Tygodnik Szyderczy 3.01-9.01

Tygodnik Szyderczy 3.01-9.01

3.01

Protesty przeciwko lex Czarnek

Tygodnik Szyderczy zacznie to wydanie od podwójnego Dzbana Roku. Do drzwi kuratoriów zostały przybite przez przeciwników lex Czarnek. Przypomnę, że jego głównym planem jest zrobienie z kuratorów swoich rycerzy, którzy dzielnie będą bronić idei PiS-u. Nie będzie już można spokojnie dziecku wytłumaczyć co to jest antykoncepcja, jak działa samoakceptacja czy ile dzbanów potrzeba do wypełnienia jednego ministerstwa. Jak słusznie zauważyła (choć z Sosnowca, ale cóż) Iwona Załucka z Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego zbliżamy się do szkoły Korei Północnej. Następnym krokiem będzie lex Ziobro i jego “Straż Zadowolenia”. Jak się nie będziesz uśmiechał to do kwalliso*.

*Kwalliso to sieć obozów pracy w Korei Północnej, gdzie “przesiduje” ok 150-200 tysięcy obywateli. Szyderca uczy i bawi.

Platforma Obywatelska składa projekt ustawy gazowej

W niedzielę Donald Tusk zapowiadał, że tydzień zaczną z przytupem i słowa dotrzymał. PO składa projekt ustawy gazowej, jednak jak powszechnie wiadomo pewnie chuj z tego wyjdzie. Jakim cudem ma przejść projekt opozycji? Ja na szczęście gaz mam tylko w kilku zapalniczkach, które pozostawiali goście. Jestem ciekaw mimo to rozwinięcia sytuacji, jak się skończy kilkaset procent podwyżki cen za gaz? Gawin dał ciała, rząd dał ciała a ja spokojnie wpierdalam popcorn czekając jak ich wyniosą z tego ciepłego kurwidołka. Cierpią nie tylko firmy, samorządy i szpitale, ale także wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie.

Przedterminowe wybory i możliwe scenariusze

Dobra skoro PiS ma powoli wyjebane i głównie zajmują się tuszowaniem swoich postępków to co dalej? Jeżeli doszłoby do przedterminowych wyborów zapewne stracą panowanie w sejmie. Tylko teraz pytanie, czy to aby na pewno dobry moment na takie rozwiązanie? Według Radia Zet politycy partii rządzącej już rezerwują miejsca na bilbordach. Tusk natomiast obawia się pyrrusowego zwycięstwa, które niby by było wygrane, ale partie by były nie do końca dogadane. Hołownia, Kosiniak-Kamysz i Tusk stworzyli by mocną grupę pierdolnięcia, do której mogli by zaprosić jeszcze Czarzastego tak dla pewności. Jednak ten ostatni ostatnio coś fiksuje i czasem ramię w ramię głosuje z Jareczkiem. Na tą chwilę planu brak, bo wciąż nie są ugadani o wspólnym bloku wyborczym, czy też wspólnym starcie. Poczekamy – Zobaczymy.

Do usług

4.01

Covid-19 i kolejki do testów w USA

Tygodnik Szyderczy w tym wydaniu również wspomni o pandemii. W USA kilometrowe kolejki do testów i prawie jedna trzecia ich jest pozytywna. Tym samym wariant Omikron już na dobre się zadomowił na salonach. Ale Stany Zjednoczone to jedno, a drugie i chyba dla nas ważniejsze to nasze podwórko. W Europie z kolei obowiązkowa kwarantanna paraliżuje wszystkie publiczne służby – brakuje strażaków, policjantów, nauczycieli i lekarzy. Przyjrzymy się temu jeszcze bliżej i niech mi ktoś mówi teraz o tym, że należymy do Europy. U nas hulaj dusza, piekła niema. Ludzie się bawią, chodzą bez maseczek, nie szczepią się i są segregowani sanitarnie. Nosz kurwa ile osób jeszcze ma zginąć, aby dotarło w końcu? Czekam wciąż z utęsknieniem na wariant wirusa zabijający 1:1 niezaszczepionych. Antyszczepionkowcy… pandemia to ściema nie bierzcie tego do siebie. To nie istnieje.

Polski Ład i pensje nauczycieli

Rząd mówi, że to tylko pomówienia i jak zostanie podane nazwisko to się tym zajmie. Nawiązując do poprzednich wiadomości mam dziwne wrażenie, że ześlą tego biedaka do jakiś robót przymusowych. Jednak teraz tak na serio. Polski Ład (czy tam wał jak kto woli) jest tak pojebany, że nawet ja się w tym nie łapię do końca. I zaraz powiesz mi, że ja to tam chuj do szczania jestem, co w dupie był i gówno widział. Otóż może i taki – jestem dla Ciebie tak postrzegany. Ale skomplikowane wzory matematyczne mówią jasno i wyraźnie – jest chujnia. Wzorami są wyciągi z rachunków bankowych na których widać ubytki hajsu. Przeliczając to na normalne rzeczy brakuje 2 wagonów fajek, albo 10 litrów wódki. Taki mamy ład.

Rada Polityki Pieniężnej i stopy procentowe

Hitem tego dnia jest to, że wciąż nie znamy inflacji za grudzień, a już Rada Polityki Pieniężnej podnosi stopy. Główna stopa (nie ta prezesa, ani kota) NBP wzrośnie z 1,75% do 2,25%. Takie małe 0,5 a sporo zmienia. To już czwarta z rzędu podwyżka w naszym cudownym kraju, a kredytobiorcy mogą tylko dziękować za to finansistom rządowym. To tak samo jak ostatnio moja narzeczona była w PKO i osoba przed nią się kłóciła, że jak dała pieniądze na lokatę to teraz po jakimś tam czasie ma ich mniej. Kto w tych czasach daje hajs do PKO? Wyborcy PiS? Zawodowi hazadrziści? Na to pytanie nie odpowiem, ale jak coś to lepiej wpłacić to na mojego PayPal-a. Ja je przechowam i też chuja na tym zarobisz (poza moim szacuneczkiem, uznaniem i myciem stóp od pewnej kwoty).

Szukałem tej grafiki z pół godziny

5.01

Zamieszki w Kazachstanie

Wracamy z Tygodnikiem Szyderczy do gazu, ale tym razem w innym kraju. W Kazachstanie nastąpiła ogromna podwyżka gazu LPG i to sprawiło, że zamieszki niezadowolonych obywateli szybko przekształciły się w powszechne protesty antyrządowe. Manifestanci zajęli już lotnisko, wdarli się do ratusza i byłej rezydencji prezydenta w mieście Ałmaty. Tak jak pamiętam Nazarbajew był spoko gościem na czele ich rządu, ale jego następca Kasym-Żomart Tokajew już ma zaciągi w stronę Rosji. Podziwiam tych ludzi. Jak im coś się nie podoba to idą i robią dym, aby na taczkach powywozić skurczybyków i zaprowadzić ład… no właśnie. Ład. Ta sytuacja jest idealna dla naszego kraju. Ja nic nie sugeruję. Ja tylko pokazuję możliwości.

Rekompensata dla rdzennych Kanadyjczyków

Napiszę o kościele. 40 miliardów dolarów kanadyjskich (126,4 miliona złotych) rekompensaty za krzywdę dzieci rdzennych mieszkańców Kanady. Takie oto porozumienie Kanada zawarła w sprawie wypłaty rekompensaty za zbrodnie dokonane w przeszłości przez system opieki nad dziećmi rdzennych mieszkańców kraju. Dzieci były odbierane siłą od rodziców, umieszczane w specjalnych szkołach, maltretowane i wykorzystywane seksualnie. Połowa tego ma pójść do rodzin, a połowa na naprawę systemu. Jak już napisałem na początku pora na kościół. Ile pieniędzy by musiało nasze państwo dać w ramach zadośćuczynienia krzywd wyrządzonych przez święte krowy w strojach batmanów? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam.

Sasin kontra ceny gazu

Wydanie Tygodnika Szyderczego bez Sasina jest jak weekend bez drinka. Niby się da, ale chujowo by wyszło. Jacek Sasin ma zaradzić horrendalnym podwyżkom cen gazu i to jest jego misja specjalna. Opozycja już dawno biła na alarm w sprawie podwyżek cen gazu, stworzyła ustawę i tak dalej, ale rząd był głuchy i wskazywał na administratorów i samorządy. Najwyraźniej jednak politycy władzy zmienili zdanie i zapowiadają zmiany, a nowymi przepisami ma zająć się wicepremier Jacek Sasin. Jebać tam jakąś ustawę opozycji. Sasin jako autorytet temu zaradzi. No jak skurczybyk. Coś czuję, że niebawem taniej będzie grzać mieszkania palonymi ubraniami z Supreme niż gazem.

Byle nie Passatem w gazie.

6.01

Samobójstwo molestowanej 12 letniej Kingi

Ważna sprawa, o której należy mówić głośno, a nie jak to zwykle bywa w tym kraju jest to temat tabu. Relacja cioci 12 letniej Kingi wskazuje na to, że z jej słów wynikało, iż była ofiarą molestowania. Dodaje także, że nie mogła tego zignorować. Nastolatka,która zgłaszała próbę gwałtu i molestowania, została sama. Pomóc dziewczynce chciała jej ciotka Małgorzata, ale przedłużające się postępowanie doprowadziło do tragedii. Kinga popełniła samobójstwo 29 grudnia 2021 roku. Szef Państwowej Komisji do spraw Pedofilii – Błażej Kmieciak – zapowiada prześwietlenie działań wszystkich zaangażowanych w tę sprawę instytucji. Jak się okazuje nawet po interwencji Michała Janczura, który jest dziennikarzem w TOK FM i zgłoszeniu sprawy do Rzecznika Praw Dziecka czasu było za mało, aby skutecznie odebrać prawa rodzicielskie w domu z zwyrodnialstwem w tle.

Ja tylko mam nadzieję, że kiedyś tego typu sprawy będą załatwiane od ręki karząc odpowiednie osoby i pomagając długoterminowo poszkodowanym dzieciom. Na tę chwilę pragnę tylko udostępnić całodobowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży : 111 116. Dodatkowo podrzucam numer na Niebieską Linie, która zajmuje się ofiarami przemocy w rodzinie: 800 120 002. REAGUJ!

Kary nałożone na Polskę

W poprzednim wydaniu Tygodnik Szyderczy też wspominał o karach. Ryszard Terlecki, który ostatnio mi zaimponował swoją wypowiedzią tym razem dał ciała. Stwierdził, że jest za tym, aby nie płacić kar nałożonych przez TSUE i jak dobrze mniemam to jest zdanie miłościwie nam władającej partii. 550 milionów złotych jak do tej pory to mały pikuś w porównaniu z tym ile się dzieje dookoła obu tych spraw. A dzieje się od zajebania… czyli nic. Zarówno Sasin chuja zdziałał w rozmowach z Czechami i nawet jego zastępczyni nic nie wskórała tak i Ziobro lekko mówiąc leje na sprawiedliwość i zamieszanie z Izbą Dyscyplinarną Sądu Najwyższego.Jakby ktoś pytał to nic się też nie dzieje w sprawie środków dla Polski z funduszu odbudowy. Mam dziwne uczucie, że poddadzą się i będą jednak te wcześniejsze wybory. Pytanie tylko czy momencie kiedy kary przekroczą to co mieliśmy dostać, czy jak dobiją do miliarda.

Czym jest Pegasus

Fogiel w Radiu Zet mówi o starej konsoli ze strychu i poddaje w wątpliwość słuszność komisji śledczej. Jak twierdzi nie ma dowodów na to, że Reptilianie rządzą światem to po kiego grzyba robić komisję z konsolą. Ziobro natomiast mówi o koniu, który ma skrzydła. No i tutaj prędzej się zgodzę, bo Pegasus to rzeczywiście taki ogier latający. Tylko teraz czy mu się nie pomyliło z dziećmi osła i smoczycy ze Shreka. Z kolei dla opozycji doniesienia o inwigilacji sanatora Koalicji Obywatelskiej Krzysztofa Brejzy to nie powód do heheszków.

Ja tylko tak napomknę, że była sobie kiedyś afera z podsłuchem w tle. Nazywano ja aferą Watergate w skutek której ówczesny prezydent Richard Nixon ustąpił ze stołka. A tam podczas komisji, którą senat odpalił niemal od razu wyszły nie takie kwiatki… zaczęło się też od podsłuchów w Białym Domu. Może by tak zrobić jak w USA? Może by tak publicznie rozdmuchać wszystkie brudy doprowadzając do 85% oglądalności przesłuchań? A nie. My mamy telewizje rządową, która tego nie puści. Family Friendly Szyderca edukuje.

Jakby to było chociaż Comodore 64 to bym sam pograł.

7.01

Prawosławni i grekokatolicy obchodzą Boże Narodzenie.

Staram się być sprawiedliwym, więc skoro wspominałem o świętach innych wierzeń to i teraz nie zawiodę. Prawosławni i grekokatolicy 7 stycznia obchodzą pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Wynika to z różnicy pomiędzy kalendarzem gregoriańskim a juliańskim. Jednak oni nie mają tak jak my dzień wcześniej uroczystej kolacji wigilijnej. Spytałem się jedną osobę prawosławną jak to u nich jest, aby mieć dobry wgląd na sytuację. U nich święta trwają “cztyry” dni i tylko jeden jest religijny. Śmiałem się z nim, że my potrzebujemy 3 dni tylko świąt, bo pijemy dwa dni i jeden trzeźwiejemy, a oni czterech bo po jednym dniu chlania zdychają trzy dni. Przyznał mi rację i umówiliśmy się w styczniu na jakąś szybką wódeczkę. Oczywiście nie popieram picia w weekendy, ale z uwagi na sytuację gospodarczo-polityczno-pandemiczną w naszym kraju – zezwalam.

Przepraszam to tylko Polski Ład

Najpierw rząd się wypierał, że przecież wszystko jest zajebiście i ogólnie luzik, a teraz przeprasza za usterki w programie. Na salony niczym lew wpadł Polski Ład i od razu zmniejszył wypłaty pensji i emerytur. Rząd obiecuje, że się poprawi, bo już część jego głównego elektoratu, czyli emerytów zgłasza się do kancelarii prawnych, które zapowiadają pozwy zbiorowe przeciwko państwu. Jak sami przedstawiciele rządu mówią wynika to z błędów przy wprowadzaniu programu. Na moje to jakaś tania komedia sponsorowana z mojej kieszeni, którą muszę oglądać, bo nic innego aktualnie się nie gra. W sumie sama ta komedia też nie gra, a jak już gra to marsza żałobnego. W kieszeni.

Ambasador Polski w Czechach

Był sobie Mirosław Jasiński, który powiedział, że w sporze o Turów zabrakło zrozumienia i chęci podjęcia dialogu przez stronę polską. No właśnie… był, bo aktualnie dostał za te stwierdzenie kopa w dupę od Morawieckiego. Tym samym jak wcześniej już wspominałem sprawy lekko się zmieniły. Przepraszam rząd za to, że napisałem o tym jak to oni nic nie robią w sprawie kar nałożonych przez TSUE. Robią wiele poczynając od usuwania wadliwych podzespołów. Tym samym zgłaszam swoją kandydaturę do objęcia urzędu ambasadora naszego kraju. Pod warunkiem, że znajdą haka na Michała Kołodziejskiego, który jest ambasadorem w Australii. lub Pawła Milewskiego, który pełni tę funkcję w Japonii. Inne kraje raczej nie wchodzą w rachubę.

Kariera jak Karyny w Żabce

8.01

Kurator Nowak akt. 2

Zastanawiałem się jaki nadać tytuł tej informacji i w sumie wyszło mi trochę lipnie, bo kto by chciał czytać o akcie z taką… śliczną i elokwentną kobietą jaką jest Barbara Nowak. Dla przypomnienia w jednym z poprzednich wydań Tygodnik Szyderczy zamieścił jej zdjęcie. Beata Mazurek to była rzeczniczka PiS-u, która pyta ministra edukacji publicznie o dymisję tej szlachetnej damy. Chodzi nie o “Dziady” jak już zdążyła wcześniej zabłysnąć, a o jej tezę, że szczepionki przeciw Covid-19 to eksperyment. Ja tam zaczynam lubić tą kuratorkę. Jest prawie jak ja, kiedy idę do sklepu z ubraniami. Taka zagubiona, chuj wie co tu robi i od czasu do czasu pierdolnie jakimś dżołkiem.

Poniedziałkowy powrót do szkół dzieci

Kurde ja rozumiem wiele, ale wyjaśnij mi Drogi Czytelniku, na czym ma polegać ta akcja z powrotem do szkół dzieci. Z jednej strony puka do łóżek szpitalnych już Omikron, który będzie głównym chujstwem w piątej fali, z drugiej strony czwarta fala jeszcze się na dobre nie zakończyła… a z trzeciej napierdalają młode osoby z plecaczkami do wylęgarni wirusów. Logiki za żadne skarby NBP w tym nie widzę. W wielu krajach na świecie szkoły są pozamykane na cztery spusty, a i tak sytuacja jest dramatyczna. W Polsce natomiast sytuacja jest jeszcze bardziej katastrofalna, a my i tak mamy to w dupie. Ministerstwo Edukacji na czele z Dzbanem Roku zapowiada, że i tak będzie to tak jak wcześniej, czyli jak gdzieś będzie ognisko to klasa na kwarantannę. Współczuję po raz drugi już w tym wydaniu nauczycielom, bo wiem jak trudno im pracować w takich warunkach… za taki hajs.

Rosja interweniuje w Kazachstanie

Prezydent stwierdził, że pierdoli to wszystko i nakazał strzelania do “terrorystów”, którzy sieją ferment w ich mlekiem i miodem płynącym kraju. oczywiście Rosja rada z zaproszenia wpadła dopomóc go w zaprowadzeniu porządku tym samym poprawiając sytuację wpływów w Kazachstanie. Najlepsze w tym jest to, że Putin traktuje to jako rozgrzewkę przed tym jak wpadnie jego armia na Ukrainę. O tym, że ta inwazja jest realna przypomniał sekretarz generalny NATO podczas wideokonferencji szefów dyplomacji państw sojuszu. Jestem ciekaw jak wyglądała rozmowa Tokajewa i Putina. -Słuchaj Władek jak masz niedaleko armijkę tak niechcący to wpadnij bo mi tu burdę chcą zrobić i rząd obalić. -Spoko, spoko akurat nieoficjalnie mam tam niedaleko z 300 tysięcy wojska to ich trochę rozgrzeję.

Tygodnik Szyderczy
Ślij priv jak nie ufasz PayPalowi. Gotówkę w papierze też przytulę.

9.01

Odnaleziono ciała na Słowacji

Wspinali się na najwyższy szczyt Karpat i im nie pykło. Trójka Polaków, którzy niczym kozy mieli wbić się na czubek Gerlachu zaginęli szóstego dnia stycznia. Dwa dni z przerwą z powodu chujowej pogody szukali ich ratownicy. No i się udało im ich odnaleźć, ale martwych. Jeżeli turyści, nie wyciągną wniosków z tej tragedii to stawiam, że to niestety nie ostatni w historii Tygodnika Szyderczego wpis o tym. Mam nadzieję, że jeżeli jakiś Janusz lub Grażyna czytają to i mieli w planach wbijanie się w klapkach ( koniecznie ze skarpetami), szpilkach lub najstarszy góral wie w czym jeszcze wbić się na jakąś górkę to się zastanowią czy warto. Uwierz mi ja tam instagram prowadzę jak prowadzę i nie poświęce swojego pisania dla chwili fame’u ze szczytu pagórka. Zresztą tam pizga złem to i tak mnie nie zobaczysz w górach i tyle było z mojego instagrama.

Piece na węgiel nielegalne na Śląsku

Spokojnie, bo tytuł tylko groźny. Chodzi o te stare węglowe piece, które mają więcej niż 10 lat. Za używanie właśnie tego badziewia zwanego kopciuchem grożą wysokie mandaty. Czas na wymianę był z tego co pamiętam nawet skuteczna ta kampania była o ile ktoś umiał czytać, bo we Wrocławiu to akurat stragan “Zmień Piec” rozjebał ziomek po przeczytaniu tego jako “Zmień Płeć”. Z drugiej strony tak realnie… jak ktoś wymienił piec węglowy na gazowy to chyba taniej go wyjdzie ten kwit od służb jak rachunek za gaz. Ja tam chcę oddychać świeżym powietrzem kiedy wieje ze wschodu i oczywiście namawiam do zmiany na nowszy model. Piec, mieszkanie, czy tam dom. W ostateczności partnera jak szwankuje mu bania. Oczywiście do niczego nie namawiam.

Śmierć w Brazylii przez blok skalny

Dowiadują się o tej wiadomości przypomniały mi się wszystkie te stękania polityków PiS-u, którzy twierdzili, że tylko idioci zapierdalają za granicę. Jak to w naszym kraju jest zajebiście i jak to można nie podziwiać Podlasia czy Lubelszczyzny skoro tam takie cuda i tylko się jedzie i hajs zagramanicami wydaje. No faktem jest, że jakbym miał ruszyć gdzieś i zginąć pod osuwającym się blokiem skalnym to bym skorzystał z ich gadki. Ofiarami katastrofy niedaleko Capitolio w Brazylii są głównie właśnie turyści, którzy obserwowali z łodzi wodospad. Oczywiście z poziomu łodzi na jeziorze do którego wpadały te kamyczki. Zginęło 10 osób, 9 zostało rannych. I to jest ten moment kiedy przepraszam Beatę Szydło, Andrzeja Dudę i jakiś innych tam co tak wciskali. Zostaję w kraju w tym roku ile się da. Brak hajsu na Japonię i mam stracha przed kamykami.

Tygodnik Szyderczy
Jebać ********. (samoloty)

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Jak co tydzień od dwudziestu tygodni zajmę się dla Ciebie podsumowaniem najważniejszych wydarzeń z naszej telewizji rządowej, które uprzednio podzielę na kategorie. Mam nadzieję, że już dostałem te 5 złotych lub przesyłkę w celu pokrycia kosztów oglądania. Tak chodzi o ibuprofen.

Kościół

Jutro orszaki trzech króli.

Święto Trzech Króli.

Wschodni chrześcijanie obchodzą wigilię.

Kibice z pielgrzymką na Jasnej Górze.

Samochwała

Marusarz – Tatrzański orzeł w TVP.

PiS

Inwestycje napędzają Polską gospodarkę.

Rząd zapewnia wsparcie dla Polaków w obliczu inflacji.

Zdecydowana odpowiedź na inflację.

Trwa doprecyzowanie reformy (Polski Ład).

Polski Ład w praktyce.

Polski Ład będzie doprecyzowany.

Nie PiS

Akt oskarżenia w aferze Polickiej.

Platforma inwigilacyjna.

“Tuskowe” drenuje kieszenie Polaków.

Podatek Tuska uderzył w Polaków.

Podatek Tuska podbił inflację.

Wirtualna cenzura to realny problem (Konfederacja).

Opozycja politycznie gra “Pegasusem”.

Atakowali 500+, teraz atakują Polski Ład.

PSL za powrotem fatalnego planu Balcerowicza.

Wycinka drzew pod kładkę Trzaskowskiego.

Hipokryzja Platformy Obywatelskiej.

Kraj

Od dziś niewielkie domy bez formalności.

Pijany kierowca chciał przekupić policjantów.

Zero tolerancji dla wandali.

TVP rusza w poszukiwaniu zimy.

Skuteczna bariera na granicy z Białorusią.

Okno na świat niewidomych.

Zdrowy rozsądek niezbędny za kierownicą.

PKP ma pociąg do inwestycji.

Są nowe perspektywy dla sportowców.

Haniebny atak na Polski mundur.

TVP znalazło piękną Polską zimę.

Złoto naszych łyżwiarek szybkich.

Ostrzeżenie przed wilkami.

Intensywna praca ratowników górskich.

Świat

Co zrobi zachód wobec agresji Putina?

Amsterdam: brutalna interwencja policji.

Sojusznicy przeciw agresji Putina.

Prawdziwy obraz zachodniej praworządności (Amsterdam).

Unijny mechanizm napędza kryzys energetyczny.

Gazowy sojusz Berlina i Moskwy.

Starcia i stan nadzwyczajny w Kazachstanie.

Nastąpi uderzenie z kosmosu, którego nie będzie.

Rosyjska interwencja w Kazachstanie.

Agresja Kremla przybiera na sile.

Australian Open bez Djokovica?

Kazachstan: krwawa rozprawa z protestami.

Europa zagrożona Rosyjską agresją.

Ustępstwa USA wobec Rosji?

Skandaliczne słowa Emanuela Macrona.

Seksafera i problemy Księcia Andrzeja.

Tragiczny bilans zamieszek w Kazachstanie.

Zachód wobec agresji Kremla.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Kurwa ten tydzień był tak pojebany, że naprawdę nie wiedziałem jak to pozbierać w kupę. Pierw konia ze skrzydłami nasze służby nie miały (i konsoli starej też), później już je miały “ale to nie tak jak myślisz”. Docelowo mieli to i może nawet używali tego przeciw opozycji, ale nie przez to Schetyna przejebał wybory. No taka patologia, że turecki serial się przy tym chowa. Fabuła tak posrana jak w Strasznym Filmie i do tego aktorzy jak trzeci dublerzy z Bollywood. Dodatkowo w tym tygodniu Nowak znów zabłysła, a ja niestety już czytałem negatywne opinie o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. No tak nowy rok się zaczął, pierwszy tydzień a już dram więcej jak w Pudelku przez okres ostatniego roku. Ja tam się cieszę, że nowy sezon dodali “Nagiego instynktu przetrwania: Elita”, bo tam pooglądam sobie golasów, którzy kombinują jak konie pod górę, aby przetrwać i wyobrażam sobie, że kiedyś tam może naszych polityków ktoś wyśle. Tylko z tą różnicą, że to nie będzie dobrowolny wyjazd tylko zesłanie. Trzeba zmienić wymiar sądownictwa następco, aby taka kara była. Ogólnie może uda się odjebać jakieś Igrzyska Śmierci czy coś pod to?

Na zakończenie buziaczki Drogi czytelniku za dotrwanie i zapraszam na WSPÓŁPRACĘ, gdzie wydać możesz na mnie więcej hajsu niż Lewandowska na torebkę bądź na Fanpage Szydercy, gdzie za przysłowiowe frytki dasz mi Like, Udostępnisz i pocieszysz jak mi smutaśno będzie.

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *