Tygodnik Szyderczy- 30.08-05.09

Tygodnik Szyderczy- 30.08-05.09

30.08.2021

Tygodnik Szyderczy rozpocznę od informacji z “Campus Polska Przyszłości”. Bardzo odważnym stwierdzeniem na nim było “piłowanie katolików”. Sławomir Nitras tak na panelu się rozbujał, że stał się pierwszą linią walki z “niemiecką opozycją” partii rządzącej w wiadomościach TVP. Nie można tak cisnąć po tych świętych krowach nie kontynuując myśli, że chodzi o te wszystkie ziemie, hajs i pedofilów. Kategoryczny błąd amatora…

Uratowaliśmy wiele osób podczas ewakuacji. Tak nam świetnie poszło, że nawet rząd Wielkiej Brytanii dał nam kilku pod opieką. Dlaczego ja się pytam nie dali im atlasów z grzybami jadalnymi? I tak oto nasi bezpieczni sojusznicy z Afganistanu nabawili się problemu ze zdrowiem. Szkoda mi tych dzieci, ale czy było to spowodowane głodem, czy zwykłą arogancją- tego nie wiem.

PO mówi o modelu duńskim w temacie szpitali. Faktem jest, że to co się sprawdza u nich nie będzie dobrym pomysłem u nas bez odpowiednich reform. Stawiam, że na teraz po zamknięciu około 800 szpitali powstanie dwa razy więcej prywatnych przychodni. U nas trzeba iść na ilość a nie na jakość.

A wypowiedzi ucinać kiedy wypada…

31.08.2021

Ważny dzień dla naszego kraju… kiedyś jak i dziś. Lech Wałęsa pcha bramę w Stoczni a Morawiecki siedzi sobie w sali BHP tego samego obiektu. Kurwa tyle lat już robi się dwie oddzielne biby 31 sierpnia. Tylko u nas są dwie wersje walki o wolność.

Nie tylko my świętujemy tego dnia. Dziś fajerwerki, salwy w powietrze z karabinów i ogólna radość zapanowała wśród Talibów. Oficjalnie zakończyła się misja ewakuacji wojsk i sojuszników z lotniska w Kabulu. Liczę na to, że ktoś beknie za styl w jakim to się wydarzyło. To była najdłuższa i najbardziej bezsensowa wojna w czasach teraźniejszych na jaką nam przystało patrzeć.

Świętowania ciąg dalszy. Ostatniego dnia wakacji manekiny dostały dodatkową odzież w postaci… maseczek. Niedzielski jednak wie jak zaskarbić sobie moją sympatię. Noś maseczki jak manekiny! No ja pierdole… serio?

Kamiński natomiast zbyt dużo świętował. Zapowiada wejście stanu wojennego zamiast wyjątkowego. Się chłopaczynka rozmarzył.

A ja słuchając wręcz przeciwnie…

01.09.2021

82-ga rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Morawiecki i Witek o świcie byli oczywiście na Westerplatte, aby się pokazać. Błaszczaka też tam nie zabrakło. Nasz premier miał bardzo ciężki dzień zresztą… taki nienaturalnie aktywny był.

Tygodnik Szyderczy tego dnia też zamieścić musi inną ważną informację. Morawiecki i Czarnek cofnęli się do szkoły. Przemawiali jak to świetnie, cudnie i ogólnie zajebiście jest w szkole… No sam aż chciałem wrócić do tych czasów. Łza się w oku kręci i sam nie wiem czy to na wspomnienie dawnych czasów czy na widok tej dwójki w miejscu gdzie powinni lepiej się przykładać.

Tym samym Joe Biden uważa na konferencji prasowej, że ewakuacja to wielki sukces. Nie wiem czy tuż przed tym spotkaniem machnął kilka ukłonów w stronę Mekki, czy pił razem z Kamińskim, ale sukcesem bym tego nie nazwał. Zapowiedział też, że zmieni teorię przyszłych misji zagranicznych. Teraz podobno będą wspierać meczety i trzymać kobiety podczas bicia…

Z ciekawostek zaobserwowałem, że w naszym najlepszym kraju istnieją już dwa “e-maluchy”. Stawiam na to, że teraz już będzie z górki… to taki mały kamień milowy zapowiadanego nie tak dawno temu miliona samochodów elektrycznych naszej produkcji. Trzymam kciuki.

Częstochowa i kolejny jeden idiota, który wpadł na pomysł zajebania swojej żony, aby im się lepiej żyło. Nie mnie sądzić, ale dwójki dzieci szybko nie zobaczy. No i oczywiście w więzieniu nie będzie Krystianem tylko Krystyną.

Jak ja nie lubię idiotów…

02.09.2021

Stan Wyjątkowy na pogranicznym pasie (3km) wzdłuż granicy z Białorusią. Ogólnie w dupie mam co kierowało naszym najlepszym prezydentem jednak mam kilka przemyśleń. Czemu odpalili to badziewie teraz a nie w czasie, kiedy naprawdę tego stanu potrzebowaliśmy? W czasie pandemii bez tego stanu wyjątkowego upadło od zajebania firm. Zapobiec temu mogło wprowadzenie właśnie stanu wyjątkowego, który zapewnia środki na pokrycie tych strat. Teraz jest to zagranie pod publikę, które w głównej mierze zapobiega śledzeniu tego co tam się dzieje przez niezależne media, a mieszkańcy tych miejscowości są pozostawieni na pastwę losu. Osobiście kiedyś przy opowieściach starszych osób byłe dumny, że żyję w kraju bez komunizmu… a nie sorki teraz jest kaczyzm.

Tak nawiązując do poprzedniej informacji 36 miliardów euro może nam niebawem przejść koło nosa. Takie mamy czasy, że poddajemy w wątpliwość które prawo jest ważniejsze. Czy ja mieszkam w Chinach lub rządzi nami propaganda jak u Kim Dzong Una? Mały jegomość mający w szachu cały naród w sumie jest podobieństwem. Unijny trybunał sprawiedliwości nas wyjaśnił.

Jarosław Szymczyk- główna pałka naszej policji podczas sejmowej komisji w sprawie śmierci Bartosza Sokołowskiego obiecał, że ogarnie tą sprawę. Jak do tej pory oczywiście ani jeden funkcjonariusz nie został zwolniony przez tą akcję. nawet jak pedofila nie przenieśli nikogo na inny posterunek.

Ratownicy medyczni w najlepsze protestują, ale rząd zapewnia że hajs jest. Tylko nie dla nich. Niby mają wyliczyć na nowo stawkę dobo-karetki… czyli ratownicy mają spierdalać.

Beatka natomiast (ta od Bajmu) najebała się tak i wsiadła za kółko, że najpopularniejszym wyszukiwaniem u wujka Google było “ile trzeba wypić, aby mieć 2 promile”. Jak ja się najebie to nikt nie sprawdza… ehh.

Tym samym w dzień wprowadzenia stanu wyjątkowego mamy mecz z jakże ciężkim przeciwnikiem- Albanią. Wygraliśmy go tylko i wyłącznie dzięki głowie państwa, która dobrze się na nim bawiła…

Wcale nie zrobiłem…

3.09.2021

Ziobro musiał zabłysnąć. Poprzednio informowałem o tym, że Unia Europejska zawiesi nam kasę, bo ma wątpliwości co do praworządności naszego kraju. Nasz kochany minister stwierdził, że to szantaż, a jego kolega pan Dworczyk- że to pomówienia. No parodia i nadal nie wiem czy są wstrzymane czy nie.

Huragan Ida o którym wspominałem podczas pierwszego wydania Tygodnika Szyderczego tak ładnie namieszał w Nowym Yorku, że ponad dobę po kulminacji oni nadal liczą straty i szukają ofiar. Metro, piwnice i w sumie całe ulice zostały zalane istnym wodospadem Niagara z nieba.

Jeden z Arturów biznesu ojebał metodą “na pożyczkę” ponad 40tys. ludzi. Ukradł łącznie ok. 6 milionów złotych przy 100 witrynach internetowych i prawie 400.000 transakcjach. Proceder trwał 15 lat… a ja biedny ledwo sam jednego włóczykija ogarniam przez trzy lata.

“Poznaj Polskę” to akcja warta 15 milionów złotych naszego rządu, który postanowił wysłać uczniów na wycieczki szkolne. Oczywiście głównie na te związane z Wyszyńskim i tymi podobnymi personami. Niby jakieś muzea są też na liście. Sprawdzę dokładnie co i jak i do zobaczenia młodzieży w katedrach.

Tygodnik Szyderczy
Nie Czarnek oczywiście tylko kardynał…

04.09.2021

Morawiecki w RMF FM mówi o tym, że Polska nie ma żadnego wasala. Szczerze pisząc to ok… tylko niech sobie zda sprawę z tego, że przynależność do Unii Europejskiej jest dobrowolna. Tak samo dobrowolna jak tego, że właśnie czytasz to co Tygodnik Szyderczy podsumowuje.. Tak na marginesie zostaw komentarz i poleć to (jak fajne) swoim znajomym.

Ruch Hołowni ma swój pierwszy kongres, a ja bardzo lubię tego polityka bo dużo obiecuje. Jak obalimy PiS to rozliczymy ich każdy przekręt. No dałbym nawet serduszko na Facebok’u, ale innym razem to zrobię. Jak już rozliczą te przewałki nawet polubię jego fanpage tak jak Ty polubiłaś/eś mój (trochę cukru nie zaszkodzi).

Mamy swoją Wenecję (no prawie)- to tylko Kraków, a jego festiwal też jest “prawie” jak ten w tym mokrym i lekko śmierdzącym mieście. Mastercard OFF Camera w ciągu dziesięciu dni pokaże około 300 filmów i pewnie wiele wspaniałych kreacji gwiazd. Polecam gorąco fanom kina… ja już odpalam “Pudelka” w celu śledzenia wpadek.

Biorę ewentualną szyderę z tego wydarzenia na siebie.

05.09.2021

Ostatni dzień Tygodnika Szyderczego zacznę uroczystym info. Prezydent pojawił się na kolejnych dożynkach. Tym razem za cel obrał sobie sianie propagandy na Jasnej Górze. Ja tam lubię imprezy i prezydentów, którzy na bibach się pojawiają. Kwaśniewski do dziś jest moim najulubieńszym prezydentem.

We Francji trwają zamieszki antyszczepionkowców. Ciekaw jestem co by spotkało nasz kraj jakby w życie weszła obowiązkowa certyfikacja swojego szczepienia przy wejściu do restauracji czy kina. Może akuratnie by przypasowały sny o stanie wojennym…

Na jaw wyszła afera z lipca dzięki dziennikarzowi z “Gazety Wyborczej”, który w wrocławskiej izbie wytrzeźwień doszukał się na monitoringu bicia i podduszania obywatela Ukrainy, który tym samym zmarł. Już wyrzucili dwóch pałkarzy a czterech jest zawieszonych.

Osoby znające się na rzeczy twierdzą, że manewry wojskowe przy naszych granicach to nie są ćwiczenia dwóch krajów tylko jednego. Rosjanie kontrolują armie Łukaszenki wbrew temu co twierdzi ichniejsza telewizja publiczna. Znam podobne kontrowersje z naszej historii…

Tygodnik Szyderczy
Złoty sracz Łukaszenki pominięty…

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Podobnie jak w poprzednim wydaniu Tygodnika Szyderczego tak i tym razem podzieliłem wybrane informacje na kategorie. Baw się dobrze a ja wciąż nie daję za wygraną i nie kupuje dopalaczy.

Kościół

Przez kilka dni przypominali o beatyfikacji Wyszyńskiego wraz z cudnymi uzdrowieniami.

Samochwała

Sąd przegrał pozew o “Klatkę” i są ciekawi kto teraz za to zapłaci.

TVP ma największą oglądalność…

PiS

Ambasador Afganistanu w naszym kraju bardzo jest zadowolony ze skuteczności naszej ewakuacji.

Wprowadzenie stanu wyjątkowego to naturalna czynność.

Po wygranych wyborach samorządowych przez PiS otwierają się szpitale, a złe PO chce je zamykać.

Nie PiS

Lewicowi aktywiści psują tak ważny płot.

Wałęsa to “Bolek” i ogólnie nie istnieje.

Tusk natomiast jest “małym Hitlerem” bo przecież “Campus Polska” finansuje niemiecka fundacja. Donald jest również wraz z Bieńkowską winny temu, że nie dostajemy funduszy z Unii Europejskiej.

Balcerowicz tym samym podczas panelu na tym niemieckim wydarzeniu chce stłamsić świetny program- Polski Ład.

Andrzej Duda

To prezydent, który aktywnie jest atakowany przez lewicowych dziennikarzy. Nikt nie może zrozumieć jaki ciężar on nosi na barkach.

Świat

ABBA wraca do gry, a TVP jest jedną z pierwszych stacji, które emituje ich nowy singiel.

W Niemczech rośnie niepokój z powodu rosnącej w siłę Polski.

W USA oczywiście lekkie powodzie poddają w wątpliwość kompetencje administracji Joe Bidena.

Kraj

Warszawscy taksówkarze są tacy biedni, że aż muszą strajkować.

Rusza 58-my festiwal w Opolu na którym dumnie Kurski umieścił flagę naszego kraju o objętości aż trzydziestu dwóch metrów kwadratowych.

W przyszłym roku zyskamy suwerenność gazową.

Służba zdrowia oczywiście jest silna i mocna… a co najważniejsze gotowa na czwartą falę pandemii.

Wszystkie najlepsze sukcesy polskiego sportu to ogromny sukces na który pracował Obajtek sponsorując tak wiele z ich przedsięwzięć.

Tygodnik Szyderczy

Podsumowanie

Dziękuję Ci za przejrzenie zbioru najważniejszych informacji minionych dni. Tygodnik Szyderczy stoi na straży i będzie kontynuowany dopóki mnie nie zamkną za szerzenie nienawiści czy czegoś tam. Na koniec zamieszczam informację od czytelniczki. Jeżeli też chcesz przekazać światu jakąś mądrą (lub mniej) wiadomość napisz do mnie na fanpage’u bądź poprzez zakładkę “WSPÓŁPRACA“.

30.08.2021- Joanna Moro fałszuje tak, żałujemy posiadania odbiorników TV. Spokojnie jednak dziś nikomu nieznany pracownik TVPiS wydał oświadczenie, że to nie wina pani Joanny tylko jego pomyłki. Podłączył zły mikrofon (tancerki) i oczywiście teraz już wiadomo, że obwiniają zamiast pseudo-gwiazdę czwartej kategorii, która jeszcze się nie wstydzi występować w tej telewizji pracownika, który za dwa miliardy z naszych podatków nie potrafi wcisnąć nawet odpowiedniego guzika.

Czytelniczka Tygodnika Szyderczego

Tym samym dziękuję za tą informację i do następnego! Mam nadzieję, że się podobało Ci i już się palisz do skomentowania tego tygodnia.

Pozdrawiam Serdecznie

Tagi , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.