Tygodnik Szyderczy 7.11 – 13.11

Tygodnik Szyderczy wydanie 64. Tym razem światowo! Będzie o COP27, G20, Katarze i Warszawie... nie wspominając o reszcie świata i kraju.

Tygodnik Szyderczy 7.11-13.11

7.11

Lekko

Tygodnik Szyderczy zacznę od lekkiego newsa, bo to co przeczytasz później może powodować bóle głowy, niestrawność i z powodu braku węgla na rynku (w dobrej cenie) ciężką chorobę – biegunkę. Na jednej z ulic w miejscowości Głowno mieszkańcom potrzebne jest przejście dla pieszych. Niby nic w tym dziwnego, bo przejść dla pieszych ogólnie jest mniej niż powinno, ale Ci mieszkańcy tej malowniczej miejscowości nie dali się wyrolować. Z całych 14000 mieszkańców znalazło się kilku, którzy z powodu braku reakcji ze strony władz, wzięli sprawy w swoje ręce i namalowali przejście sami. Oczywiście oficjalnie nie popieram takich akcji, bo jest to wykroczenie za które można otrzymać grzywnę do 5000 złotych i/lub karę pozbawienia wolności do 30 dni. Masakra.

KPO

Skoro już o malowaniu to pora na rysowanie pieniędzy. Malować je będziemy jak tak dalej pójdzie, bo tych z KPO raczej nie otrzymamy, a Glapińskiego drukarki robią 300% normy. Dudu uparcie mówi, że zrealizowaliśmy wszystkie warunki, by otrzymać pieniądze z KPO. Są na to dwa wyjaśnienia. Albo nie jest w temacie, że go wystrychnęli na dudka zmieniając jego i tak mało realną wizję… albo najzwyczajniej w świecie kłamie, bo nie wszystkie warunki są jednak spełnione, a wniosek o wypłatę środków unijnych wciąż nie został złożony. W tym tygodniu do Brukseli na negocjacje ma się wybrać minister Szymon Szynkowski vel Sęk, którego wyśle tam z misją rozmów o KPO sam Morawiecki.

Pilnowanie

Właściwie to jeżeli już jakimś cudem dostaniemy ten hajs z Unii to należy go jakoś monitorować. Tak na logikę trzeba zrobić jakiś komitet, który dokładnie będzie sprawdzał co i jak się z nim dzieje. W specjalnym komitecie mają być przedstawiciele rządu, ale też członkowie organizacji pozarządowych. Okazuje się, że rząd ogłasza właśnie trzeci nabór, ponieważ poprzednie dwa zostały anulowane. Komitet to jeden z kamieni milowych, od osiągnięcia których zależy wypłata pieniędzy z KPO. Rząd zobowiązał się do jego powołania do 30 czerwca. Obecnie informuje on, że komitet powstał 4 sierpnia. No jakoś kurwa nie sądzę, bo ani nie jest to podane do wiadomości publicznej, ani nie jest zaakceptowane. W poprzednich dwóch konkursach uczestniczyły z powodzeniem organizacje związane z Partią Republikańską, Kołdro Jurnyś i klerykami. Jestem niezmiernie ciekaw kto to tam te hajsy będzie pilnował, bo mam wrażenie, że i tak będą to ludzie z PiS-u, którzy “dobrze” je podzielą.

Tygodnik Szyderczy

8.11

Wybory

Jeżeli liczyłeś Drogi Czytelniku na to, że teraz w Tygodniku Szyderczym przeczytasz informację o wcześniejszych wyborach w naszym kraju to niestety musisz poczekać. W tym momencie bowiem odbywają się wybory w USA. Amerykanie wybierają skład Izby Reprezentantów i część składu Senatu. W sondażach przeważają republikanie, a zatem rozkład sił w Kongresie może się zmienić. Tak to już zazwyczaj w Stanach jest, że jeżeli jedna partia wygrywa wybory prezydenckie to druga ogarnia Kongres. Tam walka o stołki trwa od kampanii do kampanii non-stop. Co przeważa teraz na piedestałach podczas wystąpień kandydatów? A no Inflacja. Dla Amerykanów jest to temat numer jeden, bo ta jabana inflacja szaleje także u nich. Mają aktualnie 7,7% w skali rok do roku. Jak ja im nie zazdroszczę.

Pegasus

Dawno o tym nie pisałem, bo u nas z powodu braku komisji śledczej niewiele można aktualnie nowego napisać. Na szczęście tak jak kilka wydań temu w Tygodniku Szyderczym napisałem powstała komisja śledcza w Parlamencie Europejskim. Sophie in ‘t Vield jako sprawozdawczyni komisji ds. Pegasusa wystąpiła z wstępnym raportem z ich prac. Członkowie uznali, że oprogramowanie szpiegujące stanowi element całego systemu zaprojektowanego w celu kontroli i opresji obywateli. Tych obywateli oczywiście, którzy są krytykami rządu. Jakby ktoś mnie podsłuchiwał to od czasu do czasu mówię do telefonu “Duża hawajska dla każdego”. Jeżeli kiedyś dostaniesz pizzę za darmo to wiedz, że ja już siedzę za krytykę rządu.

Śnieg

Naprawdę chciałbym kiedyś zrobić jedno wydanie Tygodnika Szyderczego bez konieczności wystawiania na pośmiewisko zdarzeń z udziałem naszego prezydenta. Andrzej Duda zabrał głos na szczycie klimatycznym w Egipcie i podkreślił, że niezależność od rosyjskich paliw kopalnych to teraz konieczność. Niby wszystko ładnie gdyby nie dwa incydenty. Pierwszy na korytarzu za kulisami szczytu, kiedy spotkał Dominikę Lasotę z Młodzieżowego Strajku Klimatycznego. Tam bowiem mówił jej, że chciałby aby w górach był śnieg a na wyżynach było ciepło. No i oczywiście jak to on stał sobie niedaleko dwóch innych delegatów i po szybkiej namowie kogoś, kto prawdopodobnie mu powiedział iż jeden z nich zarzucił żartem odwrócił się w ich stronę i zarżał jak koń. No ja pierdole kto nas reprezentuje.

Tygodnik Szyderczy

9.11

Palcie

Palcie wszystkim czym się da tylko nie oponami. No i nie kradzionym drewnem. Jak wiadomo podczas kryzysu energetycznego drewno i chrust stały się atrakcyjnymi paliwami. W Lasach Państwowych drewno można pozyskać w ramach tak zwanego samowyrobu, ale są jednak tacy, którzy za surowiec nie chcą płacić. Tak było w przypadku mężczyzny złapanego w fotopułapkę w nadleśnictwie Grodzisk w Wielkopolsce. Niestety muszę zauważyć, że prezes PiS-u mimo iż oni nas tak pięknie okradają nie zaznaczył tego w przemowie, że biedniejszym Polakom tego robić nie wolno. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.

Pałkami

Pałkami policyjnymi o mały włos nie zostali pobici policjanci na proteście przed kancelarią Pinokia. Służba ubożeje, anarchia szaleje – słychać było przed kancelarią premiera. Protestowali tam policjanci, strażacy, celnicy i pogranicznicy. Jak niemal wszyscy w naszym kraju chcą wyższych pensji i waloryzacji minimum na poziomie inflacji. Oczywiście wspieram takie działania i ktokolwiek w tych czasach zarabiający najniższa krajową lub niewiele więcej powinien starać się o podwyżkę. To co się dzieje podczas płacenia rachunków czy zakupów nadaje się na scenariusz do dobrego dramatu.

Śmieciarz

Po obejrzeniu serialu na jednej z platform (a nie napiszę na której, bo mi kurwa za to nie płacą) o sprzątaczce dużo więcej śmieci zauważam dookoła swojego miejsca zamieszkania. Śmieci porozrzucane dookoła śmietników, sąsiadkę co jej Hulk przeszkadza i tym podobne. Dlatego to jest dobry moment, aby wspomnieć o Auri z Finlandii, która wie co to armagedon w domu. Jest ona na tyle spoko, bo żeby inni też wiedzieli, filmuje to, co ma posprzątać. Mówi o sobie, że jest najlepszą sprzątaczką na świecie i po części ma rację, ponieważ jest naprawdę od sytuacji beznadziejnych. Ja osobiście chciałem każdemu przypomnieć, że osoby które po nas sprzątają to nie są śmieciarze. Śmieciarzami jesteśmy my, a oni tylko po nas sprzątają. Jeżeli interesuje Cię jaki syf można mieć w domu to sprawdźcie sobie jej instagrama : @aurikatariina.

Tygodnik Szyderczy

10.11

Poczta

To co teraz napisze wydaje się naprawdę absurdalne, ale niestety takie są realia. Jeden Sasin otrzymał nagrodę za specjalne zasługi dla Poczty Polskiej. Kurwa mać. Ja naprawdę rozumiem wszystko, ale wręczanie nagrody dla najlepszego klienta ziomkowi, który przepierdolił 70 baniek. No bez jaj chamstwo, pycha i utwierdzenie w przekonaniu, że ten rząd jest bezkarny wychodzi ponad wszelkie normy. To tak samo jakbym ja otrzymał nagrodę z Żabki lub monopolowego za specjalne zasługi. Może 70 baniek nie przepierdalam w tych sieciach, ale 70 złotych bywało, że zostawiłem. W każdym razie jest to na tyle bezczelne, że w Tygodniku Szyderczym nie mogło tego zabraknąć. Niech sobie Sasin na tej nagrodzie usiądzie. Jak usiądzie to może po raz pierwszy coś mu w dupę wejdzie… a nie jak zazwyczaj on prezesikowi.

Mundial

Niebawem początek wielkiego święta piłki kopanej. Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz przedstawił w czwartek listę piłkarzy, którzy polecą na mistrzostwa świata w Katarze. Są i doświadczeni, i bardzo młodzi, ci z zagranicznych lig, a także z krajowych boisk. Jedno co może się wydarzyć to powrót ich do kraju jeszcze w tym miesiącu. Początek wydarzenia już w następnym wydaniu Tygodnika Szyderczego, a ostatni mecz grupowy 30.11. Jak się sprężą to na gwiazdkę wrócą. Skład naszych orłów wygląda następująco:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski, Bartłomiej Drągowski

Obrońcy: Kamil Glik, Jan Bednarek, Jakub Kiwior, Mateusz Wieteska, Artur Jędrzejczyk, Robert Gumny, Nicola Zalewski, Matty Cash, Bartosz Bereszyński

Pomocnicy: Michał Skóraś, Przemysław Frankowski, Jakub Kamiński, Kamil Grosicki, Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak, Krystian Bielik, Sebastian Szymański, Damian Szymański, Szymon Żurkowski

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Karol Świderski, Krzysztof Piątek

Chciałem zauważyć, że w składzie znowu jest Milik – proponuję zakup popcornu i zaopatrzenie się w alkohol. Będzie się działo.

Jaszczomp

Nasz kochany Stand-Up’er, który swoją błyskotliwością w dziedzinie komizmu zawstydza nawet mnie znów wyszedł na piedestał. Tym razem nie podniósł stóp (jakkolwiek to brzmi), ale za to znowu naobiecywał. Twierdzi, że inflacja w Polsce jest na etapie płaskowyżu a szczy osiągnie w styczniu w styczniu lub w lutym, a potem zacznie spadać (dziwny ten płaskowyż i jakiś taki nie płaski). Cel inflacyjny ma zostać osiągnięty w 2025 roku. Nie podał oczywiście roku mówiąc o pierwszych dwóch miesiącach. Jego wystąpienie po zjebach publicznych od Kaczyńskiego było nad wyraz spokojne bez mówienia o gołębiach, pogodzie czy chuj wie czym. Czyżby zmiana na nowe?

Tygodnik Szyderczy

11.11

Narodowcy

W skład narodowców wchodzi między innymi oczywiście Bąkiewicz. Przypomnę, że ich Marsz Niepodległości to znowu cykliczna impreza. Tak się stało po sądowej batalii w której był epilog z udziałem Zera i wojewody. W tym roku marsz przeszedł tradycyjną trasą – od Ronda Dmowskiego, Alejami Jerozolimskimi, przez Most Poniatowskiego na błonia Stadionu Narodowego. Jednak narodowcy są podzieleni i będą maszerować pod innymi hasłami. Jedni pierdolą Unię Europejską, inni Ukraińców, jeszcze inni chcą “Śmierci wroguf ojczysny”. Każdy kto chciał mógł uczestniczyć w tym marszu i skorzystali z tego między innymi ojcowie z synami. Tak – chodzi o Ziobrę i Kowalskiego. Tygodnik Szyderczy przypomina, że dziś poza Świętem Niepodległości mija także 2 rocznica “Bitwy o Empik”.

Ukraina

Tymczasem swoje święto niepodległości mają też mieszkańcy Chersonia, ponieważ kolejne miejscowości wokół Chersonia wracają pod kontrolę ukraińską. Sama stolica obwodu też już jest wolna, co oficjalnie potwierdziły władze w Kijowie. Stąd radość na ukraińskich ulicach. Miejscowości te były okupowane od samego początku wojny, a pod władzą agresora znajdywały się około 8 miesięcy. Jest co świętować. To, że jedni na ulicach świętują nie oznacza, że po drugiej stronie konfliktu ludzie nie wychodzą. Na rosyjskich ulicach coraz głośniej słychać o klęskach na froncie.

Propaganda

Jak działa propaganda w naszym kraju widać każdego dnia dzięki udziałowi TVP, przychylnym witrynom internetowym i oczywiście radiu. Szczytem tego zjawiska w tym wydaniu Tygodnika Szyderczego jest to jak Tusk rozjebał Stadion (czy tam basen) Narodowy. Mianowicie za jego rządów wydał on 2 miliardy złotych na budowę czegoś, co po 10 latach się sypie. Szczyt chamstwa. Przez ostatnie 7 lat to nie on zawiadywał tym badziewiem i to nie on odpowiadał za stan techniczny. 100% czasu “antenowego” tego obiektu jest po stronie organizacji pozarządowych. To one tam odwalały różne cuda typu koncerty, imprezy i mecze. Nie jest to jednak przeszkodą dla niczym nie strudzonych ludzi liżących dupę władzy. To jest wina Tuska i koniec kropki.

Tygodnik Szyderczy

12.11

Szczątki

Tak jak już od kilku wydań Tygodnika Szyderczego trąbi TVP dotarły do nas w końcu szczątki. Nie jest to ważne wydarzenie w obliczu spraw jakie nas otaczają, ale na tyle istotne ponieważ odbyło się to hucznie z udziałem prezydenta. Nareszcie temat sztandarowy naszej “publicznej” telewizji się zakończył i już mnie mogę się doczekać nowych pasków. W mauzoleum Świątyni Opatrzności Bożej zostały złożone szczątki trzech prezydentów II RP na uchodźstwie. Jeżeli ktoś nie jest wtajemniczony to chodzi o Władysława Raczkiewicza, Augusta Zaleskiego i Stanisława Ostrowskiego, a ich szczątki sprowadzono z Wielkiej Brytanii. Żaden nie zabłysnął w naszej historii. Byli mniej więcej jak Dudu… tylko mniej memiczni.

Fantazja

Kurde bo fantazjować to jednak trzeba umieć. Porzucony na plaży w Dębkach samochód przyciągnął uwagę turystów, którzy powiadomili policję. I teraz najlepsze. Niemieckie auto z niemieckimi tablicami rejestracyjnymi należy do obywatela Bułgarii i stoi na plaży w Polsce. Mężczyzna tłumaczył, że nie zauważył znaku wjazdu na plażę, a zorientował się dopiero, gdy utknął na dobre w bałtyckim piasku. Rozumiesz, że koleś wjechał na zajebiście dużą plażę z zajebiście dużym jeziorem i zostawił auto, ponieważ to mu się zakopało. Ma rozmach skubany, bo nawet ja tak w Mielnie nie odwalałem za młodu.

Szlachetna Paczka

Baza rodzin Szlachetnej Paczki wystartowała w dziś rano. W tym roku stowarzyszenie chce pomóc 20 tysiącom rodzin. Dlatego im więcej osób zechce się podzielić, tym więcej uśmiechu, radości i ulgi dla obdarowanych. Nie bądź jak rząd! Dawaj a nie zabieraj! Gorąco polecałem, polecam i będę polecał tą akcję, która powoli swoim rozmachem dorównuje Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

13.11

Coś za Coś

Tygodnik Szyderczy mimo wszystko zawsze jest dla Ciebie, a nie pod warunkiem, że mi zapłacisz. Kieruje się zupełnie inną logiką niż niejaki niski jegomość w dwóch różnych butach (albo dziurawych). Nie ukrywam jednak, że liczę na datki jak Rydzyk na zasadzie “co łaska”, oczywiście za “bóg zapłać”. Prezes PiS Jarosław Kaczyński natomiast stwierdził, że rząd może kupować uzbrojenie od krajów Europy Zachodniej, ale pod warunkiem, że “nie będą wmawiali, że w Polsce nie ma praworządności”. No spoko opcja takie “coś za coś”. Przypomnę tylko, że w trakcie innego wystąpienia mówił o “12-latkach ogłaszających się lesbijkami”, Kaziach, którzy później są Agnieszkami i takie tam. Na jego nieszczęście wszyscy jesteśmy równi, a jego tania karta przetargowa pasuje do sytuacji niczym Milik do reprezentacji.

Szczyt

Kontynuując temat szczytu Tygodnik Szyderczy będzie teraz zarzucał tematykę pro-eko. Muszę zaznaczyć, że im bardziej będą postępować zmiany klimatyczne, tym bardziej możemy podupadać na zdrowiu. Natomiast sam sekretarz generalny ONZ dodaje, że zbliżamy się do punktu krytycznego. Już teraz obserwuje się coraz więcej przypadków boreliozy, może być także coraz więcej przypadków malarii i zawałów. Jest też taka choroba – denga. Denga niegdyś była uważana za chorobę typowo tropikalną, którą przenoszą tamtejsze komary. No i chuj z tego, bo aktualnie mogą przez zmiany klimatyczne przenosić je także nasze komary. Zimna nie ma, więc komary nie wymierają (podobnie zresztą jak całe pozostałe ustrojstwo). Zastanówmy się co dalej z tym zrobić, bo niebawem będzie za późno i Dudu już nie spotka śniegu w górach. Przypomnę tylko, że nasz prezydent to jest pierwsza narta RP.

G20

No i pora na przełom. Przynajmniej teoretycznie, bo to co ma się wydarzyć może zarówno zmienić bieg historii jak i chuja znaczyć. Jak już wiadomo oficjalnie szczyt G20 odbędzie się na Bali. Nie weźmie w nim udziału Władimir Putin, którego zastąpi wszystkim znany Ławrow ale mimo tego przywódcy mają rozmawiać o agresji Rosji na Ukrainę. Na indonezyjską wyspę – wprost ze szczytu Azji Wschodniej w Kambodży – przyleciał prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden. W pierwszym dniu następnego wydania ma spotkać się z przywódcą Chin co może znacznie zmienić sytuację na świecie… albo i nie. Bądź na bieżąco i sprawdź koniecznie relację z ich spotkania już za tydzień.

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

No dobra. Kawa wypita, leki przygotowane. Pora na kolejną porcję pasków naszej kochanej telewizji publicznej. Błędny i zamglony wzrok już niebawem.

Samochwała

“ALARM!” O 20:15 W TVP1.

“PROROK” OD PIĄTKU W KINACH.

28 GODZIN Z MUZYKĄ CHOPINA.

FESTIWAL ENERGACAMERIMAGE W TORUNIU.

KONCERT NA 70-LECIE TVP JUTRO O 17:15 W TVP1.

KANAŁ TVP WORLD DOSTĘPNY W AUSTRII.

70 LAT TVP – SENTYMENTALNA PODRÓŻ W CZASIE.

PiS

WALKA Z PUTINFLACJĄ.

POLSKIE STANOWISKO NA SZCZYCIE KLIMATYCZNYM.

WZMOCNIONA WSPÓŁPRACA OBRONNA POLSKI Z USA.

ODPOWIEDŹ NA HYBRYDOWĄ AGRESJĘ KREMLA.

PROBLEM BEZ POLITYCZNYCH BARW. (ALKOHOL, KOBIETY)

STOPY PROCENTOWE BEZ ZMIAN.

MILIARDY NA MODERNIZACJĘ ARMII.

TRZEJ PREZYDENCI WRACAJĄ DO OJCZYZNY.

NBP: SPADEK INFLACJI W PRZYSZŁYM ROKU.

PALIWO DLA GOSPODARKI.

POLSKA WYPEŁNIA SWOJE ZOBOWIĄZANIA.

PROJEKT OGRANICZENIA IMMUNITETU.

POLSKI RZĄD WZMACNIA NIEPODLEGŁOŚĆ.

TRZEJ PREZYDENCI RP WRÓCILI DO OJCZYZNY.

W SŁUŻBIE RZECZYPOSPOLITEJ.

POLSKA I LITWA WPÓLNYM GŁOSEM.

SOLIDARNOŚĆ Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM.

Nie PiS

UCHWAŁA PLATFORMY O PARTYJNEJ DANINIE.

TUSK SKONFRONTOWANY Z PAMIĘCIĄ WYBORCÓW.

SZOKUJĄCY ROZMIAR POLITYCZNEJ AGRESJI.

AWARIA SZTANDAROWEJ INWESTYCJI RZĄDU PO-PSL.

DWIE WIZJE POLSKI.

Kraj

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI.

ZŁOTY BUT DLA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO.

KADRA NA MUNDIAL W KATARZE.

POLACY ŚWIĘTUJĄ NIEPODLEGŁOŚĆ.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.

WIELKIE ŚWIĘTO POLSKICH PATRIOTÓW.

POLACY DUMNI Z NIEPODLEGŁEJ OJCZYZNY.

NIEPODLEGŁOSĆ WYBORNIE SMAKUJE.

PATRIOTYCZNE ŚWIĘTOWANIE POLAKÓW.

ATAK NOŻOWNIKA.

WALKA O ZDROWIE I ŻYCIE.

TYDZIEŃ DO MUNDIALU W KATARZE.

Świat

LITWA ODGRADZA SIĘ OD ROSJI.

WYBORY “POŁÓWKOWE” W STANACH ZJEDNOCZONYCH.

WYBORY DO KONGRESU STANÓW ZJEDNOCZONYCH.

STANY W CENTRUM UWAGI.

AMERYKAŃSKA GRANICA POLITYCZNEGO PODZIAŁU.

SZCZYT DLA KLIMATU.

AMERYKA CZEKA NA WYNIKI WYBORÓW.

REPUBLIKANIE KONTRA DEMOKRACI.

KUPON WARTY DWA MILIARDY DOLARÓW.

SENSACYJNE ODKRYCIE W EGIPCIE.

ŚWIAT ŚWIĘTUJE Z POLAKAMI.

EUROPA WALCZY Z PUTINFLACJĄ.

PRZED SZCZYTEM G20.

Ukraina

UKRAIŃCY ODZYSKUJĄ SWOJE TERYTORIUM.

“DZIĘKUJĘ CI, POLSKO!”.

UKRAINA: ZGODA NA POSZUKIWANIA OFIAR UPA.

UKRAINA WALCZY!

TRWA UKRAIŃSKA OFENSYWA.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Jak ja się cieszę, że jesteśmy już na etapie podsumowania całego tygodnia. Niemniej mam ciekawostkę. Dlaczego TVP nie wspomniało ani słowem o zdarzeniu na plaży z udziałem luksusowego Mercedesa?

Tygodnik Szyderczy

Chciałbym napisać, że dlatego, ale niestety tak nie jest, bo fakty są zupełnie inne. Mianowicie nie był to samochód nikogo z opozycji, a przeciętnego obywatela innego kraju. Także na przekór losowi ten Bułgar nie był ani poszukiwany, ani nie był imigrantem. Dlatego tak dziwne zdarzenie nie było opisane w “Wiadomościach”. Znalazł się za to czas antenowy, aby przez 10 minut napierdalali jacy to oni fajni nie są, bo istnieją już 70 lat. NOPE. Nie jesteście fajni, a oglądalność nabijają wam memiarze i emerytki Rydzyka.

Niepodległość

Kolejnym tematem do podsumowania już nawet abstrahując od tego, że już niebawem miliony Polaków będą śpiewać “Nic się nie stało”, bo startuje mundial jest fakt, że mieliśmy swoją 104 rocznicę odzyskania niepodległości. Jak co roku ostatnimi czasy przeszli ulicami Warszawy narodowcy. Tym razem (odpowiadając na pytania z Facebooka) nic nie rozjebali. Spotkałem się jednak po tym przemarszu z kilkoma osobami z Ukrainy i każdy mi mówił, że nie dało się nie zauważyć agresji pod ich kierunkiem.

Jakim kurwa tępym trzeba być, żeby podczas marszu “niepodległości” drzeć pizdę, że Ukraińców trzeba wypierdolić? Nie interesuje mnie narodowców podejście do seksu, ale niech mi nie płaczą, że środowisko LGBTQ wykrzykuje podczas swoich marszów dokładnie to samo. Nie ważny jest kontekst tylko idea seksu męsko-męskiego czy damsko-damskiego. Tyle w temacie buraków, którzy mają swój kraj w równie głębokiej dupie co PiS.

Podsumowanie

Masz temat? Masz propozycję współpracy? Wszystko jest możliwe z Włóczykijem. Włóczykijem, który już ponad rok pisze dla Ciebie Tygodnik Szyderczy. Numer jeden wśród niezależnych tygodników online (według autora).

Ewentualnie mogę się u Ciebie podjąć jakiejś pracy w weekend. Robię wszystko (prawie). Nie usuwam tylko ciąż ani nie robię niczego niezgodnego z prawem. Z resztą prac się dogadamy.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *