Tygodnik Szyderczy 24.10 – 30.10

Tygodnik Szyderczy 24.10-30.10

24.10

Podział

Tygodnik Szyderczy rozpocznę od nawiązania do poprzedniego wydania w którym opisywałem zero jedynkowość myślenie prezesa partii rządzącej. Wciąż prezes PiS nie potrafi myśleć o ludziach inaczej, niż dzieląc ich na lepszych i gorszych. Najnowsza odsłona to rozgarnięci i nierozgarnięci. Rozgarnięci siedzieli z tyłu, w sali śmiejąc się na znak-sygnał lub klaszcząc kiedy klaszcze mistrz ceremonii. Jednocześnie na tym samym spotkaniu Jarosław Kaczyński powiedział, że to nie on, tylko media sieją nienawiść i pogardę. Kurwa ma skubany tym razem rację. Sieję nienawiść i pogardę wśród mediów dla obozu władzy. To co mamy każdego dnia przez ich “panowanie” woła o pomstę do nieba. Nie spocznę dopóki się to nie zmieni i zawsze będę wytykał błędy każdemu kto je popełni. Oczywiście samemu będąc doskonałym.

Macierewicz

Niestety mistrz komisji smoleńskiej nie wyszedł z jaskini, bo jeszcze nie otrzymał pozwolenia od wspomnianego już prezesa partii. Jednak mogę go śmiało odkopać, bo właśnie w Ukrainie stał się cud. Mianowicie Wiaczesław Bogusłajew został zatrzymany przez ukraińskie służby. To dla Polski bardzo ciekawa wiadomość, ponieważ w tle są wojskowe śmigłowce, decyzje Antoniego Macierewicza i podejrzenia o pracę dla Rosji pod flagą Ukrainy.

Pamiętasz obiecany zakup śmigłowców Caracal od Francji? Macierewicz, który był wtedy ministrem obrony odwołał przetarg, zajebał drzwiami przed nosem Francji i ogólnie miał na nich i na koszty tej decyzji wyjebane. Przyczyną tego był plan zrobienia polsko-ukraińskich śmigłowców właśnie z Bogusłajewem. Trzepaczek nie zrobiliśmy, śmigłowców nie kupiliśmy, a ja sugeruję, że po tej aferze powinni także wyciągnąć Macierewicza za fraki z tej dziupli co go tam zamknęli i postawić mu zarzuty.

Nawiązanie

Kolejnym nawiązaniem do poprzedniego wydania Tygodnika Szyderczego jest obecna sytuacja polityczna w Wielkiej Brytanii. Niezmiernie przykro mi pisać, że Boris Johnson dał za wygraną i nie będzie wracał do rządu. Będę musiał nowe templatki zrobić do memów a to od groma pracy. Rishi Sunak będzie nowym premierem Wielkiej Brytanii, a ja nie mam jeszcze ani jednego upokarzającego szablonu w folderze “Premier GB”. Właśnie on został liderem brytyjskiej Partii Konserwatywnej. Penny Mordaunt, która też aspirowała na to stanowisko ostatecznie nie zdobyła wymaganego poparcia i tym samym odpadła w przedbiegach. Smuteczek, bo już miałem ją w porównaniu do pomidorka, aby zrobić challenge “Kto dłużej wytrzyma”.

Oficjalny – pierwszy – Mem z Sunakiem

25.10

Równi i Równiejsi

Szyderca Włóczykij jako autor Tygodnika Szyderczego ma prawo czuć minimalny niesmak w związku z newsem jaki teraz opisze. Policjanci gdyńskiej drogówki zatrzymali swojego szefa na kontrbuspasie. Oczywiście nie otrzymał mandatu ani punktów karnych, bo funkcjonariusze uznali, że wystarczy pouczenie. Policja opublikowała nagranie z kontroli, a wewnętrzne postępowanie policji wykazało, że ani funkcjonariusze, ani komendant, nie zachowali się nieprawidłowo. Niech mi kurwa ktoś wyjaśni dlaczego darowali mu 100 złotych mandatu i punkt karny. Mi nawet za zbyt mały bieżnik na oponie w rowerze kiedyś dali mandat…

Kantar

Kaczyński ma do siebie to, że jak wyniki sondażu Kantar Public są im przychylne to ich lubi, a jak jest odwrotnie to twierdzi, że jest to “lewacki sondaż”. Niestety dla niego i jego partii tym razem jest to właśnie druga opcja. Mianowicie Koalicja Obywatelska jest na szczycie październikowego sondażu preferencji partyjnych, zrealizowanego przez Kantar Public. Uzyskała ona 31 procent poparcia wśród respondentów. Prawo i Sprawiedliwość dostało w nim 28 procent. Czy to przypadek, czy mobilizacja? Tego nie wiem, ale faktem jest iż niebawem pozostaną przy tej partii tylko jej zagorzali poplecznicy. Tak zwany “twardy elektorat” według różnych szacunków wynosi od 16% do 24% społeczeństwa, Zobaczymy jak nisko można upaść już niebawem. Tak coś czuję.

Koryto+

Do Sejmu wpłynął projekt ustawy zakładający powołanie specjalnej rady, która decydowałaby o obsadzie stanowisk kierowniczych w spółkach “o strategicznym znaczeniu dla bezpieczeństwa państwa i regionu”. Opozycja nie pozostawia suchej nitki na projekcie i mówi o próbie “zabetonowania spółek Skarbu Państwa”. Kozłem ofiarnym tym razem jest Wojciech Zubowski. Będzie on prezentował, uzasadniał i bronił nowego projektu ustawy, który wprowadza rewolucję, jeśli chodzi o możliwość odwołania władz w pięciu państwowych spółkach: PERN, PSE, Polfa Tarchomin, GAZ-SYSTEM i Orlen. Najlepszy jest jednak mistrz Terlecki, który bez ogródek mówi o tym, że ustawa ma na celu zapewnienia poczucia bezpieczeństwa szefom spółek.

Tygodnik Szyderczy

26.10

Dołek

Niewiele jest rzeczy, które mną potrafią wstrząsnąć. Jednak zakopanie ciała swojej 4- letniej córki w lesie niewątpliwie do takich należy. Pod Garwolinem w województwie mazowieckim policjanci znaleźli zakopane takowe ciało. Matka dziecka i jej partner usłyszeli już zarzut zabójstwa. Najgorsze jest to, że oboje mają po 19 lat. Jak na dobrego matematyka przystało szybko policzyłem, że “matka” i “ojciec” mieli ledwo po 15 lat jak zdarzyła się wpadka. Tak to jest jak kurwa dzieci rodzą dzieci. Rodzin z podobną patologią w naszym kraju jest jednak więcej. Znów muszę powołać się na statystyki, bo około 200 dziewcząt poniżej 15 roku życia każdego roku zachodzi w ciążę w naszym kraju i rodzi zdrowe dzieci. Ile procentowo takich sytuacji kończy się tragedią? Nie wiem, ale jest to ewidentnie problem, którym należy się zająć w Polsce.

Szo?

Nie jest to tajemnicą, że dzieje się źle w u przewoźników typu Uber, Bolt i tym podobnych. Pierw w maju opisywałem w Tygodniku Szyderczym plagę gwałtów spowodowaną przez ich kierowców, a teraz mam kolejną okazję. Doszło bowiem do nocnej akcji w Warszawie, w której dwunastu kierowców zostało zatrzymanych. Była to dosłownie jazda bez trzymanki, bo w sumie policja sprawdziła 198 przewoźników. Okazało się, że kierowcy to głównie cudzoziemcy z Kaukazu a także z Azji Środkowej. Badany był stan trzeźwości, legalność pobytu w Polsce, uprawnienia do prowadzenia pojazdów, dokumenty samochodów, a także ich stan techniczny.

Zatrzymani nigdy nie powinni jeździć – nie mieli praw jazdy, byli po alkoholu lub narkotykach. O ile te korporacje nie mają wpływu na jakość usług na tym etapie to powinny ewidentnie zaostrzyć umowy z kierowcami, że w przypadku narażenia firmy na straty wizerunkowe nakładają karę finansową na poczet zadośćuczynienia. Niech to będzie nawet 10 tysięcy złotych. Niech to będzie cokolwiek.

SOR

Kaczyński w Zamościu na kolejnym spotkaniu z “mieszkańcami” rzuca obietnicami niczym Fajdek młotem. Niech nocna i świąteczna pomoc lekarska będzie na SOR-ach – proponuje prezes, a Ministerstwo Zdrowia mu wtóruje. Tylko że to byłby już trzeci raz, kiedy rząd PiS do tego się zabiera i za każdym razem było słychać, że na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych zmniejszą się kolejki. Tak się nie stało – SOR-y cały czas pękają w szwach. W tej kwestii nic się nie zmieniło od czasu mojego wypadku podczas którego byłem zmuszony tam trafić. Wtedy pamiętam dobrze, że na SOR-ze kazała pani petentce zamówić karetkę, bo tak szybciej jej pomogą. Autentycznie kobieta w bardzo złym stanie zadzwoniła i poprosiła o karetkę na SOR… Patologia trwa.

Tygodnik Szyderczy

27.10

Żary

Byłem w tej smutnej miejscowości jakiś czas i nie specjalnie mnie dziwi fakt, że mogło dojść tam do takiej akcji. Młoda kobieta w tym mieście była więziona przez swojego oprawcę, odurzana narkotykami i gwałcona. Przez internet do znajomych udało jej się wysłać lokalizację i dzięki temu do akcji wkroczyła policja. Mężczyzna, który uwięził kobietę, jest recydywistą. Skubany w sumie w więzieniach siedział już 20 lat, a zanosi się na kolejne paręnaście. Są dwa aspekty tej sprawy. Pierwszym jest fakt, że nasze więziennictwo ma daleko do resocjalizacji. Drugim natomiast jest aspekt poszukiwań kobiety, która na dobrą sprawę wciąż była w tej samej miejscowości. Naprawdę nie szło bardziej się postarać? Trauma u tej kobiety pozostanie do końca życia. To oczywiście z powodu braku specjalistów, którzy by mogli jej pomóc z psychiką.

Na Wnuczka

Do dziś byłem święcie przekonany, że akcja oszukiwania “na wnuczka” w naszym kraju się zakończyła, bo szumnie to wszyscy łącznie ze mną nagłaśniali. Tyle razy pisały media o tym, że to oszustwo, że chujnia, że to nie wnuczek a jakaś randomowa przypadkowa kurwa. Na to wpada 90-letnia mieszkanka Szczecina, która uwierzyła, że jej wnuk spowodował wypadek. Osoba podająca się za policjanta przekonywała kobietę, że może pomóc wnuczkowi, ale musi przekazać pieniądze. Seniorka spakowała kosztowności – m.in. pamiątki po rodzicach walczących w Powstaniu Warszawskim – do torby, zaniosła ją w umówione miejsce i przekazała osobie podającej się za “kurierkę sądową”. No ja pierdolę ile osób jeszcze będzie chciało “pomagać” swojej rodzinie nie sprawdzając prawdziwości doniesień. Po raz kolejny uprzedzam, że lepiej wydać pieniądze na Szyderczego Włóczykija i rozwój Tygodnika Szyderczego niż na pseudo wnuczka. Oszustów oczywiście szuka policja i prywatny detektyw.

Svieta

Długo się zastanawiałem jak w Tygodniku Szyderczym to opisać. Pozostawić temat skrajnie omówiony, wymienić co tam się działo… czy olać. Olać oczywiście nie mogę takiej tragedii. Omówić ją “po łebkach” też nie jest w moim stylu. Dlatego dokładnie opiszę to co się działo zarówno w Ukrainie jak i Polsce. Zacznijmy może od tego, że dziesięcioro sierot uciekało przed wojną w Ukrainie. Takim sposobem trafiły do Polski w okolice Poznania.

