Tygodnik Szyderczy 6.06-12.06

Tygodnik Szyderczy 6.06-12.06

6.06

Ciąże

Tygodnik Szyderczy rozpoczynam od Wojciecha Andrusiewicza zapewniającego przed kamerami, że nikt rejestru ciąż nie planuje tylko po to, aby po chwili mówić o tym, że do tego rejestru będą mieli dostęp tylko pracownicy służby zdrowia. To jak to w końcu z nim jest? Zgodnie z rozporządzeniem podpisanym przez Niedzielskiego od 1 października 2022 roku trzeba dopisywać ciąże do katalogu pacjenta. A co jak sąd zadecyduje, że osobami, które mogą mieć wgląd do tego będą także policjanci czy prokuratura? No to jest w chuj kontrowersyjne. W aktualnej chwili rozpętała się dookoła tego ogromna dyskusja, a ja poczekam sobie jak to się rozwinie. Mam nadzieję, że wycofają się z tego punktu, bo śmierdzi mi to kolejnym etapem inwigilowania.

Na linii

Ściśle tajna wizytacja w kilku miejscach Prezydenta Zełenskiego okazała się sporym sukcesem. Znalazł się on bowiem tuż przy linii frontu razem z żołnierzami i uchodźcami, w ruinach miast, w centrum ostrzału. Taka wizyta to zastrzyk siły i musi starczyć na długo, bo Rosja ewidentnie będzie dążyła do tego, aby ta wojna trwała dłużej niż obecne 3-4 dni. Po Mariupolu, który ostatecznie upadł dzielnie broni się teraz Sewierodonieck. To jedna z ostatnich linii obrony Ukrainy, a przejęcie jej przez Rosjan oznacza prawie całkowite zajęcie dwóch obwodów na wschodzie Ukrainy. O wojnie w Tygodniku Szyderczym będę pisał do skutku, bo najgorsze co możemy zrobić to przyzwyczaić się do jej istnienia. Tam każdego dnia toczą się dramaty ludzi walczących o swoje domy, miasta, dzielnice… czy ojczyznę.

Hałda

Przykładowe hałdy na składach węgla poznikały niczym chrust w lasach. Jednak muszę zauważyć kilka kwestii. Po pierwsze związkowcy od lat płakali, że należy odciąć się od dostaw węgla z innych krajów. Done – węgla z Rosji już nie posiadamy. Wyszło tak, że bardzo szybko się okazało, że my swoim węglem tego nie ogarniemy. Szok i niedowierzanie. Po drugie wszystkie te akcje “Zmień Piec” i tym podobne, które miały iść w stronę poprawy stanu ekologii okazały się wielkim fiaskiem porównywalnym do Polskiego Ładu. Nic im nie wychodzi, a skutki są katastrofalne dla portfeli ludzi, którzy teraz za ekogroszek płacą ponad 3000zł. Jakby to powiedział Franek? Wszyscy jesteśmy winni. I rząd, który sobie nie radzi. I Polacy, którzy nadal palą węglem… no i oczywiście związkowcy, którzy jak już “wywalczyli” coś to okazało się, że chuja mieli rację.

7.06

Lowelas

Już się nad tym rozwodziłem i na fanpage’u i na Twitterze. Jednak w Tygodniku Szyderczym nie mogę zapomnieć o tym wspomnieć także. Rafał Trzaskowski w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim stwierdził, że kiedyś był “dupiarzem”. Słowa prezydenta Warszawy wywołały burzę głównie wśród osób, których ulubionym zajęciem za dzieciaka było oglądanie “O dwóch takich, którzy ukradli księżyć”, a nie bawienie się z kobietami. Sam też byłem dupiarzem w tamtych czasach i całkowicie nie rozumiem afery jaka temu towarzyszy. Można się zakręcić i użyć słowa, które zapewne da się wypowiedzieć delikatniej. Nie wiem jakiś lowelas czy też kobieciarz. Jednak to nie zmienia faktu, że się było jakim się było, a obecnie jest się spokojnym i ustatkowanym politykiem.

Posłanki Lewicy uważają, że to określenie było obraźliwe wobec kobiet i nie powinno zostać użyte przez osobę publiczną. Owszem może i było, ale sam Trzaskowski już za to przeprosił. Ja za takie słowo bym nie przepraszał. Może dlatego on jest tam, a ja tu?

Terminy

Ryszard Terlecki zapewnia, że PiS Jest zdecydowany zaproponować ustawę, która przesunie termin wyborów samorządowych o pół roku. Władza przekonuje, że organizacja w tym samym roku wyborów parlamentarnych i samorządowych byłaby trudna dla Państwowej Komisji Wyborczej, ale opozycja przypomina, że gdy PiS chciał wyborów kopertowych, to ostrzeżeń PKW nie słuchał. Mam jedno zajebiście ważne pytanie. Jeżeli te wybory się odbędą to czy Sasin będzie maczał w tym palce? Jedne wybory już PiS-owi nie pykły i kosztowały nas 70 milionów. Ile będą kosztować te, które odsuną w czasie?

Premier do dymisji

Bardzo mi przykro, że nie jest to jakiś bliższy naszemu krajowi premier. Boris Johnson uzyskał wotum zaufania od swojej partii, ale to nie koniec jego problemów. Za odwołaniem Borisa Johnsona z funkcji lidera Partii Konserwatywnej głosowało 148 członków, a przeciwko – 211. To oznacza, że Johnson został obroniony i pozostanie na stanowisku. Jednocześnie pokazuje też, że na pokładzie partii ma sporo buntowników, którzy z chęcią by zajęli jego miejsce. Kłopoty Boris może mieć dopiero jak głosowanie na temat wotum nieufności będzie w ich parlamencie, gdzie te 148 osób może wesprzeć opozycję.

Jednak to nad czym się pochylę teraz to odniesienie sytuacji do naszego podwórka. Jakby Morawiecki był w Wielkiej Brytanii premierem to jego kariera w tej chwili miałaby zupełnie inną branżę. Stawiam na jakiegoś konserwatora powierzchni płaskich lub ochroniarza w stróżówce. Boris odjebał dużo mniej, a wisi nad nim dymisja. Morawiecki ma na koncie szereg porażek, mataczeń i niejawności, z którymi nikt nic nie może zrobić. Taka przewaga głosów polityków partii rządzącej.

8.06

Poczta

Nigdy się nie spodziewałem, że to napiszę w Tygodniku Szyderczym, ale jak już historia wydań pokazuje nie takie rzeczy już tutaj się pojawiały. Poczta Polska zareagowała błyskawicznie. Niestety nie wręczając czegoś na czas, a dzwoniąc do naczelnik małej poczty w Pacanowie z informacją, że Cieślak złożył donos na nią i to może się spotkać tylko z jedną karą. Ze zwolnieniem. Naczelniczce poczty nie spodobała się w kraju drożyzna i głośno na nią narzekała, kiedy w placówce pojawił się minister Michał Cieślak. Nie spodziewałem się, że jak Kaczyński zapowiadał, iż jego ludzie będą słuchać głosów ludu to mówił poważnie.

Jednak pani Agnieszka pracy nie straci, za to z urzędem może pożegna się Michał Cieślak. Sam Ja-Ro-Sław w Sochaczewie na scenie z piedestałem i taborecikiem zapowiedział, że oczekuje jego podania się do dymisji, albo sami go zdymisjonują. Tak. Prosty polityk nie będący premierem, prezydentem czy nawet szefem partii mówi takie cuda z mównicy. No kurwa guru polityczne.

Dziewiątka

Dziewiątka to magiczna liczba w tym wydaniu. Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o podniesieniu referencyjnej stopy procentowej 5,25 do 6 procent. To już dziewiąta podwyżka stóp procentowych z rzędu i reakcja na gwałtownie rosnącą inflację. Dla wielu kredytobiorców decyzja ta będzie oznaczać kolejne podwyżki rat kredytów. Niestety za każdym razem jak o tym wspominam komuś właśnie brakuje kolejnych złotówek w portfelu. Podniesienie stóp niczym lawina zaraz znów wywinduje nam ceny za różne cuda zaczynając od chleba, a kończąc na paliwie. Będzie drożej.

Fala hejtu

No takiej fali hejtu to nawet ja nie zaznałem w sieci biorąc pod uwagę to, że pisze ostro o sytuacji w Polsce i na Świecie. Ula natomiast dostała wiadro zimnej wody na oczach całego świata i to z kilku krajów. Porozumienie z Polską i akceptacja Krajowego Planu Odbudowy nie wszystkim się w Brukseli podoba. Europosłowie podczas debaty w Parlamencie Europejskim krytykowali decyzję przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen i przypominali, jak ważna jest praworządność. Sama Ula zapewniała ich, że żadnych pieniędzy nie wypłaci Unia dopóki kamienie nie będą spełnione. Czyli szybko hajsu nie zobaczymy w naszym kraju.

9.06

Sąd

Skoro już w temacie Ursuli i Sądu Najwyższego to pora na nowelizację ustawy. Sejm odpowiedział się za nowelizacją ustawy o Sądzie Najwyższym, ale przeciw kluczowym poprawkom Senatu. Jeżeli ktoś miał złudną nadzieję, że coś się w kraju poprawiło to był w błędzie. Posłowie PiS nie zagłosowali tak, jak senatorowie PiS, kiedy w Warszawie była szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. W zeszłym Tygodniku Szyderczym poddawałem w wątpliwość szczere intencje senatorów. Teraz już wiemy to, że było to zwykłe mydlenie oczu przez władzę. Był cień szansy (czy tam mgły), że szefowa da się nabrać i pośle przelew. No jakby to opisać? Kurwa nie sądzę.

Szwaby

Sochaczew ogólnie był owocny w śmieszne zdania. Ten właściwy moment chyba się zbliża, kiedy trzeba rąbnąć pięścią w stół – mówił tam Kaczyński, a chodzi o reparacje wojenne od Niemiec. Zdaniem prezesa rządzącej partii Berlin nie rozliczył się wobec Polski z drugiej wojny światowej. Ponadto Jarosław Kaczyński nie wie też, czy Niemcy chcą się zbroić przeciw Rosji, czy przeciw Polsce. Jeszcze dalej w antyzachodniej retoryce idzie poseł Marek Suski, który mówi o “walce z Unią, która chce zniszczyć państwo polskie”. To jest i tak mały chuj. Paliwo w Polsce musi być tak drogie, żeby nam Niemcy go w tydzień nie wykupili. Takim stwierdzeniem pani Ogórek zabłysła w programie telewizji rządowej “Plan Dnia”. Gdzie ja żyję i dlaczego pozabierali nam wszystkim klamki z drzwi?

Sylwester

Nie będę teraz pisać o tym, że strzelanie z fajerwerków jest złe w sylwestra, bo to ani nie pora, ani nie czas na takie mądrości. Sylwester Kaczmarek z PiS ładnie się zaprezentował w tym już słynnym Sochaczewie. Przed jego wystąpieniem na sali Hotelu Chopin odbyło się radosne ćwiczenie okrzyków. Między innymi trenowali Ja-Ro-Sław, Dzię-Ku-Je-My i Zwy-Cię-Ży-My. Dokładnych instrukcji udzielał sam przewodniczący Rady Miasta, aby na pewno Jaruś zapamiętał ich miejscowość. Musi być czad jak to sformułował. To nic, że przed hotelem uzbierał się ze dwa razy większy tłum, który skandował Bę-Dziesz Sie-Dział. Liczą się pytania spisywane na kartkach od randomowo wybranych osób ze sali.

Tygodnik Szyderczy

10.06

Glapiński

Tygodnik Szyderczy jest już przy piątku, a tutaj nic o najlepszym prezesie Narodowego Banku Polskiego. Nic straconego. Miał on swoje kolejne pięć minut na konferencji podczas której radośnie oznajmił, że jest właściwym prezesem na taki trudny czas. Dodał zresztą, że podobną opinię ma o rządzie. Jakby inaczej wazelinka musi wejść każdorazowo. Prezes NBP jest z siebie zadowolony w czasie, kiedy ceny i raty kredytów rosną w rekordowym tempie. Adam Glapiński nie jest jednym człowiekiem na szczytach władzy, który ma tak o sobie wysokie mniemanie. Podobnie jest z Kurskim, który musi być twardszy niż kutas w dupie i oczywiście Morawieckim, który przesiał w służbie narodu 100 dużych baniek. Tacy kryształowi ludzie nami rządzą. Właściwie bardziej kryształowi jak Banaś swego czasu. Nie pozostaje mi nic innego jak zamknąć projekt Tygodnika Szyderczego, bo nie ma się z czego śmiać i płakać.

Samochwała

Żartowałem. Będę pisał nadal, bo oni tylko ściemniają. Jednak skoro już o samouwielbieniu, które jest bardzo ważne w życiu tylko w okrojonej ilości. Putin nie ukrywa, że jest agresorem. Prezydent Rosji mówił o carze Piotrze Wielkim, że nie odbierał ziemi Szwecji, tylko zwracał Rosji. – Najwyraźniej i nam przypadło w udziale zwrócić to, co rosyjskie, i wzmocnić terytoria – stwierdził. I ja tutaj skupiam się na Jaszczompkach i innych lalkach, a tu porównanie siebie do jednego z największych carów Rosji. To mniej więcej tak jakby Kaczyński siebie porównywał do Napoleona. Nie ukrywam, że byłbym rad jakby to zrobił. Memy szły na fanpage’u jak złoto.

No i się zaczęło

Niedzielski poinformował, że jest pierwszy w Polsce potwierdzony przypadek zakażenia małpią ospą. Pacjent jest w izolacji w szpitalu. Muszę uspokoić, że wszyscy wierzący są na nią odporni, bo przecież powstali z Adama i Ewy. Przejebane mają osoby niewierzące, które powstały w drodze ewolucji. Małpia ospa jednak to łagodna, odzwierzęca choroba wirusowa. Nie przewiduje się, aby to tak zmutowało, że będą zgony. Jej objawy to gorączka, bóle głowy i wysypka. W chwili obecnej po potwierdzeniu zakażenia otrzymuje się izolację, a osoby potencjalnie zagrożone zarażeniem kwarantannę dostają.

Tygodnik Szyderczy

11.06

Ulice

Pora na weselszego newsa. W lawinie sporów o nazwy ulic, mostów i innych rzeczy jest przykład pełnej zgody, którym świecą radni stolicy. Wszyscy jak jedna drużyna pierścienia zagłosowali na “tak” dla Tolkiena i Gandalfa. Brytyjski pisarz i stworzona przez niego postać czarodzieja mają zostać patronami ulic warszawskiej dzielnicy Służewiec. Ta dzielnica potocznie jest nazywana “Mordorem” i ma nawet swoją gazetę “Głos Mordoru”. Fajnie jest słyszeć, że obywa się czasem bez wojen o nazewnictwo. W Bydgoszczy miał być most Kaczyńskiego, a jest Uniwersytecki. Tak długo się spierali o nazwę, że aż most zdążył sie popsuć. Przykładów takich akcji jest dużo więcej, bo przypomnę, że niedawno temu postanowiono zderusyfikować nazwy obiektów publicznych i ulic co daje spore pole do popisu dla radnych.

Kijów

Nie będę pisał o tym, że widziałem kilka kijów w parku do zebrania. Ursula von der Leyen odwiedziła po raz drugi od rozpoczęcia rosyjskiej inwazji Kijów. Tym razem rozmawiała z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim o akcesji Ukrainy do Unii Europejskiej. Pracy jest sporo, aby mogła być Ukraina członkiem, ale niestety czasu już tyle nie pozostało. Jestem ciekaw jak to się rozwinie, bo jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się debaty w Komisji Europejskiej o tym, czy może być ten kraj z nami, czy też nie. Zobaczę wtedy z chęcią kto jak się wypowie, bo aktualne spekulacje nic nie znaczą. Albo lepiej. Znaczą tyle co Suski i jego teorie w tym temacie. Ten uprzejmie Ci przypomnę, że stwierdził, iż Unia Europejska jest podobna do Stalina. Retard lvl hard.

Akcja Orlen

Ceny na stacjach paliw w Polsce w ostatnich tygodniach osiągają rekordy, a perspektywa 10 złotych za litr benzyny wcale nie jest taka odległa, jak prognozują analitycy. Kierowcy protestują przeciwko polityce Orlenu, blokując stacje i tankując za symboliczną złotówkę. Mało tego sam znam kilka osób, które na przykład na Orlenie kupowały dwa piwa i sok płacąc w monetach 1 groszowych. Niestety mam też sprawdzone info, które wynalazłem sam. Twarze promujące te akcje to fake konta na portalach społecznościowych zrobione generatorem twarzy. Ciekaw jestem kto za tym stoi, ale aktualnie brakuje mi pieniędzy, uprawnień i czasu na tak daleko idące śledztwo.

Tygodnik Szyderczy

12.06

Moskwa

Nie stolica Rosji, lecz Anna ta od klimatu i środowiska pani minister, bo i na nią przyszedł czas w Tygodniku Szyderczym będzie tematem newsa. Kobitka tłumaczy, że mamy zabezpieczone 8 milionów ton węgla dla Polski. No spoko, tylko jest mały problem z tym węglem. Jest on głównie wysoko zasiarczony. Oznacza to, że chuja można nim palić w gospodarstwach domowych. No to jakby to ładnie podkreślić w tej informacji? Otóż Polska to jakiś ewenement na skalę Europy. W całej Europie spala się 13 milionów ton węgla łącznie, a tylko u nas idzie tego dobra 11 milionów ton. Tak – spalamy w chuj czarnego złota, a brakuje nam w skali roku z powodu sankcji nałożonych na Rosję właśnie 11 milionów ton. Blokujmy nadal ustawami budowanie elektrowni wiatrowych czy kombinujmy z panelami słonecznymi a będzie nam cieplej na zimę.

Strzelin

I postaw znaki w Strzelinie, że rondo jest przed nimi. No nie ogarną. Fakt faktem jak na taką zacną miejscowość poszli skubani na łatwiznę, bo namalowali tylko wielkie białe koło na środku skrzyżowania. Tak czy siak hasło “Na rondzie w lewo” nabiera w tym miejscu nowego znaczenia. Część kierowców kółko i znaki po prostu ignoruje i przejeżdża przez środek, inni jeżdżą pod prąd lub wymuszają pierwszeństwo. Nie da się zrobić nic z tym na tę chwilę, a dlaczego o tym wspominam? Niegdyś widziałem na własne oczy jak mistrz kierownicy w BMW skręcił na rondzie w lewo i pojechał pod prąd.

Trzeba uważać na drogach, bo nigdy nie wiesz kiedy trafisz na kolumnę samochodów rządowych. A jak skromnie przypomnę oni właśnie wyjechali w Polskę z kampanią wyborczą. Nie dziw się Drogi Czytelniku, nic się nie zmieniło i na dziś dzień nadal wybory są za rok, ale oni biorą się ostro za propagandę.

Skutek uboczny

Powstał nieoczywisty skutek uboczny spowodowany inflacją. W bankach żywności zaczyna brakować żywności, a potrzebujących jest coraz więcej i nie chodzi tu tylko o uchodźców z Ukrainy, bo korzystają z nich także obywatele naszego kraju. Powodem jest szalejąca drożyzna, bo im mniej zostaje w portfelach, tym trudniej dzielić się z innymi. Drugim powodem może natomiast być rosnąca niechęć do obywateli Ukrainy w naszym kraju. Niestety trzeba o tym pisać, bo coraz mniejszą przychylnością się cieszą nasi wschodni sąsiedzi. Jak żywności dla potrzebujących brakuje to już naprawdę źle się dzieje w naszym kraju.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak co wydanie Tygodnik Szyderczy, a tym samym Szyderca Włóczykij stracili za dużo czasu na zredagowanie kochanych pasków z wiadomości TVP. Tak czy siak zapraszam do lektury.

Kościół

Rocznica pamiętnej mszy w Zakopanem.

Beatyfikacja Sióstr Elżbietanek.

Pamięć o bohaterach naszej wolności.

Samochwała

Serial “Klan Kennedych” o 21:05 w TVP1. (x2)

Nagroda dla Prezesa Telewizji Polskiej.

“Bunt i Afirmacja” jutro w TVP Kultura.

“Dwa Teatry” w Zamościu.

PiS

Wyjątkowe znaczenie Trójmorza.

Wzmocnienie Polskiej Armii.

Rządowa ochrona przed skutkami “Putinflacji”. (x3)

Polska atrakcyjna dla inwestorów.

Skuteczna walka z Putinflacją.

Spotkania z Polakami.

Polska ofensywa dyplomatyczna.

Rozmowy z Polakami.

Cyfryzacja w Edukacji.

Polskie wsparcie dla Ukrainy.

Polskie wsparcie dla uchodźców z Ukrainy.

Polska Wielki Projekt. (x2)

Strategia dla Polskiego rolnictwa.

W trosce o bezpieczeństwo seniorów.

Kongres Polska Wielki Projekt.

Polska bezpieczna żywnościowo.

Polacy stawiają na Prawo i Sprawiedliwość.

Z bonem turystycznym w Polskę.

Nie PiS

Kto działa wbrew interesowi Polski?

Hipokryzja Platformy Obywatelskiej.

Opozycja chce zabrać miliardy euro Polakom.

honorowe obywatelstwo za krzywdy ludzi?

Opozycja gra interesem Polski.

Kraj

Warszawa w miniaturowym pejzażu.

Dzień Powstań Śląskich.

Atak na rafinerię w Płocku.

Mecz Polska-Belgia o 20:30 w TVP1.

Wakacje na sportowo.

Światowe sukcesy Polaków.

Zarabiał miliony, nie płacił podatków.

Unikał Fiskusa, rozliczył się po latach.

Polska jest piękna.

Świat

Nowy pakiet sankcji przeciwko Rosji?

Kolejne ataki na Polskę w Europarlamencie.

Tragedia w Berlinie.
Atak na Polskę w Parlamencie Europejskim.

Muzeum ofiar komunizmu w Waszyngtonie.

Ataki na Polskę.

USA: Inflacja najwyższa od ponad 40 lat.

Chaos na Europejskich lotniskach.

Ukraina

Zacięte walki o Siewierodonieck.

105 dni bohaterskiej obrony Ukrainy.

Ukraina walczy!

Życie pod ostrzałem.

Rosja

103 dni Rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

Wysłannik Putina zablokowany.

Rosyjscy bandyci mordują cywilów.

Cyniczna gra Putina.

Trwa bandycki atak Rosji na Ukrainę. (x2)

Rosjanie zaatakują Odessę?

Bandyci Putina mordują Ukraińców.

108 dni Rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Jest sporo kwestii, które jakby zebrać do siebie można by fajnie podsumować. I oczywiście tak też zrobię tym razem.

Bonusik

Pierwszą kwestią jest akcja w Pacanowie. Czy jeżeli donosicielem byłby ktoś z ugrupowania Ziobry to akcja potoczyłaby się inaczej? Przypominam, że aktualnie PiS ma tylko dwa głosy przewagi i każdy jeden się im liczy jakby nigdy nic. Nawet weźmy takiego Pawła “Szmatę” Kukiza. Ich trzy głosy to już wystarczająco, aby ten cały majdanek obalić. Jednak hajs się jeszcze dostatecznie nie zgadza i zostają przy korycie. Oczywiście nie wykluczając tego, że niebawem mogą być z kimś innym w koalicji. Tak jakby PO miało jednak wygrać wybory. Już jest taka partia w naszej najnowszej historii, która niemal zawsze była w koalicji rządzącej.

Mecz

Był szał w TVP, że będzie mecz i zapowiadali to nawet w Wiadomościach. A później jak już dojebała nam Belgia 6:1 to nic nie wspomnieli. Jedyne co mi się skojarzyło z tą sytuacją to spotkanie Lewandowskiego z Igą Świątek, który jej chyba wyników tenisowych pozazdrościł. Czekam na plebiscyt sportowca roku. Będzie zdziwko coś czuję.

Kraśko

TVP cisnęło po Kraśko całe 7 minut w tym tygodniu. Tak oto odwdzięczają się dawnemu koledze, który przecież tyle zarabiał, a chuja podatków płacił. Ja tylko chcę wspomnieć, że żyjemy w kraju, gdzie zwykły obywatel ma jawnie odbierany wizerunek, a w tej samej chwili okazuje się, że premier naszego kraju prawdopodobnie wykorzystuje swoją wiedzę, która nie jest ogólnie dostępna do zarabiania hajsu. Pisze prawdopodobnie, bo jak do tej pory wszyscy nabierają wody w usta przy pytaniach o szczegóły. Nie nauczyli się jeszcze wspólnej wersji chyba.

Ja tam nie posiadam 4,6 miliona złotych. Ba nawet ze stówą ciężko w portfelu po zakupach i tradycyjnie chcę skromnie poprosić o parę złotych, które spożytkuję. W ramach podziękowań napiszę gdzie jest sporo chrustu jeszcze. Za każdy datek dziękuję serdecznie.

Ja lecę powoli odpocząć od tego wszystkiego, bo planów mam milion, a zdrowie tylko jedno.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem, który niebawem otrzyma tajne wejścia do tajnych sekcji strony. Program jest nowy, ale mam nadzieję, że się coś tam na “cukierki” uzbiera.

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.