Tygodnik Szyderczy 15.08-21.08

Tygodnik Szyderczy 15.08-21.08

15.08

Stegna

Tygodnik Szyderczy rozpoczynam tym razem od Januszowania. Szał na Stegnę zaczął się chyba od słynnego już Tik-Toka “Witam na plaży w Stegnie”. Jak to podchwycili wszyscy nie mam pojęcia, ale faktem jest, że do Stegny poza normalnymi turystami zjechało się od chuja Januszów, Grażyn i Dżesik lub Brajanków. Jak się domyślasz powstały całe fortece z parawanów. Niestety to spowodowało, że na plaży w Stegnie doszło do tragedii. Zmarł tam bowiem mężczyzna, który dostał zawału. Ratownicy stracili dużo czasu, zanim dotarli do 45-latka, bo ich samochód nie miał jak przejechać. Drogę blokowały parawany. Widziałem film z tej akcji i jakąś Grazie, która niemal się kłóciła o to, że ona parawanu nie zwinie. Debilizm niektórych rodaków naszych nie zna granic.

Osobiście bym dopilnował na miejscu organów ścigania, aby te osoby, które utrudniały dojazd ratowników do poszkodowanego odpowiadały za nieumyślne spowodowanie śmierci. Oni pewnie temat oleją.

Zawód: Dziennikarz

Nie będzie to news o mnie, bo papierów na dziennikarza nie posiadam oficjalnych i słabo mi płacisz za moją pracę. O hajsie jednak później, bo na teraz to on się mi nie zgadza. Jak bardzo niebezpiecznym zawodem jest dziennikarstwo przekonał się jeden Rusek, który niechcący doprowadził do sporej porażki jego kraju. Ukraińska armia bowiem poinformowała, że zniszczyła sztab grupy Wagnera, czyli rosyjskich najemników. Ustalenie miejsca ataku ułatwiła publikacja rosyjskiego dziennikarza. Po tej akcji rosyjska armia przegrupowuje się i wzmacnia siły na południu Ukrainy. W Donbasie jednak wciąż toczą się krwawe walki. Pamiętaj dziennikarzu młody rób wszystko z głową. Chyba, że ma cię ścigać połowa sejmu…

Kopci się

Koptowie licznie zgromadzili się w świątyni Abu Sefein (św. Merkurego z Cezarei Kapadockiej). 5 tys. osób brało udział w porannej Mszy jak gdyby nigdy nic. Nagle zaczęło się mocno kopcić w tym przybytku. Przyczyną pożaru była prawdopodobnie awaria instalacji elektrycznej. I nie raz wspominałem o tym na łamach Tygodnika Szyderczego, że religia zabija. Kolejnym faktem jaki przytoczę jest to, że zginęło podczas tego pożaru 41 osób z czego 18 to były dzieci. Mnie jednak zastanawia rozmach skurczybyków. jakim cudem do kościoła wlazło 5000 wiernych? Z tego co widziałem ta świątynia wygląda jak twierdza połączona z naszym sejmem. Nic nie sugeruję, ale u nas elektryka w obiektach państwowych działa?

16.08

HiT

W poprzednim wydaniu Tygodnika Szyderczego wspominałem o podręczniku do nowego przedmiotu. To co tam się znajduje nadaje się tylko i wyłącznie do gablotki obok innych książek fantasy. Są już pieniądze na pozew za stygmatyzowanie w szkołach dzieci poczętych metodą in vitro. Jest to odzew na pytanie o to kto je będzie kochał. Ta pomoc w nauce przypomnę tylko, że została zatwierdzona przez MEN. Dlatego planują rodzice pozwanie ministra Przemysława Czarnka oraz autora podręcznika. Kibicuje rodzicom z całego serca, ale prokuratura jest w rękach jego kumpla z tej samej strony barykady. Nic się nie wydarzy, bo praworządności w naszym kraju nie posiadamy.

Agenci

W sumie to agentów nie będzie jak oznajmił Niedzielski na konferencji prasowej. Choć najpierw było mówienie o przełomie, historycznej decyzji, a teraz to już tylko historia porażki, o której rząd nie chce mówić. Agencja Rozwoju Szpitali miała tak nimi zarządzać, by nie pogrążały się w długach. Dzisiaj wiele z nich pod ciężarem długów ledwo zipie, a Agencji nie będzie. Minister Zdrowia stwierdził, że to jest bez sensu, bo ta grupka ludzi będzie kosztować kraj setki milionów złotych, a na to nie możemy sobie pozwolić. Z jednej strony go popieram za troskę o mój portfel. Z drugiej jednak te miliony przeznaczą zapewne na poczet swoich kieszeni. Więc… Who cares?

Siano

Gwałtownie rośnie liczba Polaków w potrzebie. Efektem tego jest fakt, że coraz więcej osób zapożycza się poza bankami, na nieduże sumy i na krótko. Tak, by dociągnąć “do pierwszego”, czy “do dziesiątego”. W samym lipcu Bociany i inne badziewia, które dają siano miały gorące linie, bo ilość pożyczek wzrosła im o 19,1%. Pożyczyli łącznie w 307 tysiącach pożyczek jakieś 793 miliony. Ta statystyka pożyczek powinna wywołać alarm. Średnia pożyczka w lipcu aby dotrwać do następnej wypłaty wynosiła 2316 złotych. Mniej więcej tyle ile najniższa krajowa. Przeraża mnie to, że wielu z nas wciąż jest za tym, aby obecna władza dalej piastowała urząd. Trzeba coś z tym zrobić i to szybko zanim będzie za późno.

17.08

Przyszłość

Na szczęście mimo tego, że Agencji nie ma i nie będzie technologia idzie do przodu. Ciężarna pacjentka nie musi wychodzić z domu, a serce dziecka i tak jest pod kontrolą. Całodobowy monitoring przez siedem dni w tygodniu zapewnia zdalny aparat KTG. Szpital w Knurowie dopiero zaczyna projekt, ale we Wrocławiu pacjentki już śmiało korzystają z takich urządzeń. Jest to niewyobrażalne udogodnienie dla kobiet w ciąży. Co prawda dostępność na tą chwilę jest znikoma, ale to i tak duży krok do przodu. Poza tym już są domowe stetoskopy, pulsometry i inne cuda, którymi odciążymy i tak zajebane szpitale czy przychodnie. Jest nadzieja, że nawet za kadencji Niedzielskiego uporamy się z niedostateczną opieką medyczną w naszym kraju.

Wungiel

W gminach można składać już wnioski o wypłatę dodatku węglowego w wysokości trzech tysięcy złotych. Niby dobre info, ale ja bym tak nie szalał z radością. Wsparcie od rządu nie wystarczy nawet na tonę węgla z importu, bo ceny znów poszły w górę.  Niecałe 4000 złotych kosztuje teraz tona węgla z zagranicy. Nasz kosztuje aktualnie 1180 złotych, ale niech się zgłosi ten kto go kupił to mu order z ziemniaka pierdyknę. Nawet w składach węgla na Śląsku go nie uświadczysz. Kto by pomyślał, że dożyję czasów, kiedy w kraju mającym węgla na 200 lat zabraknie tego surowca na składach. No kurwa przerasta mnie to.

Recesja

W drugim kwartale nasza gospodarka skurczyła się o 2,3 procent w porównaniu do poprzedniego kwartału. To największy taki spadek PKB wśród państw Unii Europejskiej. Zdaniem ekonomistów recesja staje się faktem. Polskiej gospodarce przydałyby się środki z unijnego funduszu odbudowy. Jednak na białym koniu wkracza prezesik partii, który jasno i wyraźnie twierdzi, że pierdoli. Coś tam wspomina o tym, że nie będzie klęczał przed nikim i hajsu nie chce. Jest tylko jeden mały problem. On ze swoim wzrostem non-stop wygląda jakby klęczał.

18.08

Złoto

W sumie jebać takie złoto, bo chodzi o złote algi. Takie małe badziewia, które dla ludzi są nieszkodliwe, a dla organizmów słodkowodnych zabójcze. Podobno zostały wykryte w Odrze i odpowiadaja za masowe śnięcie ryb. Taką nowinkę podała do opinii publicznej Anna Moskwa. Ekolodzy wskazują, że złote algi występują tylko w wodach słonych. Dlatego trop może prowadzić do wniosku, że za zatrucie rzeki odpowiadają zrzuty kopalniane. Wydaje mi się, że nie jest to radosna nowina dla rządu. Wynikałoby z tego, że ktoś po drodze dał ciała nie mówiąc już o tym, że dupy za kilka srebrnych monet. W sumie dla kilku złotych.

Kociska

Pamiętam jak Kaczyński ogłaszał, że koniec z nepotyzmem, z tłustymi kotami i kto tam jeszcze wie z czym jeszcze. Że oni nie idą do władzy po hajs, są biedni i ogólnie z pokorną postawą będą służyć naszemu krajowi za miskę ryżu. A nie z tym ryżem to Morawiecki u Sowy mówił o nas. Dobra poniosło mnie troszkę. Jednak w 19 giełdowych spółkach Skarbu Państwa dziennikarze Wirtualnej Polski doliczyli się 122 osób, które razem zarobiły prawie 270 milionów złotych. Wszystkie te osoby są powiązane z partią władzy. Niech mi ktoś powie co by było gdyby tak z tym nie walczyli? Pewnie tak by kradli, że aktualnie nie miałbym na czym siedzieć lub co gorsza pisać.

Lwów

I Kijów jak to prawił jeden mem. Lwy się spotkały i miały nawet kije w tym pięknym mieście. We Lwowie Wołodymyr Zełenski spotkał się z prezydentem Turcji Recepem Erdoganem oraz sekretarzem generalnym ONZ Antonio Guterresem. Głównymi tematami rozmów były eksport zboża oraz rosyjskie działania wojenne wokół elektrowni atomowej w Zaporożu. Coś poustalali, ale głównie w tym drugim temacie cokolwiek nie wymyślili to bez przedstawiciela Rosji chuja to da. Faktem jest to, że Rosja wciąż okupuje elektrownię atomową, a walki dookoła niej zbliżają się z każdą chwilą ku kolejnej katastrofie niczym ta z Czarnobyla.

19.08

RCB

W sumie uwielbiam te dobre mordki z Alertów RCB. Pisza do mnie regularnie, troszczą się o moje zdrowie, zapowiadają żebym uważał na siebie, bo będzie jakaś chujnia. No spoko ziomki. To samo chcieli zrobić z Odrą, ale nie dostali zgłoszenia. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa 10 sierpnia pytało oddziały wojewódzkie, czemu nie wysłały alertów w związku z zatruciem Odry. Nie zostały odesłane żadne konstruktywne odpowiedzi. Tygodnik Szyderczy jest tutaj aby słać prawdę i skromnie dodaje, że zanim zadziałały służby, to wędkarze usuwali martwe ryby. Ja osobiście dostałem pierwszy alert od moich funfli w 12.08, a 20.08 jeszcze przypominajkę.

Czarnek

Kolejne miasta i organizacje przyłączają się do bojkotu podręcznika do przedmiotu historia i teraźniejszość. Jednocześnie narasta też krytyka wobec Przemysława Czarnka. Na odpowiedź “zdecydowanie źle” wskazało 41 procent ankietowanych, a na “raczej źle” – 15 procent. W sumie 56 procent badanych negatywnie oceniło działania ministra edukacji i nauki. Przeciwnego zdania było w sumie 27 procent badanych. Odpowiedź “zdecydowanie dobrze” wybrało 9 procent, a “raczej dobrze” – 18 procent. Tak wynika z najnowszego sondażu Kantar. A Ty jak go oceniasz?

Agenci ciąg dalszy

Stadion Narodowy przejdzie w ręce nowej agencji rządowej. Polska Agencja Obiektów Sportowych ma mieć 50-milionowy budżet roczny, a prezes agencji miesięczną pensję w wysokości niemal 40 tysięcy złotych. Chociaż w nazwie jest liczba mnoga, to nowa jednostka będzie miała pieczę na razie tylko właśnie nad Stadionem Narodowym. Tygodnik Szyderczy informuje, że obecnie obiektem zarządza PL.2012+, która jest oczywiście spółką Skarbu Państwa.

I teraz nasuwa się mi pytanie. Skoro kraj nie posiada hajsu na odpalenie Agencji dla szpitali, a ma pieniądze, aby odpalić gówno jakieś do nadzorowania Basenu Narodowego. Gdzie tu jest logika? Kto dzieli te pieniądz i decyduje na co są fundusze, a na co nie? Niech mi to jakoś wyjaśnią, bo ja już naprawdę się nie łapię w tym co oni odpierdalają.

Tygodnik Szyderczy

20.08

#Jedziemy

Mógłby to być wpis o tym jak w jakiejś partyjnej telewizji ciśnie władza po opozycji. Jednak takowy on nie będzie. Tygodnik Szyderczy lubi zaskakiwać i opisze Dworczyka. “Takiej tępoty połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem dawno nie widziałem” – głosi mail Dworczyka, który jest szefem kancelarii premiera. To opinia o ministrze infrastruktury Andrzeju Adamczyku. No ma rozmach skurczybyk. Tym bardziej jak po wysłaniu tego skwitowania nie raz się klepali po plecach pod publiczkę.

Krowy

Jem krowy i nikt mi tego nie zabroni. Tym bardziej porusza mnie to w jakim stanie były te znalezione w Piszu. Krowy nie dość, że tonęły we własnych odchodach w gospodarstwie rolnym na Mazurach to na dodatek były wygłodzone i schorowane. Na szczęście interweniowali inspektorzy Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals. Właścicieli hodowli zatrzymała policja, a z ich stada liczącego jakieś 90 sztuk udało się uratować około 40. Pisze około, bo niektóre chodzące obiadki są w stanie krytycznym. Ciężko jest mi pojąć to jakim trzeba być gospodarzem, żeby tak zaniedbać zwierzęta, które się hoduje. Mięso z Mazur na tę chwilę omijam szerokim łukiem.

Dron

Dron znów pierdolnął i napawa mnie to optymizmem wiedząc, że jeden z nich lata tam dzięki naszym pieniądzom. Ukraiński dron uderzył w sztab rosyjskiej floty czarnomorskiej w Sewastopolu na okupowanym Krymie. To kolejny ukraiński atak na Krym, który, jak zapewniały rosyjskie władze, jest bezpieczną twierdzą nie do zdobycia. Stany Zjednoczone tego samego dnia ogłosiły kolejny pakiet pomocy wojskowej. Wejdą w jego skład między innymi pociski do wyrzutni rakietowych. Mam nadzieję, że już niebawem będę mógł radośnie obwieścić, że wojna tam się zakończyła. Męczy mnie pisanie o tym dymie, ale jeżeli ja tego nie zrobię to kto? Należy pamiętać o tym dlaczego mamy w naszym kraju tylu migrantów ze wschodu i dlaczego im pomagamy.

Tygodnik Szyderczy

21.08

Nocna e-warta

Rząd ma nowy pomysł na nocną i świąteczną pomoc medyczną, która od lat kuleje. Już od czasów władzy SLD był z tym problem, który był też później za kadencji PO. Jednak tylko za panowania PiS-u podchodzą do tematu po raz trzeci. To właśnie będzie trzecia reforma PiS-u z tym tematem. Chcą oni bowiem, żeby porad udzielano przez telefon. Powtórzę, to bo warto. Nocna pomoc zdrowotna nie w przychodni czy w szpitalu – tylko przez telefon. We wrześniu rusza pilotaż w trzech punktach. Najpierw w Błoniu, Kozienicach i Pruszczu Gdańskim pacjenci będą mogli uzyskać pomoc zdalnie. Specjaliści mają jednak wątpliwości, czy to dobry pomysł. Jak słusznie zresztą zauważają wszystko zależy, kto będzie po tej drugiej stronie. W większości będą tam pielęgniarki, ratownicy medyczni, może sporadycznie w tych centrach będzie siedział lekarz. Pomoc będzie znikoma, hajsu pójdzie na program od groma. A docelowo i tak wszyscy będziemy niezadowoleni.

Hiper Polak

Ja rozumiem dramat jaki wstrząsnął tym, że nasz zawodnik nr.1 na świecie w Iron Manach odpadł i już nie ukończy tego zadania. Tylko bardzo mało osób poza Karasiem zna kogoś innego. A no jest sobie taki Polaczek, który pozostał na trasie i jest aktualnie na drugim miejscu. Niby nikogo to nie interesuje, ale ja musze koniecznie o nim wspomnieć. Adrian Kostera, który w 10-krotnym Ironmanie w Szwajcarii walczy o najwyższe miejsca, nabawił się poważnych otarć stóp. Ja na jego miejscu już bym odpuścił, ale ten skubaniec zamiast tego przez moment (ponad 80km) musiał nawet biec w klapkach W Klapkach z białymi skarpetami. Jebanemu brakuje tylko taniego piwa w jednej ręce, koszulki-wpierdolki i oczywiście reklamówki z biedry, aby mógł się mianować Ultra-hiper Polakiem.

Teraz jest zwykłym hiper Polaczkiem, który niczym znane gwiazdy sportu od czasu do czasu chce przedstawić swój manifest podczas zawodów. Jednak do brzegu. Polscy kibice bardzo szybko odpowiedzieli na jego apel i pożyczyli mu odpowiednie buty. Niech biegnie po wina, bo brakuje mu do lidera jakieś 22 km.

ORP

ORP Ponton wzywany do sprawdzenia stanu użyteczności. Każdy kto posiada cokolwiek co pływa od deski do surfowania przez stary stół po materac czy ponton powinien zaopiekować się tym sprzętem i sprawdzić, czy to nadal umie unosić się na wodzie. Tygodnik Szyderczy niczym najlepsza pogodynka, ostrzeżenia IMGW i Alert RCB postanowił wspomnieć, że napierdala deszczem. Gwałtowne burze przechodzą nad Polską, a nawałnice wywołały już wiele zniszczeń. Zalane zostały między innymi ulice i domy. W powiecie raciborskim służby musiały ewakuować mieszkańców. Chujnia tez jest na Dolnym Śląsku w okolicach między innymi Dzierżoniowa, gdzie cała dolna część miasta (czyli ta przy rzece Iława) poszła pod wodę. Znaczy się podtopiła się mocno. Nigdy nie wiesz kiedy do pracy trzeba będzie popłynąć. Strzeż się słabej pogody i burz Drogi Czytelniku.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak co wydanie tak i tym razem zbieram na leki, bo te paski mnie dobijają. Psychicznie trzeba być bardzo twardym, aby przebrnąć przez tyle odcinków “Wiadomości” w celu spisania niebieskich prostokącików dla Ciebie. Dokonałem tego… więc miłej lektury.

Kościół

WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.

AMERYKAŃSKA PAMIĘĆ O POLSKICH BOHATERACH.

HOŁD DLA POLSKICH BOHATERÓW.

MARIA MIRECKA-LORYŚ 1916 – 2022.

UROCZYSTOŚCI NA ŚW. GÓRZE GRABARCE.

Samochwała

NIEZWYKŁY KONCERT OD 20:00 W TVP1.

ORLĘTA. GRODNO ’39” W KINACH OD 9. WRZEŚNIA.

WYJĄTKOWE PODZIĘKOWANIE ZA SŁUŻBĘ ŻOŁNIERZY.

PiS

POLACY MOGĄ BYĆ DUMNI ZE SWOJEJ ARMII.

PRZEKOP MIERZEI WZMACNIA SUWERENNOŚĆ KRAJU.

“POLSKA JEST SILNA JAK NIGDY DOTĄD”.

RUSZA WYPŁATA PIENIĘDZY NA WĘGIEL.

ODBUDOWA POLSKI LOKALNEJ.

POLSKA GOSPODARKA ROŚNIE POMIMO WOJNY.

POLSKA SKUTECZNIE OBRONIŁA GRANICĘ.

ZNÓW WZBIERA FALA NIELEGALNEJ MIGRACJI.

SOLIDNE FUNDAMENTY POLSKIEJ GOSPODARKI.

Nie PiS

RZEKA NIEPRAWD OPOZYCJI.

POLITYCY OPOZYCJI ZŁAPANI NA KŁAMSTWIE.

NIEUDACZNICY Z OPOZYCJI POUCZAJĄ INNYCH.

POSEŁ OPOZYCJI WSPIERAŁ LICHWIARZY?

OPOZYCJA RAZEM Z NIEMCAMI ATAKUJE POLSKĘ.

OPOZYCJA W NURCIE MANIPULACJI.

DONALD TUSK W OPOZYCJI DO SAMEGO SIEBIE.

TUSK SZCZERZE O SWOJEJ PRACY W SEJMIE.

STAŁA ZMIENNOŚĆ SZEFA PLATFORMY.

“UPIORNE” MYŚLI TUSKA O PRACY W SEJMIE.

Kraj

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO.

BITWA, KTÓRA ZMIENIŁA LOSY ŚWIATA.

TRWA OCZYSZCZANIE ODRY.

W ODRZE NIE WYKRYTO SUBSTANCJI TOKSYCZNYCH.

PIĘĆSET KILOMETRÓW W MILCZENIU.

MEDALOWA SERIA POLSKICH SPORTOWCÓW.

CO ZABIŁO RYBY W ODRZE?

ZŁOTE ALGI ZATRUŁY ODRĘ?

STARTUJE ODBUDOWA PAŁACU SASKIEGO.

WIELKIE SUKCESY BIAŁO-CZERWONYCH!

SYTUACJA NA ODRZE.

ODLICZANIE DO PIERWSZEGO DZWONKA.

KULTUROWE BOGACTWO GÓR.

STRAŻACKIE POMPY NAPOWIETRZAJĄ ODRĘ.

NOWOCZEŚNIE O PRZESZŁOŚCI.

POLACY W MONACHIUM ROZBILI MEDALOWY BANK.

STRAŻACY W WALCE Z ŻYWIOŁAMI.

PIRAMIDY NIE TYLKO W EGIPCIE.

SPORTOWCY W MEDALOWEJ FORMIE.

KONIEC WAKACJI NA HORYZONCIE.

Świat

FRANCUZI WDZIĘCZNI POLSKIM STRAŻAKOM.

GRECJA PŁACI ZA WSPÓLNĄ WALUTĘ.

FRANCUZI DZIĘKUJĄ POLAKOM ZA POMOC.

OCHRONA GRANIC PO AMERYKAŃSKU.

GLOBALNY PROBLEM Z SUSZĄ.

NIEMCY CHCĄ ROBIĆ INTERESY ZE ZBRODNIARZEM.

KSIĘŻYCOWE LĄDOWISKA.

KŁAMSTWA O ODRZE PŁYNĄ Z NIEMIEC.

AMERYKANIE WZMACNIAJĄ ZAPORĘ NA GRANICY.

Ukraina

SERIA EKSPLOZJI NA OKUPOWANYM KRYMIE.

LEKCJE POD OSTRZAŁEM ROSJAN.

UKRAINA CHCE WYZWOLIĆ SWOJE TERYTORIUM.

IMPAS NA FRONCIE.

PARADA WSTYDU ZAMIAST DEFILADY ZWYCIĘSTWA.

Rosja

ROSYJSKIE BESTIE MORDUJĄ UKRAIŃCÓW.

ROSJANIE SPOWODUJĄ KATASTROFĘ NUKLEARNĄ?

MOCNE UDERZENIE W ROSYJSKĄ AGENTURĘ.

ROSJANIE STOSUJĄ ENERGETYCZNY TERRORYZM.

ROSJANIE STERRORYZOWALI ELEKTROWNIE ATOMOWĄ.

ROSJA SIĘGA PO ARSENAŁ PROWOKACJI.

FRONT OBRONY ROSJAN.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Podsumować ten tydzień mogę w tym wydaniu tylko pozytywnie. Po pierwsze możesz mnie tytułować Tata (nie)pielęgniarz. W sobotę rano okazało się, że postanowiły przychodzić na świat małe kameleony w moim terrarium. Więc do niedzieli co chwilę jakiegoś musiałem przenosić do osobnego terrarium. Taka praca, a im później w sobotę odbierałem maluchy tym ciężej było je znaleźć i złapać. Jak one mniej więcej wyglądają możesz zobaczyć na tym Tik Toku:

@szydercawloczykij Taka tam relacja z porodówki u Włóczykija… #cameleon #fyp #dlaciebie ♬ Funny Song – Cavendish Music

Poza tym Tygodnik Szyderczy powstaje już rok!

Normalnie jakbyś roczną prenumeratę nabył w innych czasopismach wydawanych co tydzień byś już był w plecy o dużo informacji. Ile czasu już czytujesz ten zbiór informacji? To twoje pierwsze wydanie? Piąte? Czy może czytasz to od początku? Najwyższa pora, aby wesprzeć autora o ile tego jeszcze Drogi Czytelniku nie zrobiłaś/eś. Przyjmuję każdy datek, bo teraz mam dużo więcej małych pyszczków do wykarmienia… Słodkich pyszczków.

Masz temat? Masz propozycję współpracy? Wszystko jest możliwe z Włóczykijem. Włóczykijem, który już rok pisze dla Ciebie Tygodnik Szyderczy. Numer jeden wśród niezależnych tygodników online (według autora).

Ewentualnie mogę się u Ciebie podjąć jakiejś pracy w weekend. Robię wszystko prawie. Nie usuwam tylko ciąż ani nie robię niczego niezgodnego z prawem. Z resztą prac się dogadamy.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostać moim patronem!

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Tygodnik Szyderczy 15.08-21.08

  1. Nika komentarz:

    Gratuluję roku i życzę kolejnych lat. Przyznam szczerze, że o krowach nie słyszałam

    blog youtube tiktok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.