Tygodnik Szyderczy 6.05 – 12.05

Tygodnik Szyderczy 6.05 – 12.05

6.05

Au Vua

Tygodnik Szyderczy zaczynam delikatniej niż rząd piszący kolejną ustawę pod siebie. Spokojnie jednak. Nie będzie nudno w tym wydaniu, bo działo się naprawdę sporo. Teraz jednak skupie się na ziomku, który postanowił wyjebać do Rosji. Niby nic nietypowego, ale na przejściu w Grzechotkach musiał zostać wymieniony zniszczony mechanizm szlabanu, który był dowodem nieudanej szarży przez polsko-rosyjską granicę. 36-letni Francuz chciał samochodem wtargnąć do Rosji, ale zatrzymała go kolczatka. Najlepsze jest jednak to, że powiedział strażnikom o swoich planach jak go już zatrzymali. Chciał w Rosji zacząć nowe życie. Skubany chyba słuchał skrajnej prawicy w swoim kraju… Znajomy temat co nie?

Zmiany

Skoro już o prawicy to pora pochylić się po raz pierwszy w tym wydaniu nad działaniami naszej “panującej” partii. Na początku swoich rządów PiS zwiększyło pełny skład Trybunału Konstytucyjnego do 11 sędziów, teraz jednak chce go zmniejszyć do 9. Powodem jest spór w TK o którym już nie raz pisałem od czasu końca kadencji Julki. Część sędziów nie chce orzekać, bo uważa, że Julia Przyłębska nie jest już prezesem. Z prostej matematyki wychodzi im, że takich sędziów jest całe 5 osób, więc najlepiej by było, jakby nie musieli tego robić. Sprytne co nie? Odkłócić się sami nie chcieli to Jaruś im dopomoże.

Kariera

Nigdy nie popierałem zdrad, ideologii kochanków ani niczego co narusza więź między małżonkami. To powinny wiedzieć wszyscy, którzy mnie znają od lat i/lub czytają Szydercę Włóczykija od początków jego bazgrania. Nie to co w Wielkiej Brytanii. Większość ludzi wie o tym, że Król Karol III tron objął z chwilą śmierci Elżbiety II. On i jego małżonka Kamila. Ceremonia oczywiście była pełna symboli. Choć między innymi odstąpiono od pochodu członków Rodziny Królewskiej i lordów, którzy tradycyjnie składali hołd monarsze. Tylko książę Walii William złożył hołd i to raczej z musu.

Dlaczego? No… w tym wypadku trzeba się zanurzyć nieco głębiej, aby szukać przyczyny. Mianowicie było sobie pewne małżeństwo, które żyło po królewsku. Diana i Karol. Księżna była popularna, co nie pasowało wiecznie zakompleksionemu Karolowi i w ramach rekompensaty życiowej ugruchał sobie kochanice. Kochanice Kamile. Chwilę później Diana umarła, Kamila została jego pierwsza dupą i na mocy nadanej przez łaskawą (aż nadto) Elę dała jej przyzwolenie na tytuł “Królowej Małżonki“. Po śmierci Elżbieta nie rządzi więc Karolek to zmienił i nakazał, aby Kamila jednak była “Królową”. No i się posypało wszystko, bo nikomu to nie pasowało z rodziny królewskiej. Nie dziwie się w sumie.

Z drugiej strony Kamila to dowód na to, że kochankom warto wierzyć w sukces. Od kochanki i zwykłej kurwy aż po koronę. No droga niby spora, ale do przejścia jak się okazuje.

7.05

Rolnicy

Ostatnimi czasy nie byłoby wydania bez wzmianki o rolnikach. Tak jest i tym razem, bo nadal jest ciężko u nich. Teoretycznie minister rolnictwa twierdzi, że część silosów została już opróżniona ze zboża. Rolnicy są sceptyczni, czy rząd podoła z reeksportem zboża z Ukrainy. Polskie porty mają ograniczoną przepustowość. Michał Kołodziejczak, twierdzi, że pomoc finansowa od rządu tak naprawdę działa na korzyść dużych firm skupowych, bo jest przewidziana tylko do 15 czerwca.

W związku z tym rolnicy znowu pojawili się na ulicach. Znowu blokują drogi i znowu domagają się od rządu PiS załatwienia swoich pilnych spraw. Tym razem nie chodzi jednak tylko o zboże, a o kwestię dotyczącą dzierżawy ziem przez zagranicznych inwestorów, bo w sprawie zboża jakby stracili już nadzieję. Pytałem się ostatnio rolnika, który też już stracił nadzieję ile dostał w zeszłym tygodniu za pszenicę. Tonę skupili od niego za 880zł. Nie muszę chyba mówić, ale wspomnę o fakcie, że sam nawóz w zeszłym roku podrożał do takiego stopnia, że 880zł za tonę to spora strata z każdej tony. Brawo rząd. Jesteście zajebiści.

Ammo

Z jednej strony mało już wierzę w te doniesienia od strony Rosji. Z drugiej trochę zaniepokoił mnie fakt odwrotu. Jewgienij Prigożyn obwieszcza, że dostanie od Kremla amunicję i broń. Wszystko czego chciał – byle utrzymać pozycje w Bachmucie. I to jest właśnie doniesienie w które nie wierzę. Szef grupy wagnerowców już nie raz pierdolił od rzeczy takie i podobne kocopoły. Natomiast doniesienie o tym, że Rosjanie ewakuują okolice elektrowni w Zaporożu już napawa mnie o jakieś dziwne złe przeczucia. Jakby połączyć dwie kropki i oba doniesienia to jaką amunicję otrzyma Grupa Wagnera? Czy to aby nie będzie jakaś bombka o sporym pierdolnięciu? Oby nie, ale to wszystko się składa na fakt, że rośnie także niepokój Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej. W takim wypadku to już nie jest spoko co nie?

Walka

Jak już w Tygodniku Szyderczym piszę o walkach to pozostanę przy temacie. Świat bowiem zjednoczył się pod skrzydłami charytatywnej imprezy Wings for Life. Polacy tym razem pokazali światu, jak zwyciężać. Kasia Szkoda została liderką na tym biegu. Uciekła najdalej przed metą. Tak uciekła przed metą, bo w tym wyścigu nie biegniesz do niej tylko uciekasz przed nią. Dariusz Nożyński natomiast został wiceliderem 10. edycji. O co chodzi w tym całym biegu poza faktem spierdalania? Każdy przebyty w biegu kilometr to krok bliżej przełomu w leczeniu urazów rdzenia kręgowego. Całość zysków z tego uciekania idzie bowiem na badania nad tymi urazami.

Regularnie staram się wspierać akcje charytatywne, zbiórki, pomoc psychologiczną czy jakąkolwiek rzecz, która w jakimś (większym lub mniejszym) stopniu poprawia jakość życia ludzi. Tym razem oczywiście nie będzie inaczej. Zachęcam do wsparcia badań skoro żal Ci dać na kawę dla autora.

Tygodnik Szyderczy
KLIK<– Aby przelać im hajs

8.05

NCBR

Śledczy Europejskiego Urzędu do spraw Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF) rozpoczęli kontrolę w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. To pokłosie afery, w wyniku której stanowisko stracił Jacek Żalek. I nie – nie chodzi o aferę z psem sąsiada o której pisałem w Tygodniku Szyedrczym jakiś czas temu. Tymczasem na granty wciąż czekają uczciwi przedsiębiorcy, którzy z politycznymi układami nie mają nic wspólnego.

Już raz zaufaliśmy, że ta współpraca będzie przebiegać płynnie, a tak się nie stało.

Lucyna Szaszkiewicz, prezeska firmy 1strike.

Oczywiście fakt, że OLAF wchodzi na kontrolę zazwyczaj nie zapowiada pozytywnej oceny, że jest luzik i wszystko gra. Oni wpadają jak już jest wiadomo, że coś tutaj nie do końca gra. Wyczuwam kolejną aferę i to dużo dalej sięgającą niż Republikanie.

Majówka

Dla jednych to były “małe wakacje”, dla innych wielkie otwarcie sezonu działkowego. Z kolei maturzyści zaczęli swój maraton. Tak czy inaczej – majówka dobiegła końca. Jedna z najdłuższych i z całkiem przyzwoitą pogodą. Czy i jaką jest prognozą dla branży turystycznej?

Oczywiście jest prognozą na sezon i to dość chujową. Biorąc pod uwagę inflację i fakt, że o 30% wzrosła ilość osób w Polsce na skraju bankructwa gospodarczego nie liczyłbym na dudki z oscypków, czy hajs z kolb kukurydzy na plaży w Stegnie. Raczej będzie posucha w branży hotelarskiej.

Kamil

Na bank nie piszę ostatni raz o Kamilku. Będę drążył temat tak jak obiecałem wcześniej w Tygodniku Szyderczym aż do zakończenia sprawy. Mam nadzieję jednak, że w międzyczasie nie ukaże się nic “nowego”. W tym roku wystarczy już dramatów patologii w tym kraju. Przez cały pobyt w szpitalu (od 3 kwietnia) ośmioletni Kamil był nieprzytomny. Lekarze utrzymywali go w śpiączce, by skatowanemu chłopcu oszczędzić bólu. Niestety, Kamil zmarł. Skala okrucieństwa rodziny wobec chłopca jest przerażająca. To nie podlega kwestionowaniu. Patola jakich mało z “ojcem” synka, jego bratem, który ruchał mu żonę i “matką”, która przyzwalała na te działania. Skalę zaniedbań instytucji natomiast bada prokuratura. Niby wszystkie instytucje dookoła wiedziały o tym. Dlaczego kurwa nikt nie zareagował? W którym momencie kończy się praca na etacie w państwówce, a w którym zaczyna człowieczeństwo?

Nie dziwie się, że ludzie szukający pracy po etacie państwowym nie mogą nic znaleźć. Nikt takich nierobów nie chce zatrudnić, bo każdy wie, że 15 lat doświadczenia w jakimś urzędzie czy innym chujstwie znaczy tyle co poranny kloc na kiblu. Tyle w temacie i niech ktoś udowodni mi, że jest inaczej. Oczywiście uogólniam, ale z zasady wyjątki potwierdzają regułę.

Tygodnik Szyderczy

9.05

Autokar

Ostatni spory wypadek autokaru jaki pamiętam? Ciężko mi powiedzieć. Jest tego tyle, że nie ogarniam kolejności. Teraz jednak doszedł nowy niestety. 56 osób zostało poszkodowanych w wypadku polskiego autokaru na autostradzie niedaleko Berlina. Nikt nie zginął, ale sześć osób zostało ciężko rannych. Pasażerowie o własnych siłach wychodzili z autokaru przez wyjebane szyby. Wypadek jednak był bardzo groźny, bo autokar uderzył w cysternę. Kto zawinił? Na tą chwilę oficjalna wersja jest taka, że kierowca cysterny, który chciał ominąć korek i wjebał się na lewy pas prosto pod nasz autokar. Powtarzam to zawsze podczas takich incydentów: Miej oczy dookoła głowy podczas jazdy samochodem, bo idiotów nie brakuje.

Niedzielski

Na pierwszej wersji projektu ustawy suchej nitki nie zostawili lekarze, a ustawa przepadła w Sejmie. Ale minister zdrowia nie poddaje się. Ma być nowa ustawa.

Sprowadza się w zasadzie do tego, że będziemy mierzyli tę jakość w systemie opieki zdrowotnej i będzie ona podstawą premiowania tych podmiotów, które są lepsze.

Adam Niedzielski

Skubany wraca z drugą wersją ustawy o jakości w ochronie zdrowia i kolejnym projektem. Oba oczywiście będą zgłoszone jako projekty poselskie. Porozumienie Organizacji Lekarskich zamierza rozpocząć debatę o jakości ochrony zdrowia w związku z tymi doniesieniami na które zaprosili samego wodza Niedzielskiego. Mam dziwne wrażenie, że wybuchnie nam kolejny pożar w służbie zdrowia, którego nie ugasi nawet respirator… tfu gaśnica.

Suwerenna

No to haha. Trzydzieści siedem sekund (lekko ponad dwie gołoty) wystarczyło, by ujawnić, jak bardzo sparaliżowany jest Trybunał Konstytucyjny. Ale pojedynek między PiS-em i ludźmi Ministra Zero przeniósł się też do Sejmu, bo jak już wspominałem PiS chce zdusić bunt w Trybunale za pomocą kolejnej ustawy i zmienić liczbę sędziów orzekających w pełnym składzie z jedenastu do dziewięciu. Sęk w tym, że ustawa musi przejść przez komisję sprawiedliwości i praw człowieka, w której zasiadają posłowie Suwerennej Polski. Zatem PiS postanowiło odwołać ze składu komisji czterech posłów partii Zbigniewa Ziobry… ale przegrało. Po głosowaniu posłanka Joanna Lichocka zamieściła na Twitterze film, który możesz zobaczyć poniżej. Jaj w rządzie coraz więcej, a chujów jakby tyle samo co nie?

