Tygodnik Szyderczy 6.12-12.12

Tygodnik Szyderczy 6.12-12.12

6.12

Tygodnik Szyderczy już szesnasty raz wystartował. To wydanie rozpocznę od ważnej rodziny. Na pierwszy rzut leci Pan Morawiecki, który radośnie zapowiedział nowe “restrykcje” mające obowiązywać od połowy następnego Tygodnika. Nowe restrykcje mogą objąć niezaszczepionych, a także dotyczyć obowiązku szczepień dla poszczególnych grup zawodowych. Tymczasem Lewica przedstawiła projekt ustawy, który zakłada wprowadzenie obowiązku szczepień przeciw COVID-19 dla osób dorosłych. I jedno i drugie nie obędzie się bez echa… jak zwykle.

Natomiast niemal w tym samym czasie Pani Morawiecka opierdzieliła działki, które dostała po podziale majątku od mężusia. Iwona Morawiecka działki kupiła z premierem od kościoła w 2002 roku za 700 tysięcy złotych. W 2013 roku oficjalnym właścicielem terenów została Iwona Morawiecka, gdyż małżeństwo dokonało podziału majątku. W sierpniu Iwonka działki sprzedała za 14,8 miliona złotych. Jak łatwo policzyć warto kupować działeczki od czarnej mafii, bo można na tym zrobić tak z 20 krotną przebitkę po paru latach. A ja się zastanawiałem dlaczego oni swego czasu tak klęczeli w każdym kościele niemal każdego dnia. Też bym i na kolanach pielgrzymkę zrobił do Częstochowy za taką możliwość.

Dość już o niesprawiedliwościach- pora na coś ludzkiego. Piłkarze Zenitu Sankt Petersburg wyszli na murawę przed meczem ligowym z psami w ramionach. Były mniejsze i większe, starsze i młodsze, ale wszystkie bezdomne. Ich promocja adopcyjnej akcji “Psom lepiej w domu” odbiła się szerokim echem, bo film tylko w internecie obejrzało cztery miliony osób. Nie wiem jak to porównać do naszego podwórka, ale ostatnio u nas Legia się popisała eskalując podczas kibicowskiej odprawy ładny, wielki żółty napis “Jazda z kurwami”. Tak- Jaki kraj taka kultura. Jedni walczą o bezdomne psy, a inni o możliwość jazdy z kobietami. Prawiczki jebane.

A nie jakaś jazda z kurwami…

7.12

Po tym jak wczoraj w prezencie wpadła nowa bielizna do twojej szafy dziś zacznę informacje od imprezy. Kapitan był pijany, a jego statek omal nie wpłynął na mieliznę. Kara może wynieść 100 tysięcy złotych za zakrapianą imprezę na rosyjskim statku. Armator z kapitanem poszli po bandzie. Kierowca Ruslany razem z oficerem najebani prawie trafili na mieliznę. Teraz ich bolid czeka w Redzie do wyjaśnienia sprawy., a ja od siebie mogę dodać tylko tyle, że tak nigdy nie popłynąłem. Kurde wydatek 100 zł na Ubera dwie przecznice dalej przy ich eskapadzie wydaje się śmieszny.

Zbliża się czas przedświątecznych zakupów. Wszelakie organizacje jak co roku apelują o niemarnowanie żywności. Głoszą jasno i dosadnie, że warto przemyśleć i dobrze zaplanować zakupy jedzonka. Organizacje pomocowe zwracają uwagę, że co roku w tym okresie marnują się tysiące ton żywności. Spokojnie. Tygodnik Szyderczy uspokajająco zaznaczy tylko, że rząd dba o to, aby było nam w chuj lżej. Po prostu tak nas wykańczają inflacją, stopami procentowymi, podwyżkami nawozów i kij wie czego jeszcze, że nas po prostu na mniej stać. Będą mniejsze zakupy, mniej żywności kupimy i co za tym idzie oczywiście będzie nam lżej (je nosić) i mniej jej zmarnujemy. Kurde właśnie sobie uświadomiłem, że nasz rząd jest Eko Friendly.

Joe Biden i Władimir Putin rozmawiali na temat sytuacji na Ukrainie. To jedna z najważniejszych rozmów ostatnich miesięcy na Skypie. Prezydent USA i prezydent Rosji przeprowadzili dwugodzinną rozmowę, po której Wujek Joe zadzwonić ma do Ukrainy. Wydaje się mi, że skończy się standardem w ostatnich czasach. Polityka Joe Bidena jest w trendzie Peace, Love bez Extasy, a Władek się rozkręcił ostatkiem dość mocno. Mam dziwne wrażenie, że tak jak przy ostatnim ataku Rosji na Ukrainę znowu władcy Barszczu i Adżiki zostaną sami z ręką w nocniku.

PS. też bym się dobrego bimbru napił…

8.12

Tygodnik Szyderczy wydanie alkoholowe. Tak mi się jakoś złożyło, że pozostaje tylko wszystkim chlać. Tym razem napiszę o wielkim skandalu w Wielkiej Brytanii. Był sobie lockdown, liczne ofiary COVID-19, a u premiera zakaz wstępu dla wirusa i przyjęcie na 40 osób. To kolejna afera z brytyjskim premierem w jednej z głównych ról. Afera wyszła po roku od imprezy w biurach premiera. Dla Partii Konserwatywnej Boris Johnson staje się obciążeniem, a dla mnie guru. Przyznam się bez bicia, że robiłem takie imprezy lata temu, o których do tej pory można usłyszeć, ale jego biba wyszła dopiero po roku. Taka zależność. Znana osoba- na początku wspominki, a później głośno. Nieznana osoba- na początku głośno… a później wspominki.

Jak już sprzedasz działki za prawie piętnaście baniek co możesz z tym zrobić? A no na przykład kupić pracę Magdaleny Abakanowicz. “Bambini” to 83 figurki nóg, które zostały opchnięte na aukcji za 13,6 miliona złotych. To nowy rekord na polskim rynku sztuki. Szyderczy Włóczykij uczy i bawi więc policzył właśnie, że średnio jedna figurka kosztowała 164 tysiące, jedna noga średnio to 82 tysiące… a puszka dla Hulka to całe 5 złotych, które możesz przekazać całkowicie dobrowolnie TUTAJ —> PayPalME.

Jakiegokolwiek freaka świątecznego nie znasz to przy tej osobie jest leszczem. W Niemczech Thomas Jeromin udekorował 444 drzewka. Niemiecki miłośnik choinek, bombek i lampek poszedł ewidentnie na rekord. Wydaje mi się, że jebany ma za dużo czasu wolnego, bo ja ledwie powiesiłem na gigantycznej jak na moje upodobania świątecznej choince całe dwie bombki. Dodatkowo rzuciłem kilka paczuszek w formie prezencików na nią i jestem święcie przekonany, że spędziłem przy niej za dużo czasu. Tyle można było zrobić przez te 4 minuty. Ile sexu zmarnowałem…

I każdą ma udekorowaną lepiej jak ja…

9.12

Polski Wał. Jakoś tak mi się zatytułowało samo, ale oczywiście chodzi o “Polski Ład”, którego samorządy z kilku większych miast w Polsce nie chcą reklamować na miejskich autobusach. Dowództwo z Warszawy, Łodzi czy Wrocławia odmówili reklamowania ładu, ponieważ ich zdaniem miasta na nowych przepisach stracą setki milionów złotych. No matematyki oszukać się nie da. Wcale się nie dziwię, że po Wrocławiu lepiej, aby jeździł autobus czy tramwaj z napisem “Zmień Piec”, czy “Nasze ZOO jest zajebiste”, niż “Mamy Ład i porządek, bo rząd jest kozacki”. W sumie kozacki to on jest. Kradnie jak leci i gdzie się da.

Wrocław to miasto, tolerancyjne i miłe do mieszkania nie licząc śmierci na komisariatach i cyganów na rynku. Są tutaj śliczne miejsca, ale brakuje teczki. Z wrocławskiego komisariatu zniknęła teczka z klauzulą “Ściśle Tajne”. Wyjaśnianie sprawy trwa, ale już są dymisje we wrocławskiej policji. Dlaczego wspomniałem na początku o śmierci na komisariatach? Ponieważ na tym samym komisariacie kilka lat temu zginął Igor Stachowiak. Jako mieszkaniec centrum Dolnego Śląska mogę napisać, że policjantów mamy fajnych. A to kogoś zabiją, a to coś zgubią, a to dadzą komuś wpierdol tak dla zasady… A jak u Ciebie w mieście?

W zeszłym wydaniu Tygodnika Szyderczego napisałem o Bogurodzicy PiS-iorki, a w tym wrócę do tematu. Dyskryminacja, depresja i myśli samobójcze- tak według raportu o sytuacji osób LGBTQ w Polsce pisze Centrum Badań nad Uprzedzeniami. 23 tysiące uczestników badania jednoznacznie niemal stwierdziło, że akceptacja dla osób LGBTQ w Polsce przestała się zwiększać. Uczestnicy badania przyznają, że wpadają w depresję i myślą o wyjeździe z Polski. Wszystko dlatego, że rośnie skala agresji fizycznej, a obraźliwe publiczne wypowiedzi stają się standardem. Przykre staje się to, że nagonka na człowieka pochodzi nie tylko z patologii w naszym kraju, ale także kościoła lub rządu. Choć w sumie to nadal patologia.

Mniej więcej…

10.12

Zostanę w tym samym województwie. Myśliwy w środku Wałbrzycha strzelał do dzików. Władze Wałbrzycha chciały się pozbyć dzików, które pojawiły się na jednym z osiedli, ale nie w ten sposób. Wezwany myśliwy zastrzelił dziki na miejscu, z pogwałceniem prawa. Dziki można było odłowić lub uśpić i wywieźć do lasu. Teraz myśliwego czeka postępowanie dyscyplinarnej, a być może także karne. Władze miasta złożyły zawiadomienie do prokuratury. Kurde jakie to jest Wałbrzyskie. Jak się tylko dowiedziałem, że to info dotyczy dolnośląskiego to od razu strzelałem w to miasto… no dobra jeszcze Trzebnica była na celowniku. W każdym województwie jest takie miasto, którego inni lubią mniej. Jak tam Toruń vs. Bydgoszcz? Albo Katowice vs. Sosnowiec?

Prawie trzy lata od zabójstwa Pawła Adamowicza i w końcu jest akt oskarżenia przeciwko Stefanowi W. Stefan według prokuratury działał w zamiarze bezpośrednim w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie. Mężczyźnie grozi dożywocie. Za samo to, że zrobił to podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powinien już tam dawno gnić. Kurwa jebany podział Polski na lewych i prawych. Niby podsyca to Tusk, ale Kaczyński to wszystko zapoczątkował.

Dzień ogólnie na wesoło. Drogowcy kosili trawę przy drodze niedaleko Leszna. Nie poddali się, chociaż spadł śnieg i ni chuja trawy nie było widać. Kiedyś malowali trawę na zielono, bo była zbyt mało zielona, beton na szaro bo nie był idealny… a teraz trawę leżącą pod śniegiem opierdalają kosiarkami. Kurde od czasów komuny nic się niemal nie zmieniło. No dobra teraz na trasie Jaruzelskiego nie dają towaru po drodze do sklepów, aby “dostatek” był. Teraz towar jest, ale co nam po tym. Trzeba zapierdalać nawet w ekstremalnych warunkach, aby można było kupić bochenek chleba. Chleba, którego ceny nadal nie podał Morawiecki…

Tygodnik Szyderczy
Do gara samo się nie wrzuci…

11.12

Niedzielski i spółka jak coś wymyślą to nie ma chuja we wsi. Dlatego właściciele restauracji i hoteli mają sami sobie radzić z obecnymi realiami obostrzeń. jak zapewne się domyślasz Ci, którzy wymagają paszportów covidowych zaczęli dostawać pogróżki. Próbują chronić swój biznes i bezpieczeństwo klientów, a sami ochrony nie mają, bo nowe restrykcje wciąż nie mają podstaw prawnych. Żyjemy w kraju, gdzie “góra” coś wymyśli, a Ty będziesz miał przejebane. Zawsze.

Tygodnik Szyderczy na straży. Żeby nie było, że tylko w tym wydaniu skupiam się na alkoholu i jakiejś bece to tak na poważnie tym razem. Seria tornad w Stanach Zjednoczonych, która spowodowała ogromne zniszczenia i dziesiątki ofiar. Oczywiście chodzi o słynną na cały świat “Aleję Tornad”, czyli obszar od Luizjany aż po Michigan. Ponad 50 osób zginęło, zawalił się dach Amazona po drodze, powstało najdalej pędzące tornado i tym podobne. Z miejsc na ziemi, gdzie bym nie chciał mieć działki ta część USA jest w top 10. No chyba, że u nich dotacje z powodu klęsk żywiołowych są wypłacane lepiej i sprawniej niż u nas za stan wyjątkowy. Wtedy chętnie odkupię jakąś działkę od ichniejszego pastora.

Napiszę o PO, bo kto mi zabroni. Partia Tuska przedstawiła plan na wybory, a w sumie nie sam plan a wizję jak on ma powstać. Podczas sobotnich obrad Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej wyłoniono nowych wiceszefów partii, gdzie po równo 5 kobiet i 5 mężczyzn będzie dowodziło armią młodych i ambitnych aspirantów. Ugrupowanie ma także nowy plan na odbicie władzy, bo ta obecna według Donalda abdykowała. Nie trudno mi się z tym nie zgodzić. Partia stawia na zabezpieczenie wyborów oraz na współpracę z opozycją. W tle także idą w młodość. Będzie drastycznie dla pewnych grup społecznych, ale moja kieszeń już zarzuca Like’a.

Tygodnik Szyderczy
Albo, że ktoś na kogucie jedzie po kebsa…

12.12

Olaf Scholz zawitał do Warszawy, a co za tym idzie kolejna jasna i oczywista opcja nagabywania za reparacje wojenne dla obecnego rządu. To po Paryżu i Brukseli trzecia stolica, jaką odwiedził Olaf Scholz. Politycy PiS oczekują, że nowy rząd Niemiec podejmie temat reparacji dla Polski za szkody wyrządzone przez Niemców w czasie drugiej wojny światowej. Zamiast pogratulować i dyplomatycznie porozmawiać o pogodzie czy odczuciach zaczynamy od nękania biednego następce Pani Merkel. Może by porozmawiali o gazie dodatkowo i tym, że szparagi nie obrodziły w tym roku? Nie, bo przecież są klapki na oczach i jak konie będą ciągli… w sumie z tym ciągnięciem fajnie się mi napisało.

Dobra, a więc Tygodnik Szyderczy musi jak co wydanie wspomnieć o jakimś księdzu. Tym razem nie o pedofilii czy jakiś innych wariacjach fetyszy sexualnych, a o bogactwie. Co prawda Eugeniusz z Gdańska ojcu Rydzykowi wciąż może buty czyścić, ale i tak ma rozmach skubaniec. Dom za dwa miliony i sportowy Jaguar w garażu? Luzik, sosik- wystarczy przewijać się w śledztwie Bogusława Bagsika, który był szefem “Art B” i wyłudził 30 milionów złotych. Ah! Te konta w Szwajcarii… każdy je może mieć, a ksiądz z parafii pod wezwaniem Świętej Teresy Benedykty od Krzyża to wiedział. Wiedział i nie powiedział, a ja dalej biegam do pracy jak przystało na darczyńcę 500+ dla rodzin każdych.

I na koniec najzajebistsza informacja w tym tygodniu. Teraz każdy może być Krzysztofem Jarzyną ze Szczecina, szefem wszystkich szefów! Pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecinie ma swój pomnik. To prezent dla turystów od mieszkańców, sfinansowany z budżetu obywatelskiego. Pomnik został zbudowany tak, że każdy może wcielić się w rolę szefa wszystkich szefów. Nie wiem jak Ty, ale ja właśnie kupuję bilety lotnicze z Radomia do Szczecina. Widzimy się tam niebawem.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Tymczasem w Telewizji “Publicznej”

Tygodnik Szyderczy rozpoczyna nadawanie porcji informacji rodem z Sci-Fi. Dobra, dobra. Żartowałem. To są tylko nasze rządowe wiadomości podzielone jak co tydzień na kategorie.

Samochwała

TVP to najchętniej oglądana telewizja. 4 miliony odbiorców przy skokach narciarskich, 3 miliony przy koncercie “Murem za Polskim Mundurem”, 3 miliony finał The Voice.

PiS

Rząd zaostrza walkę z pandemią.

Obniżka podatków ograniczy inflację.

Kupiono pojazdy opancerzone z USA.

Rząd zdecydowanie walczy z inflacją.

Niemiecki kanclerz jest z wizytą w Polsce, aby oczywiście porozmawiać z Premierem.

Rząd odpowie na szantaż Brukseli.

Nie PiS

Tusk to człowiek Putina w Warszawie.

Giertych chce sojuszu z Rosją.

Ideologia Eurokratów napędza wzrost cen.

Giertych unika wymiaru sprawiedliwości.

Radni Platformy Obywatelskiej z Warszawy są przeciwni “Ojcu Niepodległości”.

PO zamiast dać wyborcą programową ofertę wykonuje kolejny polityczny atak.

Tusk tuszuje wielki skandal korupcyjny.

Plakat świąteczny z Warszawy to przedświąteczny atak na chrześcijan.

Kraj

Polska skutecznie obroniła granicę.

Obchody 30-tej rocznicy powołania rządu Olszewskiego.

PKN Orlen buduje reaktory atomowe.

Koncert “Murem za Polskim Mundurem” niesłusznie padł ofiarą hejtu w internecie.

Morderca Adamowicza stanie przed sądem.

Prezentacja materiału w którym Jaruzelski jest w objęciach Michnika.

Ruszył magiczny świat krakowskich szopek.

Polskie stoki są gotowe na narciarzy.

Pociągi wracają na Polskie tory.

Świat

Putin zaatakuje Ukrainę.

Wielka afera korupcyjna w Brukseli. Chodzi o partię Tuska.

We Francji lewacy chcą dyktatury.

W Niemczech skandaliczny brodaty pan Maryja na okładce magazynu.

USA zatrzyma inwazję Putina.

W Stanach Zjednoczonych obchodzą 80-tą rocznicę ataku na Pearl Harbor.

Agresja ze wschodu jednoczy sojuszników.

Mówią o podwójnym Nelsonie Władimira Putina.

Joe Biden zainicjował “Szczyt dla Demokracji” w którym oczywiście brał udział Andrzej Duda.

W USA jest kilkadziesiąt ofiar tornad.

Zachód odcina chrześcijańskie korzenie.

Tygodnik Szyderczy

Tygodnik Szyderczy. Podsumowanie

To już na tyle w tym wydaniu Tygodnika Szyderczego. Jest mi niezmiernie smutno, że tak się to szybko skończyło, ale zarazem niezmiernie radośnie, że było tyle dojebanych, pozytywnych i śmiesznych wydarzeń przez ostatnie siedem dni. Nie wiem jak Ty Drogi Czytelniku, ale ja się spełniłem i doszedłem… do końca nie myśl sobie. W międzyczasie machnąłem trzecią dawkę szczepionki, która zrujnowała mi siły witalne przez kilka dni. Warto jednak to robić, aby troszczyć się o innych nawet jak już człowiek nie dba o siebie. Jebać manicure czy kosmetyczkę- z plasterkiem wyglądasz dużo atrakcyjniej. Tak samo atrakcyjnie jak Fanpage Szydercy, który możesz polubić i przycisk WSPÓŁPRACA służący do nawiązania o dziwo kontaktu ze mną w sprawie promocji czy chęci przekazania mi jakiegoś Jaguara. Tym samym przyciskiem możesz wywołać u mnie chęć napisania na twój temat- tak po staremu. Tym samym żegnam się z Tobą w tym wydaniu i do zobaczenia za tydzień.

Pozdrawiam Serdecznie

Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.