Tygodnik Szyderczy 14.11 – 20.11

Tygodnik Szyderczy 14.11-20.11

14.11

Iskierka Nadziei

Tygodnik Szyderczy najlepiej zacząć od iskierki nadziei. Tak też uczynię, bo to co się dzieje w koalicji rządzącej daje szanse na nowy podział sił. Chodzi bowiem o podziały na linii premier – minister, które zdają się pogłębiać. Nasz kochany szef rządu mówił o tym, że środki unijne są bardzo ważne i wzmacniają polską suwerenność, a pierwsze zero resortu sprawiedliwości wspominało o “szantażowaniu” i “destabilizowaniu” Polski. Wydaje się, że jest to dość ciekawa wiadomość zważywszy na to, że niebawem głosowanie odnośnie wyjebania Ziobry ze stołka. Niestety jak daje się słyszeć mimo tych różnic Morawiecki zapowiada, że PiS będzie “bronił jedności Zjednoczonej Prawicy” podczas głosowania nad wotum nieufności wobec Zbigniewa Ziobry. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się niebawem.

Starachowice

Jest multum miejscowości w Polsce, gdzie przez wszechobecną chujnię zakłady pracy tną etaty. No niestety takie mamy czasy i na to obecnie nic nie poradzimy. Jedną z takich miejscowości są Starachowice, w których zakład MAN Truck zmniejsza produkcję i zapowiada grupowe zwolnienia. Pracę ma stracić 860 osób – to 1/4 załogi. Jako przyczynę tej decyzji firma wskazuje sytuację gospodarczą i wojnę w Ukrainie. Starachowice to miejscowość w której mieszka zaledwie niecałe 50 tysięcy ludzi. Według moich obliczeń właśnie tylko przez ten jeden zakład prace straciło 1,7% mieszkańców. A to tylko jeden zakład z wielu.

Borodzianka

O tym jak świat supportuje walczącą Ukrainę słychać na każdym kroku. Tutaj ktoś podeśle broń, tutaj ktoś da deko amunicji. No ale naprawdę miło mi napisać, że jeden z największych (jak nie największy) street artowy twórca ruszył do Borodzianki i pierdolnął kilka swoich wizytówek. A to baletnicę, a to dziecko pokonującego judokę czy dzieci siedzące na zaporze. Niby mały gest, ale napawa to mieszkańców Ukrainy radością. Ktoś naprawdę się nimi interesuje. Oczywiście artysta zrobił to po tajniaku, nikt nic nie widział i nadal krążą tylko spekulacje na temat jego tożsamości. Właśnie takie informacje chcę przekazywać. Trzeba znajdywać promyk w mroku.

15.11

Teoria

Czysto teoretycznie mamy 8 miliardów ludzi na świecie. Nikt tego dokładnie nie policzył, sa tu delikatne szacunki i oczywiście stawiam na to, że jest nas w chuj więcej. Jednak właśnie dziś w Manili na Filipinach urodziła się osoba, za sprawą której liczba ludzi żyjących na świecie sięgnęła ośmiu miliardów. Jak już wspomniałem jest to teoria, a faktycznie to dziecko mogło się urodzić w każdym kraju na świecie i to wcale nie dziś. ONZ szacuje, że w drugiej połowie wieku liczba ludności świata dobije do 10 miliardów i na takim poziomie powinna się zatrzymać. Czy nie jest to za dużo? Czy Ziemia to wytrzyma? Te pytania pozostaną na tą chwilę bez odpowiedzi, choć jak dalej tak pójdzie to stawiam, że znam już odpowiedzi.

G20

Temat wojny w Ukrainie zdominował pierwszy dzień szczytu G20 na indonezyjskiej wyspie Bali. Na zaproszenie organizatorów przed liderami największych gospodarek świata, korzystając z połączenia zdalnego, wystąpił Wołodymyr Zełenski. Oczywiście padło wiele ważnych zdań, które usłyszał Ławrow.