10.05

Pobudka

Jak co dzień rano w dni pracujące wstałem, zaspany podszedłem do ekspresu od kawy i nacisnąłem magiczne dwa guziczki. Podczas etapu tworzenia “rozklejacza oczu” poszukałem pilota, odpaliłem poranne serwisy informacyjne i moim oczom ukazał się wielki nagłówek: “Atak nożownika w domu dziecka”. Moment otrzeźwiałem bez ani jednego łyka z dwóch kaw jakie piję na samo “dzień dobry”. Jedna osoba zginęła niestety, a kilka zostało rannych w wyniku ataku nożownika w domu dziecka w miejscowości Tomisławice koło Sieradza. 19-letni napastnik został zatrzymany przez policję po akcji złapania go w jego domu. Miałem nadzieję, że jakiejś patologii więcej z naszego kraju nie opiszę. No i się kurwa grubo myliłem. Żyjemy w państwie mlekiem i miodem płynącym… widać to niemal każdego dnia.

Kajaki

Rządowa propaganda okazała się mało skuteczna. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez władze miasta, mieszkańcy Elbląga nie chcą sprzedać portu rządowi. Nadal trwa spór o pogłębienie kanału portowego na finalnym odcinku. Rząd przekopał Mierzeję Wiślaną, ale oczywiście uważa, że za pogłębienie kanału do portu odpowiada samorząd. Nic bardziej mylnego, ale faktem jest, że i na tym chcą położyć łapę. Niestety dla nich nie uda im się stworzyć nowych miejsc “pracy” w trosce o swoje rodziny. Przynajmniej na tą chwilę.

Pocisk

Kurwa mać. Sam fakt, że przeleciało coś nad połową naszego nieba i o tym nie wiedzieliśmy już zakrawa o mocne wotum nieufności dla naszego rządu. Niestety trwa teraz akcja przerzucania się winą między Błaszczakiem, a generałami Wojska Polskiego. Nie zmienia to faktu, że w naszym kraju nawet do lasu nie wejdziesz, bo albo znajdziesz rakietę, albo akurat Suwerenna Polska zbiera hajs na kampanię wyborczą. Rakieta, która spadła pod Bydgoszczą to prawdopodobnie rosyjski pocisk manewrujący Ch-55. Przypomnę, że obiekt został znaleziony w lesie pod koniec kwietnia, rakieta spadła tam prawdopodobnie w grudniu.

Tygodnik Szyderczy

11.05

Tory

Na złe tory poszła jazda ziomusiowi podczas egzaminu na prawo jazdy. Dosłownie. 19-latek z Bielska Podlaskiego zdający egzamin na prawo jazdy utknął za zamkniętymi rogatkami i nie mógł jechać dalej. Zignorował wcześniej dwa sygnały świadczące o tym, że zbliża się pociąg. Jestem zdania, że osoba zdająca na prawo jazdy ma prawo popełniać błędy. Nie jest przecież jeszcze uprawniony do prowadzenia pojazdu. Jednak sam egzaminator powinien zostać wyjebany na zbity pysk. Od tego skubany ma pedały pod nogami, aby ich używać jak widzi zagrożenie. No użył, ale w momencie bycia pojazdu na torowisku. Skrajnie nieodpowiedzialna osoba, która ocenia, czy pretendent do kierowcy nadaje się na uprawnienia, czy tez nie. Takie rzeczy tylko na Podlasiu. To jednak jest naprawdę stan umysłu.

Kara

Nasz rząd nie byłby sobą, gdyby nie wykorzystał tragedii w kraju na poczet swojej kampanii. Tak jest i przy okazji śmierci Kamila. Na przemian Zero i Morawiecki przekomarzają się jak oni by zmienili prawo (w koncu rządzą tylko 8lat więc do tej pory nie mieli takiej możliwości) aby była możliwość ostrzejszego karania takich zwyroli jak “ojciec” Kamilka. Morawiecki w tej swojej mowie dopłynął nawet do portu pod nazwą “kara śmierci”. Pewnie, że fajnie się to słyszy. Są to jednak kolejne puste obietnice, bo kara śmierci jest zakazana prawnie w całej Unii Europejskiej. Tak jakbyś się zastanawiał, czy nie zagłosować na nich, bo to chcą wprowadzić od razu Ci napisze, że kłamią… jak zazwyczaj.

