Tygodnik Szyderczy 20.06-26.06

Tygodnik Szyderczy 20.06-26.06

20.06

Ład

Tygodnik Szyderczy rozpocznę od tego całego Polskiego Ładu jaki nam chciało zafundować PiS. Po wyjebaniu dwóch osób z Rządu “odpowiedzialnych” za porażkę Morawiecki krytykuje w końcu Polski Ład. W sumie dobrze, że powoli się wycofuje z tych rozwiązań, bo minęło zbyt dużo czasu. Przypomnę, że Rząd wydał miliony złotych na promocję, a premier Mateusz Morawiecki objechał Polskę i przekonywał, że w kieszeniach obywateli zostanie więcej pieniędzy. Jak zapewne kojarzysz pieniędzy będzie wiecej tylko wtedy, kiedy przestaną wydawać je na promowanie swoich pomysłów. O Polski Ład rozbiła się też koalicja z Jarosławem Gowinem, która zapoczątkowała wzrost aktywności w dziedzinie sportu (powstało ministerstwo, aby były dwa głosy). Teraz sam szef rządu źle ocenia rewolucję podatkową rzucając słowami o “mitrędze” księgowych.

Mirabelka

Kurde ostatnio o nim to właśnie chyba było głośno jak mówił, że najlepiej wpierdalać mirabelki i szczaw skoro jest bieda. Jednak później, bo trzy lata temu Stefan Niesiołowski zrzekł się immunitetu i odszedł z polityki. Zrobił to w reakcji na oskarżenia o przyjmowanie łapówek w postaci usług seksualnych w zamian za pomoc przedsiębiorcom. No i w końcu proces w tej sprawie właśnie się skończył. Sąd uznał, że Niesiołowski jest niewinny, a wszystkie zarzuty są bezpodstawne. Prokuratura Ziobry z racji tego, że Niesiołowski był w opozycji oczywiście zapowiada apelację.

Nożyczki

Uderz w stół, a nożyczki się odezwą. W poprzednim wydaniu Tygodnika Szyderczego pytałem się, gdzie jest stanowisko pani Nowak w sprawie Jordanowa i tych chorych zakonnic. No i się doczekałem. W sprawie Domu Pomocy Społecznej w Jordanowie prowadzonego przez zakonnice są dowody – zdjęcia, nagrania i zeznania. I tak jak relacjonowałem w placówce miało dochodzić do znęcania się nad podopiecznymi. Jednak kochana małopolska kurator oświaty Barbara Nowak mówi o zbyt szybkim stawianiu wyroków. To i tak jest mały chuj, bo poseł PiS Bartłomiej Wróblewski napierdala o “antykatolickich i antychrześcijańskich fobiach lewicy i liberałów”. No trudno skoro człowieczeństwo równa się lewacką czy liberalną skrajnością to widocznie taki jestem.

21.06

Litwo

Ojczyzno moja. Nie no nie będę teraz pisał tutaj tego typu rzeczy. Jednak coś o niej wspomnę w tym wydaniu. Właśnie przez nią Rosjanie w obwodzie kaliningradzkim wykupują towary z powodu blokady tranzytu. Unijne sankcje na tranzyt towarów do Rosji oznacza, że Litwa została zmuszona do blokady obwodu kaliningradzkiego. Sankcjami są objęte między innymi materiały budowlane, węgiel, paliwo lotnicze, a nawet duży sprzęt AGD. Rosjanie teraz w trybie pilnym muszą znaleźć statki, które przewiozą te towary do Kaliningradu. Transport będzie o wiele droższy oczywiście, a te towary będą towarem niemal luksusowym. Ja dopiero teraz skojarzyłem fakty i połączyłem kropki. Ruscy podpierdalali z Ukrainy duże AGD, aby docelowo je wysłać statkami do obwodu. No jebani mistrzowie planowania.

This is war

Kto się będzie napierdalał tym razem? Chodzi oczywiście o tą między ministrem sprawiedliwości, a prezydentem, premierem i prezesem PiS. Ponieważ właśnie na szczycie władzy tak wygląda próba sił, która obecnie przybrała na sile. Kaczyński mówi otwarcie o tym, że sądy w Polsce działają fatalnie źle. Zbigniew Ziobro odpowiada na to, że od pięciu lat nie ma woli, by reformować wymiar sprawiedliwości. I teraz jestem niezmiernie ciekawy kto ma więcej haków na kogo i dlaczego jeszcze nikt nie nadmuchał basenu. Basenu wypełnionego kisielem po brzegi, aby chociaż fun był dla pospolitych obywateli jak już zaczną się napierdalać. Wróć… Basenik nie może być napełniony po brzegi, bo Kaczyński się utopi.

Świeczka

Świeczkę należy postawić Kaczyńskiemu. I to temu, który żyje. Ten bowiem właśnie odszedł z rządu oficjalnie. Przypomnę tylko, że on był wiceministrem do spraw bezpieczeństwa narodowego. Nowym wicepremierem będzie minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, a Jarosław Kaczyński skupi się na partii. Prezes PiS odchodzi z rządu, bo przed kampanią wyborczą ma sporo pracy. Trzeba pochować trolli typu Macierewicz do szaf, aby nie psuli wyników ich podróży po Polsce. Polacy za to mają sporo problemów, a w portfelach mało pieniędzy. PiS ma odzyskać “werwę”, żeby na te problemy umieć odpowiedzieć. Jeszcze będzie czas na podsumowanie ich dokonań w tych aspektach.

Tygodnik Szyderczy

22.06

Izba

Izba Dyscyplinarna to od dłuższej chwili temat, który w Tygodniku Szyderczym się przewija non-stop. Tym razem coś o Nowej Lewicy, która działa prężnie szukając poparcia głównie wśród młodych ludzi. Ich program ładnie scala się z założeniami, które prowadza nasz kraj ku zachodowi. Według mnie powinni być lepiej notowani niż partia Hołowni. Może w swoim czasie do tego dojdzie. Dni Izby Dyscyplinarnej są policzone, bo ustawa, którą ją likwiduje, wejdzie w życie 15 lipca. Na wokandzie izby wciąż są jednak sprawy sędziów.

W punkt trafił przy tej sprawie Krzysztof Śmiszek, który wypowiedział się na ten temat.

– To jest oczywiście policzek wymierzony w stronę Unii Europejskiej. To jest też pokazanie Komisji Europejskiej, że “kamienie milowe” nie będą spełnione – mówił poseł Nowej Lewicy, komentując fakt, że Izba Dyscyplinarna wciąż działa w okresie vacatio legis nowej ustawy o Sądzie Najwyższym.

Cóż ja mogę dodać? Chyba tylko to, że witam Cię w Polsce drogi kolego.

Glapfetti

Pora na najgorsze info w tym wydaniu Tygodnika Szyderczego. Adam Glapiński złożył przysięgę, obejmując po raz drugi urząd prezesa NBP. Na sali plenarnej Sejmu posłowie opozycji demonstrowali swój sprzeciw transparentami, a nawet symbolicznym konfetti. Konfetti wyglądało jak hajsy i nie było to bez podstawne. Dokonała tego Klaudia Jachira, która w moim mniemaniu jest najaktywniejszą kobietą w opozycji. Jak coś to jej Twitter @JachiraKlaudia i oczywiście zapraszam na mojego Twitterka, w którym “na bieżąco szydzę z posłów i polityków. Ostatnio mam nawet swoich ulubieńców tam @OWloczykij.

Oczywiście tak podsumowała akcję, której dokonała:

“1,5 bln zł długu publicznego, 144 mld zł dodrukowane z naruszeniem Konstytucji przez Prezesa NBP na polecenie Morawieckiego, 260 mld zł wyrzucone poza budżet, 14% – najwyższa inflacja od 24 lat – zmierzamy wprost do katastrofy gospodarczej!”

Klaszczę rękoma i nogami z powodu jej spostrzegawczości.

Koniec-POL

Gdzieś na końcu Polski w Koniecpolskich wsiach ludzie od siedmiu lat nie mają wody. No taka sytuacja, że jest zbyt sucho, wypili wszystko co było w studniach i chuj… po zawodach. W gminie Koniecpol wodę mieszkańcom dowożą beczkowozy. Sześć lat temu pomoc obiecała premier Beata Szydło, ale wciąż gmina nie otrzymała pieniędzy na budowę sieci wodociągowej. Nie chodzi nawet o to, że 148 osób zostało przez partię rządzącą wyruchanych bez mydła, bo oni jebią całą Polskę i to z uśmiechem na twarzy. Szydło aktualnie jeździ w kolumnach rządowych po Polsce (ostatnio była gdzieś w Małopolsce) także uważajcie mobilki. Koniecpol dotacje jakie dostaje nie mają nic wspólnego z wodą, bo ostatnio dostali hajs na odnowienie przedszkola i laptopy do szkół.

Chodzi o to ile warte jest życie w naszym kraju. Kiedy żyjesz sobie w miarę biednie, ale spokojnie. A tu nagle coś się odpierdala i nie mając funduszy możesz co najwyżej obrać kurs na zachód. Z Koniecpolu akurat jest najbliżej do Ostravy, a trasa pieszo bez większego wydawania majątku zajmie około 35 godzin. Tego właśnie chce nasz rząd. Aby problemy same się rozwiązywały.

Tygodnik Szyderczy

23.06

Easy Money

Jak chcesz posiadać w kurwę siana zadzwoń do Bociana. Ewentualnie zostań rolnikiem, który sam sobie siano ogarnie. No i oczywiście zostaje Ci opcja wybrania zawodu nauczyciela. W Radiu Zet wiceminister edukacji i nauki Tomasz Rzymkowski był pytany o zarobki nauczycieli. Przyznał, że osobiście zna nauczyciela, którego wysokość wynagrodzenia jest porównywalna z wynagrodzeniem poselskim i wynosi 11 tys. zł netto. Jak sam ocenił to jest nauczyciel, który pracuje po prostu w dwóch szkołach i jest w pełni zadowolony z tego powodu. Na uwagę dziennikarki, że jemu wpływa 11 tys. zł netto, Rzymkowski zastrzegł, że pracuje 7 dni w tygodniu. Dziennikarka odparła na to: Ale widziały gały, co brały, co wiceszef MEiN podsumował: Ale nauczyciele też widzieli, co brali.

Żebym ja wiedział co brałem to bym po rozwodzie już nie był. A tak całkiem serio doświadczyło mnie to tego, że każde zdarzenie nas czymś doświadcza. Mądra osoba wyciągnie wnioski i nie popełni drugi raz tego samego błędu. I właśnie liczę na to, że jednak PiS wypierdoli go na zbity pysk z funkcji. Nie popełni już ponownie fopy. Choć oczywiście do najmądrzejszych oni mogą nie należeć.

Witam ponownie

Jak na drugiej części meczu. Jestem jakimś jebanym prorokiem. Pamiętasz może jak wspominałem o tym, że znaleźli w PiS-ie kozła ofiarnego, którego mieli wyjebać pod publikę z funkcji ministra finansów? No a więc już wtedy zastanawiałem się co z nim dalej będzie. Jaką fuchę dostanie. I dostał. Właśnie został Pełnomocnikiem do spraw Pozyskiwania Źródeł Finansowania dla Przedsięwzięć Służących Wzmocnieniu Bezpieczeństwa i Obronności Państwa. Przypomnę, że Tadeusz Kościński musiał wziąć na siebie całą winę za porażkę Polskiego Ładu i odejść z rządu. Musiał też wysłuchać wielu krytycznych wypowiedzi ze strony kolegów z PiS-u. Wielki powrót, czy znów będzie robił za słupa w zupełnie innej roli?

Zapierdol

Jednak nie jest łatwo w naszym kraju żyć. Nie będę bronił w tej chwili kobiety, która zostawiła swoje dziecko w samochodzie i nie na tym będzie polegał sens tej informacji. Rano kobieta zabrała dwójkę swoich pociech, aby je zawieźć do szkoły i przedszkola. Nie wiem jak bardzo była wyjebana i jak bardzo coś ją musiało przytłoczyć, aby zapomnieć o jednym z nich. Zostawiła je w pełnym słońcu w samochodzie wybiegając z auta do pracy. Ciągły wyścig szczurów. Jej dziecko, które miało 1,5 roku zmarło.

Ja mam tylko jedno zajebiście istotne pytanie. Gdzie są kampanie, które w dobie właśnie takich upałów uczulają na zagrożenia związane z pogodą? Pieniądze są drukowane zupełnie w innym celu. I chcę tylko przypomnieć, że jakkolwiek możesz mieć zjebany dzień to pamiętaj, że spóźnienie do pracy wytłumaczysz, a straty uwagi dla swojej rodziny już nie. Chętnie bym się przyjrzał głębiej tej sprawie jednak nie stać mnie na takie wojaże. Może kiedyś będę reagował lepiej i skuteczniej. Teraz tylko pozostaje mi wrzucić grafikę. I pamiętaj. Bliscy zawsze na pierwszym miejscu.

Tygodnik Szyderczy

24.06

Do zobaczenia

Ukraina i Mołdawia to już oficjalnie państwa kandydujące do Unii Europejskiej. Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski nazywa to zwycięstwem, na które Ukraina czekała 120 dni i 30 lat. To oczywiście jest sukces tylko i wyłącznie naszego rządu jak twierdzi Morawiecki. Nikt przecież inny ich nie supportuje. W tym momencie zaczyna się w chuj długa droga do wejścia w szeregi państw Unii Europejskiej.

Są dwie kwestie o których mi wypada teraz napomknąć. Pierwsza to fakt iż status kandydata miała także Gruzja i to od 8 lat. Właśnie Unia nakazała im poczekać na ten moment co spowodowało zamieszki i liczne protesty w tym kraju. No oni tam mają prawie tak samo dobry cyrk jak my w naszym państwie obecnie. Drugim faktem jest to, że nasi politycy z jednej strony chwalą się, że dbają o rozwój Unii i to oni są głównie odpowiedzialni za akceptacje Ukrainy jako kandydata. A z drugiej strony nie potrafią zadbać o praworządność w naszym kraju co nie dość iż blokuje pieniądze to na dodatek przysparza nam sporej ilości kłopotów. To się tak da?

Ważne i ważniejsze

Co jest dla Polaków ważne, a co ważniejsze? W sondażu przeprowadzonym przez agencję Kantar w dniach 22-23 czerwca ankietowanym zadano następujące pytanie: “Jaka jest najważniejsza sprawa, którą będzie się Pan(i) kierował(a), wybierając ugrupowanie, na które będzie Pan(i) głosował w wyborach”?. Na odpowiedź “walka z drożyzną” wskazało 43% ankietowanych, a 22% wybrało odpowiedź “bezpieczeństwo militarne Polski”. 9% badanych stwierdziło, że kwestia aborcji jest najważniejszą sprawą, którą będą się kierować, wybierając ugrupowanie w wyborach. Odpowiedzi “polityka społeczna (np. Program 500+)” udzieliło 14% respondentów. 7% badanych uznało, że będzie kierować się innymi sprawami.

Nie mam dobrych informacji dla PiS-u. To jasno pokazuje w jak czarnej dupie się znajdują obecnie i w jakim kierunku muszą działać. Na chwilę obecną dalszy ciąg tej ankiety wskazał, że PiS robi w tej kwestii za mało (3/4 głosów) i, że niestety przez ich działania 3/4 mieszkańców Polski musi ciąć koszty na zakupach żywnościowych. Taki raj nam zgotowali.

Aborcja

W naszym Parlamencie odrzucono ostatnio zmiany w prawie aborcyjnym. Nie było to dla nikogo zaskoczeniem mimo że PiS obiecywał radośnie w kampanii wyborczej że żaden projekt obywatelski nie będzie odrzucony w pierwszym czytaniu. No cóż w tym przypadku głos ponad 100 tysięcy obywateli był dla partii rządzącej równie istotny jak papier do d… To, że w naszym kraju nie zmieni się nic w tej kwestii jakiś czas to już niemal każdy wie. I wiedza o tym zwolennicy posiadania prawa do decyzyjności o swoim ciele i macicy. Jak i wiedzą o tym wszyscy Ci “Patriotyczni Polacy”, którzy z przysłowiowym krzyżem na plecach zapierdalają po naszych ulicach umoralniając wszystkich dookoła, a w zaciszu swojego domostwa napierdalający kobiety. Niestety uogólniam, ale tak mniej więcej to wygląda.

Amerykański Sąd Najwyższy zmienił swoje orzecznictwo. Wbrew wyrokowi z 1973 roku większość sędziów uznała, że ich konstytucja nie gwarantuje prawa do aborcji. To najważniejszy wyrok Sądu Najwyższego od lat w tym kraju. Niestety przyczyni się on do delegalizacji aborcji w wielu stanach. Pamiętam jak oni wspierali nas przy okazji Strajku Kobiet. My też musimy o tym mówić i dawać im do zrozumienia, że walka nie jest przegrana.

Tygodnik Szyderczy

25.06

Łódź

Kurde zawsze jak wspominam o tym smutnym jak skurczybyk mieście to muszą w nim wpaść na coś nietypowego. Łódzkie zoo ruszyło z nietypową promocją w pierwszy weekend wakacji. Uczniowie, którzy na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej mają pałę lub dwóję z biologii, będą mogli wejść do Orientarium za złotówkę lub dwa złote. Według nich chodzi o to, żeby zainteresować uczniów biologią. Akcja tak dziwna, że aż wypada mi spamować znajomych, czy aby nie mają upustu bo opcja dość fajna.

Aby zobrazować absurd musze podać jakiś inny przykład. Jesteś chujowym pracownikiem, ale w zamian za to, że chodzisz do pracy dostaniesz dodatkowy lunch od firmy za złotóweczkę. Albo jak rozejdzie się po mieście, że słaby z Ciebie kochanek i to w dodatku smutny to masz talon na kurwę i balon od rządu. Ja pierdolę dałem im właśnie pomysł na program Prostytutka+ i to za darmo nie żądając stołka. W sumie jedyny na jakim by mnie chętnie widzieli to elektryczny…

Ukraina

Ja tutaj rzucam propozycjami programów rządowych, a w tym samym czasie na Ukrainę spada około 1000 pocisków na dobę. Niestety żołnierze ukraińscy wycofali się z Siewierodoniecka. W ciągu ostatniej doby rosyjskie rakiety spadły na cele w całej Ukrainie, także blisko granicy z Polską- Jaworowo też było ostrzelane. Tym samym cały wschód Ukrainy już jest kontrolowany przez Rosję. Jestem ciekaw jaki będzie odzew ze strony Ukrainy, która walczy jak może i czym może. Same zdolności rakietowe mimo wsparcia USA w tej kwestii są dziesięć razy mniejsze. Mam nadzieję, że będzie to docelowo walka Dawida z Goliatem.

Parada

Ulicami Warszawy przeszła parada równości. Nie zabrakło tęczowych flag i radosnej muzyki. Uczestnicy w ten sposób przypomnieli o prawach mniejszości seksualnych, choć w Polsce nie wszyscy chcą o nich pamiętać. Jednak Kaczyński we Włocławku pamiętał i mam nadzieję, że wiele osób to zapamięta.

-Musimy także doprowadzić, chociaż to może najtrudniejsze, żeby powróciła prawda. Oczywiście ktoś się może z nami nie zgadzać, ma lewicowe poglądy, uważa, że każdy z nas w pewnym momencie może powiedzieć, że teraz, do godziny – mówił Kaczyński, spoglądając na zegarek. – Jest w tej chwili wpół do szóstej, byłem mężczyzną, a teraz jestem kobietą – kontynuował.

Sam Kaczyński zaśmiał się w tej chwili, a przez salę przebiegła fala śmiechu. Wiesz… taki śmiech gburowaty jak przy dowcipie na piwerku w pubie z ziomeczkami.

– Bo przecież Lewica uważa, że tak powinno być i należy tego przestrzegać. Mój szef w pracy dajmy na to, czy nawet moja koleżanka, mój kolega, powinni się do mnie zwracać w formie żeńskiej. Można mieć takie poglądy. Dziwne co prawda… ja bym to badał, no ale można – dodał Kaczyński, co wywołała kolejną falę śmiechu.

Zapisz sobie to wydanie Tygodnika Szyderczego. To jest całkowite przeciwieństwo tego co robi opozycja. Ty wybierzesz czy idziesz w homofobię czy otwartość i równość. Dodam również, że tegoroczna parada połączyła się również z ukraińskim KyivPride, gdzie z powodu wojny nie mogła się odbyć.

Tygodnik Szyderczy

26.06

ANALiza

Nosz kurwa jego mać. Wszystko, wszystkim, ale muszę zareagować. Zszokował mnie cytat z podręcznika do nowego przedmiotu Historia i Teraźniejszość, który od września będą czytać 14-latkowie. Zacytowano w nim jednego z niemieckich polityków i przywódców ruchu studenckiego z 1968 roku.

“Mój flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich żądania były dla mnie kłopotliwe. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem”

HiT 1

W sprawie tego badziewia stanowisko zajęła Państwowa Komisja do spraw Pedofilii. Podobno cytat ma być jakoś skrócony docelowo czy chuj to tam wie. Jednak młodzież z podręcznika dowie się między innymi, że strajki zachodnich studentów to “szkodnictwo cywilizacyjne”, a ich “istotą jest ułuda i zakłamanie”, że państwa zachodnie “lansują ateizm” i nawet używanie słów “matka i ojciec” jest tam ryzykowne, że dzieci produkuje się w laboratorium, że ideologie takie jak “gender” atakują sferę duchową i że trzeba przezwyciężać sytuacje, “w których ulegamy bezczelnym krętaczom udającym wtajemniczenie”.

Wojciech Roszkowski jest może i profesorem, ale niestety wyprany mózg daje się we znaki. Od lat działa w polityce i to widać jak skurczybyk. Jest zwykłym skrajnym prawicowcem, który swoje tezy i idee próbuje zaszczepiać w ludziach pod ścisłą aprobatą PiS-u. Podobno już za czasów “Solidarności” razem z Kaczyńskim skakał przez płot. Sprawdzę tę informację.

Melila

Podczas próby sforsowania przez migrantów ogrodzenia granicznego w hiszpańskiej Melilli zginęło co najmniej 31 osób. Taką informację przekazał dziennik “La Razon”, który powołuje się na dane uzyskane w marokańskich placówkach medycznych. Ja tam widziałem zdjęcia opublikowane przez Marokańskie Stowarzyszenie Praw Człowieka i tam było grubo ponad 31 osób na stercie zwłok. Jedno jest pewne. Podobna historia co u nas na granicy z Białorusią i ostrzejsza interwencja. Tylko tam na granicy Maroka i Melili było szturmujących około 1500 osób. Z jednej strony wpuszczamy do Europy miliony Ukraińców a z drugiej mamy także miliony osób, które chcą spierdolić z krajów trzeciego świata. Można to jakoś pogodzić, czy powoli dochodzimy do etapu segregacji rasowej, etnicznej czy nacjonalistycznej? Niech każdy sobie odpowie na to pytanie samemu. Ja traktuję każdego człowieka równo… do momentu aż mnie wkurwi.

Kijów

Na koniec wiadomości w Tygodniku Szyderczym jeszcze raz wracam do tematu wojny na Ukrainie. Fajnie, że zaczął się szczyt G7 na którym sobie żartują z Putina. Fajnie, że jako-tako ta wojna się toczy nie po myśli Rosji. Jednak dziś znowu pierdolnęły rakiety na Kijów. Wyobraź sobie, że w Warszawie już zniknęło 220 domów z powierzchni ziemi. Tak właśnie się teraz dzieje w ich stolicy. Co jeżeli następny by był twój dom? Czego byś oczekiwał/a? Ja na bank bym chciał to jak najszybciej zakończyć. Witalij Kliczko jasno mówi, że trzeba to zakończyć jak najszybciej, bo Putin to jebany kłamca, który atakuje cele cywilne.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Tygodnik Szyderczy kolejny raz już napierdala przegląd po paskach TVP. Nie mam powoli sił na to. Upał, alkohol i TVP. No kto by tyle wytrzymał co ja? Toss a coin to your Włóczykij?

Kościół

Światowe spotkanie rodzin w Rzymie.

Kult Serca Pana Jezusa.

Rocznica śmierci gen. Marka Papały.

Hołd dla bohaterów naszej wolności.

Samochwała

Magia Opolskiego Festiwalu.

PiS

Polska wspiera walkę Ukrainy o wolność.

Polska wzmacnia suwerenność energetyczną.

Zmiany w Rządzie.

Walka z Putinflacją.

Wyciągnięte wnioski z wojny na Ukrainie.

Polacy chronieni przed wysokimi cenami węgla.

Wakacyjna obniżka cen paliw.

Polska jest bezpieczna żywnościowo.

Prawo i Sprawiedliwość na prowadzeniu.

Polska buduje potężną armię.

Polska odporna na agresję Putina.

J. Kaczyński: Dobry Rząd na trudne czasy.

Pamięć o wielkim Polskim triumfie.

Nie PiS

Obietnice bez pokrycia Donalda Tuska.

Efekty polityki resetu rządu D. Tuska.

Polityczne manipulacje opozycji.

Skandaliczne zachowanie posłanki opozycji. (Jachira)

Kolejne błędy i problemy Nowoczesnej.

Sojusz Donalda Tuska i Marty Lempart.

Podwójne standardy Lewackiej pseudoelity.

Kraj

Polacy ratują ofiary Putina.

Narodowy dzień Powstań Śląskich.

Groźna pogoda.

Wzmacnianie bezpieczeństwa Polski.

Pierwsze Couguary dla Polskiej Armii.

Bezpieczne wakacje.

Tragedia w rozgrzanym samochodzie.

Sezon na odkrywanie historii.

Bohaterowie dziecięcego świata.

Koniec roku szkolnego.

Szokujące doniesienia ws. Tomasza Lisa.

Artyści w walce z komunizmem.

Wakacje – Czas start!

Środowiskowe przyzwolenie. (Lis)

Kraj bezpiecznych wakacji.

Adam Małysz zastąpił Apoloniusza Tajnera.

Rajdowy mistrz na właściwym torze.

Tropikalny żar zalał Polskę.

Świat

Trójmorze o wojnie na Ukrainie.

Dyskusja o przyszłości Białorusi.

Powrót Europy do energii z węgla.

Początek astronomicznego lata.

Więźniowie reżimu Łukaszenki.

Uziemiona Europa.

Przełomowa zmiana ws. aborcji w USA.

Przyzwolenie na agresję?

Kryzys na Europejskich lotniskach.

Amerykański sąd za ochroną życia.

Zwycięstwo Biało-Czerwonych!

Ukraina

Raport z atakowanej Odessy.

Heroiczna walka Ukraińców.

Ukraina na Unijnym kursie.

Unijny kurs Ukrainy.

Bohaterski opór Ukrainy.

Ukraina potrzebuje dostaw zbrodni.

Rosja

Szokująca skala Rosyjskich zbrodni.

Bandyci Putina mordują cywilów.

Rosyjskie ludobójstwo na Ukrainie.

Zbrodnie wojenne bandytów Putina.

Prowokacje Rosyjskiej Armii.

Barbarzyńcy z Rosji niszczą Ukrainę.

Rosjanie odważni tylko wobec bezbronnych.

Bandyci Putina mordują Ukraińców.

Szokujące dowody Rosyjskiego bestialstwa.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie.

Tygodnik Szyderczy dociera powoli do końca. W następnym wydaniu prawdopodobnie będę miał miłą niespodziankę z relacji szybkiego spotkania… ale o tym może za tydzień. Teraz w dobie tych wszystkich upałów jakie nam towarzyszą nie pozostaje mi nic innego jak zareklamować butelkę zimnej wody, którą śmiało można opierdolić podczas oglądania (kurde i tak mi nie płacą, ale trudno) Disney+. W weekend jak akurat nie piłem to oglądałem seriale Marvela. Za mną już “Loki” i “What if?”. Musze się przygotować mentalnie do oglądania TV, bo już w sierpniu kolejna recenzja polskiego pornola.

Tym radosnym jak mina Hulka kiedy kończę pisać i go zaczynam głaskać akcentem kończę to wydanie. Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem, który niebawem otrzyma tajne wejścia do tajnych sekcji strony. Program jest nowy, ale mam nadzieję, że się coś tam na “cukierki” uzbiera.

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.