Tygodnik Szyderczy 11.10-17.10

Tygodnik Szyderczy 11.10-17.10

11.10

Tygodnik Szyderczy rozpoczynam od podsumowania wczorajszych demonstracji #UniaToMy. Po pierwsze dotacje Glińskiego dla Bąkiewicza i tej kontr manifestacji “narodowców” to jakiś ponury żart mam nadzieję. Za nasze pieniądze fundują sprzęt estradowy dla bandy imbecyli, którzy zagłuszają nie tylko opozycję, ale i uczestniczkę Powstania Warszawskiego. Już walić to, że zagłuszali Hymn zarówno nasz jak i Unii Europejskiej, bo to pokazuje poziom “głupich chłopców”. Boli mnie to, że 3 miliony złotych zamiast wydać na coś sensownego idzie do “bojówek PiS-u”. Cieszy mnie natomiast ilość miejscowości w których manifestacje się odbyły- 120 zgrupowań, które dają nam szansę na lepsze lub takie same jutro.

Znaleźli dzieci z Michałowa, a w sumie to trzy dziewczynki z ośrodka dla migrantów w tej mieścinie. W obozowisku po stronie naszych sąsiadów od Łukaszenki uchwycono je na kamerze w grupie liczącej około 100 osób. Z jednej strony jest to miłe, że dzieci wciąż żyją, a z drugiej natomiast niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego w XXI wieku w “cywilizowanym” państwie ludzie normalni się zastanawiają czy chuja winne dzieci, które są migrantami żyją czy też nie.

Gorzów Wielkopolski ma nowego antybohatera, który po śmiertelnym w skutkach uderzeniu samochodem w 4 letniego chłopca spierdolił z miejsca zdarzenia porzucając swojego Chervoleta. Uciekł z podkulonym ogonem nie po to, aby szukać pomocy, tylko chciał i zostawił tam ojca, na którego rękach umarł jego syn. Po 24 godzinach złapali 37 letniego jegomościa, któremu grozi tylko od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Współczuję szczerze ojcu dziecka.

12.10

Morawiecki wypowiedział się odnośnie sytuacji z Czechami w sprawie kopalni w Turowie. Według niego są to wytrawni szachiści, a turowska kopalnia będzie wciąż działać, bo niestety u naszych południowych sąsiadów trwają wybory, prezydent jest w szpitalu, a do jakiegoś sensownego porozumienia możemy poczekać jeszcze kilka tygodni.

Nie lubię jak IPN się miesza w sprawy polityczne. Krzysztof Wyszkowski zasiadający w kolegium Instytutu Pamięci Narodowej na Twitterze napisał: “Ci powstańcy stają po stronie Dirlewangera”.Tak dla przypomnienia to Oskar Dirlewanger był niemieckim zbrodniarzem wojennym odpowiedzialnym za liczne zbrodnie wojenne popełnione w okupowanej Polsce, Białorusi oraz Słowacji podczas II wojny światowej. Odpowiadał on między innymi za rzeź warszawskiej Woli. Czy ktoś mi wyjaśni jakim prawem ten PRL-owski paź porównuje Wandę Traczyk do tego pokroju osób? Liczę na jego odwołanie z kolegium nawet jak już przeprosił.

W marcu 2018 roku pewien Tomasz wpadł na pomysł zabicia i rozczłonkowania swojej żony. Dokonał tego czynu, po czym, aby zatrzeć ślady rozszczelnił instalację gazową w mieszkaniu kamienicy. Gaz wybuchł, kamienica się częściowo rozjebała, a w skutek tego 4 osoby dodatkowo poszły do piachu. Teraz dostał dożywocie za tamtą zbrodnię po orzeczeniu sądu apelacyjnego. Kamienicy w Dębcu już niema i głęboko wierzę, że takie przypadki o których się pamięta długi czas coraz rzadziej będą opisywane na łamach Tygodnika Szyderczego. W życiu bym nie wpadł na to, aby pociąć swoją żonę i później na dodatek jeszcze jej fajerwerki zapewnić. Tomku- niech Ci ktoś tam też zrobi z dupy jesień średniowiecza.

Ja pamiętam.

13.10

Poszły konie po betonie i to dosłownie, gdyż ruszyła specustawa z murem (czy tam wałem) w tle, a już 28 sierpnia na Fanpage’u Szydercy wręczyłem odznaczenie za ten mur, który ma powstać. Bez przetargu, bez nadzoru, bez pozwolenia i innych pierdół powstanie płotek warty 1,615 miliarda złotych. Nad całą tą zorganizowaną akcją ma stać jako nadzór CBA. To samo biuro przypominam miało kasjerkę, która im wyniosła niemal w reklamówce 9,2 miliona złotych dla męża. Maseczki i afera, respiratory i kolejna… pora na płotek. Ja tam jednak jestem ciekawy strasznie czy te firmy są już wybrane jak twierdzi część władzy, czy też jeszcze nie powstały.

Polscy samorządowcy w Warszawie się spotkali, aby w dość symboliczny sposób zaprotestować przeciwko “Polskiemu Ładowi”. Jak wielu tych, co mieli dobre oceny z matematyki na poziomie licealnym łatwo im było policzyć, że każdy samorząd straci na tym ich “naprawianiu państwa” ogromne pieniądze. Jedni 17 milionów jak Suwałki inni kilkaset jak dla przykładu Wrocław. Podczas manifestacji niemal 1000 osób zamiast “Polski Ład”krzyczeli “Mega Podatek”. Nie mogę sobie wyobrazić kto następny umiejący dodawać i odejmować wyjdzie na ulice.

Tygodnik Szyderczy pozytywnie bawi i uczy o… kosmosie tym razem. Najstarszy cywilny astronauta wyleciał poczuć 10 minut stan nieważkości. Chociaż ta osoba już w przeszłości była kapitanem wielkiego statku kosmicznego Enterprise teraz jako 90 letni już William Shatner pierwszy raz zrobił to naprawdę. Nic tylko pozazdrościć mu lotu, gdyż on był zaproszony do tego stateczku (wyglądającego dwuznacznie zresztą) przez Bezosa, a każdy następny musi już płacić po kilkaset tysięcy dolców.

Jak mało potrzeba, aby Tygodnik Szyderczy był pełen skojarzeń.

14.10

Dzień Nauczyciela wbił na salony niczym emigrant w krowę. Oczywiście dziś nie zabrakło miłych konferencji Czarnka i Morawieckiego dziękującym za wspaniałą pracę tej grupie zawodowej. W sumie to Morawiecki im dziękował, a Czarnek dziękował głównie premierowi, ale ten dzień posłużył nauczycielom głównie jako okazja do strajku, a sami zainteresowani przeważnie życzyli sobie dymisji ministra edukacji. To niestety nie jest koncert życzeń i koryto się tak szybko nie zmieni.

Ministerstwo Sportu to takie Ministerstwo Magii, które jak jest potrzebne to powstaje, a jak nie to je likwidują i konsolidują z jakimś innym. Teraz każdy głos jest na wagę złota, więc dwa stołki trzeba było zrobić dla Kamila Bartniczuka i Łukasza Mejzy. Oboje oczywiście pomogą w utrzymaniu tej niestabilnej większości w Sejmie, gdyż posadki będą zapewne mieć tylko podczas panowania PiS-u. Jestem tak starym pokoleniem, że pamiętam innych wybitnych ministrów. Mucha na przykład za czasów PO, Kwaśniewski choć on nie był ministrem, ale sprawował władzę. Teraz pora na nowy kontynuację nowego trendu- stołek za głos.

Jebany Legolas się znalazł w Norwegii i to nie jest jakiś wymysł Tolkiena. Duńczyk, który ma ojca z tego kraju wpadł do miejscowości Konsberg i z łuku strącił 5 osób. 37 latek na szczęście dwa razy nie ranił śmiertelnie, ale to i tak 7 osób, które upolował. Z tego co wiadomo miał dosyć radykalne poglądy i chętnie opowiada policji co i jak tam się podziało. ja sam podejrzewam jakbym spotkał takiego delikwenta gdzieś na ulicy pierw bym zrobił mu zdjęcie. Tygodnik Szyderczy karci takie łby.

Scott to ten od Robin Hooda…

15.10

O Belce dawno nie było. Fajnie skomentował Pol-Exit w Radiu Zet mówiąc wprost, ale z podtekstem swoje zdanie. “Jeżeli coś chodzi jak kaczka, kwacze jak kaczka to amerykanie mówią, że to kaczka.” Trafił w punkt i to kilkukrotnie. Wszystko co się dzieje w partii rządzącej wskazuje na to, że dążą do wyjścia naszego kraju z Unii Europejskiej. Tuszują (według nich) sprytnie ich “profesjonalizm” hasłami propagandowymi w które mam nadzieję wierzy coraz mniej moich braci i sióstr z krainy kotem i kaczką słynącej.

W Londynie atak nożownika na posła. Polityk partii konserwatywnej David Amess został zaatakowany w miejscowości Leigh-on-Sea w kościele metodystów, gdzie przyjmował wyborców ze swojego okręgu. 25 latka złapali, nóż zabezpieczyli i według tamtejszej policji sprawcą jest osoba, która ma pochodzenie somalijskie. Amess był jednym z najstarszych stażem posłów, a na znak jedności tradycyjnie już opuszczono flagi na budynkach rządowych. Od razu kojarzy mi się sprawa prezydenta Gdańska. Na milion mniej psychicznych osób musi być ta jedna z większymi problemami.

Gutowiec obok Czerska to taka dziura zabita dechami niedaleko Chojnic. Tam właśnie trójka gówniarzy wpadła na pomysł poskakania po karetce w celu zrobienia sobie ciekawej fotki. Oczywiście sławę zyskali, bo karetka była nowa, medycy akurat byli na interwencji a straty spowodowane przez brak prezerwatyw liczone są na około 40 tysięcy złotych. Dzieciaki w wieku od 16 do 18 lat czekają właśnie na rozstrzygnięcie sprawy. Dwóm starszym grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a najmłodszemu poprawczak. Mam nadzieję, że dojebie im sąd najwyższe możliwe kary, bo skakanie po karetce, która kiedyś może zabraknąć jak będzie potrzebna to jeden z najwyższych przejawów braku rozumu.

Pierwszy nominowany.

16.10

Mąż najsłynniejszej ostatnimi czasy influencerki mówi o dopłatach dla najbiedniejszych do prądu. Shreiber zarzucił teraz wnioskiem, gdzie 19% gospodarstw dostanie takie dopłaty. trzeba im przypomnieć, że jeden Sasin obiecał wcześniej dużo więcej. Poczynając od tego, że prąd nie pójdzie do góry przez minimalne podwyżki aż po rekompensaty. Teraz już wiadomo, że podwyżki są i będą, rekompensat brak, a dofinansowane nie będzie 50% gospodarstw a całe 19%. Ja i tak będę płacił za prąd więcej, tak jak większość, bo durne wyliczenia, że i tak mamy tani prąd nijak się nie mają do rzeczywistych zarobków. To tak jakby porównywać schabowego do bakłażana.

W Romanowie Audi A4 wyjebało w drzewo i spłonęło. Wypadek jakich wiele, ale na co w tygodniku Szyderczym zwracam uwagę to fakt wieku poszkodowanych i oczywiście dniu wypadku. Wyrąbali z piątku na sobotę, a byli wszyscy w wieku od 13 do 18 lat. Sam za dzieciaka jeździłem sporo samochodami i również w piątek. Pamiętajcie drodzy młodzi, aby nigdy nie szarżować i broń boże pić. To nigdy się dobrze nie kończy, a za tę czwórkę odmówcie jakąś zdrowaśkę i spędźcie czas z rodzicami. Oni naprawdę chcą dobrze.

8 lat więzienia za opierdalaczy złomu podwodnego. Wraków jest multum w Bałtyku, ale to nie jest zaproszenie do ich ogołacania. Jak się domyślacie w takich wrakach jest sporo zabytków, a nie raz są to też zbiorowe mogiły. Tym razem złapali takich mistrzów na gorącym uczynku z piłkami do metalu w rękach. Miejmy jakiś szacunek i honor chociaż pod wodą.

Kij w oko podwodnym złomiarzom.

17.10

“Stop Torturom” to temat przewodni manifestacji ludzi, którzy zebrali się w Warszawie i Krakowie. Celem ich haseł nie było zaprzestanie bicia podejrzanych na komisariatach tylko całkowity brak humanitarności na naszej granicy z Białorusią. Choć przyznam, że wypowiedzi ludzi o płaczu każdego ranka jak myślą o dzieciach na granicy to troszeczkę za grubo to oczywiście popieram, aby tam w końcu zjawiły się osoby kompetentne do niesienia pomocy tym bogu ducha winnym jednostkom.

W Oleśnicy po awanturze kolesia, który opluł samochód właściciela doszło do morderstwa. 36 letni łepek zaatakował nożem małżeństwo. Właściciel samochodu żyje, natomiast małżonka zmarła następnego dnia. Ile trzeba mieć IQ, aby nie potrafić w kulturalny sposób swoje racje przedstawić podczas kłótni. Niestety coraz częściej pisze o przykrych rzeczach na łamach Tygodnika Szyderczego, ale ktoś jednak musi.

Coraz głośniej jest o powiązaniach mafii z kościołem. Głódź i Wicek to dobrzy kumple, którzy sobie chleją wódę na przysłowiowych grillach. W tle Pershing, Bagsik i inne szychy. Historia o arcybiskupie, który chronił pedofili i sam mobbingował podwładnych zatacza krąg większy niż każdemu się wydawało. Niech sołtysowi się powodzi nadal, bo dla mnie to on na inny tytuł nie zasługuje.

Ciekawe kto kogo rucha…

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Oczywiście tak jak zwykle dzielę ten potok ich słów na kategorie. Miłej lektury rządowego źródła informacji i co złego to nie ja. Za wszelkie uszczerbki na zdrowiu nie odpowiadam ani ja ani Tygodnik Szyderczy.

Kościół

Jan Paweł drugi 43 lata temu został papieżem.

Rzym pamięta jego pontyfikat i politykę, która została święta.

Powstał pomnik zmarłego błogosławionego księdza Popiełuszki.

PiS

Rząd nie zamknie kopalni w Turowie, gdyż najważniejsze jest bezpieczeństwo energetyczne regionu.

Dopłaty do rachunków za prąd popłyną do blisko 20% podatników.

Uproszczone struktury sądu to zdecydowane skrócenie czasu rozpraw jak mówi Jarosław Kaczyński dla RMF FM.

Nie PiS

Nie 100 tysięcy a maksymalnie 25 tysięcy ludzi na manifestacji, którą zwołał Donald Tusk.

Tusk zorganizował dwa razy mniejszy wiec niż KOD.

Opozycja stawia na nienawiść i agresję.

Bajki Tuska o Polexicie to propagandowe kłamstwo.

Sławomir Nowak to “złoty chłopak” Tuska, który skorumpował ogromne pieniądze.

Sikorski skupia się na atakowaniu rządu, a ludzie w Europie się zastanawiają nad jego zeznaniem podatkowym.

Gdyby nie immunitet Grodzki by mógł być pozbawiony wolności do 8 lat.

Tusk bardziej szkodzi opozycji niż jej pomaga.

Kraj

Adamczyk i Czarnek otwierają nowy odcinek S19 oddany do użytku tak jak obiecywał rząd.

ABW zatrzymała 3 osoby z Rosji związane z praniem brudnych pieniędzy w Polsce.

Większość Polaków nie widzi powiązania pomiędzy wyjściem naszego kraju z UE a wyrokiem TK.

Polska odpiera szturm na granicę.

Na granicy z Białorusią powstanie specjalna zapora z kamerami i czujnikami ruchu.

Szpieg Łukaszenki zatrzymany przez ABW.

Robot “Da Vinci” zaczyna pracę na urologii robotniczej i wprowadza nas w erę kosmicznej medycyny.

Dzień Nauczyciela to ważny dzień cennych ludzi.

Polska transplantologia płuc to światowa super liga.

Krystian W. za “Zatokę Sztuki” stanął przed sądem.

Polskie Radio Kierowców obchodzi rocznicę wraz z Morawieckim.

Prezes PGNiG otwiera nowe magazyny gazu.

W Instytucie Pamięci Narodowej powstaje “archiwum pandemii”.

Górale z Podhala mają swój nowy hymn.

Mamy najtańszą hurtową cenę prądu w Europie.

Wyłoniono finalistów międzynarodowego konkursu pianistycznego im. Chopina.

Świat

TSUE w przyspieszonym trybie rozpoczął pracę nad wnioskami Polski i Węgier.

Europa broni elektrowni jądrowych poprzez ministrów 10 państw.

Niemiecki dostawca gazu w województwie dolnośląskim podniósł ceny o 200%.

Picasso zaskakuje mimo tego, że nie żyje już blisko pół wieku.

Atak Islamskiego radykała w Norwegii, który z łukiem zabił kilka osób.

Wulkan na La Palmie wciąż wyrzuca lawę, a zwierzęta tam są głodne i spragnione.

Krytycy Nord Stream 2 mieli rację.

Pracownicy techniczni w Hollywood grożą strajkiem.

Udaremniono zamach w Hiszpanii,

Planowano zamach terrorystyczny w Barcelonie i Madrycie pod szyldem ISIS.

Polski robot z łódzkiej robotyki oczarował Japonię.

Andrzej Duda

Andrzej Duda dziękuje Olimpijczykom na Gali Sportowców.

Prezydent wręcza nagrody “Lider dostępności”

Pierwsza dama matką chrzestną sztandaru wojskowego.

Duda dał Dudzie Złoty Krzyż Zasługi za arcymistrzostwo szachowe.

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

To już na tyle i ciesze się, że mimo choroby udało mi się zebrać najważniejsze informacje (czy tam newsy) specjalnie dla Ciebie. Hulk mi rośnie jak na drożdżach dzięki każdej złotóweczce przelanej przez PayPalME od osób, które jakoś tam mnie wspierają. Ósmy Tygodnik Szyderczy zmierza już ku końcowi jednak dodam tylko skromnie od siebie, że brakuje mi jakiś tematów od Ciebie do współpracy… każdy temat to dobry temat jak już zauwazyłaś/eś.

Także jedyne co mi pozostaje to klasyczne już:

Pozdrawiam Serdecznie

Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.