Tygodnik Szyderczy 25.04-1.05

Tygodnik Szyderczy 25.04-1.05

25.04

Psy 2

Tygodnik Szyderczy zacznę od informacji, którą opisałem w 15 wydaniu. Chodzi o Waldemara Bonkowskiego, który w zajebistym stylu ciągnął psa za samochodem. Pies był przywiązany do haka jego fury, a cała sytuacja została nagrana. 29 listopada ruszył jego proces, a dziś otrzymał wyrok. Były senator PiS ciągnął swojego psa za samochodem w wyniku czego zwierzę zmarło. Obrończyni Bonkowskiego przekonywała, że to był “nieprawidłowy transport”. Bonkowski został skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Wyrok na szczęście nie jest prawomocny i można odwołać się od tej bardzo niskiej kary. Wciąż tak jak ponad dwadzieścia wydań temu nie wyobrażam sobie skrzywdzić tak jakiegokolwiek psa. A Ty?

Wakacje

Morawiecki radośnie zakomunikował, że niebawem ogarnie pomoc dla kredytobiorców. Planuje zorganizować wakacje kredytowe na okres 3 miesięcy i zmienić ten pojebany wskaźnik WIBOR. Zatrzymam się przy tej drugiej rzeczy, bo ma zamiast tego być wskaźnik oprocentowania. Jest to spoko opcja, ale znając nasz kraj nie uda się tego dokonać, bo banki na tym będą mniej zarabiały niż do tej pory. Natomiast wakacje kredytowe zagwarantowane przez nasz rząd brzmią minimum śmiesznie. Jedyny urlop jaki gwarantuje nam nasz najlepszy PiS to ten w zakładzie dla psychicznie chorych. Chociaż i te ostatnio kuleją.

Powrót do przeszłości

Po tych wszystkich akcjach dookoła Kijowa Ukraińcy w końcu mogą wracać do swoich domostw. W sumie jakby to trafniej opisać to to nie są ich domy tylko rudery zostawione przez Rosyjskich “wyzwolicieli”. Wyzwalają ze wszystkiego. Jedzenia, drogich rzeczy, artykułów gospodarstwa domowego, inwentarza a nawet… pryszniców. Nie wiem na chuj któremuś z tej bandy baranów był prysznic, bo statystycznie 45% z nich nie posiada przyłącza do ścieków. Jednym słowem Rosyjscy żołnierze zniszczyli wszystko, co mogli, a czego zniszczyć im się nie udało, po prostu ukradli. Sytuacja przypomina mi tą jak nas wyzwalali podczas 2 wojny światowej i jak nam wszystko ładnie czyścili. Różnica taka, że wtedy łupy podpierdalali pociągami, a teraz wysyłają kurierami do siebie. Ot takie cuda.

Tygodnik Szyderczy wydanie 36

26.04

Misio

Tygodnik Szyderczy przypomina, że w parkach narodowych na terenie całego świata to my jesteśmy gośćmi, a nie zwierzęta. Dlatego właśnie zamknięto najpopularniejszy szlak turystyczny w Tatrzańskim Parku Narodowym. Powodem tego zamieszania jest malutki misio, który sobie chadza tamtędy bez matki. I nie jest dla mnie ważne, że akurat się tam wybraliście i niestety nie mogliście się tam przejść. Szlak i kolejka nieopodal będą zamknięte do odwołania. Jak twierdzą przyrodnicy, zwierzę szuka swojej matki. Dlatego pracownicy TPN zdecydowali o zamknięciu okolicznych szlaków. Popieram w całości takie akcje.

Cień mgły

W sumie to cień szansy, ale z racji takiej, iż to właśnie Dudy projekt ustawy jest wiodącym to tytuł musiałem zmienić. Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka pracuje nad projektami zmian w Sądzie Najwyższym. Wiodącym jest projekt prezydencki, który zakłada likwidację Izby Dyscyplinarnej, co ma pomóc odblokować środki z unijnego funduszu odbudowy. Jednak zastrzeżenia do przepisów ma Solidarna Polska, która jest koalicjantem PiS. Co to oznacza? Otóż jest szansa na wcześniejsze wybory, które oczywiście mogą trochę namieszać w szykach pomimo sondaży partii rządzącej. Niedawno przykładem tego były wybory prezydenckie we Francji, które mimo wskazań i tak wygrał Macron. Le Pen chciałem przypomnieć, że tydzień przed pierwszą turą wyborów miała przewagę w każdym niemal sondażu.

Woda gazowana

Jest taka zajebista akcja pod tytułem odcinamy wam gaz skurczybyki. Rosja wstrzymała dostawy gazu do Polski w ramach kontraktu jamalskiego. Powodem miał być brak Polskiej zgody na płacenie za Rosyjski surowiec w rublach. Według nieoficjalnych informacji w Ministerstwie Środowiska i Klimatu miał zebrać się sztab kryzysowy. Spokojnie. Dostawy z Kataru już na wielbłądach zapierdzielają do nas, USA wysyła nam swój skroplony na statkach, a jakbyś Drogi Czytelniku zapomniał to mamy pełne po kurek magazyny gazowe. Pełne to znaczy są zapełnione w 76%, a gazu z magazynów wystarczy nam na jakieś dwa miesiące. Oczywiście będzie go na jakiś miesiąc więcej, bo wciąż Rosja nam dostarczała tylko połowę naszego zapotrzebowania na gaz. W połowie wakacji zapowiadam kolejki w punktach dystrybucyjnych, a kuchenkę to już teraz zmień na indukcję. Prąd będziesz mieć dopóki płacisz.

Dodatkowo chciałem zauważyć, że pogłoski rządu o tym jak zajebiście mamy zapełnione magazyny gazu w naszym kraju na tle Unii Europejksiej to chora propaganda. Mamy łącznie możliwość zmagazynowania 3,174mld m³ gazu, a przykładowo Niemcy 20mld m³. Dlatego łatwiej zapełnić w 75% 3mld niż w 33% 20mld.

Tygodnik Szyderczy wydanie 36

27.04

Podsumowanie

Po dwóch katastrofach w Zofiówce i Pniówku pora na smutne podsumowanie. 18 górników i ratowników zginęło lub zmarło, siedmiu uznanych jest za zaginionych. W szpitalach wciąż jest 19 górników. W związku z tym w czwartek 28 kwietnia na Śląsku obowiązywać będzie oficjalna żałoba. Akcja ratunkowa w Zofiówce została dodatkowo także zakończona. Niestety stan pozostałych 19 górników, którzy pozostali w szpitalach nadal nie jest kolorowy. Ile jeszcze potrzeba tragedii, aby w końcu zacząć inwestować w nowoczesny sprzęt, który wykrywa zagrożenia dużo szybciej niż w chwili pierdolnięcia? Lepiej nadal ich narażać i zgarniać hajs do kieszonki.

Tymczasem w Chinach

U nas rząd już definitywnie odwołał pandemię, a tymczasem w odległych Chinach trwają lockdowny w wielkich miastach. Pekin i Szanghaj walczą z nową falą zachorowań na COVID-19. Trwa tam także powszechne testowanie na COVID-19. Przypominam, że zazwyczaj jak w dużych skupiskach zachorowań nie radzą sobie z wirusem powstaje nowa jego mutacja. Najpierw Delta wybuchła podczas akcji w Indiach, a następnie Afrykański Omicron dobijał ludzi na całym świecie. Według wirusolog z Oxfordu jest duża szansa, że wykluje się tam jakiś nowy wariant, który może być dużo bardziej zaraźliwy. Lub dużo bardziej śmiertelny. Mam nadzieję, że nie będziemy odszczekiwać odmówienia zakupu szczepionek. Tygodnik Szyderczy uczy i bawi. Paszport Szydercy jest ważny bezterminowo.

Drogi Pipe

Kojarzysz ten wielki sukces, którym chwali się rząd na lewo i prawo? Ten news będzie o Baltic Pipe i gazie z Norwegii. Otóż to co będzie popierdalać do nas tą rurą to nie jest do końca tak, że mamy to i chuj. Potencjalnych klientów na ten surowiec właśnie z tej rury jest dużo więcej niż kobiet w Konfederacji (musiałem coś w Tygodniku o nich napisać). Oczywiście wolność rynku gwarantuje Norwegom to, że mogą sprzedawać go temu kto da najwięcej. Podejrzewam, że gaz owszem i będzie, ale będziemy go wąchać zamiast Chanel no’5.. Takim luksusem i dobrobytem będzie jak kasza i sól. Zapraszam na granicę z Białorusią po dostawę.

Szyderca uczy i bawi. Słowo suwerenność oznacza zdolność do samodzielnego, niezależnego od innych podmiotów, sprawowania władzy politycznej nad określonym terytorium, grupą osób lub samym sobą. Suwerenność państwa natomiast obejmuje niezależność w sprawach wewnętrznych i zewnętrznych.

Tygodnik Szyderczy wydanie 36

28.04

Defilada

Defilady to taki standard na rocznicę powstań, święta państwowe i tym podobne cudawianki. Kiedyś nawet opublikowałem na Fanpege’u Szydercy jak natknąłem się na defiladę policji niechcący najebany w weekend na Wrocławskim rynku. Dziś bowiem w Krakowie obyła się defilada klas mundurowy z inicjatywy małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak. Tak to ta sama, o której już nie raz wspominałem na łamach tygodnika Szyderczego. To ta sama, co negowała “Dziady” i miała kosę z nauczycielami. Wydarzenie nawiązywało do ustawy o obronie ojczyzny. Przemarszowi uczniów towarzyszyła kontrmanifestacja. Żyjemy w takim kraju, że nawet nierówno idący marsz uczniów “mundurówki” budzi takie emocje jakby przez ulice miasta popierdalał batalion Niemieckich nazistów. Niestety zdania są podzielone, a moje zdanie jest dość skrajne.

Według mnie uczniowie mundurówek powinni uczestniczyć w defiladach, bo tak trzeba. Ale niech to będzie jakaś okazja. Jak dla przykładu 3 maja. Bez okazji niech sobie trenują to na sali gimnastycznej czy w parku tak, aby było widać równy marsz podczas świąt. Teraz wyglądali adekwatnie do tego jaki jest nasz system nauczania. Chujowy i na odpierdol.

Basia

To nie jest ta Basia z internetów, która mówi o tym, iż pies sąsiada sra w windzie. Wrocławska “gwiazda” to małe nieporozumienie i za nią muszę przeprosić. Ona nie mieszka w bloku, tylko w kamienicy obok i ni chuja nie widziała windy u siebie. Chodzi o ta babcię Basię, która napierdalała policjantów torebką w Piasecznie. Teraz okazało się, że sprzedawała heroinę w pudełeczkach po zapałkach. Niestety nie wiem ile udało jej się na tym zarobić, ale podobno spory okres czasu była znana wśród dilerów. Taka tam Basia, której teraz grozi (praktycznie) dożywocie. Za posiadanie narkotyków w naszym kraju w znacznej ilości grozi 10 lat. A gdzie tutaj jeszcze ich sprzedaż. No trudno jeden agresor mniej. Agresor, który był symbolem sprzeciwu przeciwko władzy.

Urąbać im

Urąbać im immunitet i dojechać do ziemi. Tak prawdopodobnie zakrzyknął Kaczyński z piedestału (aby go wszyscy wdzieli) na znak wyższości. Sejm bowiem uchylił immunitety dwójce posłów – Joannie Scheuring-Wielgus i Sławomirowi Nitrasowi. W przypadku Scheuring-Wielgus chodzi o akcję przeciwko pedofilii w Kościele. Natomiast w przypadku posła Nitrasa chodzi o sądowy spór z byłym działaczem Kukiz’15, któremu Nitras zarzucił chodzenie po Sejmie w koszulce z rasistowskimi napisami. Jak nie można się do nich dobrać normalnie to trzeba upiłować zapędy i zajumać im immunitet. Niebawem oboje będą sądzeni. Nitras sam sobie przepowiedział swoją wizję podczas “Campus Polska”. Tak długo TVP z jego fragmentu wypowiedzi robiło aferę, że teraz pora na zbieranie plonów. Aż się nie mogę doczekać przeglądu Wiadomości.

Tygodnik Szyderczy wydanie 36

29.04

Dmuchawce

Latawce i wiatr. Rząd obiecuje, że w 2030 roku połowa energii będzie pochodziła z odnawialnych źródeł energii. Pomóc ma nowa ustawa, która złagodzi warunki budowy wiatraków prądotwórczych. Sześć lat temu PiS wprowadził przepisy, które praktycznie uniemożliwiły ich wznoszenie. Chodzi o ustawę potocznie nazywaną ustawą “10 x h”. W tej chwili wiatrak prądotwórczy można postawić w odległości 10 jego długości od zabudowań i parków narodowych. Czyli praktycznie nigdzie, bo 97% gruntów w naszym kraju odpada z marszu. Niby nowy projekt jest gotowy już dwa lata, a ja mam dziwne wrażenie, iż już o tym pisałem wcześniej. Ma to małe powiązanie z projektem Parlamentu Europejskiego z “Zielonym ładem”, który także stawia na tego typu rozwiązania do 2030 roku.

Pakujmy się

Już niebawem, wielkimi krokami zbliża się majówka, która w 2022 roku będzie droga. Jak dwa lata pandemii sprawiły, że mało kto gdziekolwiek był. Tak w tym roku przeciętna rodzina przeżegna się nogą widząc ceny. Nie dość, że zajebista inflacja nam zagląda do portfela to jeszcze głód turystów robi swoje na przedsiębiorcach. Przeciętna rodzina 2+2 czyli dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci na cztery dni aktualnie jadąc nad morze, do Krakowa czy Wrocławia (Sosnowca Radomia, Rawicza czy Torunia) musi liczyć się z wydatkiem rzędu 2000 złotych. Nie odmawiając sobie atrakcji, na które policzyłem około 300 złotych, noclegu (nie śpiąc w piwnicy) i jedzenia. Wykładowca z Wyższej Szkoły Bankowej nawijał na uszy makaron, że jest to wzrost rok do roku o 20-30%. Ja tam tradycyjnie zostanę w domu.

Oczywiście to samo tyczy się drugiego popularnego kierunku majowego. Remont też pożre o wiele więcej pieniędzy niż w zeszłym roku. Nie żeby coś, ale dzielimy się na tych co podczas majówki piją i tych co remontują. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto robi coś innego.

Dasz

Rosjanie w Ukrainie bombardują, gwałcą i porywają. Nie jest to jakaś super nowa informacja na łamach Tygodnika Szyderczego. Te same skurwysyny do swojej ukochanej Rosji wywieźli pięć tysięcy ukraińskich dzieci w celach adopcyjnych. Do Rosji z Ukrainy Rosjanie wywożą także zboże, żeby nie było iż tylko elektronikę. Ja jednak skupie się na zeznaniu pewnej 16-letniej dziewczynki, która wyszła tylko po jedzenie. Dasza jest w szóstym miesiącu ciąży. Dziennikarzom CNN opowiedziała, co się stało, kiedy zauważył ją rosyjski żołnierz. Nie jest mi fajnie o tym pisać, ale najebany Rosyjski “żołnierz” kazał jej się oddać, bo jak tego nie zrobi to przyprowadzi jeszcze dwudziestu swoich kolegów. Oficjalnie nie lubię ich bardziej niż księży.

30.04

Domki

Lider Solidarnej Polski na Pomorzu interweniuje w sprawie samowoli budowlanej, ale nie po, by ją zatrzymać, lecz odblokować. Deweloper twierdził, że buduje domki dla chorych na COVID-19. To nie przeszło. Teraz pojawił się pomysł, że to będą domki dla uchodźców. Andrzej Kobylarz, bo o nim mowa to szef Solidarnej Polski na Pomorzu Wschodnim. Krzysztof H. jest biznesmenem z branży budowlanej. Jest on oskarżony w sprawie słynnych osiedli covidowych w Mechelinkach, czyli 10 domków postawionych rzekomo w celu walki z pandemią. Oczywiście wspominałem o tym w Tygodniku Szyderczym. Inwestycja została wstrzymana przez nadzór budowlany i uznana za samowolę. Domki lecznicze nie wypaliły, ale inwestor nie rezygnuje. Krzysiu teraz twierdzi, że jeżeli będzie taka potrzeba, że mają tam zamieszkać Ukraińcy, to chyba lepiej, żeby mieszkali tam Ukraińcy, niż żeby to stało puste.

No kurwa jasne. Lepiej dokończyć inwestycję, aby później na tym hajs bić, niż aby stało to takie niedokończone teraz. Ja też wolę jak dasz mi na kawę teraz niż później. Bo zapomnisz o tym czy kto to tam wie jak bardzo to olejesz.

Quo Vadis

Dokąd zmierzasz panie? W Żabowie szop pracz wpadł na pomysł drzemki na słupie wysokiego napięcia. Po interwencji OSP zrobił to ponownie. Nie jest to jedyny przypadek ostatnimi czasy. Ostatnio na Florydzie podczas treningu piłkarskiego pan kibic-krokodyl wbił na murawę. Wcześniej grupa morsów zajęła całą plażę gdzieś w Portugalii. Czy to jakiś znak/sygnał, aby się opamiętać? Nie wiem. Ja swego czasu w Kujawsko-Pomorskim widziałem fokę ze znajomym. Migracje zwierząt są powszechne i dlatego warto z tego miejsca apelować, aby ograniczyć emisję spalin, wyrzucanie śmieci “gdzie bądź” i inne akcje typu zostawianie kondonów po lasach. Chujce kiedyś wpadną do naszych domów w stylu Kieleckim i nas zajebią.

Aperitif

Krwawy może być niebawem, bo Rosja straszy sojuszników Ukrainy bombą atomową. Ławrow na zmianę straszy, później mówi iż nie straszy. I tak w kółko. Najlepszy w tym wszystkim jest sam Putin, który jawnie mówi o tym, że wyzywanie Rosjan od najgorszych może się skończyć puszczeniem jakiejś rakietki z głowicą nuklearną. Ja osobiście obawiam się tego, że nasz rząd doprowadzi do wysłania nad nasze niebo jakiegoś dziadostwa. Głupcem jest ten, który twierdzi iż po porażce Rosji na Ukrainie taka gdzieś nie trafi. Mam tylko nadzieję, że nie wpadnie nikt na pomysł wysłania nam prezentu od towarzyszy ze wschodu. Trzymajmy się scenariusza jasnej strony Tygodnika Szyderczego. Będzie dobrze i Kaczyński nas obroni.

Tygodnik Szyderczy wydanie 36

1.05

Nowe Scyzorykowo

Kielce niegdyś były najniebezpieczniejszym miastem w Polsce. Teraz Szyderca Włóczykij nie może wyjść “z podziwu” jak zjebany staje się Gdańsk. Od początku istnienia tego Tygodnika Szyderczego nie zdażyło sie wydanie, w którym bym miał okazję dobrze napisać o tym mieście. I znowu tego nie zrobię, bo policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy zaatakowali w Gdańsku pięściami i nożem szefa Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku. Ofiarą rasistowskiej agresji padł szef Larry Ugwu – muzyk i poeta, który urodził się w Nigerii, a od 40 lat żyje w Polsce. Dostało się też świadkowi, który stanął w obronie czarnoskórego Polaka. Gdy przechodnie wezwali policję, napastnicy uciekli. I tak oto utwierdzam się w przekonaniu, że najlepiej jest we Wrocławiu. A Twoje miasto jest bezpieczne?

Wotum

18 lat temu marzyli o tym Polacy, a dzisiaj to Ukraińcy za marzenie o byciu w Unii, a nie pod butem Rosji, płacą własną krwią. Tymczasem nasz najlepszy minister sprawiedliwości pan Ziobro sugeruje, żeby Polska przestała płacić składki członkowskie.

Tusk proponuje wotum nieufności wobec tego ministra, ale warto mi podsumować ich tam tak z grubsza. Nie chodzi tylko o samego Ziobrę, ale o całą zgraję ludzi trzymających władzę w naszym kraju. Janusz Kowalski w swojej wypowiedzi stwierdził, że Unia działa niesolidarnie i wpisuje się w narrację Putina. (Jeszcze) Prezes NBP Adama Glapiński stwierdził, że podczas niektórych sesji Parlamentu Europejskiego atakuje się Polskę. Następnie Jarosław Kaczyński mówił o “uporze w karaniu Polski” przez instytucje unijne i o ich “kursie antypolskim”. Mogę jeszcze przytoczyć, pana Roberta Telusa, który oderwał się niemal tak jak Zacharowa z wypowiedzią o tym, że: “To iż Putin ma taką wielka siłę i to, że Polacy muszą płacić za wszystko drożej, to jest wina złej polityki Unii Europejskiej.”

Wydaje mi się, czy oni nadal mają skromne marzenie wyjścia ze wspólnoty i liczą na szybkie opanowanie naszego kraju przez Rosję? Nie mam słów na nich wszystkich i o wotum to bym raczej prosił dla rządu, a nie jednostek.

Ukraina ciąg dalszy

W czasach, kiedy Angelina Jolie jako ambasadorka ONZ jedzie z Polski na Ukrainę i robi co może, aby było lepiej i głośniej o tej tragedii są też rzecznicy MSZ. Maria Zacharowa, rzeczniczka MSZ Rosji, błysnęła teorią na temat wizyty Angeliny Jolie w Ukrainie. Stwierdziła, że amerykańska aktorka odwiedziła Lwów, żeby “robić PR” i “odwrócić uwagę od Azowstalu”. Przy okazji Zacharowa próbowała przekonać, że “kijowscy terroryści” w zakładach w Mariupolu “przetrzymują cywilów jako zakładników”. Oczywiście Angelina musiała spierdolić do schronu podczas jej wizyty we Lwowie, bo trafiła akurat niechcący na ostrzał rakietowy. Dziwne, że podczas wojny mogło do tego dojść.

Niestety muszę się skupić bardziej nie na Putinowskiej rzeczniczce MSZ, a na Mariupolu, w którym Rosyjskie wojska w ciągu dwóch miesięcy zabiły więcej cywilnych mieszkańców Mariupola niż Niemcy podczas dwóch lat okupacji. Udało się zorganizować konwój pod egidą ONZ i ewakuować cywilów, ale tylko kilkudziesięciu. Na terenie zakładu Azowstal – ostatniego bastionu obrońców miasta – jest jeszcze co najmniej tysiąc cywilów i kilkuset rannych żołnierzy. Oczywiście ta cała Zacharowa twierdzi, że to Ukraińcy przetrzymują tam więźniów, a dobra mateczka Rosja chce ich wyzwolić. Ktoś to jeszcze łyka?

Tygodnik Szyderczy wydanie 36

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Tygodnik Szyderczy jest prowadzony rzetelnie i już na tyle długo, abyś był pewny Drogi Czytelniku, że te paski z TVP są autentyczne, a Szyderca wcale nie wymyśla sobie draki z powodu niedoboru psychotropów na jakie przez brak wkładu z Twojej strony jest narażony. Pogrupowane, przesłuchane i ogólnie majówka jest naprawdę udana. Miłego czytania.

Kościół

Pamięć o bohaterach naszej wolności.

Francja: Atak na Polskiego księdza.

Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.

Hołd dla ofiar Niemieckiego bestialstwa. (Auschwitz)

Hołd dla ofiar Niemców i Sowietów.

Narodowe czytanie Pisma Świętego.

Samochwała

Jubileusz Jana Pietrzaka.

PiS

Polska Armia rośnie w siłę.

Rządowe wsparcie dla kredytobiorców.

Ratunek dla ofiar Rosyjskiego ludobójstwa.

Zmiana w resorcie finansów.

Polski rząd pomoże kredytobiorcom.

Polska niepodatna na Rosyjski szantaż gazowy.

Trudna walka o suwerenność energetyczną.

Pomoc dla ofiar Rosyjskiego ludobójstwa. (x2)

Rząd wzmacnia bezpieczeństwo żywnościowe.

Polska odpowiedź na gazowy szantaż.

Polskie wsparcie dla Ukrainy.

Pomoc Pierwszej Damy dla ofiar wojny.

Złote medale “Gloria Artis”.

30 milionów na modernizację “Orlików”.

Stabilne dostawy gazu dla Polski.

Polska odporna na agresję Putina.

Stany Zjednoczone dziękują Polsce.

Unia Europejska potrzebuje reformy.

Polacy stawiają na Prawo i Sprawiedliwość.

Tulipan Pierwszej Damy.

Nie PiS

Opozycja chce zabrać Polakom pieniądze?

Tusk chciał więcej gazu z Rosji.

Atak opozycji na bezpieczeństwo Polaków.

Sędziowska kasta łamię konstytucję?

Nitras i Scheuring-Wielgus bez immunitetu.

Sąd pobłażliwy dla Giertycha?

Trzaskowski lekceważy Warszawiaków?

Kraj

Będą kontrole w kopalniach.

Polska pomaga ofiarom Putina.

Podwyżki pensji albo paraliż na niebie?

Dramat w kopalniach.

Kontrolerzy lotów żądają podwyżek.

Kosztowne żądania kontrolerów lotów.

Nie będzie paraliżu Polskiego nieba.

Przygotowania do majówki.

Polacy ruszają na majowy wypoczynek.

Sezon turystyczny czas zacząć!

Polacy na pomoc walczącej Ukrainie.

Święto pracy.

Wielka majówka Polaków.

Świat

Silne wsparcie USA dla Ukrainy.

Niemcy wspierają Rosyjską agresję.

Macron wygrał wybory prezydenckie.

Deficyty Europejskiej solidarności.

Kosmiczna misja rakiety miliardera.

Solidarność wobec bestialstwa Rosji.

Zamiast pomocy kolejne szykany Brukseli.

Ukraina

Ukraina heroicznie odpiera Rosjan.

Wolny Świat wzmacnia Ukraińską Armię.

Ukraina walczy!

Rosja

Bandyta Putin morduje Ukraińców.

Okrucieństwo nie do przyjęcia.

Najbardziej bezbronne ofiary Rosji.

Zbrodniczy plan Władimira Putina.

Rosjanie kradną zboże na Ukrainie.

Rosyjskie prowokacje w Naddniestrzu.

Rosyjscy mordercy niszczą Ukrainę.

Rosjanie chcą eskalować wojnę?

Szokująca skala Rosyjskich zbrodni.

Rosję paraliżuje seria katastrof.

Groźba Rosyjskich prowokacji w Naddniestrzu.

Przerażający ogrom Rosyjskiego ludobójstwa.

Tygodnik Szyderczy wydanie 36

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Zastanawiałem się co może być bonusem w tym wydaniu. Miałem kilka wizji. Począwszy od tego, że nastąpił długi weekend majowy i o dziwo jest znośnie z temperaturą w pierwszym jego fragmencie.

Mrówki

Czy też skupić powinienem się na tym, że w ubiegłym tygodniu przebadałem sprawę południowoafrykańskiego zespołu Die Antwoord, na których właśnie spadło szambo pełne gówna i to jeszcze rzadkiego.
Gabriel “Tokkie” du Preez, który w wieku 9 lat został adoptowany przez Yo-landi i Ninję z tego właśnie zespołu, opowiada, że traktowano go jak niewolnika, pokazywano mu pornografię, podawano alkohol i narkotyki oraz zmuszano do rozbierania się. Podał też przykłady jak Yo-landi najebana w trzy dupy kazała się ruchać przez niego jak on miał 13 lat. Ja tam osobiście zawsze staram się nagłaśniać tego typu sprawy, bo wykorzystywanie dzieci, przemoc wobec nich, czy jakiekolwiek inne nieludzkie traktowanie ich zalicza się według mnie do ostrego potępienia, zamknięcia na długie lata i sterylizacji takowych osobników. Zresztą. Kto im kurwa dał prawo do adopcji? Taka osoba też powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności. Sprawdzałem te wszystkie informacje w minionym tygodniu i na 99% jest on rzeczywiście ofiarom ogromnej krzywdy jaką od “rodziców” otrzymał.

365 dni v2.

Natomiast zawsze mogę zapodać weselszą informację na zakończenie. Pracuje nad recenzją drugiej części 365 dni. Jest jeszcze ciężej niż przy poprzedniej, bo jak do tej pory obejrzałem 1/3 filmu i tak się nawaliłem iż musiałem zrobić przerwę w notatkach. Jest to kicz nad kiczami i ma więcej udawanych scen erotycznych na minutę niż jakikolwiek znany mi pornol z fabułą. Ale spokojnie. Dotrwam do końca i spodziewaj się recenzji niebawem.

Na tą chwilę możesz mi pomóc i mi do alkoholu dorzucić, bo na trzeźwo tego nie zniosę.

Zbieram “kawy” o tutaj:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lub otrzymując dużo więcej za mniej pieniędzy możesz zostać patronem moim. Tak twoja firma, imię czy “Kocham Szydercę” będzie na pasku po prawej stronie.

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tagi , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.