać osobom, które tym będą zawiadować to spadek po mnie dam tej osobie, która pierdyknie mi na grobie (na stałe) metalowe kwiatki… abym wiedział kiedy deszcz pada. Możesz to Drogi Czytelniku uznać za zachętę do monitorowania tego zdarzenia za jakieś plus minus 65 lat.

Rak?

Jaki rak? Przecież my nie mamy takich przyziemnych problemów jak na przykład nowotwór jelita grubego. W 2021 roku zbadało się blisko 100 tysięcy pacjentów. Na wczesnym etapie udało się wykryć nowotwory jelita grubego z dużą szansą na wyleczenie. Niestety, od 10 miesięcy program profilaktycznych badań nie działa. Miały się stać standardem, ale badań nie ma w ogóle. Teraz Cię zaskoczę po raz pierwszy w Tygodniku Szyderczym: Wszystko przez bałagan w resorcie zdrowia. 

Nowy program przesiewowy miał być lepszy od starego. W praktyce zmiana została bardzo źle przygotowana – Adam Niedzielski zlecił ją swojemu zaufanemu zastępcy, Sławomirowi Gadomskiemu. Ten jednak został usunięty z Ministerstwa Zdrowia w styczniu, co nie przeszkodziło mu, aby w lutym został wiceprezesem Agencji Badań Medycznych. Jakby tego było mało to po czterech miesiącach przestał nim być. Minister zdrowia Adam Niedzielski osobiście odpowiada za to, że w tym roku 100 tysięcy Polaków nie zostało poddanych badaniu przesiewowym w kierunku raka jelita grubego. Taki ma syf u siebie na podwórku.

Don

Don Morawiecki jest rad z sukcesu… nie – nie swojego. Giorgia Meloni została oficjalnie premierem Włoch i to jest jego powodem do obalenia lampki szampana na poczet zwycięstwa. W jej rządzie znalazł się także Matteo Salvini – ten sam polityk, który w przeszłości paradował w koszulce z wizerunkiem Putina.

– Cieszę się, że Polska i Włochy będą pracować ręka w rękę, patrząc w przyszłość. Jedność wśród nas jest niezmiernie istotna. Taki partner i przyjaciel jak Giorgia to dla mnie zaszczyt – skomentował Mateusz Morawiecki. Ja to pozostawię może bez jakiegoś grubszego komentarza i poczekam na komisję od podsłuchów. Zaraz się dowiemy dlaczego Kaczyński i spółka mają więcej wspólnego z Putinem niż nam wszystkim się wydawało.

Tygodnik Szyderczy

23.10

Komisje (NIE)Śledcze

Sejmowa komisja śledcza w sprawie afery podsłuchowej to już dziewiąta komisja śledcza, która mogłaby powstać w tej kadencji Sejmu. Śledztwa są władzy najwyraźniej nie na rękę, zatem żadna komisja śledcza nie ma szans powstać.

Jak do tej pory powstały za PiS-u dwie komisje:

Amber Gold i Vatowska.

Nie powstały natomiast:

GetBack, Zakupów Covid-19 (między innymi respiratory), Pandemi Covid-19 (działań lub braku takowych rządu), Jolanty Brzeskiej (jej śmierci), Wyborów kopertowych (oj Sasin, Sasin), Mariana Banasia (kryształowy ogół), Pegasus (zakup i władza nad nim), Inwigilacja i Pegasus (jaki wpływ miał on na wybory) i najnowsza Afera taśmowa.

Jakby ktoś się uparł to komisji może powstać tyle, że na najbliższe 3 kadencje rządowe by starczyło pracy, ale złożone wnioski są tylko tutaj wypisane. Reszta spraw i tak obije się o prokuraturę… jak ta już będzie niezależna.

Prąd

Ja się martwiłem w Tygodniku Szyderczym, że tyle osób może zostać zalanych przez wysadzenie tamy na Dnieprze. Nie wspomniałem jednak, że Putin i jego paziowie są dość humanitarni na tej wojnie. Powód? Rosyjskie ataki rakietowe na infrastrukturę energetyczną w Ukrainie spowodowały, że półtora miliona ludzi straciło prąd. Ukraińcy twierdzą, że ataki zostały zaplanowane tak, żeby wyrządzić jak największe szkody. Oni niech sobie tak twierdzą. Ja podejrzewam, że po prostu bez prądu zalanie będzie bezpieczniejsze dla nich.

Na poważnie to nie mam pojęcia na co on tam wpadł, ale skutecznie działa na niekorzyść cywilów. Wojsko i tak sobie poradzi, ale zwykły mieszkaniec Ukrainy już telefonu nie podładuje jak tak dalej pójdzie. Smutne, bo jakim cudem miałby odpalić nowe wydanie z telefonu czy laptopa? Z tego miejsca pozdrawiam każdego Ukraińca, który to czyta (a wiem, że takie osoby są) i mam nadzieję, że następne wydanie będzie dla was łaskawsze.

Uwielbiam

Na sam koniec tego wydania chcę zaznaczyć, że uwielbiam polityków, który dają mi sami od siebie templatki (szablony do memów). Do zacnego grona pana prezydenta, Morawieckiego, Kaczyńskiego, Ziobro i Suskiego właśnie dołączyli Sasin i Moskwa. Oni bowiem ruszyli na przekór wierzeniom po swój amełikan dłim do Ju Es Ej. Celem ich wizyty była teoretycznie poważna sprawa, bo rozmowy o elektrowni atomowej. Ostateczną decyzję dotyczącą polskiej elektrowni jądrowej podejmie Rada Ministrów, a wybór oferty ma zostać ogłoszony jeszcze jesienią. Teoretycznie na stole ciągle są oferty francuska, koreańska i amerykańska, ale wiele wskazuje na to, że to właśnie Amerykanie będą budować pierwszą elektrownię jądrową w Polsce. Wszystko zależy od powodzenia tych dwóch osób. Przygotujmy się na ostatnio modną w naszym kraju… wersję koreańską.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak co wydanie tak i tym razem napociłem się przy słuchaniu tych wszystkich wiadomości w rządowej telewizji. Jestem na skraju załamania nerwowego niestety… ale jest naprawdę niewiele rzeczy, których bym dla Ciebie nie zrobił. Za skromną opłatą oczywiście. Zapraszam do lektury.

Kościół

HOŁD DLA BOHATERA NASZEJ WOLNOŚCI.

PIELGRZYMKA MYŚLIWYCH NA JASNĄ GÓRĘ.

ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY.

Samochwała

NIE ŻYJE DZIENNIKARZ TVP3 WROCŁAW.

“PAN Z CHOBIELINA” WKRÓTCE W TVP.

WIELKI TEST O POLSKIEJ TELEWIZJI.

“MLODE KINO POLSKIE” W WILNIE.

JAPONKA WYGRAŁA KONKURS WIENIAWSKIEGO.

POLSKIE KINO W WILNIE.

“THE VOICE OF POLAND” O 20:00 W TVP2.

PiS

WIĘCEJ PIENIĘDZY DLA POLAKÓW.

SUPERNOWOCZESNA BROŃ DLA POLSKIEJ ARMII.

SILNE RZĄDOWE WSPARCIE DLA POLAKÓW.

SPOSÓB NA SZANTAŻ ENERGETYCZNY KREMLA.

RZĄD INWESTUJE W BEZPIECZEŃSTWO POLAKÓW.

WĘGLA W POLSCE JEST POD DOSTATKIEM.

INWESTYCJE W BEZPIECZEŃSTWO POLSKI.

RZĄDOWE WSPARCIE DLA POLSKICH RODZIN.

ROZMOWY O ELEKTROWNI JĄDROWEJ W POLSCE.

SILNA ARMIA, BEZPIECZNA POLSKA.

Nie PiS

KULISY PROROSYJSKIEJ POLITYKI RZĄDU TUSKA.

EUROKRACI PRÓBUJĄ SZANTAŻOWAĆ POLAKÓW.

TAŚMY SKOMPROMITOWAŁY RZĄD TUSKA.

SYMBOL POLSKOŚCI DRAŻNI OPOZYCJĘ.

OPOZYCJA BRONI NIEMIECKICH INTERESÓW?

600 TYSIĘCY EURO ŁAPÓWKI DLA TUSKA?

ROSJANIE SKORUMPOWALI TUSKA?

TUSK I 600 TYSIĘCY EURO W REKLAMÓWCE.

WSZYSCY LUDZIE DONALDA TUSKA.

WALKA Z EUROPEJSKĄ PARTIĄ PUTINA.

SZOKUJĄCE KULISY PRYWATYZACJI CUKROWNI.

MARCIN W.: DAŁEM ŁAPÓWKĘ TUSKOWI.

MEDIALNA ODSIECZ DLA DONALDA TUSKA.

ZEZNANIA, ŁAPÓWKA I TUSK.

PROROSYJSKA POLITYKA PO I JEJ LIDERA.

CZYJE INTERESY REPREZENTUJE SIKORSKI?

Kraj

IGA ŚWIĄTEK ZACHWYCIŁA ŚWIAT!

CELEBRYTA NA PODWÓJNYM GAZIE.

POLSKI KRÓL STRZELCÓW BEZ ZŁOTEJ PIŁKI.

POLSKA POMAGA OFIAROM ROSYJSKIEJ INWAZJI.

OSTATNIA PROSTA PRZED MUNDIALEM.

DZIECI NA RATUNEK DOROSŁYM.

POLAK ZAGRA W “MISSION: IMPOSSIBLE”.

Świat

PUTINFLACJA NISZCZY ŚWIATOWĄ GOSPODARKĘ.

AMERYKANIE ZAOSTRZYLI KURS W KIERUNKU PEKINU.

POLITYCZNE WSTRZĄSY NA WYSPACH. (X2)

ŁUKASZENKA WCIĄGNIE BIAŁORUŚ DO WOJNY?

BIAŁORUŚ ZAATAKUJE UKRAINĘ?

ROŚNIE NAPIĘCIE W WIELKIEJ BRYTANII.

CAŁA EUROPA WALCZY Z PUTINFLACJĄ.

KRYZYS RZĄDOWY W WIELKIEJ BRYTANII.

POLITYCZNA ZMIANA WARTY WE WŁOSZECH.

WIELKA BRYTANIA: WYŚCIG O FOTEL PREMIERA.

NIEMCY PRZECIW EUROPEJSKIEJ SOLIDARNOŚCI.

NIEMIECKIE PRÓBY PORZĄDKOWANIA POLSKI.

Rosja

PUTIN CHCE WYWOŁAĆ GLOBALNĄ KLĘSKĘ GLODU.

ROSYJSCY BANDYCI MORDUJĄ UKRAIŃCÓW.

SZOKUJĄCE DOWODY ROSYJSKICH ZBRODNI.

ROSJANIE ATAKUJĄ UKRAIŃSKIE MIASTA.

ROSYJSCY MORDERCY NISZCZĄ UKRAINĘ.

ZBRODNIE ROSYJSKICH BANDYTÓW NA UKRAINIE.

ROSJANIE NADAL ATAKUJĄ UKRAINĘ.

ROSYJSCY TERRORYŚCI WCIĄŻ ATAKUJĄ UKRAINĘ.

ROSYJSCY BANDYCI ATAKUJĄ UKRAIŃSKIE MIASTA.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Podsumowania niestety nadszedł czas. Niebywale ciężki tydzień za mną biorąc pod uwagę obowiązki w pracy i domu. Na etacie ogień po godzinach, bo projekt się nie spina, a w domu pies robiący za odbiornik satelitarny. Mam wrażenie, że upłynął on mi strasznie szybko i dopiero niedawno temu (nie dalej jak wczoraj) pisałem poprzednie wydanie Tygodnika Szyderczego. Nope. To już tydzień i powoli pora zastanawiać się nad kolejnymi newsami. A co ja pisze za głupoty… historie same się napiszą.

Masz temat? Masz propozycję współpracy? Wszystko jest możliwe z Włóczykijem. Włóczykijem, który już ponad rok pisze dla Ciebie Tygodnik Szyderczy. Numer jeden wśród niezależnych tygodników online (według autora).

Ewentualnie mogę się u Ciebie podjąć jakiejś pracy w weekend. Robię wszystko (prawie). Nie usuwam tylko ciąż ani nie robię niczego niezgodnego z prawem. Z resztą prac się dogadamy.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *