Tygodnik Szyderczy 27.06-03.07

Tygodnik Szyderczy 27.06-03.07

27.06

Protest

Tygodnik Szyderczy najlepiej rozpocząć od jakiegoś mocnego pierdolnięcia. Tak wychodzi ze statystyk, które prowadzę na potrzeby zbadania długości swojego członka. Tym razem poniedziałek zaowocował mi w trzy dość uderzające w normalnych ludzi sprawy. Pierwszą jest protest ludzi, których miejscowości niemal znikną z powierzchni kraju po wybudowaniu CPK. “Nie dla CPK. Nie dla handlu naszą ziemią” – między innymi takie transparenty było widać w Warszawie. Centralny Port Komunikacyjny na razie jest tylko w planach, ale do tych planów jest długa lista zastrzeżeń.

Na szczęście według obecnych aktów prawnych każda osoba, której wywłaszczą działkę może ubiegać się o jej zwrot po 10 latach jeżeli CPK nie powstanie. Od momentu, kiedy zabiorą tym biednym ludziom dorobek życia rząd ma 7 lat na rozpoczęcie budowy i aż 10 lat na jej zakończenie. Jeżeli nie dotrzymają terminu właściciel odzyska swoje mienie. Teoretycznie, bo podobno chcą to zmienić…

Dior

Diorem pryska policja kilka osób, które nie dostały się na spotkanie z mieszkańcami Inowrocławia organizowanym przez PiS. Oczywiście to nie perfumy marki Dior tylko gaz pieprzowy, którego użył jedyny zamaskowany “policjant” wśród grupy obrońców Kaczyńskiego. Z tym policjantem bym nie szalał, bo skubany nie posiadał żadnego stopnia na pagonach. Koleś był wyjątkowo agresywny. Tutaj muszę przyznać, że z jednej strony mamy groźby i obelgi kierowane w stronę policji, które się kwalifikują już pod kodeks karny. Jednak z drugiej strony mamy ewidentne nadużycie władzy przez tego funkcjonariusza. Obiektywnym trzeba być nawet w takiej sytuacji. Nie popieram starć słownych z policją, ale tak samo nie popieram tego, że spotkania z “mieszkańcami” danej miejscowości są tylko z tymi, którzy sympatyzują władzy. Nie rozumiem również dlaczego duża grupa funkcjonariuszy publicznych ochrania szeregowego posła. Takie tam życie w bańce krainy, która słynie z tego iż mlekiem i miodem płynie. Chuja prawda.

LGBTQ+

Właściwie to ten nic nie znaczący prezes partii, która rządzi potrzebuje kordonu policji przy każdej wizycie. Siejąc teorie, które notorycznie powtarza wcale mnie nie dziwi sytuacja, która powtarza się każdorazowo. “Ja bym to badał” – mówi Kaczyński o osobach LGBT+. Sugeruje, że transpłciowość to kaprys, a do tego zabawny. Tyle, że bardzo się myli i to zabawne nie jest. Dla tych ludzi to straszne, że władza tak z nich szydzi. Może i jestem Szydercą, ale znam umiar i nigdy nie cisnę po uczuciach innych osób. Taka właśnie różnica jest między profesjonalistą, a amatorem. Dzięki wypowiedziom między innymi polityków smak szyderstwa niektórzy z nich znają od lat. 

“Ja nie jestem Władysław, ja jestem Zosia” i według tego, co nam zalecają z Zachodu, wszyscy powinni się temu podporządkować, bo inaczej się urażą.” Panie prezesie pan nie jest Jarosław. Pan jest zwykłym debilem, który swój niski wzrost i małego siurka nadrabia obrażaniem uczuć innych osób. Tyle od profesjonalnego Szydercy.

28.06

Rowerkiem

Rowerkiem sobie popierdala statystyczny Polak, kiedy nie może prowadzić samochodu. I mimo tego, że od lat jest kara jednoznaczna za jazdę pod wpływem wiele osób nadal wychodzi z założenia, że rowerek będzie lepszym rozwiązaniem. Tym razem poseł Koalicji Obywatelskiej Franciszek Sterczewski został zatrzymany przez policję w nocy z poniedziałku na wtorek, gdy jechał rowerem. Według funkcjonariuszy czuć było od niego woń alkoholu. Poseł nie poddał się badaniu alkomatem, bo powołał się na immunitet.

Postąpił w chuj źle, jednak Tygodnik Szyderczy odnotuje także jak to się zakończyło. Po pierwsze przeprosił oficjalnie za swój grzech, a po drugie udał się na policję w celu otrzymania kary. Jakkolwiek źle się nie postąpi to należy zawsze z podniesioną głową wychodzić z sytuacji. Podniesioną, lub też opuszczoną na znak skruchy. Tak postępuje mężczyzna.

Rowerki

Dlaczego wspomniałem o tym na początku wydarzeń z tego dnia? Otóż dlatego, że kierowca samochodu dostawczego potrącił dwie rowerzystki jadące ulicą Skierniewic. 14-latka zginęła, jej o rok starsza koleżanka w ciężkim stanie jest w szpitalu. Kierowca był trzeźwy, po wypadku próbował razem ze świadkami pomóc poszkodowanym. Jak przekazała policja, mężczyzna zeznał, że oślepiło go słońce. Niestety jadąc rowerem jesteśmy także użytkownikami ruchu drogowego i nawet jadąc przepisowo może spotkać nas tragedia. Tragedia na trzeźwo tutaj się wydarzyła… a co dopiero może się zdarzyć po alkoholu?

Służbie bezpieczeństwa

Zakończył się ostatni etap wdrażania nowego standardu telewizji naziemnej – DVB-T2/HEVC. Jednak TVP będzie mogła przejść na nowy standard później. Zapytania płyną do Urzędu Komunikacji Elektronicznej, a UKE odsyła do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. MSWiA milczy, zatem odpowiadają eksperci rynku mediów.

Dr Krzysztof Grzegorzewski jako medioznawca z Uniwersytetu Łódzkiego twierdzi, że: “Władza, a konkretnie Jarosław Kaczyński, który sam zresztą mówił, że niezależne media są kulą u nogi – i to jest dosłowny cytat – chce pretekstu, wszystko jedno jakiego, w tym momencie technicznego pretekstu, by pozbawić odbiorców różnych treści.” I jak ja mam się tutaj nie zgodzić? Tak to wygląda już na Węgrzech i w wielu innych krajach, gdzie oficjalnie jest demokracja, a praktycznie występują tam zalążki dyktatury czy komunizmu.

– Oficjalnym uzasadnieniem są względy bezpieczeństwa, no to moim zdaniem, tu jest wzgląd bezpieczeństwa monopolu informacyjnego władzy. Nie widzę tutaj innego względu bezpieczeństwa – mówi prof. Andrzej Rychard, socjolog.

I choćby skały srały, a rozum mówił co innego prawdą jest to, że aktualnie 2,5 miliona Polaków ma dostęp tylko do pralki mózgów zamiast telewizji.

Tygodnik Szyderczy

29.06

Rekord wakacyjny

Wydaje się mi, że podczas wakacji będę prowadził w tygodniku Szyderczym jakiś niechlubny ranging rekordowego najebania dzieci. Mamy pierwszy tydzień wakacji, a tu już zawodniczka w wieku 15 lat, która trafiła do szpitala z pięcioma promilami alkoholu we krwi. Dziewczyna jest przytomna i samodzielnie oddycha. Znaleziono ją na pomoście w Ostrowie Wielkopolskim. Policja już ustaliła, z kim piła alkohol i gdzie został kupiony. Sprzedawczyni w sklepie, dla której hajs był ważniejszy od moralności oczywiście straciła koncesję na alkohol, a grzywna z jaką przyjdzie się jej mierzyć waha się od 100zł do nawet 720 tysięcy złotych.

Ja z tego miejsca chcę zaznaczyć, że 5 promili to jakieś 16 piw lub litr wódki. Nie raz “zaliczałem” większe ilości, ale nigdy nie pochwalam chlania na umór przez młodzież. Czym innym jest picie przez osobę dorosłą z sobie znanym umiarem, a czym innym picie przez osobę, której ciało dopiero się rozwija. Dziewczynka ma aktualnie zaburzenia wydolności wielonarządowej.

Kapitol

Była asystentka Donalda Trumpa złożyła przed komisją zeznania w sprawie ataku na Kapitol, który miał miejsce 6 stycznia 2021 roku. Wynika z nich, że ustępujący prezydent miał wiedzieć, że jego zwolennicy mieli broń, ale mimo to zachęcał ich do marszu na Kapitol. Cassidy Hutchinson zeznała, że Trump też chciał sam tam jechać i próbował wyrwać kierownicę kierowcy limuzyny. Skończyło się to podobno szarpaniną z ochroną i rzuceniem lunchu o ścianę. Ile prawdy jest w tym wszystkim jeszcze nie wiadomo, ale to dość przełomowa wypowiedź.

NATO

Szczyt NATO przyniósł kilka ciekawych postanowień. Pierwszym i dla nas najważniejszym jest to, że w Polsce powstanie dowództwo V korpusu amerykańskiej armii. Ogłosił to sam prezydent USA Joe Biden. Decyzja ma zarówno wymiar militarny, jaki i polityczny. Sojusz ponadto zwiększy obecność grup bojowych na wschodniej flance. Drugiego dnia szczytu przywódcy NATO przyjęli nową koncepcję strategiczną w której Rosja już nie jest partnerem. Jakby było mało dopierdalania Rosji to Turcja już się nie sprzeciwia przystąpieniu Szwecji i Finlandii do struktur. Ratyfikacja tych dwóch krajów ma nastąpić na przełomie najbliższych tygodni. Oczywiście Tygodnik Szyderczy odtrąbi to wydarzenie. Putin taki niby strateg, a wychodzi NA TO, że wszyscy powoli się jednoczą przeciwko niemu zamiast się go bać.

Tygodnik Szyderczy

30.06

Vera

Zamiast Ursuli głos zabrała jej zastępczyni. Jest kolejny stanowczy sygnał z Brukseli w sprawie ustawy o Sądzie Najwyższym, która likwiduje Izbę Dyscyplinarną Sądu Najwyższego. Zdaniem wiceprzewodniczącej Komisji Europejskiej Very Jourovej nowelizacja nie wypełnia warunków zawartych w Krajowym Planie Odbudowy. I od teraz zaczyna się gównoburza jaką przewidziałem. PiS twierdzi, że ona pierdoli kocopoły i pieniądze się należą za ustawę, która de facto chuja zmieniła. Opozycja natomiast znów apeluje, aby wyjebać Ziobro z układu, poddać się i rozwiązać rząd. Coś czuję, że tych pieniędzy nie zobaczymy pod koniec tego roku jak to Morawiecki dumnie oznajmiał. Zresztą kto mu wierzył?

R. Kelly

Tak jak opisywałem w szóstym wydaniu tygodnika Szyderczego R. Kelly poleciał za grubo przez okres swojego życia. Dziś właśnie sławny amerykański muzyk R. Kelly usłyszał wyrok 30 lat pozbawienia wolności. Artysta został skazany za przestępstwa seksualne, w tym handel kobietami i dziećmi w celach seksualnych. Uzasadniając wyrok, sędzia mówiła o “obojętności wobec ludzkiego cierpienia” i “czystej brutalności”. Przed muzykiem jeszcze kolejny proces w sierpniu. Tam na tapecie będzie utrudnianie pracy śledczym i posiadanie materiałów, które przedstawiają znęcanie się nad ofiarami. Czy R. Kelly wyjdzie w wieku 84 lat, czy tez później to się jeszcze okaże. Ja tam spokojnie czekam, aby pełna sprawiedliwość go dopadła.

Chiny

A taki chuj jak napisze teraz coś o Chinach. Tytuł jest taki tylko i wyłącznie z powodu Wielkiego Muru Chińskiego jaki tam posiadają. My już swój też prawie mamy, bo mur na granicy z Białorusią jest prawie skończony. Ma już 170 kilometrów długości, a ostatecznie będzie miał 180 kilometrów. W odprawie w Kuźnicy wziął udział premier Mateusz Morawiecki, szef MSWiA Mariusz Kamiński oraz komendant Straży Granicznej Tomasz Praga. Mur ma zabezpieczyć granicę przed nielegalnymi migrantami, którzy chcą dostać się do UE przez Białoruś. Pomimo oznajmienia radosnej nowiny ten mur wciąż nie jest wart tyle, ile zakładali. Na razie stoi płotek coś na podobiznę tego w Australii przeciw królikom. Elektroniki tam nie uświadczysz i próżno szukać na nim oznak “najwyższej klasy zabezpieczeń”.

Tygodnik Szyderczy

1.07

Standard

Niemiłym standardem w Tygodniku Szyderczym jest to, że regularnie od kiedy powstało pierwsze wydanie co cztery jego odsłony piszę w nim o inflacji, która popierdala szybciej niż Verstapen po torze Formuły 1. Tym razem jak poinformował Główny Urząd Statystyczny osiągnęła ona 15,6 procent rok do roku. To oznacza, mniej więcej, że za określoną kwotę w zeszłym roku kupiłeś 100 bochenków chleba, a teraz zakupisz maksymalnie 84. Co teraz z tym zrobić? To i tym podobne pytania zadawał podczas konferencji między innymi Tomasz Trela z Nowej Lewicy. Pytał się jak długo Kaczyński ma zamiar nic nie robić podczas, gdy Polacy zastanawiają się każdego dnia czy wykupić leki, czy zakupić jedzenie. Odpowiedział mu pierwszy przydupas w PiS-ie – Ryszard Terlecki. Ten mistrz skwitował, że gromada nieudaczników z Tuskiem, Kosiniakiem czy Hołownią na czele krytykuje Rząd za inflację. Dodając przy tym, że gdyby oni rządzili byłoby aktualnie 60% jej a nie tak malutko jak jest.

Ja pierdole żyję w kraju, w którym każda następna decyzja władzy ciągnie nas w stronę Grecji i jej bankructwa, a ktokolwiek wyborów teraz nie wygra to będzie musiał ujebać tak socjale, świadczenia i wydatki… że będzie naprawdę gorąco.

Trzepaczki

32 wielozadaniowe, silnie uzbrojone śmigłowce typu AW149 ma dostać Polska Armia, jeśli podpisany przez ministra obrony kontrakt zostanie zrealizowany. Ja tylko przypomnę, że gdyby rząd PiS tuż po objęciu władzy ponad 6 lat temu nie zerwał kontraktu na Caracale, to już byśmy je mieli. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że tym razem nie było przetargu na helikoptery, a poprzednim razem właśnie te skurczybyki przegrały z Francuzami. Jednak bardziej się PiS-owi opłacało zapłacić karę za zerwanie kontraktu niż zrobić to jak się należy. Mam dziwne wrażenie, że na tej akcji kilka osób się wzbogaciło… jednak na te informację prawdopodobnie trzeba będzie poczekać jeszcze jakiś czas.

Na domiar złego w naszej armii mamy już cztery typu helikopterów, a AW149 będą piątym. Po pierwsze każdy jest inny i serwis tego gówna nam spędza sen z powiek. Po drugie znajdź pan teraz czas i hajs, aby przeszkolić pilotów z każdego rodzaju. Nic się nie trzyma kupy, choć zakupione Black Hawki swego czasu mogłyby być wiodącą maszyną w naszym wyposażeniu. Mogłyby gdyby nie fakt, że PiS objął rządy i mieli (w sumie wciąż mają) chujową politykę zagraniczną ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki.


Zagadka

No to na koniec tego dnia mam jedno zajebiście ważne pytanie. Gdzie w tym roku na wakacje? Mam dwie wiadomości, które wspomogą Cię Drogi Czytelniku podczas dokonania wyboru. Pierwszą jest to, że od pierwszego lipca można jeździć na całe Podlasie i całą Lubelszczyznę. Powodem tego jest fakt, że po wielu miesiącach zniknęły strefy ograniczonego dostępu, które były zamknięte dla turystów. Dla przedsiębiorców nadszedł czas odrabiania strat. Teoretycznie. Drugim faktem jest to, że w naszym kraju jest w chuj drogo. Sprawdzałem ostatnio możliwości wypoczynku i jak zobaczyłem ile bym musiał zapłacić za “wakacje” w naszym kraju nie wliczając All Inclusive przy niepewnej pogodzie to od razu wróciłem na ziemię i sprawdzałem oferty zagraniczne. Sprawdzałem zarówno kurorty morskie jak i Mazury czy też właśnie Podlasie. No jestem za biedny na tego typu ekscesy. Mam nadzieję, że Ci się lepiej powodzi i masz okazję spędzić tydzień w kraju wspierać naszą (i tak zajebistą) gospodarkę.

Tygodnik Szyderczy
Celowo wybrałem trzy najtańsze oferty w obu przypadkach.

2.07

Konwencja

Skończy się PiS, skończy się drożyzna w Polsce – przekonywał Donald Tusk podczas konwencji PO w Radomiu. Inflacja, czyli wysokie ceny towarów, drożejące paliwa i energia, to był główny temat jego wystąpienia. Obiecał odsunięcie PiS od władzy i wyprowadzenie “w kajdankach” Adama Glapińskiego z NBP. Mało tego Donald Tusk w odróżnieniu od prezesa PiS przez 40 minut prowadził monolog w którym nie używał materiałów pomocniczych typu karteczki czy promptery. Podczas gdy tego samego dnia Kaczyński jąkał się chwilkę na niby podobnym spotkaniu. Podobnym choć zupełnie innym zarówno jakościowo jak i merytorycznie.

“Prawdziwi patrioci” porównują oba te spotkania i zauważają, że na zlocie PiS-u każdy tak zwany mieszkaniec ma flagę Polski, a w Radomiu ich zabrakło u Tuska. Owszem to też jest różnica w podejściu do ludzi. Za flagi, które otrzymali działacze PiS-u zapłaci Skarb Państwa. Czuję, że sponsoruję tą propagandę każdego dnia i mnie portfel boli. Natomiast głos zabrał Morawiecki od razu po konwencji PiS. Na hasło “PiS-Drożyzna” Premier odpowiedział “Tusk znaczy bieda”. Poziom zajebisty szefa rządu.

Don Ziobro

I nie jako Don z mafii tylko ten Don, który walczył z wiatrakami. Zobowiązanie wobec Brukseli było bezdyskusyjne – rząd zmieni przepisy i odblokuje budowę farm wiatrowych. Termin właśnie minął, bo miała ustawa wejść w życie do końca czerwca. Tymczasem projekt nawet pod obrady nie trafił. Bo ten projekt jest, ale rząd wciąż się nim nie zajął. Dlaczego? Bo sprzeciwia się nie kto inny jak Zbigniew Ziobro i jego partia. Oni chcą stawiać na węgiel.

Ziobro przekonuje, że w tych warunkach geograficznych, w których przychodzi nam żyć, zielona energia nie może być i nie będzie w sposób skuteczny zastępować głównego zasobu energetycznego naszego państwa. No rzesz kurwa to co on pierdoli czasem to nawet ja po pijaku nie jestem w stanie rozszyfrować.

Kryzysik

Według najnowszych badań CBOS – jedynie 37 procent Polaków deklaruje, że przynajmniej raz w tygodniu uczestniczy we mszy. To o dziewięć punktów procentowych mniej niż dwa lata temu. Zdaniem ekspertów pustki w kościołach to nie efekt pandemii. – Społeczeństwa stają się coraz bardziej świeckie, jeśli tak można powiedzieć, i Polacy nie są tutaj wyjątkiem. Obecność Kościoła w politycznej debacie, opowiadanie się po jednej ze stron, co miewa miejsce, nie jest dobrze odbierane – twierdzi profesor Andrzej Rychard, socjolog Państwowej Akademii Nauk. Zwłaszcza przez społeczność LGBT+ i przeciwników restrykcyjnego prawa aborcyjnego, krytykowanych zarówno przez Kościół, jak i przedstawicieli koalicji rządzącej.

Dobrym przykładem jest Bydgoszcz, w której kształciło się sześć osób na kleryków. W obecnym roku nie zgłosił się nikt i trzeba było te parę osób przenieść do Poznania. Napomknę tylko, że spore znaczenie mają też przypadki pedofilii w kościele, która ewidentnie nie pomaga wierzącym w obcowaniu z nimi. Na sam koniec przychodzi papież, który pierdzieli o tym, że “Wszyscy jesteśmy winni” i mamy pełny obraz zmierzchu kościoła na świecie.

Tygodnik Szyderczy

3.07

Nepotyzm

Kaczyński swego czasu ogłosił, że będą walczyć z nepotyzmem. No i jako tako im poszło, jednak tutaj jest też sporo “ale”. Podobno złote czasy zarabiania setek tysięcy złotych w Orlenie czy radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa minęły. Żona posła PiS Krzysztofa Sobolewskiego musiała odejść z nich, bo tak uznała partia, jednak szybko znalazła pracę w innych spółkach – samorządowych. Uchwała ograniczająca nepotyzm tam nie sięga. Jak nagle się okazuje towarzysze życiowi posłów czy też posłanek często gęsto mają takie kwalifikacje, że mogą jednocześnie być prezesem żeglugi morskiej nad morzem i wiceprezesem szlaku imienia Kubusia Puchatka gdzieś w górach. Jak mi wychodzi z wyliczeń ja mógłbym być kimś ważnym w Stowarzyszeniu Alkoholi Polskich i prezesem Agencji Ochrony Zwierząt. niech ktoś podzwoni w moim imieniu.

Lekkie loty

Jak to przy niedzieli kołujemy zazwyczaj z naszych weekendowych lotów tak i nawiążę do tego zagadnienia tym razem. O lotach trzeba napisać, bo dla przykładu młodzieżowa reprezentacja Polski w lekkiej atletyce nie mogła spokojnie sobie polecieć do Izraela na mistrzostwa. Kilkudziesięciu młodych lekkoatletów z reprezentacji Polski spędziło noc na podłodze warszawskiego lotniska. Lot do Izraela odwołano z powodu złej pogody i przeciążenia przestrzeni powietrznej. Dopiero po 20 godzinach trafili do hotelu. Oczywiście ochrona chciała ich wyjebać na zbity pysk z obiektu, ale nikt jakoś się nie odważył podjąć kroków ku temu. Jak ja się cieszę, że od czasu do czasu ludzie mają jeszcze jednak instynkt samozachowawczy. A tak szczerze pisząc to niebawem spierdalamy z Polski na jakiś czas w celach urlopowych i zastanawiam się co mi tam się odpierdoli po drodze. Może kilka dni darmowych na wakacjach? A może kilka dni mi upierdzielą? Zobaczymy.

Zrzutka

Na koniec pora na jakąś pozytywną akcję. Tym razem wspieramy zrzutkę na Bayraktara. Jest to dron, który znacznie ułatwi walkę Ukrainie z Rosją. Oczywiście kurewsko drogi sprzęt kosztujący ponad 22 miliony złotych. Jak na chwilę w której to pisze na koncie zrzutki.pl jest już 5 460 430 zł z 22 500 000 zł. Zachęcam do kopiowania linku (o ile nie wrzucasz linka do Tygodnika Szyderczego wszystkim znajomym) w celach promocji akcji. Zobaczmy, czy się uda do końca czasu uzbierać hajs w tej największej zbiórce na tym portalu jak do tej pory.

Tygodnik Szyderczy

https://zrzutka.pl/na-polskiego-bayraktara-dla-armii-ukrainy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w telewizji “Publicznej”.

Jak co tydzień bez litości dla swojego zdrowia psychicznego dzielnie spisywałem paski TVp. Doceń to poświęcenie… miłej lektury.

Kościół

Pamięć o bohaterach naszej wolności.

Samochwała

TVP ABC z prestiżową nominacją.

Wakacyjna Trasa Dwójki powraca.

PiS

Skuteczna odpowiedź na hybrydowy atak.

Polska odporna na Rosyjski szantaż.

J. Kaczyński: Dobry Rząd na trudne czasy.

Zdecydowana walka z putinflacją.

Rząd inwestuje w bezpieczeństwo Polaków.

Stalowa granica bezpieczeństwa.

Miliardy Euro trafią do Polaków.

Historyczne cięcie podatku dochodowego.

Miliony Polaków zapłacą niższe podatki.

Nowoczesne śmigłowce dla Polskiej Armii.

Kwestia reparacji wciąż aktualna.

Dyplomatyczna reakcja na skandaliczne słowa.

Plan dla Polski.

Inwestycja w czyste powietrze.

Więcej żołnierzy w Wojsku Polskim.

Program na wymagające czasy.

Nie PiS

Opozycja chce wywołać wojnę polityczną?

Tusk liczy na amnezję wyborców.

Opozycja nie gwarantuje bezpieczeństwa.

Tusk bezradny wobec inflacji.

Opozycyjna kampania nienawiści.

Tusk chciał resetu z Rosją kosztem NATO?

Platforma nieprawd.

Straszenie zamiast programu.

Kraj

Uff… Jak gorąco!

Fala upałów wywoła suszę?

Polacy mogą spokojnie planować wakacje.

Polscy żołnierze bronią Europy.

Tropikalny żar nadciąga nad Polskę.

Uwaga na tropikalny żar!

Otwarte drzwi do Królewskiego Skarbca.

Kolej na turystykę.

Z troski o zdrowie.

Obowiązkowy punkt na turystycznej mapie. (Skarbiec)

Sprzątanie po niszczycielskich nawałnicach.

Regaty w Królewskim stylu.

Siła w rodzinie.

Turystyka bez granic.

Recepta na udany wypoczynek.

Świat

Wojska USA na stałe w Polsce.

Szwecja i Finlandia dołączą do NATO.

NATO wzmacnia bezpieczeństwo Polaków.

Najpotężniejszy sojusz w historii.

Muzeum Polskie pozostanie w Rapperswilu.

Niemiecki błąd o historycznym wymiarze.

Świat płaci rachunek za agresję Rosji.

Unijna polityk z deficytem praworządności.

Misja w sercu Afryki.

Fiasko energetycznej polityki Berlina.

Ukraina

Dostawy broni to szansa dla Ukrainy.

Groźny wypadek na torze w Silverstone.

Rosja

Jak zatrzymać agresję Kremla?

Szokująca Rosyjska Zbrodnia wojenna. (x2)

Rosyjskie bestie gwałcą i mordują dzieci.

Kreml chce wywołać globalną klęskę głodu.

Putin nie dba o życie swoich żołnierzy.

Rosja głównym zagrożeniem dla Europy.

Rosyjscy zwyrodnialcy mordują Ukraińców.

Rosyjscy zbrodniarze mordują Ukraińców.

Nowe zbrodnie Rosyjskich bandytów.

Rosja nie zatrzyma Unijnego kursu Ukrainy.

Putinowska strategia zbrodni.

Rosyjscy żołnierze to zwykli terroryści.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Podsumowania nadszedł czas. W tym tygodniu działo się tyle, że obawiam się trochę jak bardzo popłynę.

Zacznę może jednak od pozytywnego aspektu, którego doświadczyłem w sobotę.

Schronisko

Poprosiła mnie pewna influencerka, abym zawitał z Hulkiem do schroniska. Myślę sobie no jebnięta – nie oddam go. Ale po chwili dostałem informację, że będzie event, w którym będziemy wspierać to schronisko jak tylko się da. Oczywiście po takiej zmianie punktu widzenia pojechaliśmy tam. Hulk czuł się jak król dżungli i chciał oczywiście wszystko pukać na początku. Jednak po jakimś czasie udało się coś pieniędzy uzbierać dla psiaków i kotów w potrzebie. Na zakończenie zrobiono mini konkurs na mistera i miss schroniska. Hulk miał spore szanse, ale niestety mu nie pykło bo nie posiadał rany postrzałowej z Charkowa ani “rodowodu” z Ukrainy. Jednak nie o tym teraz. Na imprezie pokazał się bohater z poprzedniego wydania Tygodnika Szyderczego – Śmiszek.

Od teraz mamy sztamę nawet mimo kijowego werdyktu na mistera schroniska. Lekko się przestraszył jak się dowiedział, ze udało mu się być jednym z bohaterów poprzedniego wydania. Jednak dla tych co nie czytali przypomnę, że wyjątkowo go chwaliłem. Ot historyja. Nie mogę też odpuścić tego, że TVP mnie znów zaskakuje.

TVPiS

“TUSK BEZRADNY WOBEC INFLACJI”. No ja pierdole jak tępym trzeba być, żeby uważać inaczej. Tusk jest bezradny, bo to nie on rządzi od tylu lat. Jednak retoryka Wiadomości staje się jeszcze bardziej uporczywa dla mnie. Nie dość, że mamią oczy wszystkim tym, którzy mogą już teraz oglądać tylko TVP., to na dodatek mydlą się od każdej rzeczy jaką spierdolą. Nie było ani jednego słowa o tym jak to “wielki” prezes PiS szykanuje społeczności LGBTQ+ i ani jednego słowa o tym kiedy w końcu dostaniemy hajs z KPO. No porażka.

Twitter

Jak już zapewne wiesz Drogi Czytelniku zacząłem napierdalać na Tłiterku. Hitem dla mnie w tym tygodniu był Terlecki, który zasugerował iż:

Gromada nieudaczników z Tuskiem, Kosiniakiem czy Hołownią krytykuje rząd (?!) za inflację. Gdyby to oni rządzili mielibyśmy 60 procent inflacji jak w Turcji. Na szczęście mogą tylko jazgotać.

Ryszard Terlecki

Ja tam tylko skromnie przypomnę, że już władzę miała opozycja i jak to wtedy tam się przedstawiały cyferki? No na bank nie tak jak teraz. 15,6% inflacji to więcej niż średnia europejska długości chuja (13,4). Wychodzi na to, że rząd jest bardziej niż chujowy aktualnie.

Jednak co by nie mówić miałem też niezmierną przyjemność spotkać się na spontanie z Influencerami z Dolnego Śląska!

Influ na spontanie

W minioną środę spotkałem się spontanicznie z kilkoma osobami z świata Twórców Internetowych, aby pomarudzić na hejterów, powspominać stare czasy i podzielić się doświadczeniami dotychczasowymi. Postanowiliśmy zrobić spotkanie integracyjne w znacznie większym gronie, które mam nadzieję zainicjuje lepsze postrzeganie nas – Influencerów – w kraju. Większość z nas naprawdę stara się robić dobre rzeczy, a przykładem tego są akcje charytatywne, które wspieramy czy tez zbiórki na fundacje. Oby szło to w dobrą stronę, bo ja osobiście się staram bardzo, aby zarobić na kieliszek chleba.

Tym żebranym jak mina Hulka kiedy wpierdalam kiełbaskę i go nie częstuję akcentem kończę to wydanie. Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.