Stand-Up

Jak co miesiąc zapraszam Ciebie do przeglądu najlepszych polskich Stand-Up’erów. Tym razem wygrał nieoczekiwanie Adam Glapiński. Zdziwiony jesteś Drogi Czytelniku?

Inflacja na świecie i również w Polsce spada. W Polsce bardzo szybko. To określenie “na łeb na szyję”, którym się kiedyś posłużyłem, ma miejsce. Skończył się płaskowyż, zaczął się ruch w dół. W kwietniu inflacja w Polsce obniżyła się do poziomu najniższego od niemal roku, maja 2022 roku.

NBP Adam Glapiński

Ziomuś jest naprawdę odklejony od rzeczywistości. Kogo się nie spytam dookoła mnie narzeka na brak hajsu, drożyznę i ogólną chujnię odnośnie swojej sytuacji gospodarczo-ekonomicznej. Zresztą co on może wiedzieć na temat braku pieniędzy zarabiając więcej niż szef Amerykańskiego Banku Centralnego… jakieś 1,5 razy więcej.

Tygodnik Szyderczy

12.05

O! Afera!

Narodowy Instytut Wolności powstał w 2017 roku. Miał wspierać rozwój społeczeństwa obywatelskiego. W ubiegłym roku jego budżet (poprzez nowelizację ustawy) powiększono do niemal 890 milionów złotych na kolejne cztery lata. Niby spoko co nie? Nie do końca.

Piotr Gliński, który stworzył Instytut i ma na niego realny wpływ, nie chce rozmawiać o finansowaniu organizacji związanych z PiS-em. NIW wydał już około miliarda złotych. Dziennikarze z OKO.press sprawdzili, do kogo popłynęły tak wielkie pieniądze. Ustalili, że w ramach rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) dotacje otrzymało 248 organizacji, w tym także te powiązane z politykami PiS. Z jednej strony fajnie, że “tylko” część pieniędzy trafiła między innymi do Szymona Szynkowskiego vel Sęk, Miłosza Manasterskiego, Marka Kuchcińskiego czy samego Glińskiego. Specjalnie ich wymieniam po kolei, aby łatwiej było znaleźć wzmianki o nich w późniejszym etapie wyjaśniania ich działalności. Na tą chwilę nikt nie chce tego komentować… no poza opozycją.

Opozycja chce mówić o tym, co zrobi po wyborach, gdy je wygra.

Powstanie specjalna komisja, mam już nazwę, ona jest dumnie brzmiącą nazwą: “komisja prawa i sprawiedliwości”. Tylko pisana z małych liter, żeby wielkie znaczenie tym słowom przywrócić.

Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego

Trzymam cię za słowo Władziu. Obyś nie skręcił w prawo z Hołownią tylko.

O! Kolejna!

Wyszło, że w 2020 roku Polski Holding Hotelowy zajmował się remontem luksusowego warszawskiego mieszkania Joachima Brudzińskiego. Europoseł i były szef MSWiA jest przyjacielem i promotorem kariery Georghe’a Cristescu, prezesa PHH.

Redakcja “Wyborczej” ma mejlową korespondencję pomiędzy Brudzińskim, Cristescu, dyrektorką ds. technicznych i realizacji Polskiego Holdingu Hotelowego Agnieszką Łebską oraz szefem jednej z firm, która miała przeprowadzać remont 132-metrowego apartamentu w centrum stolicy.

Wynika z tych wiadomości nie tylko, ze jebane drzwi się nie zmieszczą, ale również, że Brudziński w czasie, gdy był wicemarszałkiem Sejmu, pomagał Cristescu w otrzymaniu polskiego obywatelstwa. Taka tam przysługa dla Rumuna. Gdzie się nie obejrzysz to zobaczysz aferę, a rzucając kamieniem w członków partii rządzącej łatwiej trafić w kanciarza niż w polityka. Czekam z niecierpliwością na program Cela+, bo ludzie po ponad 100 aferach nawet przestali je liczyć.