Przemoc

Po pierwsze panowała u niej w “domu” zajebista przemoc. Zmuszała dzieci do stania w kącie, czasem przez całą noc, ograniczała dostęp do jedzenia, picia i toalety. Sześciolatce, która zamieszkała u niej tuż przed wojną, wyrywała włosy, a do ust wpychała pieluchę zabrudzoną moczem i kałem. Biła tłuczkiem po głowie i rękach oraz paskiem i gałęzią maliny po pośladkach. Switłana miała bić dzieci po narządach intymnych, uderzała głową o stół albo zrzucała z piętrowego łóżka, biła patelnią, wybiła zęby, kazała jeść zwierzęce odchody. Medyk sądowy stwierdził z kolei “skrajne niedożywienie białkowo-energetyczne” – pięcioletnia dziewczynka ważyła niespełna 12 kg. Dzieci nigdy nie były u lekarza.

Pedofilia

Policja ustaliła również, że dzieci miały być wykorzystywane seksualnie. Prokuratura twierdzi, że Switłana działając wspólnie i w porozumieniu z nieustalonymi mężczyznami, czyniąc sobie z tego, stałe źródło dochodu, przekazywała im dzieci w celu doprowadzenia podstępem do udziału w obcowaniu płciowym.

Zapraszała pana lub panów do pokoju, przekazywała dziecko, a sama stała w drzwiach i z telefonem w ręku odmierzała czas. Jedna z dziewczynek, którą gwałcono od pierwszej klasy podstawówki, powiedziała, że mężczyźni trzymali ją za włosy i gwałcili, a matka patrzyła, czy minęło już 20 minut. Sama Switłana P. również miała wykorzystywać dzieci. Ich dramat trwał latami. Kobieta przebywa w areszcie i grozi jej kurwa tylko do 15 lat więzienia. Policja próbuje ustalić w specjalnej międzynarodowej ekipie kim byli mężczyźni gwałcący dzieci. 

Niestety takich sytuacji jest w Polsce i na świecie w chuj. Pamiętaj, aby przy najmniejszym nawet podejrzeniu reagować i informować o tym policję. Nie reagujesz to po części jesteś współwinny/a takim zdarzeniom. Puff Mamie życzę sukcesów w życiu więziennym. Oby się tam nią “odpowiednio” zajęli.

Tygodnik Szyderczy

28.10

Guz

Po tych wszystkich złych i smutnych informacjach pora na jakiś sukces z naszego kraju. Przełomowa operacja odbyła się w Centrum Zdrowia Dziecka z użyciem sprzętu od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mi osobiście nic a nic to nie mówi, ale fachowo to się nazywa laserowa termoablacja guza mózgu. W skrócie oznacza to usunięcie guza mózgu bez otwarcia czaszki. 10-letni pacjent dwa dni po jej przeprowadzeniu wrócił do domu. Akcja tak zajebista, że teoretycznie lepiej mieć guza mózgu w tych czasach niż katar. Szybciej dojdziesz do siebie. Propsy za to i pamiętajmy, aby i w następnym Wielkim Finale WOŚP brać czynny udział.

Czy Wiesz, Że…?

Postaram się tym dniem nadrobić ilość mniej depresyjnych wiadomości w Tygodniku Szyderczym. Czy wiesz, że aby dokonać ustalenia płci, dziecko musi pozwać rodziców? To oczywiście jest okropne nawet wówczas, gdy rodzice nie stawiają przeszkód dziecku. Zmierza to jednak w dobrym kierunku i kto wie, czy jak władza się nie zmieni to zapomnimy o tej sytuacji. Rzecznik Praw Obywatelskich obiecuje zaktualizować i rozesłać poradnik dla sędziów, ale potrzebna jest jeszcze ustawa. Ustawa, która przy prawicowej władzy za skurczybyka nie przejdzie.

Dupolizka

Elżbieta Chojna-Duch to doradczyni prezesa NBP, która twierdzi, że inflacja w październiku wyniesie około 18 procent rok do roku. W sumie luz bo i tak się chujni każdy spodziewał. Mnie natomiast zachwyciła swoim dupolizactwem jakie zaprezentowała odnośnie prezesa Jaszczompka. Nie jestem pewien, ale po meroteryce jej słów wnioskuję, że z chęcią by mu wskoczyła do łóżka przy każdej możliwej okazji liżąc mu przy tym stopy (nie procentowe). Mniejsza w sumie o nią, bo teraz info prosto od władz NBP. Te oczekują, że do końca 2023 roku inflacja będzie jednocyfrowa. Sukces! Inflacja do inflacji będzie jednocyfrowa. Może. Kiedyś na pewno.

Tygodnik Szyderczy

29.10

Atomowo

No i doczekaliśmy się skutków wizyty Sasina i Moskwy w USA. Pierwszą elektrownię atomową w Polsce zbuduje amerykańska grupa Westinghouse. To ważny krok na długiej drodze do bezpieczeństwa energetycznego. Niebawem na bank będziemy potęgą atomową, która lekkim chujem pokona w wyścigu ilości wzbogaconego uranu takie potęgi jak Francja. Pod warunkiem, że PiS będzie nadal przy władzy, a Francja zaliczy recesję tak o 50 lat.

Księżniczka

Bardzo mało osób w Polsce wie, że jest w Hiszpanii księżniczka. Ba! Mało osób nawet wie o tym, że w tym kraju jest ród królewski. Teoretycznie i praktycznie koronę nosi tam dynastia Burdonów. Aktualnie królem tam jest Filip VI, który posiada córeczkę Eleonorę. Zastanawiasz się zapewne po kiego grzyba ten cykl “Szyderca uczy i bawi” w tym momencie. Otóż Adam Michnik odebrał Nagrodę tejże właśnie Księżnej Asturii w kategorii “Komunikacja i działania na rzecz ludzkości”. Przyznano mu ją za zaangażowanie w dziennikarstwo oraz wpływ na “odbudowę i obronę demokracji w Polsce”. Ciekawe co nie? Jest on drugim naszym kumem, który odebrał podobną nagrodę. Pierwszym był Krzysztof Penderecki, który odebrał przed laty Nagrodę Księcia Asturii.

Helloween

Na koniec tego dnia w Tygodniku Szyderczym muszę wspomnieć o niebywałej tragedii jaka miała miejsce w Seulu. Tam bowiem w trakcie masowej imprezy halloweenowej na świeżym powietrzu tłumy ludzi zaczęły się ściskać i tratować. Prezydent Yoon Suk-yeol zwołał natychmiast sztab kryzysowy i ogłosił żałobę narodową. W momencie publikacji Tygodnika Szyderczego bilans tragedii to 153 ofiary śmiertelne i 150 rannych. Dokładna ilość ofiar prawdopodobnie jeszcze urośnie. Chcę z całego serca przypomnieć wam, aby być rozważnym we wszelakich zabawach i zawsze stawiać swoje bezpieczeństwo na pierwszym stopniu. U nas podobna akcja miała miejsce kilka lat temu podczas imprezy na UTP w Bydgoszczy. Też wówczas ludzie się tratowali… tylko na mniejsza skalę. Akcja ta odbyła się w 2015 roku podczas otrzęsin, a wyroki zapadły dopiero po pięciu latach. Oczywiście wyroki dość łaskawe.

Tygodnik Szyderczy
Szydzić trzeba umieć. Ciekawe ile osób załapie.

30.10

Zboże

Miałem nadzieję, że nie będę zmuszony pisać ponownie o kryzysie zbożowym spowodowanym przez wojnę Rosji z Ukrainą. Niestety się myliłem. Widmo głodu nad krajami Afryki i Azji wraca jako narzędzie szantażu w rękach Moskwy. Po eksplozjach na okrętach w Sewastopolu Rosja wycofuje się z umowy zbożowej, co oznacza blokadę żywności w ukraińskich portach. Mawiają, że tonący brzytwy się chwyta. Dziwnym trafem ta brzytwa w rękach Putina jest poniżej pasa. Nie zaszkodzi ona Ukrainie tak bardzo jak biednym krajom, które odbierają każdą wizytę statku ze zbożem jako święto obfitości.

Dąb i Głąb

Trzeba być idiotą z papierami, aby zrobić sobie ognisko w drzewie. Dlaczego wysnuwam taki wniosek? Dlatego, że właśnie potężny dąb Cysters – przyrodniczy klejnot Górnego Śląska – został podpalony. Drzewo wciąż stoi na terenie zespołu klasztornego w Rudach Raciborskich, ale jego przyszłość jest niepewna. Wnętrze pnia jest częściowo spalone, a policja szuka śmieszka, który postanowił sobie w nim ognisko zrobić. Mam nadzieję, że po złapaniu sprawcy zrobią mu podobne ognisko w jego dupie. Inaczej się nie nauczy, że tak nie należy robić.

Hajsem w Pysk

Ministerstwo Edukacji i Nauki przyznało 20 milionów złotych dotacji na edukację międzypokoleniową. Wśród beneficjentów są głównie organizacje związane z Kościołem, PiS i Przemysławem Czarnkiem. Barbara Nowacka uważa, że minister Czarnek buduje ideologiczne imperium, które ma być przeciwwagą dla ideologów Konfederacji i Solidarnej Polski. Ja uważam, że w rozdawaniu nie swoich pieniędzy swoim ludziom ten rząd jest naprawdę wybitny.

Na liście Ministerstwa Edukacji i Nauki znalazły się cztery organizacje, które od szanownego ministra Czarnka dostały już raz pieniądze przy okazji poprzedniego konkursu. To fundacje: Instytut Rzeczypospolitej, Fundacja Wspierania Myśli Polskiej z Biłgoraja, Fundacja Hagia Marina i Towarzystwo Gimnastyczne “Sokół”. W ostatniej organizacji jeszcze do niedawna działał sam Przemysław Czarnek. Takiego zaszczytu nie otrzymało natomiast ponad 200 organizacji… w większości rzeczywiście zajmujących się integracją młodego pokolenia z seniorami. Wnioski same się nasuwają. Hulaj dusza – piekła nie ma.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Więc pora na garść leków i lecę z kolejnymi paskami z “Wiadomości” TVP. Gorąco zachęcam do wspierania autora, bo niektóre leki poszły do góry, a niektóre mi się kończą.

Kościół

HOŁD DLA POLAKÓW, KTÓRZY RATOWALI ŻYDÓW.

WSPOMNIENIE PRZEMYSŁAWA GINTROWSKIEGO.

POŻEGNANIE PROF. WŁADYSŁAWA MĄCIORA.

NAGRODA IM. BISKUPA M. R. ANDRZEJEWSKIEGO.

PRZYGOTOWANIA DO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

Samochwała

MAGIA FORTEPIANU.

PIŁKARSKI SPEKTAKL ZA CHWILĘ W TVP1.

GALA FRENCH TOUCH.

FILMOWE SUKCESY TELEWIZJI POLSKIEJ.

WILNO: MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL “MONOWSCHÓD”.

“THE VOICE OF POLAND” O 20:00 W TVP2.

PIĘĆ LAT POLSKIEJ OPERY KRÓLEWSKIEJ.

PiS

RZĄD WSPIERA POLAKÓW.

RZĄD INWESTUJE W BEZPIECZEŃSTWO POLAKÓW. (X2)

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ POLSKI.

POLACY WYBIERAJĄ PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.

RZĄDOWE WSPARCIE DLA POLAKÓW.

DESOWIETYZACJA POLSKI.

ZERO TOLERANCJI DLA PATOLOGII W SĄDACH.

W POLSCE NIE ZABRAKNIE WĘGLA.

POLSKA BUDUJE POTĘŻNĄ ARMIĘ.

NIEMCY MUSZĄ ZAPŁACIĆ ZA SWOJE ZBRODNIE.

INWESTYCJE NAPĘDZAJĄ POLSKĄ GOSPODARKĘ.

POLSKA BEZ BARIER.

POLSKO – AMERYKAŃSKI PROJEKT ATOMOWY.

“NIKOGO NIE POZOSTAWIMY BEZ OPIEKI”.

POLSKA WZMACNIA SUWERENNOŚĆ ENERGETYCZNĄ.

Nie PiS

SZOKUJĄCE SKUTKI PROROSYJSKOŚCI TUSKA.

OPOZYCJA, KORUPCJA I DZIWNE WPŁATY.

OPOZYCYJNA KAMPANIA KŁAMSTWA.

OPOZYCJA NAKRĘCA SPIRALĘ NIENAWIŚCI.

OPOZYCJA CHCE ZBANKRUTOWAĆ POLSKĘ?

KTO NIE CHCE REPARACJI OD NIEMCÓW?

NOWA TERAPIA SZOKOWA WSTRZĄŚNIE POLSKĄ?

AGRESJA STRATEGIĄ OPOZYCJI?

OPOZYCJA CHCE ZRUJNOWAĆ POLAKÓW?

OPOZYCJA LEKCEWAŻY POLITYKĘ SPOŁECZNĄ.

Kraj

POLSKA I USA RAZEM W WALCE Z RAKIEM.

DAR ŻYCIA.

POLSKIE ŻAGLE NA START!

POLACY NA DRODZE DO GWIAZD.

ZDEJMIJ NOGĘ Z GAZU! (X2)

NAJLEPSI POLSCY LEKKOATLECI 2022.

PRZEŁOMOWE ODKRYCIE POLSKICH ARCHEOLOGÓW.

POTRZEBNA POMOC DLA MAŁEGO BOHATERA.

Świat

WIELKA BRYTANIA MA NOWEGO PREMIERA.

WIELKI KOSMICZNY SPEKTAKL.

WŁOCHY: PIERWSZA KOBIETA NA CZELE RZĄDU.

KOSMICZNY SPEKTAKL.

NIEMCY CHCĄ ZABRAĆ POLAKOM WĘGIEL NA ZIMĘ.

NAGRODA DLA DZIENNIKAREK BIEŁSATU.

WIRTUALNA REWOLUCJA.

POLAK PODBIJA AMERYKAŃSKI PARKIET.

BRUTALNY ATAK NA MĘŻA NANCY PELOSI.

KOREA POŁUDNIOWA: TRAGEDIA W SEULU.

Ukraina

UKRAINA POTRZBUJE WSPARCIA ZACHODU.

BOHATERSKA WALKA UKRAINY.

UKRAIŃSKA ARMIA BIJE ROSYJSKICH BANDYTÓW.

UKRAIŃSKA KONTROFENSYWA.

Rosja

ROSYJSCY ZBRODNIARZE MORDUJĄ UKRAIŃCÓW.

PUTIN CHCE WYMORDOWAĆ UKRAIŃCÓW.

OGROMNE STRATY ROSJAN NA UKRAINIE.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

W podsumowaniu muszę opisać dodatkowo akcję z chrystotekami. Są to bowiem kontrbiby dla imprez halloweenowych. Miałem przyjemność zrobić takowego mema i jakimś dziwnym trafem nagle znaleźli się religijni i bogobojni ludzie, których to ubodło. Dlaczego wspominam o tym? A no dlatego, że z tego miejsca chce podziękować społeczności na Facebooku, która dzielnie mnie broni przed takowymi ludźmi. Tak – jak sama nazwa wskazuje ja szydzę ze wszystkiego… choć akurat w tym wypadku nie śmiałem się z wiary. Poziom inteligencji niektórych osób mocno do poprawy.

Bonusik

Jako mały bonusik w tym wydaniu krótka historia jak stracić status miliardera w jeden dzień. Takie “zubożenie” dotknęło Ye, czyli Kanye Westa, po tym jak opublikował niewybredny antysemicki wpis. Kontrakt z nim zerwały min Balenciaga, Gap i Adidas , z którym od lata tworzyli najbardziej hipsterską i rozrywaną markę – Yeezy (nie pytajcie mnie o co chodzi – kiepskie sneakersy ale ludzie się o nie zabijają). Sama tylko współpraca z Adidasem to 1.5 miliarda (tak miliarda) dolarów. Tak więc wielki smuteczek u Kanyego a nawet nie może się wypłakać u byłej żony czyli słynnej Kardashianki bo z nią relacje też już nienajlepsze.

Podsumowanie

Masz temat? Masz propozycję współpracy? Wszystko jest możliwe z Włóczykijem. Włóczykijem, który już ponad rok pisze dla Ciebie Tygodnik Szyderczy. Numer jeden wśród niezależnych tygodników online (według autora).

Ewentualnie mogę się u Ciebie podjąć jakiejś pracy w weekend. Robię wszystko (prawie). Nie usuwam tylko ciąż ani nie robię niczego niezgodnego z prawem. Z resztą prac się dogadamy.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Otagowano , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *