Tygodnik Szyderczy 4.07-10.07

Tygodnik Szyderczy 4.07-10.07

4.07

Janusze Ukrainy

Tygodnik Szyderczy pora rozpocząć. Ukraińcy chcieli przed 1 lipca wjechać samochodami do Ukrainy, by nie płacić cła i podatku VAT. Utknęli jednak przed przejściem granicznym w Zosinie. To około 700 samochodów stojących kilka dni, które utrudniają także życie okolicznym mieszkańcom.

Ukraińcy liczą, że ich władze przedłużą termin obowiązywania przepisów, bo włączył się im tryb “Januszowy”. Na wszystkich filmikach jakie widziałem był za kółkiem facet, który dzielnie nagle postanowił wracać do siebie, bo auto bez cła może przewieźć przez granicę. Totalnie gardzę ludźmi, którzy nie walczą za swój kraj, ale postanawiają do niego wracać z powodów finansowych. I nie jest dla mnie ważny powód. Ojczyznę ma się jedną i albo szcza się na nią odsuwając się od niej, albo się jest z nią na dobre i na złe.

Franek

Czym by było wydanie bez wzmianki o kościele. W momencie, kiedy Putin gratuluje swoim żołnierzom zdobycia obwodu ługańskiego papież odpala się jakby mu ktoś nagle bateryjki włączył. Właśnie w sprawie wojny w Ukrainie głos znów zabrał mistrz od haseł o wspólnej winie. Chce pojechać do Kijowa chuj wie po co i na co, ale najpierw do Moskwy. Bo Moskwa jest ważniejsza od jakiegoś tam kraju obleganego przez agresorów. Przyznam szczerze, że pisząc każde wydanie Tygodnika Szyderczego nie da się nie zauważyć, że do religii mi tak blisko jak do wypowiedzianej prawdy przez Morawieckiego. Niestety jednak to co się dzieje w niemal każdej religii na świecie przekracza wszelkie moje idee, poglądy i wiarę. Wiarę w to co pierdolą opierając się na tym co sami wymyślili. Po prostu mam coś podobnego w sprawie religii co skrajni zwolennicy prawicy, lewicy i centrum. Nie dam sobie wmówić, że coś innego niż ateizm jest dobre.

Szczęki

Akcja rodem z popularnego niegdyś filmu “Szczęki” rozegrała się w Egipcie. Rekin zaatakował turystów u wybrzeży Hurghady, który jest dość popularnym kurortem turystycznym. W wyniku pogryzienia zmarły dwie kobiety, Austriaczka i Rumunka. Egipskie władze na trzy dni zamknęły część wybrzeża Morza Czerwonego. Zakazano uprawiania sportów wodnych, w tym nurkowania, windsurfingu i żeglowania. Zakaz pływania w tej okolicy dostali też rybacy. I mimo tego, że rocznie zabijamy około 100 milionów rekinów to wciąż kilka śmierci spowodowanych ich atakiem zatrważa. Szyderca uczy i bawi teraz… więcej osób ginie na wakacjach od spadającego kokosa z palmy niż od ataków tych skurczybyków. Nawiązując do poprzedniego wydania Tygodnik Szyderczy nadal rekomenduje wypad za granicę na urlop.

5.07

Matura

Maturzyści dziś poznali wyniki egzaminu dojrzałości. Ku ogólnemu zdziwieniu ponad 21 procent abiturientów nie zdało matury. Podobnie jak w poprzednich latach najczęściej oblewanym przedmiotem okazała się matma. Statystycznie w klasach maturę ojebał co piąty uczeń. Nic jednak nie jest sumą przypadków. Co rocznik to jakoś ciężej im przychodzi przyswajanie wiedzy. Mało tego jestem zdania, że matura z dawnych lat była dużo trudniejsza niż obecne jej wydanie. Niebawem, aby statystyki się zgadzały u Czarnka będzie test “A,B,C” ze wskazaniem odpowiedzi w tekście. Choć podejrzewam, że i tak ze 20% by to opierdoliło.

NATO

Protokoły akcesyjne Finlandii i Szwecji podpisali wszyscy ambasadorowie krajów NATO. Oficjalnie w Brukseli rozpoczęła się era rozrostu naszej organizacji, która ni w chuj ni w oko nie pasuje Rosji. Granica NATO z krajem Putina będzie aktualnie dłuższa o lekko ponad 1300km, co tymczasowo może wywoływać kontrowersje. Wiadomo bowiem, że oba kraje wzmocnią swoje graniczące terytoria wojskami, zabezpieczeniami i innymi badziewiami. Niebawem na bank będę pisał w Tygodniku Szyderczym o tym, że są tam jakieś zgrzyty.

– Z 32 państwami członkowskimi będziemy jeszcze silniejsi, a nasi obywatele bezpieczniejsi w momencie największego kryzysu od dekad – podkreślił sekretarz generalny Jens Stoltenberg.

I może jest w tym racji w chuj. Jednak bezpieczniejsi byśmy byli, gdyby Ruscy nie planowali powrotu do supermocarstwa. Niech pierw sobie ogarną kanalizację w kraju, bo gówna tam sporo, a dostęp do niej ma mniej niż 5% ludności.

Come back

Nie myl pojęcia z “comming outem”. Nie będę teraz opowiadał historii jak to Jarosław Kaczyński do 17.00 jest Stefanem, a po 17.00 już jest Julią. Chociaż właśnie Jarosław uważa, że Polscy lekarze już nie przyjmują ofert w Niemczech, bo w Polsce zarobią więcej. Tymczasem ci lekarze pracujący w Niemczech podkreślają, że nie tylko zarabiają tam więcej, ale mają lepsze warunki pracy. No kto by się spodziewał, że 6 tysięcy euro to nadal jest więcej niż 10 tysięcy złotych. Nawet po kursie Kaczyńskiego. Żadnego come back’u wielkiego nie ma i najprawdopodobniej nie będzie.

6.07

Recesja?

Napiszę tak. Biorąc pod uwagę to, że mamy sezon urlopowy i część z nas wyjeżdża za granicę nie mam dobrych informacji. Nawet patrząc się na to co napiszę mogę śmiało dodać, że ta wiadomość jest chujowa. Euro bowiem jest najmocniejsze od marca, a dolar amerykański najdroższy od ponad 20 lat. Wszystko przez to, że wyraźnie obniżyła się wartość złotówki. Droższe zagraniczne waluty to także wyższa inflacja, bo drożeje wszystko, co pochodzi z importu. Ekonomiści obawiają się z tego powodu recesji. Ja natomiast obawiam się, że znowu podczas urlopu nie opierdolę każdej atrakcji, bo mnie wymiana waluty zabije. Z drugiej strony na urodziny w kwietniu dostałem od znajomego 100 dolarów. Te 100 dolarów w skarbonce leży po dziś dzień i mam na nich lepszy zysk niż Morawiecki na obligacjach Skarbu Państwa. w ciągu 4 miesięcy ich wartość podskoczyła o ponad 30zł. Taki jestem oszczędny.

Zwy-Cię-Ży-My!

Tygodnik Szyderczy wspomni sławetny okrzyk na “otwartym” spotkaniu mieszkańców pewnej dziury z Kaczyńskim. Ale tylko wspomni, bo teraz pora zrobić oficjalnie większy chórek pod dyktando PiS-u. Rada Ministrów na ostatnim posiedzeniu przyjęła specjalną uchwałę, która głosi, że członkowie rządu nie powinni publicznie krytykować innych członków rządu. To coś nowego nawet jak na nasz kraj, ale muszę przyznać, że kryzysów w rządzie w ostatnim czasie było sporo. Teraz oficjalnie wszyscy ministrowie mają mówić jednym głosem. Nie ma już tak, że ktoś kurwa będzie ciszej się darł podczas przemów Kaczyńskiego. Ma się drzeć jakby mu matkę chędożyli. A na poważnie jestem zdania, że to ostrzeżenie pod adresem Ziobry, który bezustannie krytykuje premiera Mateusza Morawieckiego.

Kary

Z jednej strony się cieszę z newsa jaki poniżej opiszę, a z drugiej mam taki mały niesmak do tego, że to i tak chuja da w niektórych przypadkach. Mianowicie kary za przestępstwa mają być wyższe i chce tego Zbigniew Ziobro. Opozycja podkreśla, że zwiększenie kar nie ma wpływu na walkę z przestępczością. Projekt rządowy likwiduje karę 25 lat pozbawienia wolności, a maksymalny wymiar kary pozbawienia wolności zwiększa z 15 do 30 lat. Między innymi za zabójstwo można teraz otrzymać te 30 lat. Jednak ja się skupię na gwałtach. Gwałt ze szczególnym okrucieństwem nie dość, że się nie przedawni według tej nowelizacji to podniosą za niego maksymalną karę do 20 lat. Gwałt na dziecku natomiast otrzyma maksa i jestem pewny, że to bardzo dobra wiadomość.

Z drugiej strony chcę przypomnieć, że otrzymanie wyroku w sprawie gwałtu w Polsce graniczy z cudem, bo po drodze trzeba to udowodnić. Ekspertyzy, badania, chuje-muje i dzikie węże. Zamiast robić tępą propagandę mogliby jakoś sprawić ustawą, aby 99% gwałcicieli siedziało tam gdzie ich miejsce. Bez wazeliny w więzieniu.

Tygodnik Szyderczy
Marta Frej w punkt.

7.07

Dzieci

Skoro już przy dzieciach to domagam się podobnych kar dla “ojców”, którzy kurwa porzucają swoje dzieci. W okolicach Libiąża w Małopolsce “ojciec” zostawił nastoletnie rodzeństwo w lesie. Pomógł im spacerujący po służbie policjant i od razu wezwał służby. 36-latek miał zabrać dzieci pod pretekstem wycieczki, a potem próbować wyciągnąć od nich “prywatne informacje”. Jak nie trudno się domyślić dzieci nie chciały współpracować z tym typem. Jednoznacznie chcę stwierdzić, że zachowania tego typu przy zwierzętach mnie odrzucają. Bo jak można zostawić psa w lesie przywiązanego do drzewa? Co tutaj napisać mam przy takich sytuacjach z dziećmi? No skurwysyństwo. Nawet rząd przy tym typie wypada lepiej.

Stopy

Na początek chcę zaznaczyć, że to nie jest tak, iż Tygodnik Szyderczy jest przy każdym podwyższeniu stóp procentowych. Pierwszą podwyżkę mianowicie ominąłem. Jednak warto odnotować, że zazwyczaj o tym piszę. Średnio co cztery wydania mam tą chujową informację dla Ciebie Drogi Czytelniku. Rada Polityki Pieniężnej tym razem podniosła stopy procentowe o 50 punktów bazowych. To oznacza, że stopa referencyjna wzrośnie z 6,00 do 6,50 procent, a raty kredytów kolejny raz pójdą do góry. Nie tylko hipotecznych, także dla firm. Podwyżka to część planu walki z inflacją Glapińskiego. Glapiński zresztą ma przebojowy tydzień, bo na konferencji wiedział mniej o tym co będzie niebawem z stopami i inflacją niż średniej klasy cyganka o twojej przyszłości. Wróży to bardzo źle, trzymajmy hajsy na zagranicznych kontach i to najlepiej w obcych walutach.

Johnson

Boris Johnson nie będzie już szefem Partii Konserwatywnej, za to brytyjskim premierem będzie jeszcze najdalej do października. Nowy lider wyłoniony przez członków partii automatycznie zostanie premierem. Powodem jego rezygnacji są notoryczne kłamstwa, które w końcu przelały czarę goryczy. Ostatnich kilkadziesiąt godzin to fala odejść z rządu Johnsona, który niebawem byłby samodzielnym premierem i ministrem wszystkiego w Wielkiej Brytanii.

Nie chcę nic sugerować, ale może to jakiś znak-sygnał dla Morawieckiego? Czy do posiadania jaj potrzeba mieć obywatelstwo brytyjskie? Weź już Mateuszku z tymi twoimi kłamstwami zawiń się tak jak to zrobił twój brytyjski odpowiednik.

Tygodnik Szyderczy

8.07

Glapa

W sumie skoro już wspomniałem o Glapińskim w Tygodniku Szyderczym to może rozwinę temat jego persony. Inflacja jest na całym świecie, a jej przyczynami są wojna w Ukrainie i wysokie ceny surowców – przekonywał na konferencji prasowej Adam Glapiński. Prezes Narodowego Banku Polskiego obliczył, że tylko jedna czwarta przyczyn wysokiej inflacji leży po stronie polskiej, czyli także po jego stronie. Swoje wystąpienie prezes NBP zaczął jednak od polityki. Bardzo ładnie stwierdził w krótkim zdaniu, że Tusk łże. Ja pierdole niech mi ktoś powie, czy on ma tylko nasrane w bani, czy może jednak jego miejsce jest obok Kowalskiego na oddziale psychatrycznym. Jeden boi się kredek, a drugi jest Jaszczompkiem. Dla mnie jeden chuj… oboje nadają się do wywiezienia na taczkach za dokonania podczas pełnienia swoich funkcji publicznych.

Premier

Swoją drogą polityka z jaką mamy do czynienia w naszym kraju sporo się nie różni od tej w Japonii. Nam sytuacja polityczna załatwiła już jednego prezydenta miasta w ostatnich latach. W Japonii właśnie zajebał psychol byłego premiera ich kraju. Coś jakby u nas właśnie ktoś odpalił z broni do Tuska. Zabójca ów służył kiedyś w japońskiej armii. Sam skonstruował broń, a podczas wiecu podszedł od tyłu do byłego japońskiego premiera i dwukrotnie wystrzelił. Ciężko ranny Shinzo Abe trafił do szpitala. Lekarze walczyli o jego życie, ale po kilku godzinach niestety zmarł. Zarówno Japonia jak i cały świat jest w szoku po tej tragedii. Niby tacy rozwinięci, a psychopatów też mają. Strach pomyśleć do czego może dojść w naszym kraju, skoro mamy idiotów większych między nami.

Wungiel

Kto się w Polsce urodził ten się w cyrku nie śmieje. Wnioskuję tak po tym jak się dowiedziałem, że za razie tylko przez 60 dni, ale być może na dłużej Ministerstwo Klimatu znosi normy jakościowe i dopuszcza palenie dużo gorszym węglem. Węgiel ten jest zanieczyszczony siarką i emituje podczas spalania więcej pyłów. Według rządu – to pomoże ustabilizować ceny węgla. I chuj w to, że mamy klimat do dupy, że zalewają nas przez zmiany cieplarniane a to fale upałów, a to fale burz o jakich wcześniej nawet nie myśleliśmy. Lodowiec zabija osiem osób, bo się oderwał z powodu upałów, a my będziemy sobie radośnie palić chujowym węglem, bo cena będzie niższa. Ani cena nie będzie niższa, ani klimat nie będzie lepszy przez to. Znowu nas w bambuko robią skurczybyki.

Tygodnik Szyderczy

9.07

Dzień po

Prezydent Joe Biden podpisał rozporządzenie, które ma zwiększyć dostęp Amerykanek do pigułek “dzień po”. Biden zaapelował także do kobiet o głosowanie w listopadowych wyborach do Kongresu. Zapowiedział też, że niezwłocznie podpisze ustawę ustanawiającą federalne prawo do aborcji, jeśli taka trafi na jego biurko. I tutaj się różni nasz kraj od ich. My mamy PiS u władzy, który wraz z kołdro juris mówi co jest dobre, a co złe zaglądając do łóżek par i macic kobiet. A w USA są otwarci na swoją wolność w tych tematach. Za słowami idą czyny, które mają większe znaczenie niż nie jedno zapewnienie jakie rzucają w każdym kierunku. U nas ani czynów, ani zapewnień.

Jaja

Trzeba mieć jaja, aby zrobić to co oni odjebali. W kraju, gdzie żyje niemal dwa razy mniej ludzi niż u nas doszło do przewrotu. Mieszkańcy Sri Lanki wdarli się do Pałacu Prezydenckiego w stolicy kraju, Kolombo. Demonstrujący obwiniają rząd o doprowadzenie kraju do ruiny gospodarczej. Prezydent Sri Lanki już w piątek uciekł ze swojej siedziby. I nie, żebym ja coś insynuował. Oni mają jaja. Obalili rząd, postawili wszystko na jedną kartę i dopięli swego. Od razu przypomina się szturm na Kapitol? Otóż są to dwa różne wtargnięcia. Tam wdarli się, bo nie potrafili się pogodzić z przegraną w wyborach. Tutaj wdarli się, bo nie podobało się im to co rząd zrobił. Zrobił, albo i nie zrobił. Ja tam jestem daleki od proponowania tego typu rozwiązania u nas. Ale może w ich poczynaniach jest jakiś sens?

Prąd

Jestem biedny żuczek z powodu kosztów energii elektrycznej jakie ponoszę każdego miesiąca. A teraz mi jeszcze dojebali nową informacją. Ceny prądu w ofercie PGNiG jesienią mają wzrosnąć o ponad 300 procent w porównaniu ze styczniem zeszłego roku. Powodem jest kryzys gazowy, a także coraz mniejsza dostępność węgla. Prezes Urzędu Regulacji Energetyki potwierdził, że już trzy polskie firmy złożyły wnioski o zmianę obowiązujących taryf na sprzedaż energii. I ja się teraz pytam jak żyć? aktualnie co miesiąc płacę średnio 250 złotych za prąd, a jak mi podniosą znów cennik to chyba taniej będzie zatrudnić armię chomików do kręcenia kołowrotkami i je utrzymać.

Tygodnik Szyderczy

10.07

Pinokio

Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami Rypina. I niby nic specjalnego, bo powodują strach wraz z Szydło i całą resztą na drogach od jakiegoś czasu. Jednak nie wszyscy mogli w nim uczestniczyć, bo służby zabezpieczające zgromadzenie miały wpuszczać tylko tych, których znają z widzenia i są mieszkańcami Rypina. Nie w smak było to dla szefa wszystkich szefów z Rypina. W trakcie spotkania burmistrz miasta z rąk jednego z uczestników wyrwał transparent z karykaturą premiera i napisem “Pinokio – notoryczny kłamca”. Z drugiej strony Pinokio był zapytany o biedę. No niby Tuska wina, ale spółki musza dostać specjalny podatek, bo zarabiają za dużo. No niby tak, ale nie do końca.

Spółki nie są Tuska, a bieda dokucza coraz większej liczbie mieszkańców każdej miejscowości. Ja osobiście ogłoszę bankructwo niebawem, ponieważ taki zysk mam z pisania Tygodnika.

Klimat

Klimatu w Europie ciąg dalszy w Tygodniku Szyderczym. W południe Europy uderzy antycyklon afrykański, a temperatury mogą sięgnąć nawet 45 stopni Celsjusza. To może pogłębić suszę we Włoszech. Tymczasem z pożarami już na wielu hektarach trwa nierówna walka – między innymi we Francji, Chorwacji, Grecji i Portugalii. 600 hektarów lasów już spłonęło we Francji. Reszta krajów w zmaga się z podobnymi problemami. Pierdolę właśnie z tego powodu ograniczam używanie plastiku. Już butelek z wodą nie kupuję… #pijkranówkę.

Poszukiwany

W ramach akcji pomocy jak co tydzień umieszczam coś w czym każdy może pomóc. W tym wydaniu poszukamy zbiegłego mordercę, który dziesięcioma strzałami w zeszłym roku zajebał 3 osoby ze swojej rodziny. Właśnie minął już rok od zabójstwa trzech osób w Borowcach. Śledczym nie udało się trafić na trop podejrzanego w sprawie Jacka Jaworka. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym, wydano za nim Europejski Nakaz Aresztowania i czerwoną notę Interpolu. Ja za nim wydaję portrety, które mogą aktualnie odzwierciedlać jego wygląd. Sprawiedliwość musi być po właściwej stronie. Masakrę w tej dziurze przeżył wtedy tylko 13 latek, który pierw schował się za kanapą, a później zwiał przez okno. Ktoś może widział tego jegomościa, lub osobę podobną do niego?

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak co tydzień pozdrawiam wszystkich, którzy tylko czytają Tygodnik i nie musza oglądać tych wszystkich odcinków wiadomości. Niech was szlag trafi… zostaw mi 3 zł na kawę.

Kościół

Odeszła legenda Polskiego futbolu.

Pamięć o Polskiej historii i bohaterach.

Hołd dla ofiar Sowieckich zbrodni.

“Z Maryją posłani w pokoju”.

Samochwała

Największe gwiazdy na scenie we Wilnie.

Nagrody za popularyzację folkloru.

Wakacyjna trasa Dwójki dziś w Augustowie.

PiS

Rada Bezpieczeństwa Narodowego.

Silne wojsko gwarantem bezpieczeństwa.

Rząd inwestuje w bezpieczeństwo Polaków.

Odbudowa Polskiego przemysłu.

Rząd wzmacnia Wojsko Polskie.

Zdecydowana walka z putinflacją. (x2)

Odbudowa przemysłu przynosi efekty.

Będą wakacje kredytowe.

Inwestycje napędzają Polską gospodarkę.

Surowsze kary dla przestępców.

Polska wzmacnia bezpieczeństwo energetyczne.

Nie PiS

Prawdziwy obraz resetu z Rosją.

Programowy atak zamiast programu wyborczego.

Opozycja chce zabrać pieniądze Polakom.

Tusk chce zniszczyć Polską demokrację?

Platforma znikających ekspertów.

Strategia kłamstwa Donalda Tuska.

Opozycja gra z Rosją przeciwko Polsce?

Eurokraci zagrażają suwerenności.

Prowokatorzy Kremla sieją zamęt.

Tusk mówi jednym głosem z Moskwą.

Atak na niezależność NBP.

Sondaż: Tusk zbyt uległy wobec Niemiec.

Programy społeczne kłopotem PO.

Polska według Tuska.

Kraj

Warto pomagać.

Poznaliśmy wyniki matur.

Trzymamy kciuki za biało-czerwonych. (x2)

Groźna betonoza w Polskich miastach.

Horror w redakcji Tomasza Lisa.

Sąd wsparł czyścicieli kamienic.

Patocelebryci stawiają się ponad prawem.

Kulturalne wakacje.

Aktywista podejrzany o pedofilię.

Polska jest piękna.

Wakacje z zabytkami.

Świat

Mistrzowskie ruchy na szachownicy.

Dramatyczny wypadek w dolomitach.

Tajemnice katastrofy Gibraltarskiej.

Najbezpieczniejsze samochody świata.

Agresja Rosji jednoczy sojuszników.

Świat walczy z putinflacją.

Holandia: Policja strzela do rolników.

NATO wzmacnia obronę sojuszników.

Boris Johnson odchodzi z Downing Steet.

Susza we Włoszech.

Japonia: Zabójstwo Shinzo Abe.

Kryzys energetyczny w Niemczech.

Ukraina

Ukraina przenosi linię obrony.

Wsparcie dla Ukrainy.

137 dni bohaterskiej obrony Ukrainy.

Wojenny dramat cywilów na Ukrainie.

Rosja

Ucieczka z “Ruskiego miru”.

Bandyci Putina mordują Ukraińców. (x2)

Rosja atakuje Ukraińskie miasta.

Szokujące dowody Rosyjskich zbrodni.

Rosja nasila atak na Ukrainę.

Putinowska strategia zbrodni.

Putin chce zagłodzić świat.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie.

Dobra w tym tygodniu rozpoczynam urlop, a to oznacza małe komplikacje w kolejnych dwóch wydaniach. Fizycznie nie będę w stanie zrobić tego na czas, a co za tym idzie kolejne wydanie przewiduję już za 3 dni…

Tak w środę wydam Tygodnik Szyderczy numer 47. Jestem pewny, że będzie krótsze, ale to zarazem oznacza, iż 48 podejście pod najważniejsze wydarzenia Tygodnia będzie w chuj długie. Dłuższy jest tylko chuj wbijany w kłamców na stołkach.

Mam z powodu tego taki zapierdol na chacie, że dopiero w tym tygodniu dostrzegłem “małe” niedociągnięcie w TVP.

F1

Jeżeli ktoś się uważa za dziennikarza i dostaje za to gruby hajs z naszych podatków powinien uraczyć widzów i się chociaż minimalnie postarać. Niestety ta zasada w TVP nie istnieje. Jak zapewne wiesz nawet mimo braku styczności z tym sportem doszło do zajebistego wypadku Chińczyka, który jeździ dla Alfy Romeo.

Chińczyk Dżugandżu jak to ładnie go nazwała Holecka miał wypadek na torze w Silverstone. Tylko jest jeden mały kłopot. Ten kierowca nazywa się Zhou Guanyu /guanju/. Ni chuja się to tak nie wymawia. Jestem lekko wkurwiony tym, że tacy pseudodziennikarze mogą szczycić się pieniędzmi na które ja, czy Ty pracujemy… nie posiadając nawet podstawowej wiedzy o przekazywaniu informacji. Nawet ja wiem, że jak się wymawia jakieś nazwisko warto sprawdzić jak to zrobić poprawnie.

Tutaj rodzi mi się kilka pytań. Dlaczego podczas następnego odcinka “Wiadomości” nie przeprosiła za wtopę, a głos przejął jakiś z ich niby ekspertów. No i oczywiście podstawowe pytanie nasuwające się w mojej głowie. Ile razy trzeba obciągnąć Kurskiemu, aby dostać posadę i co robią w celu jej uzyskania faceci pracujący przy tym tasiemcu? Nie żebym chciał, ale jak tak dalej pójdzie musze szukać innych opcji zarobkowych…

Kolejnym punktem w tym podsumowaniu jest fucha jaką dostałem.

Opiekunka

Nigdy bym nie przypuszczał, że po ścinaniu w kurwę wielkich świerków następnym moim bojowym zadaniem będzie opieka nad dzieckiem. Aktualnie mam małą już drugi dzień z czterech (Alleluja!). I wszyscy w miarę funkcjonujemy. Mała już polubiła się z Hulkiem i z chrzestnego wujka awansowałem na jej chłopaka. Faktem jest, że młoda mówiła coś o tym, że nie może pić drinków bo mama jej nie pozwala. No ale wujek robi takie bez alkoholu dla niej z lemoniady i oboje jesteśmy szczęśliwi. Ja bo piję wspomagacze psychiczne, ona bo ma zimny napój co chwilkę w ramach “picia z wujem”.

Od razu zaznaczam, że zawsze jest ktoś trzeźwy, a pić trzeba umieć. Pamiętaj, że przede wszystkim musisz mieć na względzie dobro dziecka, a później swoje.

Tym optymistycznym jak Hulka zachowanie po moim powrocie do domu akcencie kończę to wydanie. Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *