Tygodnik Szyderczy 18.10-24.10

Tygodnik Szyderczy 18.10-24.10

18.10

Tygodnik Szyderczy często wspomina o Kryształowym Banasiu, który stawia się partii rządzącej jak namiot w spodniach księdza podczas rorat. Tego dnia podczas konferencji prasowej wypalił z armaty na Ziobrę i jego próbę uchylenia immunitetu prezesowi NIK. Posiada on szokującą informację, którą chce przekazać opinii publicznej- nakłaniano ludzi do składania fałszywych zeznań w tej sprawie. Był to proceder, który nadzorowali prokuratorzy i funkcjonariusze CBA. Tak tego samego CBA oczywiście, co ma trzymać łapę na wielkim wale. Tfu płocie.

Sam Ziobro ma w planach zmiany w sądownictwie. Jest to ewidentnie najlepszy moment na odjebanie czegoś w tym temacie. Mają spłaszczyć ich strukturę do dwóch szczebli w celu usprawnienia ich działania. Tygodnik Szyderczy informuje uprzejmie, że plan jest chytry, jednak wykonanie jego będzie w chuj trudne biorąc pod uwagę nagonkę na praworządność w naszym kraju. Niech pierw rozprawią się ze swoim tworem Izby Dyscyplinarnej i tymi pseudo sędziami powołanymi z ramienia poniekąd partii.

Hitem dnia była akcja policji w województwie łódzkim, która rozpracowywała siatkę pseudokibiców. Ci jegomoście wpadli na pomysł przebrania się za Służbę Celną i zawitali do posesji człowieka, który miał trochę tytoniu. Zakuli 27 latka w kajdanki, zaczęli konfiskować 33 tony tytoniu po czym wpadli na posesję prawdziwi policjanci i ich zgarnęli na gorącym uczynku. No sceny jak z filmu. Na koniec pseudokibice jednej z łódzkich drużyn zostali zatrzymani i grozi im 12 lat pozbawienia wolności za akcję z kontrabandą. Najlepszy jednak jest właściciel posesji, którego też zatrzymano, bo niechcący wyszła na jaw jego plantacja marihuany. Jemu grozi do 3 lat za ogrodnictwo.

Tygodnik Szyderczy
Ja tam im nie kibicuje.

19.10

Wszyscy w Parlamencie Europejskim radośnie przysłuchiwali się konfrontacji Morawieckiego i Ursuli von der Leyen. Oboje wystąpili po dwa razy podczas tego dnia przedstawiając swoje racje czy nasz kraj jest ok czy też nie. Niestety o konieczności interwencji w naszym wspaniałym kraju i jego sądownictwie wypowiadali się też pozytywnie deputowani z Belgii, Niemiec, Hiszpanii czy Holandii. Wiele krajów widzi w tym problem i zapewne niebawem będzie jeszcze weselej niż dotychczas. Morawiecki oczywiście brnął w ten swój syf nie mrużąc nawet oczu podczas kłamania. Nie jestem pewny czy Kaczyński gdzieś obok drapaka dla kota nie posiada jakiegoś dyfuzora do prania mózgów, bo to co oni odwalają ostatnimi czasy nie mieści się w pale.

Grodzisk Mazowiecki ma nowego superbohatera. Marcin Piotrowski (oczywiście, że nie Liber) pomógł wydostać się z płonącego mieszkania 9 letniej dziewczynce. Ten szeregowy Wojsk Obrony Terytorialnej spostrzegł się, że piętro niżej pali się u sąsiadów i przez okno wlazł do domu w celu pomocy dziewczynce, która oczywiście miała lekcje online w tym czasie. Płomienie spowodowały u Marcina poważne poparzenia, które może i były by mniejsze gdyby nie fakt, że bohater wrócił do mieszkania, aby sprawdzić czy niema tam innych osób. Jest to pierwszy żołnierz OT, który na łamach Tygodnika Szyderczego jest oficjalnie chwalony. Mam nadzieję, że nie ostatni.

Czarnek po roku panowania w ministerstwie nie szczędził sobie pochwał jaki to on nie jest wspaniały. Chciałem nieskromnie zauważyć, że nauczyciele nie podzielają jego zdania i jawnie o tym mówią przy każdej możliwej sposobności. Sam guru na konferencji musiał czymś nowym zabłysnąć i wystrzelił z nowym przedmiotem który nazwał wstępnie “historia i teraźniejszość”. Ten pomysł już wzbudza wiele kontrowersji, ale lepsze to niż plan sprzed dwóch lat odnośnie zamiany wiedzy o społeczeństwie na dodatkowe lekcje religii. Tak mi się przypomniało, bo na fanpage’u Szydercy wyskoczyło wspomnienie odnośnie tego chwalebnego pomysłu.

Tygodnik Szyderczy
Uwierz, że mnie też… i miliony polaków.

20.10

Izba Dyscyplinarna wciąż jest, ale już jej niema. Tak w skrócie można opisać sytuację jaką aktualnie mamy w tej klice. Wokanda zarąbana na pół roku do przodu, a sam rzecznik prasowy instytucji mówi o tym, że tylko stare sprawy Izba aktualnie dokańcza. Nie wiem sam jak to wszystko jest możliwe, ale ewidentnie ktoś tutaj wali w kulki z tym. Na moje jeżeli coś mają usunąć to niech to zrobią, a o sprawach dyscyplinarnych niech rozstrzygają tak jak dawniej.

W Strasburgu pocisk po aborcji. W gronie nielicznych krajów na świecie Polska wiedzie prym z zakazem usuwania płodów, które nie mają szans na przeżycie. Od roku mamy w naszym kraju mimo licznych strajków kobiet pełną ingerencję w macice Polek. Biedroń na łamach ogółu dzielnie bronił tych osób, które według niego są traktowane jak inkubatory. Dla naszego rządu nie liczy się to, że urodzisz płód tylko po to, aby później go wyrzucić do kibla jak śmieć. Dla nich ważne są ideały, które jak tylko urodzą się w ich głowach to są z automatu uskuteczniane. Mimo krzywd jakie wyrządzają.

Radosław Fogiel w Radiu ZET mówił sporo w obronie PiS-u, ale jedna wypowiedź utkwiła mi w pamięci. Chodzi o patrolowanie granic wspólnie z niemieckimi pogranicznikami. Jego zdaniem pomysł nie przejdzie w naszym kraju, bo niemieckie patrole na naszym terenie mają nie najlepsze konotacje historyczne. Na moje nie radzą sobie na wschodniej granicy to chociaż niech nie unoszą się dumą i tym, którzy przedarli się z Białorusi i walą na Niemcy niech chociaż to nie uchodzi płazem. Co ja tam wiem- Frontex to zło. Duda dodał do tego swoje pięć groszy wnioskując, że ten pomysł nie jest poważnie traktowany przez żadnego znaczącego niemieckiego polityka.

Tygodnik Szyderczy
A nie gadanie bez sensu

21.10

Na szczycie Rady Unii Europejskiej oficjalnie ujebali nam pieniądze za praworządność, a właściwie jej brak w rezolucji. Nie było to po wcześniejszych wypowiedziach jakimś wielkim zaskoczeniem, gdyż Morawiecki wraz z kotami, kaczkami i innymi zwierzami próbował napluć w twarz komuś z poziomu robaka. To tak samo jakbym ktoś z nas skakał do wód termalnych Rydzyka licząc na ogrzanie się ich naturalnym ciepłem i po uderzeniu rzeczywistości miał pretensje, że sobie odmroził jakieś ważne części ciałą… nie wiem piersi czy tam jaja.

Pamiętny dzień dla wielu osób to był. Każdy mieszkaniec naszego kraju w mniejszym lub większym stopniu odczuł wiatrzyska jakie towarzyszyły mu niemal cały dzień. We Wrocławiu gdzie mieszkam i pracuję, bo Hulk i kameleony się same nie utrzymają było chyba najgorzej. Na ulicy Żużlowców w tym mieście drzewo spadło na samochód zabijając cztery osoby, na budowie nieopodal zginął robotnik przygnieciony ścianą. Ja sam widziałem dzieci “jadące” na rowerze w dwójkę, które ledwo się przemieszczały przy pełnym wysiłku, a drzewo tuż obok mojego mieszkania o średnicy jakiś 50cm połamało się jak zapałka w trzech miejscach. Straty są liczone i mam nadzieję, że u was wszystko było w porządku.

Opozycja się zjednoczyła. To wspaniale widzieć ich wszystkich na jednej konferencji, którzy wspólnie mówią o konieczności powstania komisji śledczej w sprawie Banasia. Wydaje mi się, że każdego zaciekawiło co on tam ma na partię rządzącą i dlaczego już tak nagle nie jest dla nich kryształowym człowiekiem. Komisja raczej powstanie i czuję, że jeszcze o tym wspomni Tygodnik Szyderczy w którymś z następnych wydań.

Niczym podczas “Króla Lwa”

22.10

Teraz napiszę o pewnym Czechu, który przewoził ludzi. Pod Strykowem skontrolowano bus w którym nasz południowy sąsiad pomagał migrantom w pokonywaniu drogi do Niemiec. 37 osób zostało zatrzymanych, a jemu postawiono zarzuty. Chwil kilka później skontrolowano kolejny bus, który tym razem szmuglował ich aż 41. 78 osób łącznie w krótkim czasie powstrzymano od ponownego nielegalnego przekroczenia granicy. Oczywiście w tej grupie osób były kobiety i dzieci, bo jakby mogło być inaczej.

Alec Baldwin na planie filmowym filmu “Rust” zastrzelił operator zdjęć Helynę Hutchins i ranił reżysera Joela Souze. Broń jaką dostał od rekwizytora miała być bezpieczną. W ich mniemaniu uważa się za taką broń, która ma załadowane ślepaki lub jest bez naboi. Niestety okazało się, że taką nie była i się to wszystko źle potoczyło. Wielu pewnie wie, że na planach filmowych wcześniej też bywały takie sytuacje- Brandon Lee też zginął od bezpiecznej broni swego czasu. Ja tam jednak skupiam się na fakcie, że wiele osób przed tą akcją złożyło wypowiedzenia z powodu nieprzestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa i braku wypłat na czas. Coś się ewidentnie odwaliło w Nowym Meksyku tamtego dnia i pewnie winnych nie znajdą.

Do Nagród Szydercy jest kolejny kandydat. 72 letni turysta wpadł na pomysł w Tatrzańskiej Dolinie Chochołowskiej na zrobienie sobie selfie. Nie byle jakie selfie bo z niedźwiedziem, którego spotkał na szlaku. Yogi nie podzielał jego entuzjazmu i ujebał turystę w nogę. Jak lekarz stwierdził nasz emeryt miał sporo farta, bo rany nie były zbyt głębokie. Z mojej strony szczere gratulacje, bo ja sam nigdy nawet najebany jak szmata nie wpadłem na podobny pomysł.

Jeszcze trzeba dopisać: “Promocja” i “Oferta Limitowana”

23.10

W Michałowie przed budynkiem straży granicznej strajkują w obronie praw humanitarnych. Podczas manifestu pokazały się dwie pierwsze damy naszego kraju- Kwaśniewska i Komorowska. W sumie uważam, że to jedyne pierwsze damy w naszym kraju jakie mieliśmy od czasów upadku komuny. Jak powiedziała w wywiadzie po spotkaniu ze strażnikami po jednej i drugiej stronie były łzy. Też bym się popłakał jakbym miał się spotkać z kobietami, które walczą o prawa dzieci.

My tu gadu-gadu, a kolejny sędzia zawieszony. Miesiąc karencji dostał sędzia z Krakowa, który nie uznawał legalności nominacji nowej Krajowej Rady Sądownictwa. Maciej Ferek ma jaja i z tego miejsca wiąże się z nim w jego niedoli. Jakbym tylko więcej zarabiał bym mu przesłał na chleb. Oczywiście o ile Morawiecki mi powie ile on kosztuje.

Wilkowice to nowe zielone płuco Polski. Oczywiście jaja sobie robię, bo w tej mieścinie ponad 100 mieszkańców złożyło petycję o wycięcie parku w pień. Powodem tego są liście, które spadają na posesje starszych mieszkańców, którzy sobie z nimi nie radzą, ptaki co cały czas ćwierkają i oczywiście źli ludzie czający się na dobra przechodniów. Problem można rozwiązać wycinając park, bo jak nie ma parku to nie ma ptaków i liści, a bandyci na pewno nie będą się na nich czaić za każdym drzewem. Im więcej takich informacji czytuję, tym bardziej przekonany jestem o głupocie ludzi. Mniej więcej tak samo nie lubię ludzi po 10 minutach w centrum handlowym, gdzie ludzie zatłoczeni stoją po małe 100ml pojemniki, aby kupić jeden z droższych perfum i zapakować na urodziny… paliwo.

Tygodnik Szyderczy
Ktoś więcej Telewizji Rządowej się naoglądał niż ja…

24.10

Kto oglądał serial Netflix “Narcos”? Ten kto ma zaległości musi koniecznie nadrobić temat, bo złapano po czasach Escobara największego barona narkotykowego Kolumbii. Clan del Golfo Dairo to klan Antonio Usaga znanego jako “Otoniel”. Największy eksporter kokainy na świecie był osaczony przez ponad pół tysiąca funkcjonariuszy, którzy współpracowali ze Stanami Zjednoczonymi. Ten kraj w walce z kartelem przyczynił się znacznie, a za głowę szefa dawali 5 milionów dolarów. Sumarycznie trzeba sobie jasno powiedzieć, że na jego miejsce przyjdzie kolejna gwiazda, która pewnie będzie jeszcze gorsza i będzie posiadała jeszcze lepsze plany na biznes.

Sąd w Palermo zaprosił gwiazdora z Hollywood Richarda Gere’a, który ma złożyć zeznania w sprawie zamknięcia portów we Włoszech. Salvini dwa lata temu jako minister spraw wewnętrznych stwierdził, że nie wpuści statku z migrantami i tym samym przetrzymywał go wraz z 147 osobami na pokładzie. Łajbka organizacji pozarządowej w potrzebie wtedy otrzymała pomoc od gwiazdora, który dał im prowiant. Teraz podczas sprawy sądowej Richard Gere ma złożyć zeznania, aby usadzić polityka za kratami. Statek hiszpańskiej organizacji “OpenArms” uratował tych migrantów z tonącego wraku i zapewne to jest powodem takiego nagłośnienia spraw w których wyjaśnienie zaangażowani są nie tylko politycy, ale i gwiazdy.

W siatkarskim Superpucharze zawrzało. Wszystko ładnie i pięknie, bo puchar wygrał Developres u kobiet, a u mężczyzn Jastrzębski Węgiel. Jednak zdjęcie z wręczenia nagród spowodowało, iż Joanna Wołosz ładnie zauważyła, że równość w Polsce nie istnieje. Nagrodą główną dla pań było 50 tysięcy złotych, a dla panów 100 tysięcy. Ja rozumiem, że sponsorzy i tak dalej. Jednak jest sport, który ma podobną sytuację- tenis. I tam udaje się wyrównać nagrody mimo mniejszej oglądalności damskich turniejów, a u nas przy tak małych nagrodach dla zespołu jest to niewykonalne. Wstyd dla związku siatkarskiego.

Tygodnik Szyderczy
Taki dobry “Polski Wał”

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak przy każdym poprzednim wydaniu pora na dawkę najlepszych wiadomości wymyślonych przez naćpanego bajkopisarza gdzieś tam na zlecenie kogoś tam. Oczywiście podzielę je na kategorie, aby można było wybrać swoją ulubioną rubrykę… albo żeby się nie pogubić.

Kościół

“Zło dobrem zwyciężaj”. Otwarto w Warszawie ekspozycję w przeddzień męczeńskiej śmierci Popiełuszki.

Jan Paweł II wydał “kartę praw człowieka” i dzięki temu kazde życie jest cenne. Aborcja uszkodzonego lub wadliwego płodu nie przejdzie.

Światowy dzień misyjny to dobry czas na modlitwę za niewiernych.

Samochwała

Kurski mówi o tym, że Polska Telewizja zapewnia liturgie z każdego odłamu chrześcijańskiego zarówno ze wschodu jak i zachodu.

Kurski twierdzi, że jak wiadomości nie zaczynają się o 19.30 to dzieje się coś wielkiego. W tym wypadku Finał 18 Konkursu Chopinowskiego relacjonowanego w TVP.

PiS

Jedna z obietnic rządu ruszyła. Zaczęto wypłacać czternaste emerytury.

Druga kadencja programu debaty z młodymi w skład którego wchodzą przedstawiciele prezydenta i rządu to sukces krajowy.

Morawiecki w Strasburgu po raz kolejny zaznaczył, że miejsce Polski jest w Unii Europejskiej, ale nie będziemy milczeć kiedy nasz kraj jest traktowany w sposób stronniczy i niesprawiedliwy.

PiS wspiera rodziny i od nowego roku 500+ będzie wypłacał ZUS.

Nie PiS

Opozycja nie dba o bezpieczeństwo Polaków poprzez nie popieranie płotu na granicy.

Opozycja chce zabrać pieniądze Polakom. Mówią otwarcie o tym, że dostaniemy jako kraj figę z makiem z Funduszu Odbudowy.

Po hasłach Nitrasa do opiłowywania katolików zaczęto ścinać krzyże.

Donald Tusk ma strategię fake news’ów i siania informacji o braku pieniędzy dla Polski.

Tusk nie reaguje na obrażanie Beaty Kempy przez Sikorskiego.

Tusk nowym szefem partii PO, który aktualnie ma plan dzielenia Polaków.

25 polityków z opozycji zagłosowało za niekorzystną rezolucją w sprawie funduszu i braku dofinansowania.

Kraj

Prokuratura Krajowa stanowczo dementuje informacje podane przez Banasia.

Polska jest jednym z trzech najtańszych krajów w Europie mówiąc o cenach paliw.

Sędziowska kasta żąda bezkarności, czego przykładem jest Najsztub i twórczyni Amber Gold.

Ideologia zamiast demokracji i wartości to wizja świata z Brukseli.

Nie będzie mięsa, bo planuje nam Europejskie Super Państwo wprowadzić w życie zakaz jedzenia mięsa, jajek czy mleka.

Wielki Finał 18 Konkursu Chopinowskiego zakończył się o 2 w nocy i wygrał go Kanadyjczyk. And the winner is Bruce Liu z Canada.

NSZZ Solidarność strajkował przed Trybunałem w obronie kopalni Turów.

Według sondażu Konstytucja jest najważniejsza.

Polska zyskuje gospodarczo między innymi poprzez sprzedaż pociągów do Europy.

Obajtek wygrał w sądzie z Gazetą Wyborczą.

Świat

Ziobro chce pozwać rząd Niemiec do Trybunału Sprawiedliwości w ramach sprawdzenia ich systemu sądowniczego.

Minister z Niemiec dziękuje nam za powstrzymywanie migrantów.

W Holandii brakuje drewna opałowego, bo tam zamiast gazu palą drewnem z racji cen.

Holandia to supermarket narkotykowy w Europie.

Unijni przywódcy potępili atak hybrydowy Łukaszenki.

Hollywoodzki gwiazdor zastrzelił operatorkę kamery.

Zatrzymano “Otoniela” w jednej z Kolumbijskich twierdz kartelu narkotykowego.

Andrzej Duda

Duda podpisał nowelizację budżetu na 2022 rok, gdzie zwiększono nakład na wojsko.

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Takim oto sposobem zamykam kolejny Tygodnik Szyderczy. Chociaż w sumie w tym tygodniu będzie bonusowa informacja, która zmieni twoje życie. Weź lepiej popcorn, bo nie usiedzisz Drogi Czytelniku.

Mianowicie w Wałbrzychu pewien 60 letni Andrzej udusił swoją partnerkę penisem. Faktem jest, że miało to miejsce w zeszłym roku, ale dopiero teraz dostał wyrok. 4 lata za śmierć Renaty i pozbawienie jej wolności seksualnej. Ja osobiście jak to przeczytałem to prawie się udusiłem osobiście biorąc pod uwagę fakt, że tłumaczenie Andrzejek miał wybitne. Tłumaczył się w sądzie, że jak wrócił z zakupów do domu i widział ją w łóżku to wpadł na niecny plan wykorzystania ponownie faktu jej upicia (miała 5,1 promila we krwi). Oczywiście na pytanie dlaczego nie zaprzestał i nie wezwał karetki odrzekł, że miała na twarzy uśmiech jak oralnie się bawili, i jak skończyli to wyglądała na zmęczoną. Dopiero po kilku godzinach zadzwonił po pomoc najwyraźniej trzeźwiejąc w międzyczasie kiedy okazało się, że nie mógł dobudzić swojej partnerki od zabaw łóżkowych.

Cała ta sytuacja była na tyle ciekawa, że mam kilku znajomych Andrzejów i oczywiście wysłałem ich kobietom i im samym zapytanie czy wszystko w porządku dodając oczywiście screena. Nie zachęcam nikogo do śmiania się z tego i jak zapewne wiesz postuluje dla tego zwyrodnialca o większą karę, gdyż ten wyrok obecny nie jest prawomocny.

Takim oto gwoździem do trumny mogę śmiało pędzić ze standardowym końcem. Zapraszam do współpracy i (o łaskawco) do zapełnienia brzucha mojego Hulka i reszty zwierzyńca. PayPalMe na stronie Szydercy Włóczykija jest w 100% bezpieczny- kłódeczkę mam i nią szpanuję. Ostatnio coś spadł mi fundusz na żarcie dla tej bestii, która je o dziwo coraz więcej. Także dziękuję. Dziękuję również za fakt, że udało się doczytać Ci do końca kolejne wydanie Tygodnika i mam nadzieję, że się podobało.

Pozdrawiam Serdecznie

Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *