Tygodnik Szyderczy 13.06-19.06

Tygodnik Szyderczy 13.06-19.06

13.06

Broń

Tygodnik Szyderczy rozpoczynam od otwartego ruszenia po broń w celach obrony przed baranami. Nie no to taki żarcik od prowadzącego na sam początek 43 wydania sporej dawki humoru i politycznej satyry. Choć wcale nie zaprzeczam, że jedno z drugim się nie łączy. To nie jest rewolucja, ale krok w kierunku większej kontroli nad dostępem do broni palnej w Stanach Zjednoczonych. Po licznych ostatnimi czasy atakach porozumieli się Republikanie i Demokraci. Będą pieniądze na wzmocnienie bezpieczeństwa w szkołach, będzie też możliwość konfiskaty broni osobom stanowiącym zagrożenie. W tle są miliardy dolarów na pomoc psychologiczną i wzmocnienie ochrony w szkołach. Joe Biden na wieść o tym zalążku ustawy zareagował niczym nasz Andrzejek Duda. Dajcie mi to na biurko i od razu podpisuję.

Popieram akcję, bo przez dostęp do broni młodzi w wieku 18-21 lat kupują karabiny szturmowe i strzelają do kogo popadnie. Mają być większe kontrole przy wydawaniu broni właśnie dla tej grupy wiekowej. Swoją drogą jakby u nas każdy miał broń to czy rząd by był taki skory do okradania Państwa?

Pomoc

Nasz pierwszy długopis RP zamiast podpisać ustawę o sądzie najwyższym przepchniętą przez PiS w sejmie bez poprawek senatu błąka się po Polsce w bliżej nie określonym celu. Jednak trafił też na spotkanie z samorządami, których lista potrzeb nieustająco wydłuża się. Koszty pomocy uchodźcom z Ukrainy są ogromne i tak na dobrą sprawę na dłuższą metę nie do udźwignięcia dla samorządów. To na ich barki spadł ciężar pomocy tym ludziom. Dlatego pilnie potrzebna jest pomoc państwa, o co zaapelowali samorządowcy podczas spotkania z Dudą. Sam Duda pewnie chuja wskóra i tylko zrobi tą swoją słynną minę do złej gry państwa.

Ostatnio pisałem o tym, że nawet Banki Żywności mają lipę aktualnie, hotelarze już dawno nie pomagają, a zwykli ludzie mają powoli dość uchodźców. Jestem ciekaw jak to się zakończy.

Rowerek

Zresztą o czym ja piszę. Jaka broń? U nas na pniu schodzą rowery i to bez różnicy jaki, byle by jeździł. Klasyczne i elektryczne – dziś wszystkie rowery są rozchwytywane, jeśli w ogóle są w sklepach. Boom na dwa zamiast czterech kółek napędziły wysokie ceny benzyny i ubezpieczenia pojazdu. Najlepszym przykładem na potwierdzenie tej tezy jest akcja z Gdyni, gdzie władze postanowiły dofinansować mieszkańcom zakup rowerów. Mieli 100 tysięcy złotych na dofinansowanie 40 rowerów elektrycznych dla mieszkańców i lekko się zdziwili. Program wystartował o północy, kilka minut później się program wysypał, a po powrocie do normalności okazało się, że zgłoszeń jest ponad tysiąc na kwotę blisko 2 milionów złotych.

Tak właśnie wygląda nasz raj, gdzie nawet rower jest towarem luksusowym, na który trzeba czekać po kilka dni z racji braków rynkowych. Skromnie tylko chciałem zauważyć, że części do nich też raczej nie posiadamy, bo albo szły one z Rosji albo Chin.

Tygodnik Szyderczy

14.06

Wungiel

Anna Moskwa ostatnio jest często na łamach Tygodnika Szyderczego i nie widze w tym jakiegoś problemu, bo ciągle coś się dzieje dookoła niej. Jeszcze tylko afery jak w Ordo Iuris brakuje i mam z nią komplet. 996 złotych – taką cenę rząd chce gwarantować odbiorcom indywidualnym za tonę węgla. Powiedziała to właśnie Anna na konferencji prasowej. Jest haczyk a właściwie kilka. Pierwszy to limit sięgający aż trzech ton dla gospodarstwa domowego. Drugi to to, że trzeba trafić na autoryzowanego dystrybutora PGG. Z nimi jest trochę lipa, bo na cały nasz kraj jest ich całe 185 sztuk. Z czego sa województwa, gdzie na przykład jest tylko jeden takowy. A trzecim jest fakt, że aby skorzystać z tego dobrobytu musi być złożona deklaracja do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Termin składania tej deklaracji mija za 10 dni jakby ktoś pytał.

