Tygodnik Szyderczy 12.09-18.09

12.09

Prezydent

Tygodnik Szyderczy rozpoczynam od opisania wyborów na prezydenta. Uspokoję Cię, że nie zmieniamy naszego ukochanego Dudu na lepszy model więc nic konkretnego nie przeoczyłeś Drogi Czytelniku. Chodzi o wybory w Rudzie Śląskiej, które nie są jeszcze rozstrzygnięte. Jednak już wiadomo, że prezydentem nie zostanie Marek Wesoły. To polityczna sensacja, bo poseł PiS był osobiście wspierany przez samego Kaczyńskiego.

Opozycja przekonuje, że to właśnie dlatego partia władzy chce przełożyć wybory samorządowe – by takie porażki nie przełożyły się na gorszy wynik w wyborach parlamentarnych. Wesoły został pokonany przez dwóch kandydatów wspieranych przez opozycję. Najlepsze jest to, że zabrakło mu 141 głosów. Jak dobrze wysnuwam wnioski to to ci wyborcy, którzy zdążyli umrzeć z powodu pandemii, której nie było przecież.

Glapa

Tygodnik bez Stand Up-u? No pewnie, że się nie uda taki manewr. Dlatego na szybko news od najlepiej opłacanego komika w kraju. Prezes Narodowego Banku Polskiego mianowicie twierdzi, że sytuacja polskiej gospodarki jest pod kontrolą i wkrótce będzie lepiej. Innego zdania jest członek Rady Polityki Pieniężnej Ludwik Kotecki, który ostrzega, że najgorsze dopiero przed nami. No i trudno się z tym nie zgodzić biorąc pod uwagę, że zaraz będziemy mieli dwucyfrową inflację, która będzie porównywana już do dwucyfrowej inflacji sprzed roku.

Przypomnę tylko, że jest to dość uśredniona suma podwyżek różnych artykułów, które są porównywane cenowo do analogicznej kwoty za te cuda równo rok temu. To, że mój ulubiony chleb podrożał w ciągu roku o 100% nikogo nie interesuje. Tak samo jak fakt, że w tym roku papryki były w PROMOCYJNEJ cenie 7,99… a w zeszłym roku leczo robiłem z papryk o połowę tańszych. No nic dodać i nic ująć.

Akcja szpieg

Po aferze z tą całą starą konsolą nasz miłościwie “panujący” rząd chce nowszego wydania tego klasyka. Na tą chwilę rządowe aplikacje są dla chętnych, ale mają być obowiązkowe. Dwie z nich – Regionalny System Ostrzegania (RSO) i Alarm112 – mają być instalowane przez sprzedawców na każdym urządzeniu i mają ostrzegać przed zagrożeniami. Projekt ustawy w tej sprawie zakłada również likwidację Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. To jest oficjalna wersja. Prawda jest jednak taka, że nie dość, że RCB już miewało wiadomości, które wręcz namawiały do popierania PiS-u to teraz zmienią to cudeńko na programy, które będą PiS-owi mówiły co robimy, gdzie robimy, jak robimy i kiedy robimy. No chcą wcisnąć nam na siłę pluskwy w swoich aplikacjach… i pewnie to zrobią.

Z tego punktu już naprawdę niedaleko nam do Chin, gdzie tak jest rzeczywiście. W Chinach wiedzą, czy jesteś dobrym obywatelem… czy też nadajesz się do kompanii karnej. Swoją drogą potrzeba do takiego systemu informacji od chuja kamer, monitoringu i innych badziewi, a nasz rząd jak do tej pory nawet uzbroić w elektronikę nie może płotu na granicy z Białorusią.

13.09

Nie chcemy

Zastanawiam się od dłuższej chwili jak to napisać, aby nie wyszło, że eurodeputowany PiS to idiota. Postaram się w każdym razie sprawić, aby w twoich oczach tak nie było. Komisja Europejska wciąż potrąca kary ze środków należnych Polsce. To jedna cena, jaką płaci Polska za to, że rząd nie chce naprawić sądownictwa dla dobra nas wszystkich. Druga cena to brak środków z funduszu odbudowy. No i tutaj wpadają politycy Zjednoczonej Prawicy, którzy coraz głośniej wyrażają niechęć do brania pieniędzy od UE. Jednym z nich jest eurodeputowany PiS Bogdan Rzońca. Ten bowiem wprost zapytał komisarza UE, jak można z nich zrezygnować.

Tak! Zrezygnujmy z 120 miliardów, których nie musimy oddawać i 55 miliardów pożyczki na rozwój. Zróbmy to, bo Ziobro się pogniewa i nam cały ten cyrk pierdolnie. Kukizowi też trzeba coś obiecać przecież, bo nam odejdzie. Oj… jak w końcu ten rząd upadnie to wyjdą takie kwiatki prania hajsu przez nich, że aż kupię na tą okazję nową klawiaturę, aby to ładnie poopisywać. O ile będę miał za co…

Kręcą

Jebła teoria zamachu na Tupolewa szybciej niż podeszwa w butach Kaczyńskiego. Antoni Macierewicz skomentował, że wszystkie dokumenty są opublikowane. Jednak komuś udało się znaleźć badania, które zostały pominięte. To jak to w końcu jest? Światło na sprawę rzuca Morawiecki, który wbrew słowom czołowego oszołoma partii rządzącej mówi, iż wszystkie dokumenty dopiero będą opublikowane. Jest ten raport kompletny? No ni chuja. Są w nim tylko wszystkie świstki, które w jakimś stopniu popierają tezę zamachu.

Dla przykładu jest tam dokument, który wskazuje śladowe ilości trotylu we wraku. No tak, ale o tym nikt nie wspomniał, że lecieli tam żołnierze i na symulacji cząstek w normalnym siedzeniu innego Tupolewa też takowe się znajdywały. Przypadek? No pozostawię to ocenie mojego inteligentnego czytelnika.

Symbol

Niewątpliwym symbolem ostatnich czasów naszego kraju są ławeczki. Tylko dwa tygodnie wytrzymała poznańska ławka za 100 tysięcy złotych. Smutno mi to pisać, ale poległa w starciu z deszczem. Symbolicznym przekazem ławki miało być “Zostań w Polsce” i chyba udało się, bo odmalowują ją wynajęci Ukraińcy. Jacek Jaśkowiak fajnie podsumował zaistniałą sytuację mówiąc, że gołębie się zastanawiają, czy można na tym usiąść, czy to się zawali. Prezydent Poznania zaleca też zrobienie inspekcji jakościowej. Wszyscy śmieją się z ławek jak Polska długa i szeroka. Coraz bardziej opłakany stan ławek skłania mnie do refleksji. Trzeba się cieszyć z ławek, tak szybko się rozpadają… ale patriotyzm pozostaje w sercu.

Na Facebooku delikatnie zasugerowałem, że za 100 tysięcy złotych mogę takie ławki porobić. Z miłą chęcią i się nie rozlecą po pierwszym deszczu. Dla każdego, kto skorzysta z moich usług i obserwuje mnie na tym portalu obiecuję 20% rabatu.

14.09

Statystyka

Statystycznie na każde 1000 mieszkańców danej miejscowości przypada minimum jeden totalny idiota. Żeby nie było, że są to dane wyssane z palca przytoczę miejscowość Potęgowo w powiecie słupskim. Jest tam lekko ponad tysiąc mieszkańców, a jeden z nich wpadł na pomysł zajebania fotopułapki z drzewa. Złodziej leśnej fotopułapki wpadł, bo miał bałagan w mieszkaniu. Nie wiedział, że ukradziona kamera wciąż nagrywa filmy i wysyła je do właściciela. Mieszkanie złodzieja dokładnie obejrzeli policjanci. I rozpoznali je. Jak się okazało często pijał herbatkę w filiżance i oglądał wiadomości TVP Info. Nie, żebym coś sugerował, ale trafia mi niemal kanonicznie w typowego wyborcę PiS-u. Tępy i złodziej.

Sprawiedliwość

I to prawdziwa a nie ta władająca nami. Krakowski sąd właśnie skazał na dożywocie Roberta J., uznając go winnym brutalnego morderstwa sprzed 24 lat. Pod koniec lat 90. z Wisły wyłowiono fragmenty ciała i skóry Katarzyny. Tożsamość studentki ustalono dzięki badaniom genetycznym, a Roberta J. zatrzymano dopiero pięć lat temu. Właśnie tak powinno to wyglądać. Chorych zwyroli powinno się łapać. Tylko może troszkę szybciej.

Reparacje

Reparacje w Tygodniku Szyderczym już się pokazywały. Teraz jednak pora na zmianę nazewnictwa i dalej brniemy w tym gównie. Sejm niemal jednogłośnie przyjął uchwałę w sprawie reparacji wojennych. Posłowie PiS jednak z inicjatywy opozycji wprowadzili poprawkę mówiącą, że Polska nie otrzymała zadośćuczynienia za straty w wyniku agresji Związku Radzieckiego. Nie jestem jakimś super specjalistą, ale bez noty dyplomatycznej to się nie uda. Zresztą to i tak się nie uda, bo już zrzekaliśmy się tego hajsu dawno temu i to ze trzy razy. Także fajnie, że pracują prężnie nad tymi projektami.

15.09

Nie można było tak od razu?

W tym wydaniu znów wracamy do przeszłości i ciągniemy temat dalej. Niestety raczej nie ku szczęśliwemu zakończeniu. Respiratory znowu nie zostały zalicytowane. Respiratory od byłego handlarza bronią po raz drugi trafiły na licytację. Dzisiejsza aukcja trwała minutę, bo nie było chętnych, i to mimo niskiej ceny wywoławczej. I co teraz z nimi będą robić? A no minister zdrowia chce teraz respiratory podarować szpitalom. Zajebisty pomysł czasem miewa ten nasz Adam Niedzielski co nie? No ni chuja. Przypomnę, że respiratory nie zostały użyte podczas pandemii z powodu braku atestów i innych dokumentów. Tak – one nadal tego nie posiadają. Więc jak Niedzielski chce je dać szpitalom? Nie dość, że brakuje personelu w szpitalach, łóżek to jeszcze taboretów? Bo na nic innego te respiratory się nie przydadzą. Mamy ławki za 100 tysięcy to i taborety za 30 tysięcy mogą być.

Szydło

Dawno w Tygodniku Szyderczym o niej nie było, wiec chociaż Beatkę dokleję do historii. Wołodymyr Zełenski miał wypadek samochodowy. Auto, którym podróżował prezydent Ukrainy, zderzyło się z innym samochodem. I właśnie w tym miejscu pojawia się ona w białej sukni jadąca czarnym samochodem rządowym. Nigdzie indziej jej nie mogę dać, bo coś przycichła. Jednak ona tak mi utkwiła w pamięci z tymi jej wypadkami, że pierwsze co pomyślałem czytając info o kraksie prezydenta Ukrainy było pytanie: Szydło jest na Ukrainie?

Jak przekazano w komunikacie, Zełenski nie odniósł poważnych obrażeń. Ukraiński przywódca już wrócił do swoich obowiązków. W niecałą dobę po tym zdarzeniu w Kijowie spotkał się z przewodniczącą KE Ursulą von der Leyen. To jest dopiero terminator.

Tarcza

Mam dziwne wrażenie, że każda kolejna akcja rządu z prefiksem “Tarcza” robi nam więcej złego niż dobrego. No i kurwa tak jest i tym razem. Rząd obiecuje gwarantowaną cenę energii elektrycznej dla wszystkich, ale do określonej wartości zużycia. Tarcza solidarnościowa ma pomóc przetrwać kryzys związany z drogim prądem. Ja tam pierw się zapytam o dodatek węglowy, bo samorządy nie dostały jeszcze ani złotówki na wypłaty dla obywateli. Sejm tymczasem ma zająć się także dodatkiem energetycznym, czyli wsparciem nie tylko dla tych, którzy ogrzewają domy węglem. Jak wyjdziemy na tej tarczy? Pewnie się domyślasz, że będzie drożej… i masz rację.

Sama ustawa o gwarantowanej cenie prądu ma tyle luk, że szwajcarski ser może śmiało notatki robić. Co z osobami, które są w domach dializowane? Co z osobami, które są podpięte do aparatury ułatwiającej życie, bądź używają inhalacji w domu. To żre tyle prądu, że głowa mała. Z innej strony. Pompy ciepła są na prąd. Pierw namawiali nas do zmiany pieca, a teraz nam dopierdolą taką cenę, że węgiel wcale nie będzie wychodził drogo. Taki mamy kraj.

Tygodnik Szyderczy

16.09

Mogiły

Tygodnik Szyderczy podtrzymuje tradycję i także tym razem zarzuci newsem z frontu walki na Ukrainie. Idzie im naprawdę nieźle odbijanie swoich terytoriów. Jest to dla mnie trochę niepokojące, że Rosja tak sprawnie spierdala przed nimi. Oby nic poważniejszego nie planowali tam zrzucić. No ale im więcej odbijają wiosek i miejscowości tym bardziej widać ogrom tragedii. Prawie pół tysiąca ciał odkryli Ukraińcy w masowym grobie w wyzwolonym spod rosyjskiej okupacji Iziumie. Gdy Rosjanie się cofają, kolejny raz wychodzą na jaw dowody ich zbrodni. A to na pewno nie jest koniec odkryć.

Artysta

Może niechcący poznałem tego małego artystę z Jawora. To właśnie miejscowość, skąd jest Hulk i chcąc, czy nie rok temu tam przebywałem w pewną piękną słoneczną sobotę. No ale nie o tym. Młody mistrz akcji w wieku czterech lat był sobie w przedszkolu. Historia normalna co nie? I tutaj zaczynają się perypetie jego, bo wziął i się ubrał, a następnie poszedł zrobić ogromne zakupy na swoje urodziny. Młody napakował do wózka sklepowego zabawki, słodycze i wszystko co uznał za stosowne na swoje święto. Nie zapomniał także o mamusi i do wózeczka wrzucił proszek do prania specjalnie dla niej.

Opiekunki w przedszkolu się nie spostrzegły, że brakuje im podopiecznego. Na to wszystko po swoją pociechę do przedszkola idzie ojciec, a tam młodego brak. Policja dała mu znać, że mają jego chłopaka i nie chcą okupu. Ta historia zakończyła się dobrze. Jednak opiekunki i tak odpowiedzą za narażenie życia i zdrowia małoletniego. Grozi im za to do pięciu lat więzienia. Najgorzej na tym wszystkim wyszedł młody, któremu nie oddano koszyka z fantami.

Kowalski

Kiedyś dawno, dawno temu Kowalski był wiceministrem Aktywów Państwowych. No i wtedy podpadł Morawieckiemu i ten go wyjebał na zbity pysk. Wyrzucony z rządu Janusz Kowalski teraz do niego wraca. Dla mnie, opozycji i sporej ilości Polaków to dowód, jak nisko ten rząd upadł i jak bardzo głos premiera już się w nim nie liczy. Prawa ręka Ziobry od spraw “Tuskowych” zostanie bowiem wiceministrem rolnictwa. Tak – Rolnictwa. Nie, abym negował jego kompetencje, ale jeszcze nie tak dawno temu jak Agrounia dotarła do Warszawy w celu protestu i pojawił się tam Kowalski to grzecznie mu kazali wypierdalać. No to wypierdolił… po stołek.

Jestem ciekaw co będzie jak Kowalski się dowie, że zwierzęta się szczepi, albo że zboże się młóci. Wyczuwam presję z jego strony na nowe zmiany. No i nie zapomnijmy, że można oczekiwać zakazu siania rzepaku z powodu jego żółtych barw i zakazu hodowli kur (z tego samego powodu). Tylko krowy u niego będą na propsie bo są biało-czarne. A nie jakieś tam kolorowo-tęczowe wymysły z zachodu.

Tygodnik Szyderczy

17.09

Ela

Pogrzeb Elżbiety II ma odbyć się 19 września, czyli w poniedziałek. Oczywiście dam znać w następnym wydaniu Tygodnika Szyderczego co i jak, ale teraz pora na małe podsumowanie mijających siedmiu dni z jej udziałem. Przewieźli ją bowiem do Westminsteru i tam utworzyły się kilometrowe kolejki, aby jej złożyć ten ostatni hołd. Teraz do Londynu przyjechali już pierwsi światowi przywódcy, a w mieście trwają ostatnie przygotowania. Aby po raz ostatni pożegnać się z królową potrzeba stać w kolejce około 14 godzin. Dziś do czekających wyszedł król Karol III i następca tronu – książę William. Tak to mniej więcej wygląda. Wielka Brytania jako całość ma od poniedziałku do środy trzy dni wolne od pracy. I to są chwile, kiedy żałuję, że nie posiadamy monarchii. Choć kto wtedy byłby królem?

Premie

Jarosław Kaczyński zapowiada zakaz wypłacania w tym roku premii osobom kierującym spółkami Skarbu Państwa. No ja pierdolę mam pewne wątpliwości co do tego. Pewnie mało osób wie, ale premie wypłacane są w lipcu i sierpniu. Dlatego opozycja mówi o klubie nowych milionerów “dobrej zmiany”, którzy mają teraz udawać, że zaciskają pasa, jak większość Polaków. Jakbyś jeszcze nie wierzył Drogi Czytelniku we fiasko tego przedsięwzięcia to osobą odpowiedzialną za dopilnowanie tego będzie Sasin. Tak – ten jeden Sasin.

Hurra!

Radosna nowina. Odbyło się uroczyste otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej. Andrzej Duda powiedział, że to jest “zwycięstwo tych, którzy rozumieją słowo suwerenność”. Nawiązywał tymi słowami do faktu, że nie trzeba będzie prosić Rosjan o zgodę na wpłynięcie z zatoki na zalew. No nie będzie o ile płyniemy kajakiem lub drewnianą łódką maksymalnie przeznaczoną na cztery osoby. Wielkie otwarcie nie oznacza jednak, że inwestycja jest już gotowa. Przed nimi jeszcze w chuj roboty. Jednak najlepszy jest fakt, że PiS odwaliło z tego powodu wielką bibę na rynku w Elblągu. Oczywiście nie zgłosili tego jako imprezę masową i party na ryneczku można było podziwiać zza płotu, który był owinięty czarną plandeką. Chyba, że Cię przywieźli autobusem jako “mieszkańca Elbląga”. Nie to nie jest scena z filmu “Miś”. To rzeczywistość jaką nam zorganizował rząd.

Tygodnik Szyderczy

18.09

Hurra II!

Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź nie pozwala o sobie zapomnieć, choć odszedł w niesławie, ukarany przez Watykan. Całkiem niedawno temu (bo zeszłego dnia) z władzami państwowymi wziął udział w uroczystości otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej. To, że został ukarany przez papieża Franka za swoje przewinienia nic dla niego i tak nie znaczy. Dla niego i dla mieszkańców dziury pod Gdańskiem. Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź został obwieszczony sołtysem w Piaskach. Teraz na zaproszenie zarządu przekopu przybył do Elbląga, aby w roli mistrza ceremonii wystąpił jako były metropolita gdański i emerytowany arcybiskup.

Przypomnę tylko, że Sławoj Leszek Głódź, został ukarany przez Watykan za tuszowanie pedofilii. Docelowo wyjebali go z posiadłości diecezjalnej i zakazali wystąpień publicznych w tamtych jego dawnych rewirach. Oczywiście Elbląg już nie jest podpięty pod ten dekret, bo należy do innego rewiru kościelnego.

Kozacza Łopań

Pewnie nigdy bym się nie dowiedział, że taka miejscowość istnieje. Skoro już jednak niestety wiem to nakreślę gdzie ona leży. To miasteczko leży trzy kilometry od granicy z Rosją na terenie Ukrainy. Dlaczego o nim piszę? Pewnie dlatego, że robią tam zajebisty alkohol. No nie. Jest to przykładowa miejscowość wyzwolona spod okupanta, która nawet na stacji kolejowej miała swoją salę tortur. Niechcący spierdalający ruscy zostawili tam cały sprzęt do rażenia prądem i tym podobne cacka. Ile jest takich miejsc teraz w Ukrainie? Nie mam pojęcia. Faktem jest jednak to, że trzeba pomagać Ukrainie nadal, bo dramaty tam się rozgrywają każdego dnia.

Orbanek

Z radością w Tygodniku Szyderczym obwieszczam, że Orban i cała świta jego przydupasów dostanie prawdopodobnie bana na hajs. Komisja Europejska postanowiła zwrócić się do Rady Europejskiej z wnioskiem o zawieszenie wypłaty Węgrom około 7,5 miliarda euro na politykę spójności. Komisja zarzuca rządowi w Budapeszcie niepraworządność. Jest to pierwszy raz kiedy korzysta z mechanizmu warunkowości, który ma chronić wydatki przed korupcją. Ciekawe czy nam coś zablokują… a nie – nam nie mają już co.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

No to lecimy z koksem w ten piękny jak Pawłowicz dzień. Daj mi na leki mam chory mózg. Zapraszam do podsumowania pasków z głównych wydań “Wiadomości”.

Kościół

POLACY WSPOMINAJĄ PRYMASA TYSIĄCLECIA.

MARIA WITTNER 1937 – 2022.

JUTRO POGRZEB ELŻBIETY II.

HOŁD DLA BOHATERÓW WALKI O NIEPODLEGŁOŚĆ.

Samochwała

ŚWIĘTO POLSKIEGO KINA W GDYNI. (X2)

47. FESTIWAL POLSKICH FILMÓW W GDYNI.

SARA JAMES PODBIJA AMERYKĘ!

SARA JAMES ZACHWYCIŁA AMERYKĘ!

“FILIP” I “ANIA” W GDYNI.

TVP3 INFO – NOWY SERWIS INFORMACYJNY.

SIŁA REGIONÓW TELEWIZJI POLSKIEJ.

FILM “CENA WYZWOLENIA” TUŻ PO WIADOMOŚCIACH.

TELEWIZJA POLSKA NAJBLIŻEJ WIDZÓW.

PRODUKCJE TVP NAGRODZONE W GDYNI.

PiS

POLSKI RZĄD ZABIEGA O TANIĄ ENERGIĘ.

POLSKA WZMACNIA SUWERENNOŚĆ.

PENSJA MINIMALNA MOCNO WZROŚNIE.

POLSKA ROZWIJA SIĘ POMIMO KRYZYSÓW.

RZĄD DOPŁACI DO ENERGII POLAKÓW.

TARCZA SOLIDARNOŚCIOWA OCHRONI POLAKÓW.

SEJM: NIEMCY MUSZĄ ZAPŁACIĆ ZA ZBRODNIE.

POLSKA BUDUJE POTĘŻNE SIŁY ZBROJNE.

POLSKA I KRAJE BAŁTYCKIE MIAŁY RACJĘ.

JUTRO OTWARCIE PRZEKOPU MIERZEI WIŚLANEJ.

KANAŁ NA MIERZEI WIŚLANEJ OTWARTY.

SILNA GOSPODARKA MORSKA TO SILNE PAŃSTWO.

PRZEZ MIERZEJĘ PŁYNIE GOSPODARCZA SZANSA.

ŻEGLUGA NIEZALEŻNA OD DYKTATU ROSJI.

DOPŁATY DO OGRZEWANIA Z PODPISEM PREZYDENTA.

MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY.

Nie PiS

EUROKRACI CHCĄ ZABRAĆ POLSCE SUWERENNOŚĆ.

OPOZYCJA ZAKŁAMUJE PRAWDĘ O SMOLEŃSKU?

ROSYJSKA AGENTURA WPŁYWU ATAKUJE POLSKĘ?

Kraj

GŁÓD WIEDZY.

WIELKI SUKCES BIAŁO-CZERWONYCH!

KOLEJNA FALA SZCZEPIEŃ NA COVID-19.

TRZYMAMY KCIUKI ZA BIAŁO-CZERWONYCH!

POLSCY KOSZYKARZE POWALCZĄ O BRĄZ.

SENSACYJNE ZNALEZISKO W ZALEWIE SZCZECIŃSKIM.

DROGI DO BEZPIECZEŃSTWA.

POLSCY KOSZYKARZE CZWARTĄ DRUŻYNĄ EUROPY.

Świat

OSTATNIA DROGA KRÓLOWEJ.

BRYTYJCZYCY ŻEGNAJĄ KRÓLOWĄ ELŻBIETĘ II. (X2)

NIEMCY NIE CHCĄ PŁACIĆ ZA SWOJE ZBRODNIE.

NIEMCY MUSZĄ ZAPŁACIĆ ZA SWOJE ZBRODNIE.

UNIJNY PROBLEM Z WĘGLEM.

KONTROWERSYJNE SŁOWA KANCLERZA NIEMIEC.

NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI BERLINA I MOSKWY.

UNIA PODWÓJNYCH STANDARDÓW.

NIEZWYKŁY GOBELIN DLA AMERYKAŃSKIEJ ŚWIĄTYNI.

Ukraina

UKRAINA WALCZY Z ROSYJSKIM NAJAZDEM.

ROSJANIE UCIEKAJĄ PRZED UKRAIŃSKĄ ARMIĄ.

UKRAINA ODPIERA ATAK ROSYJSKICH BANDYTÓW.

Rosja

AGRESJA KREMLA JEDNOCZY SOJUSZNIKÓW.

ROSYJSKIE ZBRODNIE NA UKRAINIE.

ROSJA TRACI WPŁYWY W REGIONIE.

KONIEC ROSYJSKIEJ BLOKADY ZALEWU WIŚLANEGO.

83. ROCZNICA SOWIECKIEJ NAPAŚCI NA POLSKĘ.

ROSYJSKIE LUDOBÓJSTWO NA UKRAINIE.

BESTIALSTWO ROSYJSKICH ŻOŁNIERZY.

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Podsumuję ten tydzień tylko jedną informacją. To, że jestem wkurwiony to mało powiedziane.

Krosno

To, że brakuje specjalistów od młodzieży w naszym kraju widać na przykładzie Krosna. Tam bowiem uczniowie pierwszej klasy liceum poprosili menela o kupienie im wódki. Ten no spoko, ale muszą wziąć do dzioba. Zrobili to…

I to jeszcze tam mały chuj, bo nie moja sprawa co i kto bierze do ust. Mnie wkurwiają te wszystkie dzieciaczki, które nagrywają TikToki, wrzucają “psychoanalizy” na YouTuba czy komentują to na Facebooku czy Tłiterku. Banda szczonów, którzy na czymś takim chcą zabłysnąć inteligencją, dowcipem i chuj wie czym jeszcze. Wszystko, aby tylko “sława” się zgadzała. Jak nisko może upaść nowe pokolenie pseudo influencerów dla kilku polubień? No w pizdu nisko. Wiem coś na temat szydzenia i dlatego podpowiem. To nie jest śmieszne. I pamiętaj, że niewłaściwe twoje zachowanie może doprowadzić do tragedii. To słowa prawdziwyego influencera.

Jednak zachęcam do sprawdzenia bardziej profesjonalnego Facebooka Szydercy bądź nowo powstałego TikToka. Instagram niby też jest, ale co mi tam po nim…

Masz temat? Masz propozycję współpracy? Wszystko jest możliwe z Włóczykijem. Włóczykijem, który już ponad rok pisze dla Ciebie Tygodnik Szyderczy. Numer jeden wśród niezależnych tygodników online (według autora).

Ewentualnie mogę się u Ciebie podjąć jakiejś pracy w weekend. Robię wszystko (prawie). Nie usuwam tylko ciąż ani nie robię niczego niezgodnego z prawem. Z resztą prac się dogadamy.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Otagowano , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *