Tygodnik Szyderczy 16.05-22.05

Tygodnik Szyderczy 16.05-22.05

16.05

Dobra zmiana

Tygodnik Szyderczy rozpoczynam od zmian w nazewnictwie. Od dziś w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemicznego, który zastąpił stan epidemii. Latem zawsze jest mniej zakażeń i można pozwolić sobie na pewien luz, ale jesienią znów może być sporo przypadków. Tak to właśnie skwitował wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, do którego raczej bym się nie przyzwyczajał i nie przywiązuję wagi do jego nazwiska. Po co mam zapamiętać kogoś, kto zaraz zniknie z funkcji? Zasady, które obowiązywały w epidemii, zostały już wcześniej zniesione, a czerwoną lampkę, zmieniamy na kolor żółty. Jest to wciąż stan, w którym w dalszym ciągu powinniśmy pamiętać, że koronawirus jest wśród nas i nie zniknął. Eksperci także apelują o ostrożność, bo koronawirus wciąż jest groźny. Przypomnę tylko, że w Polsce NA COVID-19 zmarło ponad 116 tysięcy osób. 

Rodzina

Podsumuję szybko teraz “najlepszy” projekt jaki nam dało PiS do tej pory. Polski Ład uderza w rodziców samotnie wychowujących dzieci, choć premier obiecał, że tak się nie stanie. Rząd zakłada, że samotny rodzic zdrowego dziecka rozliczy się razem z nim według iloczynu 1,5, a nie 2. Oznacza to, że mając jedno dziecko samotny rodzicu masz go według nich pół. Dopiero dwoje dzieci daje Ci jedną sztukę. Ponadto wiceminister Artur Soboń powiedział w Sejmie, że “osoby samotnie wychowujące dzieci nie mają rodziny”. Soboń to ogólnie jest dobry artysta i jakbym się skupił na nim to nie wiem, czy by nie pobił Kowalskiego.

To, o co walczyli rodzice samodzielnie wychowujący dzieci w całej Polsce, to prawa podatkowe, jakie mieli, zanim PiS uchwaliło Polski Ład, co zresztą w połowie marca obiecał im premier Mateusz Morawiecki. Jak premier sam powiedział zakładają też możliwość pełnego rozliczenia się samotnego rodzica z dzieckiem. Tak to był 24 marca i tak. Nie dotrzymał znowu słowa.

Suszy

I mimo tego, że tworzę Tygodnik Szyderczy w weekend – nie mnie. Tym razem chodzi o suszę w naszym kraju spowodowaną braku opadów. Susza hydrologiczna odnotowywana już jest w czterech województwach: lubelskim, wielkopolskim, śląskim i małopolskim. Nie musze chyba uświadamiać, że to może spowodować kolejne podwyżki cen. Sam minister rolnictwa wspomniał nieśmiało, że jesienią żywność może zdrożeć nawet o 30 procent rok do roku. Na Henryka Kowalczyka bym brał poprawkę i strzelam w podwyżkę cen rok do roku o jakieś 40%. Obym się mylił, ale ostatnio jakoś rzadko mi to się udaje.

17.05

Mem

Człowiek mem. Nawet na zdjęciu z panią prezydent Węgier wygląda jakby miał zaraz wybuchnąć śmiechem. Jak jeszcze nie wiesz o kim mowa to podpowiem. Nasz prezydent spotkał się w Warszawie z Katalin Novak, która aktualnie przebywa z wizytą w Warszawie. Ta jednak nawet tyle kilometrów od Orbana wspiera go całym swoim serduszkiem. Podczas spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą omawiała między sprawę sankcji na rosyjskie surowce. Jak dobrze wiadomo ze spotkań naszej głowy państwa nic z tego nie wyszło i Węgry nadal są za Putinem i jego polityką zrobienia z naszych bratanków Republiki Rosyjskiej. Przykre patrzeć jak taki fajny niegdyś kraj tak się stacza.

WLKP

Kurde ostatnio co pisze o jakiejś dziurze w Wielkopolsce to jest afera. A to nożownik, a to jakaś inna chujnia. Tym razem doszło do inscenizacji z Szybkich i Wściekłych. Strzelanina tym razem na tapecie będzie. Napastnik nie żyje, a dwóch policjantów zostało rannych. To wszystko miało miejsce nie w Poznaniu, a w miejscowości Gorzewo . Gorzewo, abyś wiedział mniej więcej gdzie leży w Polsce jest między Ryczywołem, a Orłowem. Napastnik zginął, a dwóch policjantów zostało rannych. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać do kontroli samochód dostawczy, jednak kierowca zaczął uciekać, a następnie otworzył ogień. Takie mamy wsie w Polsce, a ludzie nadal boją się starych biednych dzielnic w wielkich miastach.

Emerytury

Kurwa dość dobry z ekonomii zawsze byłem i za chuja nie mogę znaleźć tutaj logiki. Nigdy mnie rząd nie przestanie zadziwiać. Nawet mimo tego, że opisuję ich poczynania prawie rok na łamach Tygodnika Szyderczego. Tym razem jednak kolejna pani minister zabłysła. To nasza odpowiedź na inflację – mówi minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg i ogłasza wypłatę czternastej emerytury.

Wypłaty mają rozpocząć się w sierpniu, a ja nadal siedzę i zastanawiam się jakim cudem dodrukowanie pieniędzy, aby emeryci mogli kupić sobie to, na co wcześniej było ich stać przed rosnącą inflacją ma zapobiec inflacji. Jedynym wytłumaczeniem tego zjawiska jest kierowanie jasnego przekazu do swojej (prawie) stałej grupy wyborców. My wam dajemy nie to co Tusk. Ten to wam tylko ceny podnosi. Niestety wiele osób kupi ten bajer i sprzeda swoje godne życie za najniższą emeryturę dwa razy do roku. Obudźcie się w końcu, bo skończymy jak Grecja.

18.05

Lech

I w tygodniku pora na innego Lecha niż Kaczyński. Były prezydent Polski został zaproszony przez zespół Boston Red Sox do udziału w meczu baseballa. Tuż przed inauguracją spotkał się z władzami klubu, na którym to dostał między innymi koszulkę meczową ze swoim nazwiskiem. To w niej rozpoczął mecz. Chciałem tylko zauważyć, że dawno zapomniany przez licznych Lech Wałęsa zbiera w Ameryce środki na pomoc ukraińskim uchodźcom w Polsce. Robi coś o czym rząd zapomniał. Wspiera ich i za to z mojej strony otrzymuje plus 10 do zajebistości.

SMA

Pora pojechać po tym co odpierdalają w naszym kraju. Samo to, że dziecko jest chore na rdzeniowy zanik mięśni już jest złą informacją i nie życzę tego nikomu. Kolejny dramat takiego dziecka jest powiązany z faktem iż urodziło się w naszym kraju. Bo choroba to jedno, ale drugie to wyższy VAT. Na specjalny lek zebrać trzeba ponad dziewięć milionów, jednak kiedy VAT z zera rośnie do 8 procent, to kolejne 700 tysięcy zebrać trzeba dla fiskusa. Chcę tylko dodać do tego już smutnego newsa, że są 33 kraje na świecie, gdzie ten lek jest refundowany. U nas chcą na tym dziurę w budżecie załatać chyba.

UFO

Czy jak to po naszemu by było NOL (Niezidentyfikowany Obiekt Latający) był tematem głównym w Kongresie USA. W amerykańskim Kongresie odbyło się wysłuchanie poświęcone kwestii niewytłumaczonych zjawisk atmosferycznych i obiektów latających, z jakimi mieli do czynienia żołnierze amerykańskich sił zbrojnych. Innymi słowy kongresmeni oglądali nagrania UFO. I mimo tego, że ludzi dzieli się na tych, co wierzą w istnienie innych form życia na odległych planetach i na tych sceptycznych. Andre Carson, który jest przewodniczącym podkomisji kongresu do spraw wywiadu powiedział na tym meetingu, że UFO jest oczywistym zagrożeniem dla sił zbrojnych ich kraju. Ja tam matematycznie podchodzę do tego i według statystyk jest to możliwe, aby inna cywilizacja mogła nas odwiedzać. A ty?

19.05

Działka

Po kolejnych doniesieniach na temat działki na obrzeżach Wrocławia, która była własnością Iwony Morawieckiej, żony premiera, Lewica składa zawiadomienie do CBA. “Gazeta Wyborcza” napisała, że osobą, która na wykupienie działki od żony premiera wyłożyła prawie 15 milionów złotych jest biznesmen, który wraz z grupą wspólników od lat przejmował nieruchomości po banku BZ WBK, którego prezesem był Mateusz Morawiecki. Oczywiście wszystko by było łatwe do obalenia jak nasz premier mówi gdyby małżonkowie polityków także musieli jawnie podawać swój majątek. Teraz mogą, ale nie muszą.

Przypomnę tylko, że na już słynnym zlocie PiS-u w Słupsku Kaczyński grzmiał o tym, że tak musi być aby nie było nepotyzmu w rządzie. Chuj niby ustawę zrobili i ona przeszła. Następnie nasz grzeczny prezydent skierował ją do Julii Przyłębskiej, a ta posłusznie stwierdziła, że jest ona niezgodna z konstytucją i ją cofnęli. Takim oto sposobem PiS jest “czysty” bo oni zrobili co mieli, ale zła jest oczywiście opozycja. Pamiętaj, że to wina Tuska. To Tusk był u władzy jak Morawiecki kupił tą działkę.

KPO

Kiedy będą w Polsce miliardy euro z Unii? Premier mówi, że za kilka miesięcy, ale premier w tej sprawie wiele już mówił jak zdążyłeś Drogi Czytelniku zauważyć na łamach Tygodnika Szyderczego. Te miliardy dawno mogłyby już być, ale rząd nie szanuje praworządności, za co Polska musi płacić Unii kary. W niedzielę małe święto, bo uzbiera się tej kary już 200 milionów euro.

W tej samej chwili niemal kiedy Morawiecki zapewnia wyborców o hajsie z UE Komisja jasno mówi o tym, że nie zatwierdzi żadnego planu odbudowy, jeśli nie będzie przekonana, iż wszystkie kryteria zostały spełnione. Taki oto jasny popłynął przekaz od szefowej Komisji Europejskiej. Czyż nie jest on inny niż ten, który powtarza polski rząd? Jedno pozostaje pewne. Za nieprzestrzeganie orzeczeń TSUE płacimy kary, a unijnych miliardów z funduszu odbudowy wciąż nie mamy. Taką cenę przyszło nam płacić za kilku nierobów w Izbie Dyscyplinarnej i między koalicyjne dzielenie się stołkami.

Przygotowany

Pamiętasz jak niegdyś w Tygodniku Szyderczym wpadłem na wzór dla Morawieckiego na cenę chlebka? Tym razem mogę go ponownie zaprezentować na potrzeby masła. (Co)chuja wyszło mi aktualnie na podstawie gównoburzy dookoła Stanisława Karczewskiego, który uważa, że masło wcale nie jest aż takie drogie. Senator PiS powiedział tak podczas wywiadu w Polskim Radiu i chwilę później w Sejmie. Oczywiście zupełnie przypadkowo, miał przy sobie paragon jak go zapytali dziennikarze na korytarzu o masło. Czaisz to? Zupełnie przypadkowo kupił dwa różne masła i akurat miał paragon w wewnętrznej kieszeni marynarki. To oczywiście nie zmienia faktu, że Śmiszek ma rację. Masło poszło tak do góry, że obecnie bardziej mi się opłaca smarować kanapki majonezem. Nie polecam. Jest się wtedy grubym.

20.05

Gliński

Przez zmiany w Polskim Ładzie wielu organizacjom pożytku publicznego spadną wpływy z przekazywanego przez podatników 1 procent podatku PIT. Dlaczego? Już tłumaczę. Wzrosła kwota wolna od podatku, a co za tym idzie tych procentów z PiT-ów będzie mniej. Rząd obiecuje jednak rekompensatę, ale to wicepremier Piotr Gliński będzie decydował, komu i ile zrekompensować. Chcę tylko przypomnieć, że ten cały Gliński już zabłysnął w Tygodniku Szyderczym nie raz. Tym razem jednak wspomnę o jego dziele życia i dzieleniu hajsu dla organizacji “pozarządowych” działających dookoła PiS-u. Tak w tle jest ten ziomeczek od “Marszu Niepodległości” i zakłócania weteranów powstania warszawskiego. Jeżeli masz fundację i chcesz mieć możliwość wspierania swoich podopiecznych musisz wiedzieć komu dupę lizać. Ministrowi Właściwemu lub Przewodniczącemu Komitetu do spraw Pożytku Publicznego.

Izby

Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka przyjęła poprawki PiS i Solidarnej Polski do projektu o Sądzie Najwyższym. Izba Dyscyplinarna SN znika, ale tylko z nazwy, bo w jej miejsce powstanie Izba Odpowiedzialności Zawodowej. To tak jakbym jako Szyderca Włóczykij przystał na przyjęcie twoich datków na moje konto, ale jako Włóczykij Szyderczy też bym to zrobił. Odsunięci od pracy sędziowie nie zostaną z mocy prawa przywróceni do orzekania – będą mogli się odwołać do nowej Izby. Moim zdaniem jak raz kogoś wyjebali to odwołanie do tych samych osób pod inną nazwą nic nie zmieni i nadal będzie wyjebany. Twoja firma Cię wyrzuca bo nadużywałeś alkoholu Drogi Czytelniku, a Ty jak się dowiadujesz, że zmieniają nazwę to idziesz do nich się ponownie zatrudnić. No ni chuja to się nie uda i Komisja Europejska tego nie łyknie.

Ospa

Kolejne kraje potwierdzają przypadki małpiej ospy. Dotarła do Europy, Australii i Stanów Zjednoczonych. W przebiegu przypomina ospę wietrzną, ale – jak wyjaśniają eksperci – trudniej się nią zakazić. Małpia ospa trwa zwykle od 2 do 4 tygodni i przeważnie przebiega łagodnie, ale kilka procent pacjentów przechodzi ją bardzo ciężko. Tymczasem Polsat w sobotę wyemituje genezę Planety Małp. Przypadek, czy może już nas przyzwyczajać zaczynają? Teraz proszę śmiało się przyznać kto kiedyś małpę pocałował, bo szukam pacjenta zero zanim to się rozhula jak Covid-19.

21.05

To nie jest fake news

Choć bardzo bym chciał. Z jednej strony fajna informacja, bo Polska chce się zaangażować w odbudowę Ukrainy. Z drugiej jednak na czele projektu ma stanąć Jacek Sasin. O rozejmie w Ukrainie jeszcze nie ma mowy, ale są już rozmowy o odbudowie kraju. To będzie wyzwanie na skalę europejską. Polska oczywiście chce mieć w nim udział. Na czele projektu ma stanąć wicepremier Jacek Sasin, który ma już na koncie kilka “zadań specjalnych”. Wybory kopertowe, Turów i tego typu sprawy to jego chleb powszedni. Dobrze zauważył Tusk, że Ukraina ma już dość przejebane i nie możemy jej tego zrobić, aby wysłać tam Sasina jako budowniczego. Pora wybrać w końcu odpowiednią osobę na jakąś misję specjalną, a nie znowu osobę, która czego się nie dotknie to spierdoli.

Ukraina

Skoro już o Ukrainie to przypomnę tylko, że tam wciąż się napierdalają. Jednak to już koniec walk o Azowstal. Po ponad 80 dniach oporu ostatnia grupa obrońców złożyła broń. Kreml twierdzi, że wojska rosyjskie kontrolują cały teren zakładów. Prezydent Wołodymyr Zełenski obiecuje, że bohaterowie Mariupola wrócą do domu na zasadzie wymiany wojennej. Ja tam mu wierzę i czekam już z drinkiem na moment jak ci bohaterowie dostaną medale za swoje zasługi dla kraju. mimo wszystko wojna raczej idzie w dobrym kierunku i Ukraina wyjdzie z niej obronną ręką. Mam taką nadzieję i z tego miejsca ślę im moje wsparcie. Wsparcie, a nie Sasina.

Szybciej, ale wolniej

Kochany minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odtrąbił rzekomy sukces swojego resortu. W sumie swój sukces, bo to dzięki jego reformom sądy działają prężniej niż przed jego kadencją. Jak się domyślasz dzieje się tak wbrew temu, co powszechnie widać i słychać. Sami sędziowie mówią, że sprawy trwają dłużej, a wypierdolenie przez Ziobrę kilku prezesów sądów miało na celu podporządkowanie reszty władzy. Nic a nic nie miało to wspólnego z sprawnością. Teraz w sądach mamy nie dość, że brak praworządności to i sprawności. Zostawię Cię z tą myślą do czasu otrzymania funduszy od Komisji Europejskiej na nasz plan odbudowy.

22.05

Kij Dudy

Prezydent Andrzej Duda odwiedził Kijów. Tak był tam dostarczony ściśle tajnie jako pierwszy prezydent. Wygłosił przemówienie przed Radą Najwyższą, czyli takim ich sejmem. Zapewniał Ukraińców o pełnym wsparciu w ich poczynaniach. Oczywiście jak to on musiał dodać coś fajnego od siebie. Stwierdził, że nie spocznie, dopóki Ukraina nie stanie się członkiem Unii Europejskiej.

Ja tam jednak skupie się na jego wejściu i uściskach z Załeńskim. Chwilę później zszedł niżej po kilku schodach. Uwierz nie wyglądał wtedy jak “Człowiek Mem”. No dobra trochę wyglądał, ale tym razem truchtał z gestami jakby chciał komuś wpierdolić. Mniej więcej tak samo wyglądał jak osoby podnoszące ciężary podczas zawodów zaraz po kirnięciu amoniaku na pobudzenie. Tak oni właśnie to wciągają i cieszę się, że mogłem Cię czegoś nauczyć. Bój się prezydenta swego, bo możesz mieć lepszego. Tfu, gorszego.

Elizabeth

W Londynie otworzono nową linię metra: Elizabeth. Budowa była długa i droga (19mld funtów), ale efekt robi wrażenie. Nawet na powściągliwych z natury Brytyjczykach jest to cudo nad cuda i nawet pubów tam nie trzeba, aby im weszło to w krwioobieg. Linia metra Elizabeth jest tak nazwana na cześć Królowej. I tak jak ją Królowa rozpoczynała w 2008 roku tak ją kończy w 2022. Szacuneczek. Lepsza budowniczka jak niebawem Sasin?

Szyderca Włóczykij nie byłby sobą, gdyby nie wtrącił do tego sytuacji krajowej. U nas wielki sukces jest zapowiadany na przełomie czerwca i lipca. Wtedy do drugiej linii jedynego miasta z metrem dodadzą dwie stacje. Co da nam łącznie 36 sztuk. Dla porównania w Londynie jest ich aktualnie 313. Chuj w to ile. Sama nowa Elizabeth Line ma więcej stacji niż obie nasze razem do kupy wzięte, bo aż 41. Do czego my się porównujemy?

OKDM

OKDM czyli Ogólnopolski Kongres Dialogu Młodzieży brzmi jak sekta co nie? No po części może i masz rację. Tym razem jednak podczas tego spotkania był Morawiecki. Tak wyglądał jak pedofil w smyku, albo ksiądz przy ministrancie. Jednak nie będę tak pisał. On zabłysnął zupełnie inaczej. Stwierdził na początku, że Norwegowie są źli, bo podczas wojny wywołanej przez bandycki napad na Ukrainę przez Rosję się wzbogacą. Jakim prawem malutki 5 milionowy kraj ma się wzbogacić na ropie i gazie o 100mld euro? No tak. Jednak to jeszcze chuj. Szuka hajsu i rozumiem, bo sam szukam jednak z dużo mniejszym skutkiem od niego. Chwilę później kazał młodym ludziom dzwonić do swoich znajomych z Norwegii, aby przesyłali korony w ramach podziału. Pierdole każdego znajomego z Norwegii obdzwoniłem i nic. Każdy ma aktualnie kryzys i nie da rady.

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”.

Jak co wydanie postaram się ładnie pogrupować wszystko to co nasrane było w TVP. Nie jest to łatwe zadanie, a ja sam mam już powoli rozdwojenie jaźni.

-Co nie Szyderca?

-Jasne Włóczykiju.

Także zapraszam do lektury.

Kościół

Prof. Waldemar Paruch 1964-2022.

Hołd dla ofiar Sowieckiego ludobójstwa.

Hołd dla bohaterów naszej wolności.

Pamięć o Polskich bohaterach.

Rocznica urodzin Jana Pawła II.

Siostra na trudny czas.

Witold Potwora 1962-2022.

Lwy z cmentarza Orląt Lwowskich odsłonięte.

Mieszkańcy Andrzejewa w hołdzie prymasowi.

Samochwała

“Taneczny Port Mazury” o 20:00 w TVP3.

Serial “Zieja” dziś o 20:15 w TVP1.

PiS

Inwestycje napędzają Polską gospodarkę.

Więcej pieniędzy dla Polskich seniorów.

Duży wzrost PKB łagodzi skutki inflacji.

Warto dbać o siłę Polskich rodzin.

Rząd inwestuje w bezpieczeństwo Polaków.

Polska broni się przed wojennym kryzysem.

Polskie magazyny wypełnione gazem.

Prezydent Lech Kaczyński miał rację. (atak Rosji)

Ustawa pomocowa z podpisem prezydenta.

Via Carpatia przybliżyła Rzeszów do Lublina.

“Wolny Świat ma dziś twarz Ukrainy”.

Nie PiS

Tusk chciał sprzedać Lotos Rosjanom.

Groźna przyjaźń Tuska i Putina.

Tusk zatopi Platformę Obywatelską?

Marszałek Senatu i afera korupcyjna.

Plan Tuska zagrażał Polskiej suwerenności.

Platforma sprzedaży państwowych spółek.

Immunitet od sprawiedliwości.

Prorosyjska słabość Tuska.

Kto szkodzi Polsce.

Kraj

Koniec stanu epidemii.

Spadająca “Biała Gwiazda” (Wisła Kraków).

Niezwykły krwawy księżyc.

Igrzyska Europejskie w Polsce.

Miłość to najpiękniejszy dar.

Mistrzowie w pokonywaniu własnych słabosci. (AMP Futbol)

W Polskiej Armii będzie więcej żołnierzy.

Badajmy zmiany na skórze.

Susza groźna dla upraw.

“Dobro Rzeczypospolitej najwyższym prawem”.

Wojsko Polskie rośnie w siłę.

Ostrzeżenia przed wichurami w Polsce.

Polska pomaga ofiarom Putina.

Podróż w czasie.

Świat

Wielki pojedynek mistrzów szachownicy.

Silniejsze NATO to klęska Kremla.

Francja dozbrajała armię Putina.

Berlin pozoruje wspieranie Ukrainy.

Niemcy zwodzą Ukrainę.

Światowe forum ekonomiczne w Davos.

Ukraina

Ukraina odpiera barbarzyński atak Rosji.

Ukraińcy wygrali bitwę o Charków.

Ukraińcy chcą wracać do swoich domów.

Ukraina zatrzymuje ofensywę Rosji.

Schronienie w podziemnym mieście.

Bohaterska obrona Ukrainy.

Rosja

Jak zatrzymać Rosyjskie bestialstwo?

Putin chce zagłodzić świat.

Agresja Putina jednoczy sojuszników.

Trwa bandycki atak Rosji na Ukrainę. (x2)

Zbrodniarze Putina mordują Ukraińców.

Rosyjska agresja jednoczy sojuszników.

Rosyjskiej dezinformacji nie można ulegać.

Nowe dowody Rosyjskich zbrodni na Cywilach.

Putin straszy Finlandię i szantażuje Szwecję.

Rosyjskie zbrodnie i ludobójstwo na Ukrainie.

Rosja chce doprowadzić do klęski głodu.

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

W tym wydaniu Tygodnika Szyderczego nie pozostało mi nic innego jak podsumować tydzień. Jestem niezmiernie rad, że kolejny raz mogłem zrobić to dzieło specjalnie dla Ciebie Drogi czytelniku. W następnym tygodniu zmierzam na Influencers Live i galę Twórcy Przyszłości. Nie otrzymam raczej nic z nagród, bo jestem nadal za malutki, ale porozmawiam choć z najpleszymi. Przypomnę byłem 35 w Polsce w kategorii Lifestyle, co mnie bardzo motywuje, aby skokowo w następnym roku znów znaleźć się parę oczek wyżej. To wszystko dzięki Tobie i twojemu wkładowi jaki mi przesyłasz czytając chociażby ten Tygodnik.

Zapraszam oczywiście na Fanpage Szydercy, gdzie dodatkowo znajdziesz w chuj memów i przemyśleń.

Ja nadal mogę liczyć tylko na Ciebie, abyś pomógł mi to robić zawodowo dlatego tradycyjnie pora na akcję żebrania na kawę o tutaj:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub zostając moim patronem, który niebawem otrzyma tajne wejścia do tajnych sekcji strony. Program jest nowy, ale mam nadzieję, że się coś tam na “cukierki” uzbiera.

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.