Dziś węgla brakuje, a za tonę trzeba zapłacić nawet 3000 złotych. To jest jednak nic w porównaniu z czystą matematyką. Zapotrzebowanie Polski na węgiel to 11 milionów ton rocznie. Wychodzi miesięcznie lekko poniżej miliona tony. Wyszło mi, że dziennie przez każdy punkt muszą się przewinąć 163 tony węgla, aby każdy sobie kupił po niecały tysiąc ze trzy tony. Brzmi jakbym właśnie wymyślił nowe góry w Polsce co nie? Rządowe Góry Węglowe.

Donosiciel

Kolejna osoba, która w walce z Służbami Bezpieki i ich tajnych agentów sam jak się okazuje był jednym z nich. Orzeczenie sądu jest jednoznaczne – Kazimierz Kujda, wieloletni i bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego, złożył niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne w 2019 roku. Jak się okazało był tajnym współpracownikiem o pseudonimie “Ryszard”. Prezes Jarosław Kaczyński jak sam powiedział ma inne zdanie na ten temat. Nie podoba się mu orzecznictwo sądów w naszych czasach. Zapiszę sobie osobę, która w najbliższym czasie może pożegnać się ze stanowiskiem. Agnieszka Turek wydała ten werdykt w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Jordanowo

Jak ja bym chciał napisać teraz o jakimś parku, który wybudował Michael Jordan. W Jordanowie, w województwie Lubuskim, w powiecie Świebodzińskim, między Świebodzinem a Międzyrzeczem, położony wśród malowniczej okolicy, pośród lasów, otoczony pięknym i rozległym ogrodem znajduje się Dom Pomocy Społecznej przeznaczony dla 82 osób, kobiet oraz mężczyzn, w podeszłym wieku, a także dla osób z chorobami somatycznymi i niepełnosprawnością fizyczną. Dom prowadzą siostry z zakonu Prezentek. Kurwa śliczny opis do faktów jakie tam się działy każdego dnia. Zamykanie w klatce, wiązanie, bicie – tak wyglądała codzienność podopiecznych w tej dziurze.

Miłą wiadomością jest to, że nie prowadziły tam burdelu na potrzeby okolicznych księży. Tak tylko wspomnę w Tygodniku Szyderczym jasną stronę tego zjawiska. Oczywiście kurator oświaty milczy, Rzecznik Praw Dziecka! i ministerstwa też. Nic się dla nich nie stało. Dzień jak co dzień.

Tygodnik Szyderczy

15.06

Silosy

Postawimy na granicach w kurwę wielkie silosy. Tak mógł sobie pomyśleć Joe Biden, w nocy przed wydaniem oświadczenia. Rosja blokuje eksport drogą morską ukraińskiego zboża. Amerykański prezydent zapowiada budowę wielkich silosów na granicach z Ukrainą, także w Polsce. Zboże można byłoby wówczas transportować pociągami. Cokolwiek nie zrobią w tej sprawie i tak już straty żywnościowe są ogromne.

Wiatraczki

Kilka wydań wstecz poruszałem temat prądu pozyskiwanego poprzez wiatraki w naszym kraju. Wystarczy jedna ustawowa zmiana, żeby odblokować całą energetykę wiatrową w Polsce, bo obecnie niemal całkowicie jest ten przemysł zablokowany. Zgodnie z obecnym prawem elektrownie wiatrowe nie mogą powstać niemal nigdzie w Polsce. Rząd chce jednak zliberalizować wymogi odległości wiatraków od zabudowań. Jak zapowiadają jeszcze w czerwcu trafi to na wokandę sejmową. Po tym co mówią może być o wiele lepiej, bo aż około 25% kraju by wtedy się kwalifikowało. Jednak jak to mawiał mój dziadek “Nie chwal chuja przed wytryskiem”. Może się okazać przecież, że damy radę ogarnąć się z pozyskiwaniem energii z naturalnych źródeł i wtedy by była lipa.

Następnie czekam na ten milion elektryków co to zapowiadał Morawiecki i oczywiście na realizację planu zamykania fabryk samochodów spalinowych.

Energia

Skoro już tak energetycznie cisnę w tym wydaniu od węgla przez wiatraki to zakończę na prądzie ogółem. W tej historii sekwencja zdarzeń wygląda tak: zaprojektowano, zbudowano i zamknięto na kłódkę jeszcze przed otwarciem. Dworzec kolejowy w Dobczynie koło Wołomina od roku stoi pusty, a pasażerowie tłoczą się na wąskim peronie, bo jedna spółka PKP nie może dogadać się z inną spółką PKP. Chodzi o doprowadzenie prądu. Ja naprawdę bym zrozumiał tą informację jakby ona miała miejsce gdzieś na Podlasiu, gdzie prąd to zjawisko niecodzienne. Jednak piszę o miejscowości w centrum Polski, gdzie podłączenie prądu nie powinno stanowić problemu. Jak zapowiada PKP sprawę rozwiążą jeszcze w tym roku. I na całe szczęście do końca roku jeszcze w chuj czasu. Nie podali informacji którego roku.

Tygodnik Szyderczy

16.06

Ukraina

Premier Włoch Mario Draghi, prezydent Francji Emmanuel Macron, kanclerz Niemiec Olaf Scholz, a także prezydent Rumunii Klaus Iohannis pojawili się w Kijowie. Po rozmowie z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim poinformowali, że popierają natychmiastowe nadanie Ukrainie statusu kraju kandydującego do Unii Europejskiej. Wcześniej politycy byli w Irpieniu. Jak podają wszystkie prawicowe media namawiali Załenskiego do rozmów pokojowych niekorzystnych dla Ukrainy z Putinem. Niestety musze to zdementować. Żadne takie potwierdzone informacje nie padły zarówno ze strony Ukrainy jak i mediów międzynarodowych szanowanych za niezależność.

Żurek

Czy wiesz, że w Brześciu Kujawskim odbył się w tym tygodniu festiwal żurku? Sam dowiedziałem się o tym niechcący i o mały włos tam nie trafiłem. Na szczęście mam poważniejszy Żurek na tapecie. Miażdżący dla PiS-u i Ziobry jest wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie sędziego Waldemara Żurka. Zdaniem Trybunału naruszono prawo sędziego Żurka do rzetelnego procesu i wyrażania opinii. Dostanie w zamian za to 25 tysięcy euro zadośćuczynienia (dodajmy to do rachunku Zbigniewa Ziobro). Waldemar Żurek jest wysoko na liście wrogów “dobrej zmiany” w sądownictwie. Jego licznik bije i aktualnie ma kilkadziesiąt dyscyplinarek.

Stawiam się pod nim w hierarchii, ale sam jestem na bank na jakiś listach rządu do wyjebania w kosmos. Nie piszę o nich pozytywnie, choć staram się być obiektywny. To co się dzieje w naszym kraju napawa mnie przekonaniem, że niebawem będziemy “lepsi” jak Turcja. Jednak o dodatkowym przemyśleniu napiszę dopiero w podsumowaniu.

Szyszka

Akcja Chrust+ w Polsce idzie pełną parą. Jednak o szyszkach każdy zapomina. W Jarocinie, z inicjatywy burmistrza, stanął pomnik zmarłego w 2019 roku byłego ministra Jana Szyszki. Jak mówi Adam Pawlicki to go oburzyło, że taki ładny pomnik za darmo do wzięcia nie może sobie znaleźć domu. Dodaje także, że to był jeden z najlepszych polityków inwestujących pośrednio w środowisko. Jednak nie wszystkim mieszkańcom podoba się, że niezwiązany z regionem były minister zostanie tak uhonorowany. Z samym Jarocinem nie miał nic wspólnego profesor Jan Szyszko. Mniejsza o to. Ja akurat szyszek miałem pod dostatkiem, bo w ramach akcji “Wynajmij Włóczykija na weekend” pierw malowałem pokój, a następnego dnia ścinałem dwa ogromne świerki tuż obok posesji zleceniodawców. Miałem swoje pięć minut w akcji Chrust+. Polecam się, bo nadal żyję choć jestem “lekko smagnięty” słońcem.

Tygodnik Szyderczy
Ten moment, kiedy stary mem nabiera nowego znaczenia…

17.06

Gwiazda

O tej gwieździe już nie raz wspominałem na łamach Tygodnika Szyderczego. Michał Woźnicki to ten ksiądz wyjebany z zakonu Salezjanów. Ten sam co w czasach pandemii robił nielegalne msze i ten sam co ostatnio się napierdalał na pałki teleskopowe z Salezjaninem. Tym razem były zakonnik miał do piątku czas na wyprowadzkę z klasztoru w Poznaniu, ale nie respektuje wyroku eksmisji. Ten łeb odmawia opuszczenia celi już czwarty rok. W końcu jednak zostanie z niej wyrzucony przez komornika i policję. On sam nie ma sobie nic do zarzucenia. Twierdzi, że w Kościele roi się od neopogan, a papież to heretyk. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten skurczybyk ma kilka moherów za sobą, którzy robią mu za wierną gwardię przyboczną.

OC

To mogą być czarne czasy dla kierowców, którzy łamią przepisy, otrzymując za to mandaty i punkty karne. Firmy ubezpieczeniowe uzyskały dostęp do informacji o karaniu swoich klientów i będą to brały pod uwagę przy wyliczaniu stawek OC. Ciekaw jestem nowych przeliczników OC dla kolesia mającego 22 punkty karne.

To i tak nic. Niech mi ktoś napisze jaki jest przelicznik dla kolumn rządowych, które od czasu do czasu się rozpierdalają po całej Polsce. I kto za to będzie płacił. Rząd (my) czy osoba, która prowadzi? Pewnie, że my.

Stopy

Złe informacje dla frankowiczów. Szwajcaria podnosi stopy procentowe, co oznacza, że wkrótce wzrosną raty kredytów denominowanych we frankach szwajcarskich. Jakby tego było mało w Stanach Zjednoczonych też rosną stopy procentowe, by zwalczyć inflację – to powoduje spadki na giełdzie i obawy przed recesją. Recesja w Stanach zaszkodziłaby gospodarce światowej. Nic jednak naszych stóp nie pobije podnoszonych już 9 razy. Co oni wiedzą o inflacji. Niech wpadną na lekcje do Glapińskiego. Nie mniej jednak obie podwyżki stóp procentowych zabolą każdego z nas mimo tego, że to nie nasz kraj.

Tygodnik Szyderczy

18.06

Ziobro vs. Morawiecki

Premier Mateusz Morawiecki mówi o praworządności. Zwolenników ministra Zbigniewa Ziobry zaskakuje mówiąc, że nie opłaca się umierać za tak zwaną reformę wymiaru sprawiedliwości, która trwa już siódmy rok. Z kolei wszystkich innych zmroziła sugestia, że wymagana przez Unię Europejską praworządność nie jest dobra dla Polski. To jak to w końcu? Niby trzeba to zrobić, bo Ziobro jest zjebany, ale to jest chujowe bo nie “Polskie”?

In Vitro

Stowarzyszenie In Vitro Bez Granic zbiera podpisy pod żądaniem przywrócenia rządowego programu refundującego metodę in vitro. Za rządów Platformy Obywatelskiej i PSL program pomógł w przyjściu na świat ponad 22 tysięcy dzieci. Prawo i Sprawiedliwość po objęciu władzy przerwało finansowanie i zastąpiło program innym, o którym już wspominałem w Tygodniku Szyderczym, który według danych resortu zdrowia w 15 miesięcy doprowadził do 209 poczęć. Pary, które mają problemy z płodnością, wydają na in vitro majątek. Cena in vitro waha się w naszym kraju od 8 do 12 tysięcy w zależności od regionu. Po raz kolejny gratuluję władzy za program zastępczo-rozrodczy.

Pyrkon

Zazwyczaj w Tygodniku Szyderczym nie piszę o tego typu skupiskach ludzi. Jednak o tym wspomnieć muszę. W Poznaniu po pandemicznej przerwie wrócił Pyrkon, czyli festiwal miłośników gier i świata fantastyki. Impreza jest barwna i efektowna, uczestnicy przebierają się i stylizują na ulubione postacie. Jest to zajebista odskocznia od tego co się dzieje aktualnie nie tylko w naszym kraju ale i na świecie. Poprzednią edycję odwiedziło ponad 100 tysięcy osób. Bilety co nie dziwi wcale wyprzedały się na pniu, a jedyne jakie można było kupić tuż przed festiwalem kosztowały 159zł za trzy dni wydarzenia. Warto odkładać cały rok do skarbonki 50 groszy dziennie, aby pojechać na taki urlopik.

Tygodnik Szyderczy

19.06

Kaczki w Tarnowie

Zginał w rosyjskim zamachu – przekonywał Jarosław Kaczyński, odsłaniając w Tarnowie pomnik swojego brata, prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Kolejny raz od wybuchu wojny w Ukrainie prezes PiS wraca do katastrofy w Smoleńsku. Ponieważ dowodów na zamach samolotu wciąż nie ma, Kaczyński przekonuje, że dowodem jest wojna na Ukrainie. Jak się domyślasz wtóruje mu TVP napierdalając niebieskim paskiem “Lech miał rację”.

Kurwa w jakim my kraju żyjemy to jest niepojęte. Dobrze, że Putin ma na nas aktualnie lekko wyjebane, bo takimi tekstami bez podstaw dowodowych można łatwo na siebie wojnę sprowadzić. Oczywiście muszę to napisać: Materiał dowodowy komisji smoleńskiej pod dowództwem Macierewicza to gówno nie dowody.

Sąd

Skoro już jesteśmy przy daniach głównych z zimnym Lechem najlepiej podobno smakuje kaczka. Jednak nie będę teraz Makłowiczem wyskakując z przepisem na obiad. Pozew senatora Krzysztofa Brejzy przeciw Jarosławowi Kaczyńskiemu został oddalony. Bez żadnej rozprawy i przesłuchania, w trybie niejawnym, w oparciu o przepisy antycovidowe. Chodziło o sprawę opisywaną na grubo w Tygodniku Szyderczym inwigilacji Pegasusem i komentarz prezesa PiS. O oddaleniu zdecydowała sędzia, awansowana przez nową Krajową Radę Sądownictwa. Jakże by inaczej. Nawiązując do jedzenia to takie sprawy załatwia się szybciej niż zrobienie zupki chińskiej.

Skwarek

Kurde no skwarek mi pasuje aktualnie skoro już nawiązuję do jedzenia. W sumie jak tak pomyślę to dawno nie jadłem dobrego, domowego smalczyku ze skwarkami. Upalny finał długiego weekendu w Polsce, gdzie miejscami w niektórych częściach kraju było w cieniu nawet 37 stopni Celsjusza. Źródłem upałów jest zjawisko nazywane hiszpańskim pióropuszem. Większość osób próbowała ochładzać się nad wodą, gdzie jednak dochodziło do wypadków jak ten z dzieckiem w kabinie. Ja tam oczywiście w długi weekend starałem się zarabiać hajsy jak już wiesz. Na urlop mnie nie stać prawdziwy to improwizuję. I tak na zakończenie tylko dodam, że nie bez przyczyny mi się jedzenie nawinęło. mam wolną chatę z Hulkiem i aktualnie kombinujemy co by tu na obiado-kolację zrobić. Jakieś pomysły?

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak co wydanie cisnę TVP i ich paski. Zero ściem. Takie naprawdę były informacje podawane przez telewizję, którą każdy z nas sponsoruje. Zbieram na leki.

Kościół

Nieprzerwana pamięć o bohaterze.

Hołd dla ofiar Niemców i Sowietów.

Boże Ciało.

Cud w Bolsenie.

Samochwała

Święto telewizyjnego i radiowego teatru.

Magiczne święto Polskiej piosenki. (Opole)

Muzyczna podróż na Opolskiej scenie.

Przed nami koncert Premier i Debiuty.

Festiwal w Opolu otwiera drzwi do kariery.

W Opolu gwiazdy są na wyciągnięcie ręki.

Wielkie święto Polskiej muzyki.

Muzyczne talenty z Szansą na Sukces.

Festiwal najnowszych technologii.

PiS

Niższe podatki odpowiedzią na putinflację.

Polska potrzebuje dobrze wyposażonej armii.

Rząd wzmacnia bezpieczeństwo Polaków.

Polska rozbudowuje siły zbrojne.

Rząd dopłaci – węgiel będzie tańszy.

Polska obroniła wschodnią granicę.

Bezpieczeństwo energetyczne to priorytet.

Polski banknot z prestiżowa nagrodą. (20 zł Lecha)

Polska wzmacnia suwerenność.

Państwa Unii zaakceptowały Polski KPO.

Granica nie do przejścia.

W suwerenność energetyczną trzeba inwestować.

Prezydent Lech Kaczyński miał rację.

Drogi do gospodarczego rozwoju.

Większe nakłady na Polską Armię.

Nie PiS

Eurokraci zrujnują Polaków?

Kraj

Święto Służby Ochrony Państwa.

Polski wynalazca, który zmienił świat. (kamizelka kuloodporna)

Archeolodzy badają bunkier Anielewicza.

Długi weekend.

Sąd chce wypuścić zabójcę na wolność.

Ślady historii ukryte w ziemi.

Polski raj dla turystów.

Stulecie włączenia części Śląska do Polski.

Świat

Globalny problem z cenami surowców.

Sygnał ostrzegawczy dla Macrona.

Niemieckie zrozumienie dla agresora.

Światowy Dzień Krwiodawcy.

Groźna ideologia zagraża Europejczykom.

Fala pożarów przechodzi przez Hiszpanię.

Po czyjej stronie stoi Francja?

Ukraina

Siewierodonieck jak drugi Mariupol.

Ukraina odpiera bandycki atak Rosji.

Ukraińcy marzą o pokoju.

Ukraina przygotowuje kontrofensywę?

Unijne drzwi otwierają się dla Ukrainy.

Spóźniona wizyta zachodnich liderów.

Ukraińska obrona nie daje się złamać.

Kontruderzenie Ukraińskiej armii.

Rosja

Putin dowodzi armią złodziei.

Bezgraniczne okrucieństwo Rosjan.

Rosja chce wywołać kryzys w Europie.

Rosyjscy bandyci mordują Ukraińców.

Putin chce wywołać klęskę głodu.

Rosjanie muszą zapłacić za zbrodnie.

Putin chce wywołać światową klęskę głodu.

Rosyjscy mordercy atakują Ukrainę.

Szokujące dowody Rosyjskiego bestialstwa.

Imperium Sowieckich wzorców.

Klub obrońców Putina.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie.

Oj jaki to był ciężki tydzień. Pierw trzy dni w pracy i tylko sporadyczne sprawdzanie tematów. Następnie cztery dni “odpoczynku” kurwa jego mać. Cieszę się, że akcja “Wynajmij Włóczykija na weekend” się po raz pierwszy udała i jak tylko chcesz to w czymś tam Ci pomogę. Cena jest do dogadania oczywiście. Ale starczy już tej autopromocji bo czas na bonusik.

Przemyślenia

Patrząc się na to wszystko co się dzieje w naszym kraju jestem coraz bardziej skłonny spierdolić z niego gdzieś na zachód. Przykładowo sprawdzałem ceny wynajmu mieszkań w kilku stolicach Unii Europejskiej i Wyszło mi, że aktualnie w Polsce przepłacam w chuj. Mało tego człowiek tyra od rana do nocy jak to Morawiecki kiedyś u Sowy powiedział “za miskę ryżu” i wypala się. Nie mogę narzekać na moje zarobki, ale widzę jakim kosztem to się dzieje. Powinno to wyglądać trochę inaczej, a wiem, że za tą samą pracę gdzieś na wschodzie będę godniej (niekoniecznie godnie) żyć. Jest to w chuj smutne, że coraz więcej Polaków myśli podobnie. Inflacja niebawem nam tak dopierdoli śrubki, że będziemy dobrze wspominać paliwo po 8zł chleb po 5zł.

160

Ciekawa rzecz, która mnie urzekła w dniu wydania Tygodnika Szyderczego to sprawa 160 dzieci. Kurde nie żaden nowy DPS czy ilość dzieci zgwałconych przez kleryków w ostatniej dobie. 160 dzieci ma jegomość z Vermont w USA. Joe nazywany jest “najbardziej płodnym ojcem”. Oczywiście nie z każdym utrzymuje kontakt, dlatego w Dzień Ojca spotka się tylko z jedną pociechą. Smutne, ale prawdziwe. Skubaniec podróżował po świecie oferując swoje nasienie i takim oto sposobem dorobił się małej armii. Ja z głupoty przeliczyłem oczywiście jeden fakt. Jak podaje “The Mirror” odbył stosunek 200 razy nie licząc sztucznego zapłodnienia. Wyszło mi, że stracił podczas samego sexu jakieś 4,5 kilograma. Takie poświęcenie i nawet skubany skarpetek nie dostanie na dzień ojca…

Podsumowanie

Tym smutnym jak mina Hulka kiedy piszę i go nie głaszczę akcentem kończę to wydanie. Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem, który niebawem otrzyma tajne wejścia do tajnych sekcji strony. Program jest nowy, ale mam nadzieję, że się coś tam na “cukierki” uzbiera.

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.