Jaki był tego skutek? Taka tam Rosja wyjebane miała na to co się aktualnie dzieje na szczycie G20. Po południu ogłoszono alarm przeciwlotniczy na terytorium całej Ukrainy, z wyjątkiem okupowanego Krymu. Rosjanie wystrzelili około 100 rakiet i to największa taka salwa od początku wojny. Spadły między innymi w obwodach lwowskim, charkowskim, wołyńskim, odeskim, a także na dwa budynki w Kijowie. Część została zestrzelona.

BBN

Tym razem w Tygodniku Szyderczym nie o stacji BBC (albo Big Black Cock’u) tylko nasze Biuro Bezpieczeństwa Narodowego. Choć muszę przyznać, że więcej dowiedziałem się z BBC niż od naszego rządu tego dnia. Mianowicie nasz kochany Premier Mateusz Morawiecki w porozumieniu z prezydentem zwołał w trybie pilnym Komitet Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i Spraw Obronnych. Wszystko działo się około godziny 19 i każdy zachodził w głowę “o chuj chodzi”. Okazało się bowiem, że dwie rakiety spadły na teren naszego kraju i zabiły dwie osoby w suszarni kukurydzy. Trafiły one w miejscowość Przewodów. Tego dnia uświadomiłem sobie, że odkładanie zakupów na następny dzień jest złym posunięciem. Tym bardziej, że akurat naprawdę musiałem papier toaletowy kupić… Tyle było informacji potwierdzonych tego dnia.

16.11

Po Katastrofie

Środa pod dyktando zdarzenia z poprzedniego dnia jak łatwo się domyślasz. Rosjanie prowadzili poprzedniego dnia zmasowany ostrzał Ukrainy i najprawdopodobniej ukraińska antyrakieta, która miała zestrzelić rosyjski, pocisk spadła po stronie polskiej. To nie był atak na Polskę. Nie ma żadnych dowodów, że rakieta została wystrzelona przez Rosję – poinformowali nas wszystkich prezydent i premier. To dopiero początek, całego potoku informacji. Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg potwierdził wersję Dudu i Morawieckiego i podkreślił przy tym, że eksplozja w Polsce to nie wina Ukrainy. Do tego wszystkiego dorzucę Joe Bidena, który w odpowiedzi na pytanie o ruskiej zabłąkanej rakiecie trafiającej w Polskę szybciutko odpowiedział, że ma “inne informacje”. No spoko.

Reakcja

Z jednej strony fajnie, ale mam uwagę do tego. To jest jedna z tych sytuacji, gdy opozycja wspiera, a nie krytykuje rząd. Gdyby nie wtorkowy, zmasowany ostrzał Ukrainy, wybuch po polskiej stronie granicy nie zdarzyłby się – ten pogląd podzielają liderzy większości partii opozycyjnych. W Polsce to rzadka polityczna jedność i jakoś mi tak lepiej na sercu się zrobiło, że nie robią dymu. Ja jednak prywatnie zadaję sobie pytanie “jakim cudem ona spadła”. Wojna na Ukrainie trwa ponad 260 dni, a my nadal nie potrafimy ochronić swojej (chociażby) wschodniej granicy. Nie mamy ochrony? Nie da się? No kurwa mać… proszę o wiele?

Demografia by PiS

Tak się akurat złożyło, że w cieniu wydarzeń z Przewodowa przeszła bokiem akcja ze strategią prawicy na dzietność. Niestety tym razem nie będę się śmiał z tego, że mamy “mało dzieci, bo kobiety dają w szyję”. Tygodnik Szyderczy odnotowuje to, że rząd obiecuje dbać o trwałość rodziny, zabezpieczyć potrzeby mieszkaniowe i zdrowotne młodych Polaków. Z naciskiem na “obiecuje”. W “Strategii demograficznej 2040” nie ma pieniędzy na in vitro. Zapłodnienie ma być naturalne, tak jak i poród, a cesarki będą ograniczane. No mają ewidentnie dobre pomysłu tylko raczej dla przeludnionych Indii czy Chin. My potrzebujemy wręcz odwrotnej strategii. Dokument wygenerowany w związku z tą strategią liczy 130 stron. Powodzenia w zapoznawaniu się jak ma być dobrze podczas gdy są same złe rozwiązania tam przedstawione.

17.11

Meanwhile

My tutaj gadu-gadu, a tymczasem muszę nawiązać do zeszłego wydania Tygodnika Szyderczego w którym wspomniałem o wyborach do Kongresu w USA. Muszę oznajmić, że po czterech latach w opozycji republikanie przejęli Izbę Reprezentantów… choć ledwo. Dostali gratulacje od Joe Bidena i kłopotliwy prezent od Donalda Trumpa, który ogłosił, że wystartuje w wyborach na prezydenta w 2024 roku. Jakby to napisać ładnie? Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Drinken i Hulanken

Jak pijesz to nie jedź. Będę to zawsze powtarzał i zawsze będę gardził ludźmi, którzy po wypiciu choćby jednego piwa siadają za kółko. Takim sposobem zmarła moja matka w wypadku – przez pijanego kierowcę. Także bardzo miło mi napisać, że w końcu oczekuję na podpis pierwszego długopisu kraju. Bo właśnie jeszcze tylko podpis prezydenta i policja zgodnie z prawem będzie konfiskować auta pijanych kierowców. Będzie mogła to robić w przypadkach, gdy kierowca ma półtora promila alkoholu we krwi i prowadzi auto, albo jeżeli ma pół promila i spowodował wypadek. Ze stratą będą musieli liczyć się też ci, którzy za kierownicą pod wpływem alkoholu zatrzymani zostaną po raz drugi, czyli recydywiści. 

Może nie jest to sprawiedliwe, bo jeden straci grata wartego 3 tysiące, a inny straci furę wartą pół miliona. Jednak jak najbardziej słuszne! Nie interesuje mnie czym jeździsz, ale jak jeździsz po pijaku to kurwa pora na auto-nogi i drałowanie do pracy, z dziećmi do szkoły, na zakupy… bez samochodu. Osobiście jeszcze bym wprowadził taką poprawkę, która gwarantuje, że tego samochodu nie odzyska nawet odwołując się do samego Kaczyńskiego.

Dudu

Nasz prezydent w przeciwieństwie do złego Trzaskowskiego, który dopiero dotarł do kraju po wizycie w Meksyku (Oj! Oj! – dwa dni po katastrofie) zjawił się w Przewodowie na miejscu katastrofy. Żeby tylko oni tak prężnie działali od początku. Niestety było nerwowo i groźnie, bo przez kilka godzin Polacy nie wiedzieli, co się stało. Rząd w swoich komunikatach był bardzo oszczędny, a o tym, że na Polskę spadła rakieta, dowiedzieliśmy się nieoficjalnie od Amerykanów. Mam w chuj zastrzeżeń do działań całej tej ekipy. Bardzo źle jest siedzieć i nie dostawać informacji co się stało przez jakieś 6 godzin od czasu zdarzenia. Przez 6 godzin podczas których tylko USA dawało mi szczątki informacji, któe non stop starałem się potwierdzić. Szczęście w nieszczęściu, że Dudu tam pojechał, bo dał mi zajebisty pretekst do mema… tego mema:

Tygodnik Szyderczy

18.11

Pożar

Tygodnik Szyderczy uwielbia ludzi nieszablonowych. Takich, którzy nie boją się wypowiadać kontrowersyjnie i w punkt. Do zacnego grona takich ludzi wpisał mi się po raz kolejny już dr Bogusław Grabowski, który jest byłym członkiem Rady Polityki Pieniężnej. Jak ładnie podsumował Polska dramatycznie się zadłuża, a rząd wydaje coraz więcej i nie chce, by Sejm patrzył mu na ręce. ten sam rząd dziurawi regułę wydatkową, a na pytanie co myśli o inflacji i budżecie odparł, że “mamy tutaj takie piękne -prawie fachowe- określenie na ten temat: pożar w burdelu. Budżet jak twierdzi stał się fikcją dlatego mówił o komisji śledczej i Trybunale Stanu dla polityków rządu. Nie on pierwszy i zapewne nie ostatni wspomina, że niebawem może taka furtka się otworzyć.

Pedofilia

Jak ja dawno nie czepiałem się pedofilów w sukienkach. Episkopat zasłania się konkordatem w kwestii przekazywania akt Państwowej Komisji do spraw Pedofilii. Komisja jest ignorowana. Dlatego Sejm nakazuje w ustawie przekazywanie jej dokumentów, ale jednocześnie PiS nie godzi się na zapis o karach dla tych, którzy tego odmówią. Więc na chuj taka ustawa? Między innymi to właśnie kościół odmawia, a według statystyk 30% spraw pedofilii w Polsce obraca się dookoła duchowych. Nie zrozum mnie źle. Nie jest tak, że co trzeci duchowny to pedofil tylko co trzeci pedofil to duchowny – jest różnica. Czy idąc tym śladem nadal kościół pozostanie bezkarny? Opozycja podobnie jak i ja w tej sprawie zarzuca władzy hipokryzję.

Ręka Rękę

Ponad 400 tysięcy złotych wpłaciły na kampanię Joachima Brudzińskiego do Parlamentu Europejskiego osoby zatrudnione w spółkach i instytucjach zależnych od rządu. To ponad 80 procent wpłat na jego kampanię. Jest to w chuj sprawiedliwe co nie? Jak można zapewnić sobie ciepłą posadkę gdzieś jako członek rady w chuj wie czym? Polizać dupę i wpłacać daniny na konto wskazanej osoby. W tej sprawie chodzi już o możliwy konflikt interesów. Ile takich osób było? A no sporo jak nie większość. Poczekam na oficjalne podsumowanie, które zapewne niebawem zostanie sporządzone. Ja tam jak coś też mogę z wypłaty na poziomie minimum 700k rocznie dawać 50k w darowiznach. Tylko znajdźcie mi dobrą fuchę.

Tygodnik Szyderczy

19.11

Katar

Już mundial jest tuż, tuż. Dlatego mimo wszystkich kontrowersji dookoła budowy stadionów i infrastruktury pojawiła się tam nowa fucha. Stadiony w Katarze wybudowali robotnicy, którzy do Kataru przyjechali w celach zarobkowych z całej Azji. Teraz pracują jako kibice na stadionach i poza stadionami. Prawdziwych kibiców w Katarze jest mało, bo ze względu na skromną bazę noclegową dla wielu jest to po prostu zbyt drogie. Ciekaw jestem, czy w podliczeniu budżetu jaki został przeznaczony na tą imprezę (200 miliardów dolarów) wliczyli w to koszty kibiców-statystów. Jest to niewątpliwie najdroższy mundial w historii i długo nic go nie przebije, bo jakby podliczyć wszystkie dotychczasowe tego typu imprezy to się nie uzbiera tyle pieniędzy wpompowanych co tam na raz.

Pałac

Pod pałacem naszej głowy państwa znów się zebrały osoby ze smutna sytuacją. Ostatnio mam wrażenie po kolei każda grupa się zbiera a to pod dziuplą Pinokia, a to pod Sejmem, a to przed Dudy willą. Tym razem padało w chuj ciężkich pytań jak na przykład “jak przeżyć, kiedy zasiłek jest głodowy, a dorobić nie można, bo można go stracić?”, czy “Jak żyć, kiedy na życie nie zostaje prawie nic, a na rehabilitację i tak nie wystarcza?” Dokładnie. Tym razem to opiekunowie osób z niepełnosprawnościami przyszli z tymi pytaniami przed Pałac Prezydencki. 

Ich sytuacja jest patowa od lat i w sumie mnie to dziwi, bo rząd robi wszystko, aby takich osób było coraz więcej. Aborcja? Nie istnieje niemal. Więc dlaczego wciąż są w tej samej trudnej sytuacji… Lepiej dać kolejne dwa miliardy na TVP, albo kilkadziesiąt milionów Rydzykowi. Pierw propaganda i dbanie o “swój” krąg wyborców, później o swoich ludzi na stołkach… a zwykły szary człowieczek niech zdechnie. Zdechnie, albo robi za miskę ryżu jak to Morawiecki u Sowy powiedział.

Rozmowy?

Jakie kurwa rozmowy? Halo? Szymon Szynkowski vel Sęk to nasz wybitny specjalista, który jak pamiętasz z zeszłego wydania Tygodnika Szyderczego wyjebał bo Brukseli pogadać o hajsie. Unijne miliardy wciąż leżą na stole, ale czy to na pewno stół negocjacyjny? Kiedy minister do spraw unijnych mówi o toczących się rozmowach, to unijny komisarz mówi o tym, że teraz już nie ma żadnych negocjacji. Jest ocena realizacji zobowiązań. A zobowiązania są mniej więcej tam, gdzie Glapiński ma dbałość o wartość złotówki… w dupie.

Tygodnik Szyderczy

20.11

Ostrzał

To jest niestety już czwarty raz w historii Tygodnika Szyderczego kiedy jestem zmuszony ponownie napisać o bliskości do katastrofy na skalę jakiej sobie nie wyobrażasz. Ukraiński Enerhoatom podaje, że Rosjanie ostrzelali na terenie Zaporoskiej Elektrowni Atomowej infrastrukturę konieczną, by przywrócić produkcję energii dla Ukrainy. Jaki był odzew? W Helsinkach premierzy Finlandii i Polski obiecali dalszą pomoc dla Ukrainy i wzywali do kolejnych sankcji przeciwko Rosji. To by było na tyle podczas gdy rosyjskie super-dokładne rakiety (rozstrzał od celu do pół kilometra) napierdalają w okolice elektrowni atomowej. Największej elektrowni atomowej na naszym kontynencie.

Katar

Katar jest krajem, który dopiero lekko pond pół wieku jest wewnętrznie suwerennym krajem. W ciągu ostatnich kilkunastu lat z małej dziury gdzieś na Półwyspie Arabskim z biedą taką, że nawet muchy tam nie latały Katar stał się jednym z najbogatszych krajów na świecie. No dobra Ci Emirowie, Szejkowie i inni ważni mają hajsu jak lodu co zresztą widać po kosztach imprez jakie tam robią. O dziwo ostatnimi czasy zrobili w tym swoim małym państewku (11 tysięcy kilometrów kwadratowych) kilka mistrzostw świata: w siatkówce, kolarstwie szosowym i teraz mundial. Nie zmienia to jednak faktu, że mecz otwarcia jaki rozegrali z Ekwadorem wystawił ich na pośmiewisko. Zapomnieli i za to zapłacić, aby wygrać. Dostali sromotny wpierdol 2:0 i stali się pierwszym gospodarzem mistrzostw świata, który przepierdolił mecz otwarcia. Nasza kadra w chwili pisania Tygodnika Szyderczego dwa dni jest na mundialu i wciąż ma szansę… nie rozegrali jeszcze meczu.

Pieseł czy Koteł

Jako swojego rodzaju twarz schroniska dla zwierząt, osoba z dumą popierdalająca w koszulce “Nie kupuj – Adoptuj” muszę na zakończenie nawiązać do tematów zwierzęcych. Nie zdarza się to często, ale od czasu do czasu czuję się zobowiązany do takich posunięć. Kto mi zresztą zabroni? Coraz więcej właścicieli staje przed dylematem – pusta lodówka czy pełna miska. Pies czy kot stają się dobrem luksusowym, na które w trudnych czasach coraz trudniej sobie pozwolić. Widać to oczywiście w pełnych po brzegi schroniskach, które też ledwo wiążą koniec z końcem. Dlatego to jest moment na apel Szydercy w twoją stronę:

Jeżeli możesz to pomóż, bo pomaganie jest fajne. Jak nie możesz zaopiekować się jakimś zwierzakiem ze schroniska to chociaż wpłać na nie lub kup karmę i zawieź. Tak po prostu – tak po ludzku. Na zachętę podsyłam Piesełka, który zawsze ma oczy pełne miłości. Nie żeby coś, ale jak lejesz na schronisko to postaw kawę autorowi Tygodnika.

Tygodnik Szyderczy

Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak co wydanie tak i tym razem pora na steki z pasków. Steki bzdur? A no bywają i takowe. Ja tam chętnie bym jakiegoś zjadł jakbyś mi dał Drogi Czytelniku na kawę… lub na leki. Zapraszam do lektury.

Kościół

JERZY POŁOMSKI 1933 – 2022.

DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR WYPADKÓW DROGOWYCH.

PAMIĘĆ O OFIARACH NIEMIECKICH ZBRODNI.

Samochwała

“HEART OF EUROPE”.

WIELKI FINAŁ “HEART OF EUROPE”. (X2)

“SYLWESTER MARZEŃ” ZNÓW W ZAKOPANEM.

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

SKUTECZNA WALKA Z ROSYJSKĄ DEZINFORMACJĄ.

DZIŚ FINAŁ “THE VOICE OF POLAND”.

EMOCJONUJĄCY FINAŁ “THE VOICE OF POLAND”.

PiS

SONDAŻ: POLACY POPIERAJĄ OCHRONĘ GRANIC.

PILNA NARADA W BBN.

POLSKA GOSPODARKA ODPIERA KRYZYS. (X2)

“DLA DOBRA WSPÓLNEGO”.

RZĄD WZMACNIA OCHRONĘ POLSKIEGO NIEBA.

POLSKA BUDUJE POTĘŻNĄ ARMIĘ.

ŚLEDZTWO PO WYBUCHU.

TRUDNA WALKA Z PUTINFLACJĄ.

ZAOSTRZENIE KAR DLA GROŹNYCH PRZESTĘPCÓW.

WSCHODNIA GRANICA SILNIE CHRONIONA.

ROŚNIE POPARCIE PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI.

POLSKA ROZWIJA SIĘ POMIMO KRYZYSÓW.

RZĄD INWESTUJE W BEZPIECZEŃSTWO POLAKÓW.

ŚLEDZTWO PO WYBUCHU W PRZEWODOWIE.

WIZJA POLSKI.

SILNE POPARCIE DLA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI.

Nie PiS

KOŚCIÓŁ NA CELOWNIKU POLITYKÓW OPOZYCJI.

ATAK NA BUDOWĘ POTĘŻNEJ POLSKIEJ FIRMY. (ORLEN PACZKA)

TRUDNE PYTANIA O WPŁATY NA PARTIĘ TUSKA.

OPOZYCJA BLOKUJE PIENIĄDZE DLA POLAKÓW.

Kraj

BIAŁO-CZERWONI RUSZAJĄ NA MUNDIAL.

Z MIŁOŚCI DO POLSKI.

TRADYCJA W CYFROWYM WYDANIU.

ZARZUTY DLA NOŻOWNIKA.

BIAŁO-CZERWONI RUSZAJĄ NA MUNDIAL.

SZOK W PRZEWODOWIE.

OSTATNI TEST PRZED MUNDIALEM.

PO WYBUCHU W PRZEWODOWIE.

PREZYDENTURA, KTÓRA ZMIENIŁA POLSKĘ.

PRZED PIERWSZYM GWIZDKIEM.

POLAK SZEFEM MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZACJI.

POŻEGNANIE OFIAR WYBUCHU W PRZEWODOWIE.

UWAGA NA ŚLISKIE DROGI!

WARTO SIĘ BADAĆ.

Świat

ŚWIAT WALCZY Z PUTINFLACJĄ.

DEBATA O PROBLEMACH ŚWIATA.

DEBATA O GLOBALNYCH WYZWANIACH.

NIELEGALNI MIGRANCI SZTURMUJĄ EUROPĘ.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RÓWNEJ PŁACY.

JEST NAS JUŻ 8 MILIARDÓW.

WOLNY ŚWIAT MUREM ZA POLSKĄ.

JEDNOZNACZNA REAKCJA SOJUSZNIKÓW POLSKI.

USA GWARANTUJĄ BEZPIECZEŃSTWO POLSKI.

ODLICZANIE DO MUNDIALU.

USA: ZWYCIĘSTWO REPUBLIKANÓW.

ŚWIATOWY DZIEŃ WCZEŚNIAKA.

NIEMCY BLOKUJĄ PIENIĄDZE DLA POLAKÓW?

OSTATNIE ODLICZANIE PRZED MUNDIALEM.

WIELKIE ŚWIĘTO PIŁKI NOŻNEJ.

Ukraina

UKRAIŃCY PŁACĄ KRWIĄ ZA WOLNOŚĆ.(X2)

Rosja

ZBRODNICZY ATAK ROSYJSKICH MORDERCÓW.

ROSYJSCY BANDYCI NISZCZĄ UKRAINĘ.

OGROMNA SKALA ROSYJSKIEGO BARBARZYŃSTWA.

KOLEJNY ZBRODNICZY ATAK ROSJI NA UKRAINĘ.

SZOKUJĄCE DOWODY ROSYJSKICH ZBRODNI.

ROSYJSCY BANDYCI MORDUJĄ UKRAIŃCÓW.

270. DZIEŃ ROSYJSKIEJ AGRESJI NA UKRAINĘ.

ROSJA ZAGROŻENIEM DLA CAŁEGO ŚWIATA.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Do podsumowania Tygodnia nadaje się naprawde wiele rzeczy. Tym razem jednak nie będę rozwijał tutaj myśli o takich sprawach jak rakiety, piłkarzyny i tym podobne mniej lub bardziej istotne rzeczy. Skupie się na Sebusiu.

Obiecałem Hulka na zachętę więc oto i on najpierw:

A teraz kurwa głaszcz
Vettel

W niedzielę zakończył się sezon Formuły 1. Oczywiście zwycięstwo zapewnił sobie już jakiś czas wcześniej Max Verstappen. Jednak kilku kierowców nie będzie już z nami w następnej edycji. No słabi byli, kontrakty się pokończyły i ogólnie chujnia z patatajnią. Jeden tylko postanowił się pożegnać na dobre z F1 – Sebastian Vettel. Osobiście bardzo polubiłem tego szwaba, który poza tym, iż zdobył cztery razy tytuł mistrzowski poza torem był mega pozytywną osobą. Często udzielał się charytatywnie, służył dobrą radą innym… czy był dobrą podporą na gali. Taki niezwykły Sebuś jeszcze jak jeździł dla Ferrari podtrzymywał najebanego Raikkonena na głównej scenie. No mega smutno mi, że już nawet na tej jego “emeryturze” w bolidzie niższych możliwości nie będzie mi go dane zobaczyć.

Oczywiście oczekuję już na kolejny sezon w którym będą o dwa wyścigi więcej niż w obecnym co daje mi jeszcze więcej funu z oglądania… i więcej wkurwa mojej pięknej, że znowu te gówna w kółko jeżdżą całą niedzielę.

Tygodnik Szyderczy
Podsumowanie

Masz temat? Masz propozycję współpracy? Wszystko jest możliwe z Włóczykijem. Włóczykijem, który już ponad rok pisze dla Ciebie Tygodnik Szyderczy. Numer jeden wśród niezależnych tygodników online (według autora).

Ewentualnie mogę się u Ciebie podjąć jakiejś pracy w weekend. Robię wszystko (prawie). Nie usuwam tylko ciąż ani nie robię niczego niezgodnego z prawem. Z resztą prac się dogadamy.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Otagowano , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *