Tygodnik Szyderczy 24.01-30.01

Tygodnik Szyderczy 24.01-30.01

24.01

Makowiec z Agatą

Tygodnik Szyderczy w zeszłym wydaniu wspominał o tym, że Pani Duda z tym dziwnym przedrostkiem domowego ziarna (Kornhauser) miała się spotkać z posłankami opozycji. I tak się stało. Spotkanie w sprawie lex Czarnek się odbyło i jak powiedziały po nim zaproszone panie z Koalicji Obywatelskiej pierwsza dama podzieliła ich zdanie. Chodzi oczywiście o to, że Lex Czarnek to zapisy niebezpieczne dla szkół. Obiecała, że porozmawia o tej ustawie z prezydentem, chce również być na spotkaniu Andrzeja Dudy z ministrem edukacji Przemysławem Czarnkiem. Makowiec zjedzony, kawa wypita a szyja naszego kraju porozmawia o tym z głową. Czuję, że to tylko pod publikę.

Islamofobia w rządzie

Dawno w Tygodniku Szyderczym nie było o tym od kosmetyków dla dzieci. Boris Johnson ma kolejne problemy w partii. Pojawiły się oskarżenia o islamofobię Borisa Johnsona i jego współpracowników. Jest to historia rodem z naszego kraju, gdzie za wszystko jest winny Tusk. To tak jakby ten drugi co zarąbał księżyc wywęszył szansę na kilka punktów w sondażach. Bowiem o islamofobię oskarża konserwatywna posłanka Nusrat Ghani, którą dwa lata temu zwolniono ze stanowiska podsekretarza stanu w Ministerstwie Transportu. Brytyjski premier zarządził więc wewnętrzne dochodzenie, ale to nie koniec jego kłopotów. Raport o jedenastu imprezach podczas lockdownu przy Downing Street ma być gotowy jeszcze w tym tygodniu. Chłop nie dość, że ma zapędy do nazizmu czy tam rasizmu to jeszcze chleje. Zapraszamy do naszego kraju. Wpasujesz się.

Psy są mądre

Podczas gdy pół świata kombinuje jak skończyć pandemię, druga połowa kmini jak by tu spierdolić z Ziemi to węgierscy naukowcy badają czy psy rozróżniają języki. I tak – psy są w stanie rozróżniać języki. Tak wynika z badań węgierskich naukowców. Grupa ich myślicieli stwierdziła, że psy są w stanie odróżniać języki, bo grupie czworonogów odtwarzano fragmenty “Małego księcia” w języku węgierskim oraz hiszpańskim i badano ich reakcje. Pałam do tego info zajebistym optymizmem, bo Hulk jak do tej pory umie tylko stawać na dwóch łapach jak go nie proszę i czasem siadać jak się pomyli. No dobra- zna komendę “WYPLUJ” jak bierze coś do pyska, a na komendę “Nie Wolno” leci do mnie i mnie liże… Nadzieja umiera ostatnia.

Dawaj kurwa snaczka!

25.01

Zabłąkany festiwalowicz

Jest taka dziura w naszym kraju, gdzie co roku staje się ona sercem bijącym w rytm cięższych brzmień. I właśnie w tym Jarocinie mieszkańcy bloku skarżą się na dziwne dźwięki. Wezwali nawet egzorcystę już. Mieszkańcy czteropiętrowego bloku w Jarocinie narzekają na nocne huki, szuranie i stukanie. Nie wiadomo tylko, kto jeszcze może coś na to poradzić, bo mieszkańcy wzywali już policję, egzorcystę, wróżkę, spółdzielnię i nadzór budowlany. Niech lepiej sprawdzą piwnicę, bo na bank jest to jakiś zabłąkany pijaczynka, który od czasu festiwalu w lipcu do tej pory nie znalazł drogi do domu. Wcale się nie zdziwię jak wraz z nimi poszukuje źródła hałasu. Taka tam historia z życia najebanego ziomka, który uprzykrza życie nawet lokalnemu księdzu.

No i polecieli

Między innymi poleciał Biedroń z Kopacz, ale to dopiero początek. Mieli oni wraz z kilkoma innymi eurodeputowanymi zajebiste awaryjne lądowanie samolotu LOT w Dusseldorfie. Powodem tego zdarzenia była dekompresja kabiny. Na pokładzie samolotu LOT z Warszawy do Brukseli wypadły maski tlenowe i zaczęła się panika. Chciałem skromnie zauważyć, że jakoś ostatnimi czasy LOT często ma dziwne awarie w samolotach. Ja sam jak leciałem do Polski pół roku temu miałem poślizg 14 godzinny, bo Dreamliner się rozkraczył. Szyderca uczy i bawi teraz. na 17 wypadków lotniczych z udziałem ważnych osób w państwach 2 były nasze. Statystycznie jesteśmy na czele klasyfikacji. Chodzi o dwa wypadki- Lecha z “elitą” i dawniej Generała Sikorskiego.

Płachta na Pegazie

W sumie nie płachta jak na byku, ale szmata jak na miotle. Oczywiście chodzi o Pawła Kukiza, który chce być przewodniczącym komisji śledczej w sprawie Pegasusa. Paweł Kukiz zabrał głos w sprawie komisji śledczej mającej zająć się przypadkami inwigilacji przez służby specjalne. Zapowiedział, że wniosek zostanie złożony, kiedy zostaną zebrane podpisy, a na konferencji prasowej opozycja ogłosi jego kandydaturę na przewodniczącego komisji. Podsumowując teraz się sprzeda opozycji pod warunkiem tego, że będzie mógł szantażować PiS. Taki ot cwaniaczek, który niczym chorągiewka na wietrze ustawi się tam gdzie mu w dupę wchodzą.

Ewentualnie zniżka na szmaty do podłóg z Viledy.

26.01

Jebana ustawa antyaborcyjna

Miałem nadzieję, że już nigdy w żadnym wydaniu Tygodnik Szyderczy nie będzie musiał zawierać takich informacji. Niestety. Lekarze zwlekali z usunięciem ciąży u 37 letniej pani Agnieszka. Miała urodzić bliźniaki, a przez zajebistą ustawę antyaborcyjną zmarła w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie. Dodam tylko, że wcześniej zmarły jej oba płody. Sprawę bada prokuratura. “Ponownie zginęła ciężarna, niewinna, młoda kobieta, matka i żona, osieracając 3 dzieci, które nie doczekały powrotu mamy do domu” – tak napisała rodzina pani Agnieszki w internecie. Ja tylko serdecznie pogratuluję rządowi za ich zjebane ustawy, przez które setki tysięcy kobiet zastanawiają się “Co będzie, gdy…”. Niech dalej te zjeby pracują nad ustawą o rejestrowaniu płodów. Osobiście bym był za tym, aby ustawodawcę a nie lekarza skazać za śmierć tej i każdej innej kobiety.

Superhero z Jaworza

Inaczej nie mogę napisać o Maksymilianie z Jaworza, który uratował kobietę w stanie hipotermii. Tak jakby ktoś się pytał to Superbohater z Jaworza ma 11 lat. Maksymilian na takie określenie w pełni sobie zasłużył, bo nieprzytomna kobieta siedziała skulona na przystanku i to on zauważył, że coś jest nie tak. Dzięki niemu kobieta otrzymała pomoc. Niech mi jeszcze ktoś napisze, że to syn czytelniczki Tygodnika Szyderczego, któremu mama lub tata kazali reagować to już na bank świat jest piękny. Jeżeli to czytasz i masz dziecko – uczul je na tego typu sytuacje. Podziękujesz mi kiedyś przy flaszce na którą zbieram o tutaj> PayPalME

Kryształowy człowiek

Ważą się losy immunitetu kryształowego Banasia. Wniosek może trafić pod głosowanie, a Marian Banaś może stracić immunitet. Sejmowa Komisja Regulaminowa dała zielone światło i sprawa może już trafić na salę plenarną. Prezes NIK uważa, że stawia się mu zarzuty z powodów politycznych. Tak samo sądzi opozycja. Ja natomiast wiem, ze na jego miejsce wejdzie ktoś, kto raporty będzie robił pod dyktando miłościwie nam panującej partii. Nawet Najwyższa Izba Kontroli będzie już po stronie hipokryzji, złodziejstwa i wyzysku na zwykłym obywatelu takim jak Ty czy ja.

Bilety tylko u dobrych Włóczykijów

27.01

Wielki wał ruszył

Tym razem nie o ładzie, a o prawdziwym wale napiszę. W rzeczy samej chodzi o zaporę na granicy z Białorusią, która ma nas kosztować 644 miliony złotych. Jak we wcześniejszych wydaniach pisałem ciekawi mnie, czy firma budowlana Obajtka tam już działa, czy jeszcze nie. Cała zapora ma mieć 186 kilometrów, a prace ruszyły na czterech odcinkach w jednym momencie. W Siedlcach są produkowane główne elementy tego arcydzieła, które będą nas kosztować prawie 90% całości kwoty. Straż Graniczna mówi, że to dla bezpieczeństwa, a ja widzę w tym wale niezły szwindel. Jak Ty postrzegasz największą budowę granicy od czasów muru między USA a Meksykiem? Oczywiście pod względem finansowym.

Przebudzenie praworządności

Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi, ale to chyba pierwszy projekt ustawy jaki zaproponuje jednomyślnie opozycja i chodzi o Porozumienie dla Praworządności. Projekt ustawy Porozumienie dla Praworządności zapowiada ustawę naprawczą wymiaru sprawiedliwości, a mianowicie naprawę wykonującej orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w obszarze sądownictwa. Tłumacząc na Polski chcą wyjebać Izbę Dyscyplinarną i Krajową Radę Sądownictwa. Ten projekt i tak nie przejdzie znając nasze realia, ale za samo spędzenie czasu na pracy wielki szacunek dla opozycji.

Rocznica tragedii

77 lat temu dokładnie 27 stycznia wyzwolono obóz koncentracyjny nazistowskich Niemiec w Auschwitz. W trakcie tegorocznych obchodów była zaledwie garstka ocalonych i cisza, która kłuła w uszy. Jest to niezwykle ważne dla mnie, aby wspomnieć o tym patrząc się na naszych wschodnich sąsiadów i to co u nich się szykuje. Nie możemy dopuścić, aby gdziekolwiek i kiedykolwiek była ponownie taka sytuacja. I nie ważne czy to będzie obóz koncentracyjny, łagr czy inne ustrojstwo. Musimy pamiętać i zapobiegać, aby krzywd ludzi zmarłych w takich miejscach już nigdy nikt nie zobaczył. Dlatego szczerze wspieram Ukrainę choćby pisząc o niej często, aby nie doznali chujni jaką my kiedyś mieliśmy.

Za żadne skarby

28.01

Pałacyk Plus

Tygodnik Szyderczy już się śmiał z Obajtka i tego jego kapitału krajowego w jednym z pierwszych wydań. Teraz już wiem dlaczego on tak w nasz kraj patriotycznie inwestował. Właściciele dworków i pałacyków dostali od rządu prezent – ulgę w ramach Polskiego Ładu, która pozwala na obniżenie podatków nawet do zera. To dlatego mówi się o niej “królowa wszystkich ulg” albo “pałacyk plus”. Ja pierdole. Ludzie nie mają co do garnka włożyć, gaz to towar luksusowy, benzyna jest mimo obniżenia VAT-u w cenie prawie litra wódki… a oni sobie kurwa ulgę od pałacyków pierdolnęli… Gratki PiS.

Duda uspokaja

Trzygodzinne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego i jak je podsumował nasz prezydent w tej chwili nie ma bezpośredniego, militarnego zagrożenia dla Polski. Jednak jego zdaniem tak groźnej sytuacji nie było po 1989 roku. Dlatego zaprosił premiera, marszałków Sejmu, Senatu i liderów opozycji na Radę Bezpieczeństwa Narodowego w sprawie zagrożenia inwazją Rosji na Ukrainę. Wszystkich poza Donaldem Tuskiem. Ten zaś sobie nic z tego nie robi i promuje aukcję na WOŚP swojej hulajnogi. Skromnie tylko wspomnę, że nie widziałem żadnej aukcji na ten cel od strony rządzącej nam partii. Jeżeli ktoś chce to można natomiast wylicytować Spotkanie Towarzyskie ze mną na cel Fundacji. Zapraszam.

Telefony z “Krzyku”

Czy też z pierwszej części “Strasznego Filmu”. Fałszywe informacje o śmierci bliskich i groźby to już dla ważnych osób niemal chleb powszedni. W piątek po południu żona Borysa Budki dostała telefon z informacją o śmierci męża. Chwilę potem z jej numeru zadzwoniono do byłego szefa PO z informacją o śmierci żony. O podobnych incydentach informowali również: profesor Marcin Matczak, mecenas Roman Giertych, redaktor Wojciech Czuchnowski, posłanka Hanna Gill-Piątek, także Paweł Wojtunik – były szef CBA. Wiele osób dowiaduje się, że zginą jak będą nadal mówić o Pegasusie. Ja tam jeszcze takowego telefonu nie dostałem, ale z tego co wiem to nie jest wykonanie takiego numeru trudną rzeczą. Wystarczy mieć trochę pieniędzy i wykupić specjalny program do maskowania numeru. Znajomy opowiadał.

29.01

Najlepsza Poczta zdeklasowana

Pamiętam jak za dzieciaka wysłałem pocztówkę drugiego dnia “Zielonej Szkoły” z Sarbinowa do babci, która przyszła do niej dwa tygodnie po moim powrocie. Słyszałem też o liście, który został doręczony po 75 latach z racji jakiegoś tam zajebania sprawy. Tym razem jednak Litewska Poczta zrobiła remont w jednej z placówek i w kratce wentylacyjnej znaleźli stertę listów, które zostały tam wyjebane przez nieuczciwego listonosza blisko 50 lat wcześniej. Wpadli jednak na zajebisty pomysł dostarczenia ich do adresatów. Ku zdziwieniu pani Gieni dostała list od 12 letniej koleżanki, której oczywiście już nie pamięta wraz z wycinankami. I teraz czytaj uważnie. Jak jeszcze nie dostarczył Ci listonosz kartki od mojej osoby to na bank jego wina. Ciśnij go, od najgorszych i nakaż wyciągnięcie pocztówki od Włóczykija z za muszli klozetowej… czy chuj wie gdzie on ją tam schował.

W Madrycie kręci się życie

Tygodnik Szyderczy odnotował wzrost prawicowych głów państw w tym pięknym (aczkolwiek śmierdzącym) mieście. Doszło bowiem do zjazd prawicowych partii w Madrycie, gdzie jak powiedział Morawiecki “Temat Rosji również był omawiany” Premier na spotkaniu z unijnymi eurosceptykami i przyjaciółmi Putina zapewnia, że nie odwraca się od Ukrainy, bo nie ukrywa krytycznej opinii o Moskwie. Obecny tam premier Węgier wybiera się zaraz na Kreml, by prosić o jeszcze więcej rosyjskiego gazu. Cała reszta skacze jak mówi Le Pen. Ta ostatnia dodatkowo odmówiła podpisania deklaracji poparcia Ukrainy w ewentualnym starciu z Rosją. Takie tam nie dość, że antyunijne to jeszcze antyeuropejskie spotkanie karłów, Pinokiów, Penisków i Orbanów.

Skoro już o Rosji

Rosja zgromadziła wszelakie fanty będąc tym samym w gotowości bojowej. Gotowi mają być żołnierze, sprzęt i zapasy krwi, a także materiały medyczne. Nie jest wciąż jasne, czy Władimir Putin uderzy czy tylko straszy i szantażuje. Amerykanie podnoszą gotowość bojową oddziałów, które w razie potrzeby zabezpieczyłyby graniczące z Ukrainą cztery kraje członkowskie NATO. Jak ktoś ma wątpliwości Włodek mając już nawet krew przygotowaną na granicy, to na sto procent pierdolnie w krainę chałwy i adżiki. Teraz pytanie czy zechce się mu też oscypka i kijka prezesa. Nie nie mojego kijka.

Tygodnik Szyderczy

30.01

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 30 Finał

To już trzydzieści lat od kiedy Jurek Owsiak z sukcesami wspomaga Polską służbę zdrowia. W chwili kiedy uzupełniam tą informację na liczniku WOŚP jest ponad 136 milionów złotych. Tak jak co roku wszędzie byli wolontariusze, rozpoczęły się aukcje i licytacje… ale….

Jak co roku w chuj osób protestowało przeciwko temu. Jak co roku zdarzały się kradzieże puszek i pościgi za zjebami. I jak w ostatnim czasie to w modzie znów przeszkadzało komuś tam światełko do nieba. Ja tam nie wiem jak Ty do tego podchodzisz, ale ja całym sercem będę za tą fundacją. Sam, mimo tej całej “Nadii”, z narzeczoną i Hulkiem jako balonikiem poszliśmy wrzucić do puszki parę złotych. Ja sam się wystawiłem jak tania dziwka na allegro (zalicytuj- sexu nie będzie i do Zbąszynka nie jadę). I oczywiście mam nadzieję, że wpadnie z tej akcji deko więcej pieniędzy dla Fundacji, która przez całą swoją karierę zebrała 1,5 miliarda złotych. Dodam tylko, że na TVP my z naszych podatków wydajemy 2 miliardy rocznie… taka sprawiedliwość. Zamiast dać na szpitale my pompujemy hajsy w Kurskiego i tą jebaną propagandę. Gratulacje dla rządu.

Szyderca uczy i bawi. Jakby TVP dostawało w 1/10 tego co obecnie to w ciągu roku uzbieralibyśmy z zaoszczędzonych pieniędzy tyle co Jurek, Ja, Ty i reszta normalnych ludzi przez 30 lat. Policz i się zastanów czy to nasz kraj jest dziwny. Czy my.

Mieliśmy lepsze lata, gorsze lata. Czas rewaloryzacji gdzie i tak było w porządku z datkami. Rządy SLD, PiS, PO, PO-SLD i tym podobnych. Zawsze liczyło się serce każdego z nas i dopóki wciąż w czasach ogólnej znieczulicy je posiadamy – Warto zbierać na przekór debilom, którym wisi zdrowie rodaków.

Pod spodem infografika od Jurka Owsiaka z dokładnymi wynikami Finałów chronologicznie.

Tygodnik Szyderczy
I tyle w temacie.

INNYCH WIADOMOŚCI W DZIEŃ FINAŁU WOŚP SZYDERCA NIE PRZEWIDUJE

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak w każdym wydaniu zebrałem wszystko to czego wyznawcami są radykalni prawicowcy za nasze pieniądze w jednym miejscu. Liczę na to, że ocenisz fakt iż YouTube poleca mi już playlisty z “Wiadomościami” i deko wcześniej już wpłata na psychiatrę już została uiszczona. Lecimy tematycznie. Miłej lektury.

Samochwała

“Speedway Euro” w TVP Sport.

PiS

Polska zacieśnia współpracę sojuszniczą.

Nagroda dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego. (Tygodnik Wprost)

Walka z inflacją.

Polska odporna na szantaż Kremla.

Polityka prorodzinna to priorytet.

Skuteczna walka z inflacją. (x2)

Inwestycje napędzają Polską gospodarkę.

Rząd inwestuje w bezpieczeństwo Polaków.

Stabilizacja potrzebna w czasie kryzysu.

Nie ma zgody na Rosyjski imperializm.

Nie PiS

Pytania o delegację NIK.

Partia Tuska planuje pucz w Polsce? (Pucz czyli przejęcie władzy)

Luksus Tuska: Złote, ale skromne.

Opozycja próbuje zakłamać rzeczywistość.

Kto chce sparaliżować Polskie służby?

“Człowiek Tuska”, Bruksela i korupcja.

Tusk boi się rozmów z Polakami.

Wysokie rachunki za zieloną utopię.

Próba walki z Polskością?

Atak na Polską suwerenność energetyczną.

Ściągawka Tuska.

Kraj

Mroźne ferie.

Wystartowała budowa zapory na granicy.

Murem za Polskim mundurem.

Raport z frontu.

Bezmiar niesprawiedliwości.

W czasie ferii zadbaj o bezpieczeństwo.

Uratowane perły z lamusa techniki. (Stare motory)

“Nadia” nad Polską.

“Nadia” uderzyła w Polskę.

Polska pomoc dla potrzebujących.

Pomoc dla Polaków na wschodzie.

Niezwykłe odkrycie Polskiego dyplomaty.

Świat

Agresja Kremla jednoczy sojuszników.

USA wzmocni obronę wschodniej flanki?

Niepokojący sojusz Berlina i Moskwy.

Sojusznicy razem przeciw agresji Kremla.

Ukraina zagrożona Rosyjską inwazją.

Rosja o krok od inwazji na Ukrainę.

Kijów przygotowuje się do walki.

Polska odmroziła stację na Antarktydzie.

Putin zagraża bezpieczeństwu Europy.

Rosja gotowa do atak na Ukrainę.

Życie na linii frontu.

Niemcy chcą uniknąć odpowiedzialności.

Widmo Rosyjskiej agresji znów nad Europą.

Ukraina przygotowuje się na atak.

“Obronić Europę”.

Europa przygotowuje się do wojny.

Ukraina odeprze atak Putina?

Rosyjska armia weszła na Białoruś.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

To już na tyle. W tym wydaniu Tygodnik Szyderczy skupił się jak zwykle na najciekawszych, najgłupszych i najistotniejszych informacjach z minionych siedmiu dni. Staram się to robić z perfekcją chirurga, który zbierał krew dla wojsk Rosyjskich na granicy z Ukrainą. Po tym tygodniu jestem niezmiernie ciekaw dlaczego Polska jest według TVP i rządu tak bezpieczna, skoro Ukraina dysponuje dwa razy większą armią niż nasz kraj. Liczymy na NATO i USA? Umiesz liczyć to licz na siebie. Jedyne czego posiadamy tyle samo to okrętów podwodnych – po zero. A jak mamy wesprzeć ich w wojnie to może posklejamy na superglue czołg do kupy z tych trzech co tam rozjebane stoją pod Poznaniem?

Jeżeli Ukraina polegnie to nie dość, że sypnie nam się do końca rynek pracy poprzez zaniżanie stawek to w dodatku wizja naszego ewentualnego zwycięstwa znacznie spadnie.

Dodatkowo chciałem zaznaczyć, że ilość czasu antenowego poświęconego oprogramowaniu “Pegasus’ w TVP wciąż bije w potężne ZERO minut. Zakładam, że jak na Podlasiu się spytasz co sądzą ludzie o tym to 90% z nich zrobi wielkie oczy jak kot srający w puszczy i się zapyta “A co to za potrawa?”. Tak samo TVP jedzie po Tusku i Owsiaku, a Holecka kiedyś płakała, że to dzięki WOŚP żyje jej bliska osoba. Hajs zmienia wszystko. Identycznie zmienia się punkt widzenia jak wytykają Tuskowi emerytury 10 tys miesięcznie, a sami zarabiają po 40 tysięcy za opowiadanie steku bzdur… za nasz hajs. Krew się zalewa od hipokryzji jakiej słucham i oglądam w odcinkach na potrzeby Tygodnika Szyderczego. Zbieram na psychiatrę – bez kitu.

Oczywiście jestem w pełni optymizmu. Niemal tak samo ja jestem pełen wiary w to, że polubiłeś Fanpage Włóczykija i wydasz deko hajsu poprzez współpracę. Jak nie to i tak Cię uwielbiam, bo to robię właśnie dla Ciebie. Nawet za frytki…choć Hulk je coraz więcej.

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.