Tygodnik Szyderczy 1.11-7.11

Tygodnik Szyderczy 1.11-7.11

1.11

Tygodnik Szyderczy rozpoczynam od protestów jakie opanowały nasz kraj. #AniJednejWięcej to hashtag przewodni towarzyszący sprawie Izabeli z Pszczyny, która zmarła z powodu pojebanego prawa jakie posiadamy w naszym kraju. Trybunał Julii zadecydował jakiś rok temu, że aborcja nie jest w porządku co wywołało falę strajków i manifestacji kobiet. Teraz zdecydowanie należy ponowić podnoszenie krzyku, bo sprawa wtedy ucichła, a dramaty kobiet rozgrywają się wciąż każdego dnia.

Ona 20 lat, on dwa lata starszy i mały bobas już nie zamieszkają w hotelu żadnym jako rodzina przez wpadkę. Wynajmowali pokój w hotelu, korzystali z niego i z atrakcji hotelowych na maksa po czym uciekali i tak ponad dwadzieścia razy. Teraz mają śliczne lokum na trzy miesiące i grozi im 8 lat, a o losie niewinnego dziecka zadecyduje sąd. Kurde dla mojej osoby nie do pomyślenia jest kradzież czegokolwiek a oni mieli Las Vegas i Las Palmas za frytki tyle czasu. Jakim to człowiekiem trzeba być, aby z takiego hotelu nie dość, że za darmo na sępa mieszkać to jeszcze go okradać?

Dwóch piętnastolatków wpadło do szybu w taniej podróbie zamku w Łapalicach na Kaszubach. Chcieli chłopacy trenować parkour co popieram, ale mogli zachowywać się ostrożniej. Szczerze mówiąc ten biznesmen z Gdańska, który rozpoczął budowę i mu się hajs skończył powinien zabezpieczyć teren, aby do wypadków tam nie dochodziło, ale na co skoro można olać temat? W tym wydaniu Tygodnik Szyderczy zbiera od was informacje o podobnych ruinach w naszym kraju. Zaciekawiła mnie ta sprawa, aby orientacyjnie zapobiegać tego typu zdarzeniom. Może dzięki akcji uda się uratować choć jedno dziecko, które kiedyś wyjdzie pobiegać… i nie wróci. Pisz lub wyślij zdjęcie z opisem lokalizacji, kontakt znajdziesz w dziale WSPÓŁPRACA.

Zajmijmy się tym

2.11

O Solidarnej Polsce Zbysia Ziobry dawno nie było na łamach tygodnika. Tym razem są przeciwni możliwości sprawdzenia przez pracodawcę czy pracownik jest zaszczepiony. Janusz Kowalski otwarcie mówi o ustawie “NIE”, a sam Niedzielski powinien przemyśleć swoją obecność w rządzie. Jest to jeden z nielicznych projektów, za którym jestem jako obywatel i chyba po raz pierwszy nie śmieję się z ministra zdrowia. Każdy pomysł, który usprawni szczepienie się neandertalczyków uważam za słuszny.

Gaz w Tarnowie Podgórnym ma być droższy o 170 procent. Inflacja w Polsce jest na najwyższym poziomie od ponad 20 lat. Jednym z drastycznych przykładów galopujących cen w najlepszej ojczyźnie jaką mamy może być zapowiedź podwyżek cen gazu. Global Finance twierdzi że Adam Glapiński jest w gronie trzech najgorszych szefów banków centralnych w Europie. I to powinno nam dać sporo do myślenia skoro jesteśmy porównywani do Ukrainy czy Białorusi. Przecież od czasów rozbiorów nie mieliśmy takich sukcesów gospodarczych jak za jego czasów…

Nie zabraknie w tym wydaniu pOsła Suskiego, który wypowiedział się na temat decyzji sądu Apelacyjnego odnośnie zakazu marszu niepodległości. “Zakaz marszu niepodległości był w Polsce w czasie okupacji niemieckiej” jak twierdzi sam mistrz szpady giętej. Jednak narodowców w moim mniemaniu trzeba cytując Nitrasa opiłowywać z przywilejów, bo to co odpierdzielają z PiS-em za nasze pieniądze przechodzi ludzkie pojęcie.

Dobry patent na wyrwanie koleżanki?

3.11

Rada Polityki Pieniężnej na posiedzeniu zdecydowała się na kolejną podwyżkę stóp procentowych. Stopa wzrosła z 0,50 procent do 1,25 procent. Decyzja oznacza wzrost rat kredytów zaciąganych w złotówkach. Dla przykładu bierzesz 300000 złotych na 30 lat płacisz więcej o 150 złotych. Oczywiście podniesienie stóp poza smrodem wiąże się z tym, że inflacja będzie spadać wolniej. Do tego potrzeba podstaw ekonomii- czego tu wymagać od polityków czy Glapińskiego? Choć z tym drugim sprawa wygląda tak, że dział prasowy NBP go broni jak ostatniego pieroga na talerzu ojciec.

Western City pod Karpaczem zgubiło w sierpniu pana lamę. Do tej pory akcja poszukiwawcza trwa, a sam zaginiony pojawia się turystom od czasu do czasu w Karkonoskim Parku Narodowym. Szczerze napiszę, że ta informacja nie jest jakaś wybitna, ale jak można zgubić lamę i cztery miesiące jej szukać? To tak jakby mi Hulk zwiał dziś i bym go dzielnie poszukiwał aż do marca. Przecież to nie jest 50 groszy, aby nieodwracalnie przepadło spadając w wysoką trawę.

Polska zrobiła drzwi otwarte. Właściwie to niechcący przez nieudolność rządu obecnego i poprzednich. Mieliśmy do tej pory jeden podwodny okręt wojenny, który właśnie wpadł do suchego doku na jakieś cztery miesiące. ORP Orzeł nadaje się nie na prace remontowe tylko na żyletki niestety, a o nowych okrętach tylko się słyszy od 2017 roku jak zapewniał Macierewicz i jego następca. Od dziś jak jakiś nasz okręt się zanurza to znaczy, że tonie, a “brukselscy najeźdźcy” niech wpadają od Bałtyku… bo tam jest luźno.

W tej chwili Wenezuela ma więcej okrętów działających od nas… o dwa.

4.11

Pociskają po nas nawet na Kongresie USA gdzie padają bardzo konkretne ostrzeżenia kierowane pod naszym adresem i oczywiście Węgier. Eksperci amerykańskiej Komisji Helsińskiej oceniali między innym stan demokracji, mediów, sądów oraz stosunków z Unią Europejską. Ich zdaniem stan demokracji w Polsce i na Węgrzech stale się pogarsza, a USA powinny rozważyć sankcje gospodarcze. W sumie całkiem nieźli Ci amerykańscy analitycy, ale mogli sobie znaleźć jakieś trudniejsze sprawy do analizy, a nie oczywistą oczywistość…

Niedaleko przychodni w Swarzędzu zmarł mężczyzna, który chwilę wcześniej zasłabł. Do przyjazdu pogotowia nikt jednak nie udzielił mu pomocy, choć w tłumie gapiów były pielęgniarka i lekarka z przychodni. Przemysław nie doszedł do przychodni, gdyż po drodze dostał zawału, a znieczulica znowu miała swój triumf nad odruchami ludzkimi. Medycy składają donos do izby lekarskiej, a sama żona zmarłego zawiadomienie do prokuratury. Ja najchętniej bym wyjebał tych pseudo pracowników służby zdrowia z dożywotnim zakazem udzielania im pomocy medycznej.

Kowalski z Solidarnej Polski powiedział w programie “Onet Opinie”, że w 2027 roku mogłoby się odbyć się w Polsce referendum w sprawie wyjścia z Unii Europejskiej. Polski rząd odcina się od słów posła. Jednak moje serce podbił Terlecki, który zabłysnął niczym ja najebany na karaoke. Mówił o tym, że Kowalski może sobie referendum zrobić co najwyżej w domu. Bez kitu ten dzień sponsoruje ponury Rysiu, który mi dał sporo uśmiechu na twarzy.

Tygodnik Szyderczy
…ani gacie.

5.11

Wznawiamy rozmowy z Czechami o kopalni w Turowie. No kurde nie wiem czy gratulować, czy płakać. W sumie jak już płakać to ze szczęścia czy też ze śmiechu? Nie wiem jak im pójdą negocjacje, ale wysłali do naszych południowych sąsiadów Anne Moskwę. Nie mogło się to inaczej skończyć jak kolejną klapą… 18 klapa z rzędu. Licznik bije nadal, a sama pani minister mówi, że w następnym wydaniu Tygodnika Szyderczego sprawa będzie już zakończona. No kurwa zobaczymy.

Dziewięcioletnia Malwina 3 lata temu ucierpiała w wypadku samochodowym. Jej ojciec zginął, a ona sama dostała sporą lekcję życia. W publicznej opiece zdrowotnej ona i jej mama odbijali się od drzwi do drzwi. Jednak znaleźli się lekarze, którzy zreperowali jej mięsień piersiowy za darmo. Zrobili jej operację w prywatnej klinice twierdząc, że jakby zostawili mięsień w tej samej pozycji… to miałaby pierś pod pachą. Ciesze się, że są wciąż ludzie, którzy pomogą bezinteresownie drugiej osobie. Poznańska prywatna klinika na bank nie straci na takiej akcji, a wręcz przeciwnie- sporo zyskuje w oczach zwykłych ludzi. Niech teraz wyjdzie Niedzielski i powie, że nasza służba zdrowia jest zajebista i dobrze opłacana.

Kurde bez kitu zostawiłem na koniec dzisiejszego dnia hit. Na Dworcu Gdańskim w Warszawie na elektroniczne wyświetlacze naklejono papierowe rozkłady jazdy. Najlepszy jest jednak Karol Jakubowski pracujący w PKP wyjaśniający, że to rozwiązanie tymczasowe i że kolej reaguje na potrzeby klientów. Kurde od razu mi kojarzy się głos zmęczonej pani nadającej przez megafon “za utrudnienia przepraszamy”. A użytkownicy dworców jak potrzebują memów to niech wbijają na Fanpage Włóczykija . Tam mają tego pod dostatkiem i nie musza lecieć na dworzec.

Tygodnik Szyderczy
I postanowisz wyjść na wprost oczekiwaniom ludzi.

6.11

Na festiwalu muzycznym w Houston w stanie Teksas zginęło co najmniej osiem osób, a jakieś trzy setki zostały poszkodowanych po szarży. Wśród uczestników imprezy wybuchła panika po tym, jak 50000 tłum zaczął napierać na scenę. Pomysłodawcą festiwalu Astroworld jest Travis Scott (ten od słynnej “miliarderki” Kylie Jenner), który kilka razy przerywał koncert, aby uspokoić tłum. Bez skutku… Ja się pytam jakim cudem na tak wielkim festiwalu mogło dojść do takiej chujni. Przykładowo na takim Woodstocku nie dochodzi do takich ekscesów. Da się?

Chyba w każdym wydaniu Tygodnik Szyderczy musi wspomnieć o tego typu osobie. Obiecywał wspólne życie, małżeństwo i zapewniał o swojej miłości. 30 letni ziomuś oczarował kobietę, która wzięła kredyt i przekazała mu 54 tysiące. Ziomuś zniknął, a policja go odnalazła w domu z piątką dzieci i żoną. W Dąbrowie Górniczej mistrzowi sprawdzili telefon, a tam się okazało, że osób jak ta 33 latka było więcej. Temu asowi też grozi 8 lat więzienia, a aktualnie może sobie filtrować tylko ze współwięźniami w areszcie. Drogie panie pamiętajcie, że takich pięknych, mądrych i uczciwych osób jak ja w sieci jest niewiele i dobrze się zastanówcie zanim podejmiecie jakieś dziwne kroki. Przede wszystkim szanujcie siebie.

Pielęgniarki z Kalisza w ilości trzech sztuk trafiły do aresztu z racji walenia w chuja z certyfikatami covidowymi. 500-700 złotych kosztował paszport organizowany przez urodziwe panie, które teraz mogą posiedzieć nawet 8 lat w więzieniu. Ponad setka osób, którym pomogły też oczywiście będzie miała kłopoty. Ja sam jestem za zaostrzeniem kar dla takich osób, które świadomie oszukują w sprawie choroby. Choroby, która wbrew pozorom istnieje i potrafi zabijać.

I oby łapali takich osób więcej.

7.11

Przychodzi Rydzyk do Morawieckiego. Za 18 milionów złotych powstała ostatnia inicjatywa najlepszego ojca z Torunia. Morawiecki przedstawił Dworczykowi SMS-y od “kapłana”, ze skargą na ministra, który nie zajął się jeszcze jego pieniędzmi. W tle także tuszowanie faktury na 1,2 miliona złotego dla szkoły Tadka. Kurde niech mi ktoś poda numer do Morawieckiego. Też mam zajebiste pomysły, które potrzebują lekkich funduszy. Żartuję ja nie okradam Polaków.

Tygodnik Szyderczy poruszy teraz temat dializowanych pacjentów. Mam wśród dalszej rodziny osobę, która zmarła podczas pandemii na Covid-19 i znam temat od podszewki. Dializowani pacjenci w 1/4 umierają. Wielu z nich zaraża się nawet podczas drogi do punktu dializ. Osoba, którą znam musiała jechać do Grudziądza, gdzie był oddział specjalistyczny dla chorych na Covid. Tam po trzech tygodniach zmarł. Nie dalej jak wczoraj spotkałem się z jego żoną, która potrzebowała naprawdę dużo czasu, aby jako-tako dojść do siebie po stracie męża. Szczepcie się kurwa nie bądźcie idiotami.

W Afganistanie po objęciu rządów przez Talibów rośnie fala handlu dziewczynkami. CNN Exclusive zrobiło reportaż o sytuacji na miejscu. Niestety sprzedają je za opał, żywność, oddają je za długi wobec sąsiadów. Mam dziwne poczucie strachu, że jak tak dalej pójdzie w naszym kraju to może prawo Szariatu tutaj nie dotrze… ale też ludzie będą sprzedawać swoje dzieci aby PKP przejechać z jednego końca Polski na drugi w celu zakupu metra sześciennego drewna z lasu Sasina lub innego mistrza.

Tygodnik Szyderczy
Beneficjenci 500+ będą na szczycie łańcucha pokarmowego.

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak przy każdym wydaniu tak i tym razem zarzucę Cię znaczną ilością bzdetów z wiadomości pierwszego kanału. Tak wciąż to czytuję i się poświęcam specjalnie dla Ciebie. Podzieliłem to już standardowo, aby lepiej ogarniać potok gówna jakim nas próbują karmić.

Kościół

Dziwisz wychwala uczestniczkę eksperymentów medycznych w obozie koncentracyjnym w jej 100 urodziny.

Zdewastowano pomnik świętego Jana Pawła II malując go na pomarańczowo i urywając mu pastorał.

W Piaśnicy rowerzyści jadą w hołdzie bestialstwa jakiego służby SS dokonały na duchownych.

Samochwała

Tłumaczą się, że film ze Szwedzkiego serialu miał na celu tylko odwzorowanie stanu faktycznego rzeczy jaki jest w tym kraju.

Rusza festiwal “Serce Europy”, który chwali sam Kurski. Festiwal jest tylko dla 12 krajów z serca Europy.

Kurski mówi, że TVP jest dumne ze znajdywania utalentowanych dzieci.

PiS

Morawiecki na kolejnym szczycie ostatniej szansy w Glasgow mówił o szantażu gazowym jaki uskutecznia Rosja.

Rząd i Narodowy Bank Polski zapewniają nam dobre prognozy gospodarcze.

Błaszczak mówi, że Polscy Żołnierze są bardzo dobrze przygotowane i nie ulegają prowokacjom Białorusi.

Nie PiS

Polacy są przeciwni działaniom totalnej opozycji.

Tusk znów rozkręca spiralę nienawiści mówiąc o pogróżkach jakie dostał i o Pawle Adamowiczu.

Opozycja zrezygnuje prawdopodobnie z suwerenności naszego kraju.

Pol-Exit nie istnieje, ale istnieją działania Tuska w podżeganiu fake newsami Polaków do sporów.

Po reformach Balcerowicza niektóre regiony bardzo długo się otrząsały po szoku.

Polityczna gra na śmierci Izabeli to wina Tuska. Wszystkie strajki są jego winą.

Kraj

NBP uratował wiele przedsiębiorstw przed upadkiem podczas pandemii.

Glapiński mówi o tym, że inflacja może rosnąć tak do 7% lub troszeczkę wyżej, a później spadnie.

200 tysięcy szczepionek poszło do Serbii i 200 tysięcy poszło do Albanii. Pomagamy biedniejszym krajom.

Redakcja Gazety Wyborczej musi opublikować sprostowanie w sprawie Obajtka.

Na naszej wschodniej granicy powstanie potężna i nowoczesna zapora.

Podczas kongresu K590 w Rzeszowie Glapiński otrzymał specjalną nagrodę.

Zagraniczni inwestorzy chętnie inwestują w naszym kraju.

Każde życie jest cudem o czym świadczą dzieci z zaburzeniami rozwoju.

Pandemia pomaga turystyce krajowej, a Polska jest piękna od gór aż po morze.

Świat

Joe Biden przygotowuje plan ratowania środowiska, ale robi to ospale.

Europa jest bezradna wobec polityki migracyjnej.

Rosja prawdopodobnie zaatakuje Ukrainę i w odzewie na ich prowokacje NATO wysyła okręty na Morze Czarne.

Putin gazem uderzył w kieszenie Europejczyków.

Polska jest konkurencją dla Niemiec. Chodzi o Centralny Port Komunikacyjny.

W Kaliforni gangi rabują sklepy, a wszystko to przez nowelizację prawa. Teraz dopiero po 950$ staje się kradzież przestępstwem.

W Pompejach odnaleziono starożytny pokój biednych ludzi.

Polska nie jest sama w sporze z Unią Europejską. Holenderski publicysta nas wspiera.

Astronauci wracający z międzynarodowej stacji kosmicznej przez ponad dobę nie mają możliwości korzystania z toalety.

Andrzej Duda

Andrzej Duda skierował do sejmu ustawę o “sędziach pokoju”, którzy będą wspierać nasze sądownictwo.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

W sumie to już na tyle w 11 wydaniu najpopularniejszego tygodnika online według referendum u mnie w domu. Mam głęboką nadzieję, że po raz kolejny nie dałem totalnie ciała i jakoś udało Ci się dotrzeć aż do podsumowania (chyba, że tylko to czytasz to już mało fajnie). 10 wydanie wzbudziło sporo śmiechu u was a podczas tego skromnie wrzucę link do portalu PayPalME aby uzbierać z 1,5zł na sztukę szarańczy dla kameleonów czy o zgrozo 5 zł na puszkę dla Hulka. Program Patronite wciąż niedostępny, ale bez obaw- nie jestem posłem, abym nie mógł zrobić czegoś dla ludzi bez interesu. Następny Tygodnik Szyderczy już za tydzień, a tymczasem standardowo:

Pozdrawiam Serdecznie

Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.