Ranking

Na sam koniec wiadomości właściwych w Tygodniku Szyderczym skupie się na rankingu. Nie wiesz, gdzie posłać dziecko? Masz dziecko, które uczęszcza do jakiejś szkoły i jest dobrze lub chujowo? Zagłosuj w rankingu szkół przyjaznych LGBTQ. Niech będzie to wyznacznikiem dla innych. Popieram takie akcje, bo jest to ewidentnie zajebisty pomysł. Ranking Szkół Przyjaznych LGBTQ+ to projekt zainicjowany przez warszawskiego aktywistę, Dominika Kuca, w 2018 roku. Obecnie Ranking i mapa szkół przyjaznych młodzieży LGBTQ+ działa na platformie, której operatorem jest Fundacja GrowSPACE. Ranking umożliwia młodzieży wybór przyjaznej, bezpiecznej i otwartej szkoły średniej. Zagłosuj koniecznie.

Tygodnik Szyderczy
Głosować można –>TUTAJ

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Dobra koniec słodkości, równości i innych spraw. Pora na dawkę przypominającą dlaczego TVP to telewizja rządowa. Zapraszam do zbioru pasków z głównych wydań “Wiadomości” TVP. Zbieram na leki… przelej złotóweczkę.

Kościół

CEREMONIA W OPACTWIE WESTMINSTERSKIM.

ROCZNICA ŚMIERCI ARCHITEKTA NIEPODLEGŁOŚCI.

Samochwała

“KRES NIEWINNOŚCI” O 20:20 W TVP1.

MUZYCZNE SERCE EUROPY BIJE W LIVERPOOLU.

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

“NASZOŚĆ. TYLKO DLA NIENORMALNYCH”.

“ROBCZIK” SLANG PROSTO Z WILEŃSZCZYZNY.

WŁOSKI PÓŁFINAŁ LIGI MISTRZÓW O 20:55 W TVP1.

“NIE BĄDŹ OBOJĘTNY”. FESTIWAL DOKUMENTU.

BLANKA WALCZY O FINAŁ!

“WIADOMOŚCI” U KRÓLEWSKIEJ KOMPOZYTORKI.

“ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW” W NIEDZIELĘ W TVP.

BLANKA W FINALE EUROWIZJI!

PiS

SOJUSZ O STRATEGICZNYM ZNACZENIU.

RZECZYWISTE BRATERSTWO BRONI.

ZJEDNOCZENI PRZECIWKO ZAGROŻENIOM.

INWESTYCJE W SPRAWIEDLIWY ROZWÓJ. (CHYBA ICH FUNDACJI…)

W OBRONIE NAJMŁODSZYCH.

“RAZEM ROZLICZYMY PUTINA”.

WIĘCEJ GAZU DLA POLSKI. (NO ALKOHOL SIĘ PRZYDA)

ANAKONDA 2023.

WSPARCIE DLA ROLNIKÓW. (KURWA ZNOWU?)

OSTRZELANY SAMOCHÓD POSŁA.

SYSTEM ZADZIAŁAŁ. CZY ZAWIÓDŁ CZŁOWIEK?

ROZWÓJ POLSKI LOKALNEJ.

ZWYCIĘSKIE NEGOCJACJE W BRUKSELI. (TA… ZWYCIĘSKIE)

KLUCZOWY DOKUMENT UJAWNIONY.

MAŁE DROGI – WIELKIE INWESTYCJE. (NO… Z UST MI TO WYJĘLI 🙂 )

Nie PiS

PLATFORMA ROLNICZYCH MANIPULACJI.

MIESZKAŃCY CHCĄ INWESTYCJI, OPOZYCJA BLOKUJE.

KAPITAŁ W MEDIACH MA NARODOWOŚĆ.

KTO CHCE WYKORZYSTAĆ ROLNIKÓW? (W DUPE JUŻ SA RUCHANI… ZOSTAŁY USTA)

DROGA DO MANIPULACJI.

KTO PRÓBUJE OGRAĆ ROLNIKÓW?

NIEMIECKA NARRACJA ZA MILIONY EURO.

EWAKUACJA Z PLATFORMY.

PLATFORMA ZWLEKAŁA Z WYRZUCENIEM PEDOFILA.

PSEUDOREFERENDUM Z POLITYKĄ W TLE.

ZERWAĆ, ZLIKWIDOWAĆ, ZAWIESIĆ.

POD LUPĄ PROKURATURY.

OPOZYCJA W SPRAWIE DZIECI.

URZĘDNICY HIPOKRYCI?

PROPAGANDA W WOJNIE HYBRYDOWEJ.

POLITYKA BEZ ZAHAMOWAŃ.

POGARDA OPOZYCJI WOBEC POLAKÓW.

UNIKI MARSZAŁKA GRODZKIEGO.

Kraj

RODZICE CHCĄ CHRONIĆ SWOJE DZIECI.

POLACY CHCĄ TRENOWAĆ JAK ŻOŁNIERZE. (HAHAHAHAHA)

ZABRAŁ CUDZY CIĄGNIK, USŁYSZAŁ WYROK.

RODZICE CHCĄ DECYDOWAĆ O EDUKACJI DZIECI. (TO JAKAŚ NAGONKA?)

KRÓLOWA NAUK NA MATURZE.

JAKA KARA DLA OPRAWCÓW KAMILA?

SPOWIEDŹ DROGOWEGO MORDERCY.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA MISTRZEM POLSKI!

WIELU RANNYCH W WYPADKU POLSKIEGO AUTOKARU.

CZY TRAGEDII KAMILA MOŻNA BYŁO ZAPOBIEC?

RODZICE CHCĄ WZIĄĆ SPRAWY W SWOJE RĘCE.

SZTUKA GRUZU.

ATAK NOŻOWNIKA W DOMU DZIECKA.

CZY TRAGEDII MOŻNA BYLO UNIKNĄĆ?

RODZICE BIORĄ SPRAWY W SWOJE RĘCE. (ZAJEBISTY TEMAT ZASTĘPCZY CO NIE?)

Z MIŁOŚCI DO LUDZI I KWIATÓW.

NOCNE ZWIEDZANIE JUŻ W TEN WEEKEND.

Świat

KAROL III KORONOWANY NA BRYTYJSKIEGO KRÓLA.

MONARCHIA KONSERWATYWNYCH WARTOŚCI.

WIELKIE ŚWIĘTO W WIELKIEJ BRYTANII.

KAMIEŃ PRZEZNACZENIA PRZY KRÓLEWSKIM TRONIE.

KORONACJA PO 70 LATACH.

PARADA POLSKOŚCI W WILNIE.

KRÓLEWSKIE DZIEDZICTWO.

URODZINY KSIĘCIA. (CHCIAŁEM TO WJEBAĆ DO “PIS”, BO MYŚLAŁEM, ŻE IM CHODZI O KOTA KACZYŃSKIEGO…)

78 LAT PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ.

KANCLERZ NIEMIEC PRZECIWKO FUNDAMENTOM UNII.

PRZED WYBORAMI W TURCJI.

Ukraina

NAJBARDZIEJ ZAMINOWANE PAŃSTWO ŚWIATA.

PRZYGOTOWANIA DO KONTROFENSYWY.

Rosja

ROSJI POZOSTAŁY TYLKO BEZMYŚLNE PROWOKACJE.

ROSYJSCY BANDYCI ATAKUJĄ CYWILÓW.

ROSYJSKA DEFILADA KŁAMSTW.

DOKĄD SIĘGAJĄ ROSYJSKIE MACKI?

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

Masz Temat?

Masz propozycję współpracy?

To wszystko jest możliwe z Włóczykijem. Włóczykijem, który już prawie dwa lata pisze dla Ciebie Tygodnik Szyderczy. Numer jeden wśród niezależnych tygodników online (według autora).

Ewentualnie mogę się u Ciebie podjąć jakiejś pracy w weekend. Robię wszystko (prawie). Nie usuwam tylko ciąż ani nie robię niczego niezgodnego z prawem. Z resztą prac się dogadamy.

Oczywiście jeżeli nie masz dla mnie fuchy jakiejś na weekend to możesz mi pomóc w inny sposób.

Wystarczy napisać maila: szyderczy.wloczykij@gmail.com bądź skontaktować się za pomocą mediów społecznościowych.

Dodatkowo:

Tutaj możesz mi postawić “Kawę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tym samym tradycyjnie podziękuję Ci za czas spędzony na czytaniu Tygodnika i:

Pozdrawiam Serdecznie

Tygodnik Szyderczy
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *